2007'den Bugüne 88,462 Tavsiye, 27,379 Uzman ve 19,498 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melis TİFTİKCİ
Uzman Psikolog - İstanbul

Melis TİFTİKCİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Melis TİFTİKCİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melis TİFTİKCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikolojimizi etkileyen faktörleri sadece bireysel ya da aile ile sınırlandırmamız doğru olmayacaktır. Ne kadar çok farklı boyutların etkisinin farkında olursak o kadar doğru harekete geçeriz. Psikolojik destek sürecinde psikolog ilaç vermez, sizi değiştirmeye çalışmaz; farkındalık sağlar ve bu süreç hem davranışlarınızda hem de duygularınızda farklılık sağlar. Kendiniz ve çevreniz için ihtiyacınız varsa zaman kaybetmeden destek alın, hayatınızı daha verimli ve huzurlu yaşayın.
Melis TİFTİKCİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Duru Yaşam Psikoloji
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Köşklü Apt. No:60/2 Ziverbey - Kadıköy
İstanbul
Uzm.Psk.Melis TİFTİKCİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Duru Yaşam Psikoloji Danışmanlık Merkezi'ne Ait Telefon Numarasıdır.)
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce - İleri Düzeyde
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2007 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melis TİFTİKCİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çift danışmanlığı
Aile danışmanlığı
Evlilik öncesi çift danışmanlığı
Çİft ve aile iletişim problemleri
Çiftler arası güven problemleri
Doğum öncesi ve sonrası psikolojik destek
Boşanma sürecinde ve sonrasında psikolojik destek
Stres yönetimi
Sınav kaygısı
Yetenek ve ilgiye göre mesleki rehberlik
Performans kaygısı
Sosyal fobi
Özgüven geliştirme
Anksiyete
Öfke kontrolü
Kayıp, yas süreçleri
Kurumsal danışmanlık

Melis TİFTİKCİ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Melis TİFTİKCİ'nin Özgeçmişi
Melis Tiftikci, İstanbul Üniversitesi Psikoloji lisans ve Maltepe Üniversitesi’nde Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı mezunudur. Yüksek lisans tezini kişilik tipleri ve takım çalışması üzerine yazmıştır. Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı Programını, Başkent Üniversitesi'nde Doğum Koçluğu Programını tamamlamıştır. Ülkemizde zorunlu olmasa da birçok gelişmiş ülkede zorunlu olduğu şekilde terapi eğitimlerini süpervizyon desteğiyle güçlendirmiştir. Sürekli gelişime olan inancıyla alandaki yenilikleri takip etmeye ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Eğitimi süresince Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve Danışman Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde alana yönelik stajlarını yapmış olup EFPSA (European Federation of Psychology Students’ Association) olmak üzere çeşitli yerel ve uluslararası organizasyonların yönetim ekiplerinde görev almıştır. Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunumlar gerçekleştirmiştir. ...[Devamı...]

