2007'den Bugüne 90,069 Tavsiye, 27,723 Uzman ve 19,715 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Pakize ALKIN
Psikolojik Danışman - İzmir

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pakize ALKIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Pakize ALKIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pakize ALKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zülal ERİKPsk.Zülal ERİK
Merhaba.Zülal ERİK ile iki yıl önce tanıştım.ikimizde halen aynı ofiste çalışıyoruz.Mesleği ile ilgili aşırı titiz,kendini sürekli eğitimlerle yeniley...

 
Pakize ALKIN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1979 (43 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Onsekiz Mart ūniversitesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Pakize ALKIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
transaksiyonel analiz

Pakize ALKIN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Pakize ALKIN'ın Özgeçmişi
çözüm odaklı terapi
transaksiyonel analiz Temel eğitimi ve süpervizyon eğitimi
Travma sonrası stress tepkileri
öfke yönetimi
ergenlerle iletişim
çocuklarda davranış problemleri
prof. Hürol FIŞILOĞLU 1 VE 2 Düzey evlilik ve ilişki terapisi eğitimi
AÇEV Anne destek programı eğitimi
7-19 yaş aile eğitimi
EMDR 1 DÜZEY Eğitimi( Davranış Bilimleri Enstitüsü)

Pakize ALKIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İlknur Sağlam
21.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123439
Pakize Hanım ı uzun yıllardır tanırım ve şuana kadar tanıdığım en iyi psikolojik danışmandır diyebilirim. Kendisi İşinde tamamen profosyonel , ilkeli, etik ve çözümcül yaklaşımlı, samimi, işini layıkı ile yapmak için sürekli olarak kendisini geliştirir. Pakize ALKIN ile yolu kesişip te sorununu çözemeyen hiç bir danışana rastlamadım.. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir profesyonel olmasının yanı sıra yaşamınızdan asla çıkartmak istemeyeceğiniz birisidir..
     Beğenin    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103097
Ortaokul 5. sınıfa giden kızımın sınav kaygısı ile başlayan sıkıntılı bir dönemde tanıdık Pakize Hanım 'ı .İki psikoloğa danıştık. her ikisi de psikiyatriye gitmemizi ilaç kullanmamız gerektiğini söyledi. Bu kesinlikle istemediğim bir tedaviydi. Sevgili Pakize Hanım'ı tavsiye üzerine tanımış olmaktan çok mutluyum. Çok kısa bir sürede Pakize Hanım 'ın terapileri sayesinde hiç ilaç kullanmadan kızımın sınav kaygısı geçti . Şuan sınavlar artık onun için çok normal. Ayrıca kendine olan özgüveni ,ilişkileri çok değişti. Yaşam kalitesi arttı. Biz bu dönemi Pakize Hanım'ın uzmanlığı yanında, gösterdiği sevgi, samimiyeti, güleryüzü sayeside çok keyifli geçirdik. Kızımın sınav döneminde kusma ,ağlama , iştahsızlık , kilo kaybı beni o kadar çok endişelendirmişti ki , geçmeyecek diye düşünürken Pakize Hanımın sayesinde çok çabuk geçmesi beni çok mutlu etti. İyi ki tanıdık. Muhteşem enerjisi ve sevgi dolu yüreğine sağlık. Kızımın sorununu çözerken ben de bir çok şey öğrendim kendisinden. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok başarılı ,enerjisi yüksek, içten, O'nunla konuşurken kendinizi çok iyi hissedeceğiniz harika bir psikolog. Mutlaka desteği çok işinize yarayacak.
     3 Beğeni    
Nur Seden GÜVENÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Mart.2018
TavsiyeNo: 103001
Ben bir 3. Sınıf psikoloji öğrencisi olarak Pakize Hanım'ın yanında yaklaşık 6 aydır staj yapıyorum. Konusunda uzman, bir çok eğitimi olan bir psikologdur. Yıllardır bu mesleği yapmış olmasından kaynaklı bilgili, bilgilerini aktarmaya çok açık ve danışanları ile çok ilgili bir psikologdur. Yaptığı işi önemser ve emek harcar. Kendisi oldukça profesyoneldir. Ben Pakize hanımdan öğrenecek daha çok şeyim olduğunu biliyorum ve kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Begüm HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101104
Pakize Hanım ile patronum vasıtası ile tanıştım ve kendisi ile uzun bir terapi sürecinden geçtim. Mesleki anlamda donanımlı bir psikolojik danışman. Birlikte geçirdiğimiz terapi süreci boyunca kendimdeki değişimi açık ve net bir şekilde gördüm. Kullandığı teknikler ve uygulama şekli benim için çok etkiliydi. güçlü ve zayıf yanlarımı keşfetmemi ve kendilik sürecimi tanımamı sağladı. Güler yüzlülüğün ve ilgiside hiçbir zaman eksik olmadı. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
B.M.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101068
Merhaba. Ben kızımın özel durumuyla ilgili destek almak için Pakize Hanim a gittim. Ama benim hayata bakış açım tamamen değişti. Bu çok keyifli bir yolculuk oldu. Kaygı ve endişelerle nasıl başa çıkabileceğini öğrendim. İzmir de oturan ve danismana ihtiyacı olan herkese kendisini tavsiye ediyorum. Veli ve öğrencilerimi de yönlendiriyorum. On on iki seans kadar birlikte olduk kendisiyle. Bu seanslarda bazen ağladım, bazen güldüm bazen de çok şaşırdım kendime. Terapi almak ve kendine izin vermek süpermiş
     3 Beğeni    
İlknur İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101067
Öğretmenimiz tavsiyesi ile Pakize hanıma ulaştık.İyi ki de ulaşmışız. ilk iki terapiden sonra hızlı bir değişim başladı. Yaşamın içinde kurumuş bir bitki gibi yaşarken bana ve kızıma can suyu olan,yaşamın güzelliklerini keşfetmemizde bize ışık olan ve yolumuzu açan harika bir rehber.Profesyonelliğin ötesinde asıl ihtiyacımız olan samimiyet,şefkat ve yalın olmasıyla yaşam güvenimizi tazeleyen harika insan.Ben ve kızım size minnettarız.İyi ki varsın.Seni seviyoruz.Desteğin için teşekkür ederiz.Sizi ihtiyacı olan tüm insanlara tavsiye ediyoruz.Yolun her daim açık olsun.
     3 Beğeni    
Semiha Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101062
Pakize Hanım ile yolumun kesişmesi benim için nir dönüm noktası idi.Hani dibi görmeden yükseğe sıçrayamazsınızya işte ben de tam bu noktada idim. Bi dala, güvenli bir limana ve sert bir duvara ihtiyacım vardı. Kendisine teşekkür ediyorum bu saydıklarımı onda buldum ve hayat sıçrayışımı yaptım. Savruldum, dalgalandım, eğildim ve sonunda güvenli limana ulaştım. Nirvanadayım desem abartmam. Herşey gönlünce olsun Pakize Hanım. İhtiyacı olan herkesin Pakize Alkın ile yollarının kesişmesi tavsyesiyle...
     3 Beğeni    
Zülal ERİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98283
Beraber çalışmaktan keyif aldığım, işine bağlı, profesyonel heyecanını hiç yitirmeyen, kullandığı TA yönteminde oldukça başarılı olduğunu; sakin, kendine güvenen, ilkeli, sıcak, güleryüzlü yapısı ile danışanlarına güven verdiğini gözlemlediğim; katıldığım bir atölyesinde eğitimci yönünün de çok güçlü olduğunu gördüğüm değerli bir meslektaşımdır kendisi. Mesleki alandaki paylaşımlarımızın ve dostluğumuzun uzun yıllar güçlenerek devam edeceğini düşünüyorum. Tavsiye ediyorum tüm danışanlara.
     4 Beğeni    
Erhan
5.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93559
Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Pakize Hanımın danışanlarıyla iletişimine, etik yaklaşımına, mücadeleci yapısına, mesleki donanımına ve danışanlarında ki ilk görüşmeden itibaren büyük değişimlerine bizzat şahit oldum. Alanında başarılarını takdir ettiğim, mesleki bilgi ve tecrübesinin yanında güleryüzlü, samimi ve güven veren kişiliği ile çok değerli meslektaşımı psikolojik destek arayan en yakınlarım dahil herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Banu Öztürk
4.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93526
Fikirlerine ve yaşama bakış açısına ,işine olan saygısına ve sevgisine ayrıca uzun zamadır mesleki gelişimine bizzat tanıklık ettiğim yol arkadaşım.meslekteki 16 yıllık deneyimi ,özellikle ergenlik sorunları , depresyon ve akademik başarısı hedef belirleme ile ilgili danışma süreçlerinde kullandığı yöntemlerle etkin ve kalıcı olumlu yaşantılara dönüştürebilmeyi başardığına bizzat şahit olduğum meslektaşımdır ve dostumdur..Özellikle ergen depresyonu ve aile içinde çatışma yaşayan öğrencilerimi yönlendirdiğim bir danışman olarak pakize arkadaşımı tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Pakize ALKIN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : seyahat etmek,kitap okumak,doğa yürüyüşleri

Sevdigi Yazarlar : irvin yalom...winnicot..ahmet ümit..yaşar KEMAL

Sevdigi Muzikler : klasik müzik,Türk halk müziği

Sevdigi Sözler : Bir ağaç gibi tek ve hür,bir orman gibi kardeşcesine...


Pakize ALKIN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Pakize ALKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zülal ERİK
Psk.Zülal ERİK
Merhaba.Zülal ERİK ile iki yıl önce tanıştım.ikimizde halen aynı ofiste çalışıyoruz.Mesleği ile ilgili aşırı titiz,kendini sürekli eğitimlerle yeniley...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 502 10 32
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1979
(43 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Onsekiz Mart ūniversitesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2000
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Pakize ALKIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Pakize ALKIN Mesleki Videolar Videoları
-

13:52
Top