Melis TİFTİKCİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nur
12.Mart.2018
TavsiyeNo: 102566
Melis hanım, Güleryüzlü ve çok sempatik olmasının yanısıra iyi bir dinleyici, çok yardımsever, sorumluluk sahibi biridir. İşini çok severek yaptığı, çok ciddiye aldığı ve işine saygı duyduğu her halinden bellidir. Alanındaki gelişmeleri yakından takip eder. Çok başarılı bir psikologtur , daha da başarılı olacağına çok kişiye yardım edeceğine, destek olacağına eminim. Onun gibi başarılı ve alanında uzman bir psikoloğu tanıdığımız için çok şanslıyız. Onunla konuşmanın bize kattıklarının yanı sıra ; Tavsiyelerini, çözüm önerilerini hayata geçirdiğimizde ailecek çok güzel bir yol katettiğimizi gördük. Ona çok ama çok teşekkür ediyoruz. Danışmanlık almak isteyen herkese tavsiye ederiz.
     Beğenin    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2018
TavsiyeNo: 102517
Melis hanım işini çok seven, sabırlı ve yeniliklere açık bir danışman. Danışanını gerçekten iyi dinleyip sorunu gören bu sorunu farklı çalışmalarla çözen harika biri. Onunla ilk tanıştığımızda gerçekten çok gergindik. Fakat onun sabır ve güler yüzü sayesinde çok rahat bir iletişimimiz oldu. Evliliğimizde yaşadığımız ciddi sorunların çoğunu eşimle aşmayı başardık. Onun tavsiyeleri ile şimdi çok daha mutlu ve huzurlu bir yuvamız oldu. Çevreme ve arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sizinle tanıştığım için gerçekten çok mutluyum. Herşey için çok teşekkürler Melis hanım.....
     Beğenin    
Elvin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2018
TavsiyeNo: 102481
Melis hanım oğluma ve ailemize psikolojik olarak destek veren, mükemmel insan. Psikolog olarak gördüğüm en donanımlı dürüst, idealist, başarılı, son derece işinde çalışkan biri. Bize ve oğlumuza terapiler sayesinde çok destek oldu. Aile olarak huzurumuza kavuştuk. Herzaman oğluma ve bana karşı hassas, dikkatli ve sorunlarımıza inebilen ve çözüm üretmesi ile destek oldu. Melis hanımın dediklerini uyguladigim zaman eşimle ve oğlumla iletişimim güçlendi. Sorunlar karşısında baş etmeyi öğrendim. Oğlumla nasıl zaman geçirmem gerektiğini ve oyun oynamam gerektiğini öğrendim. Nekadar teşekkür etsem az.
     1 Beğeni    
Elif
5.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101869
Melis Tiftikçi ile alanımızla alakalı bir sertifika programında tanıştık. Güleryüzlü,doğal,iyi bir dinleyici, yardımsever bir kişi ve onu tanıdığıma çok memnunum. Aynı zamanda Melis alanındaki gelişmeleri takip eden, birçok bilgi birikimi ve tecrübeye sahip, pratik, sorumluluk sahibi, alanında uzman ve güvenilir bir psikologtur. Etik standartlar çerçevesi ve bilimsel ilkelerle başarılı görüşmeler yapabileceğini garanti ederim. Süpervizyon dahilinde anlatımlarıyla alana yatkınlığı ve yaklaşımlarındaki kalitesiyle kendini gösterebilmiş bir meslektaşımızdır.
     1 Beğeni    
Mine Arslan
5.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101867
Melis Hanım, iyi bir dinleyici, iyi bir gözlemci ve özenli bir Psikolog tur. Aile Danışmanlığı eğitimimiz sırasında paylaştığı süpervizyon vakalarındaki hassas yaklaşımı, etik değerlere verdiği dikkat, doğru müdahaleleri ve mesleğine karşı saygısı ile takdir ettiğim bir Psikolog tur. Eğitim süreci boyunca daima sorumlu davranmış, katılımcı olmuş, yardımını ve bilgisini esirgememiş, sıcak ve güle yüzlü tavrıyla hep ilgimizi canlı tutmuştur. Başarılarının devamını dilerim ve danışmanlık almak isteyenlere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Duru Yaşam Psikoloji
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Köşklü Apt. No:60/2 Ziverbey - Kadıköy
İstanbul
Uzm.Psk.Melis TİFTİKCİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 680 17 27
(Duru Yaşam Psikoloji Danışmanlık Merkezi'ne Ait Telefon Numarasıdır.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2007
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Melis TİFTİKCİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - İleri Düzeyde

Melis TİFTİKCİ Mesleki Videolar Videoları
-
aile psikologu, aile terapisi, aile sorunları, çift sorunları, çift problemleri, çift psikologu, boşanma, evlilik hazırlıkları, evlilik öncesi, evlilik kararı, evlilik, çocukla iletişim, kayıp, ölüm, iletişim, aile içi iletişim, çiftler arası iletişim, karı koca arası iletişim, aldatma, güvensizlik, çiftler arası güvensizlik, aile içi güvensizlik, ergenlik, sınav stresi, sınav kaygısı, performans kaygısı, sosyal fobi, sunum heyecanı, başarısızlık kaygısı, mükemmeliyetçilik, anksiyete, gebelik psikolojisi, hamilelik psikolojisi, doğum öncesi psikolojisi, doğum sonrası psikolojisi, yeni anne psikolojisi, hamile psikolojisi, lohusa depresyonu, kaybetme korkusu, yalnız kalma korkusu, ebeveynlik, öfke kontrolü, stres kontrolü, stres yönetimi, öfke yönetimi, depresyon, dürtüsellik, sevginin azalması, boşanma kararı, çocuk psikolojisi

01:08
Top