2007'den Bugüne 91,818 Tavsiye, 28,133 Uzman ve 19,910 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Belkıs ABACI
Uzman Psikolog - İzmir
UZMAN PSİKOLOG - PEDAGOG - AİLE TERAPİSTİ

Belkıs ABACI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Belkıs ABACI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Belkıs ABACI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Belkıs ABACI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar ARTUKOĞLUUzm.Psk.Pınar ARTUKOĞLU
Meslektaşım Pınar hanımı birkaç aydır tanıyorum.Kendisini her daim geliştirme çabası içinde olan, mesleğiyle ilgili gelişmeleri sürekli takip eden bir...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzman Klinik Psikolog / Pedagog Belkıs Abacı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde yapmıştır. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi ve çift - aile terapisi uygulamaktadır. Psikolojik testler yapmaktadır. Ebeveyn danışmanlığı ve anne- baba eğitimleri vermektedir.
 
Belkıs ABACI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Alsancak / Şehit Fethi Bey Caddesi Konak No:55 Kat:9 Akdeniz Mahallesi Heris Tower, 35210 Konak/İzmir
((Belirli Gün ve Saatlerde))
Uzm.Psk.Belkıs ABACI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Belkıs ABACI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Oyun Terapisi
*Çocuk Bilişsel Davranışçı Terapi
*Aile Danışmanlığı
*Çocuk Psikolojik Testleri
*Çift Terapisi

Belkıs ABACI Özgeçmis CV Uzm.Psk.Belkıs ABACI'nın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog / Pedagog Belkıs ABACI, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı A.B.D da staj yapmıştır. İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans yapmıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimi almıştır. Çeşitli kurumlarda Okul Psikoloğu olarak hizmet vermiştir. Pedagog olarak çocuk ve ergenlere terapi uygulamaktadır. Ailelere terapi ve danışmanlık yapmaktadır. Okulöncesi ve ilkokul çocuklarıyla yaptığı oyun terapisi çalışmalarının yanısıra, Yüksek Lisans süpervizyonunu çiftlerle tamamlamıştır. Çiftlere ve ailelere terapi vermektedir. Yetişkinlerdeki psikolojik sorunlara yönelik bireysel terapi uygulamaktadır. Disleksi Farkındalık Eğitiminde ve birçok farklı eğitim programında eğitmen olarak görev almıştır.
...[Devamı...]

Belkıs ABACI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Menekşe B.
15.Mart.2018
TavsiyeNo: 102643
Psikolog Belkis Hanımla uzun zaman once tanıştık . Çocuğumdaki tablet ve bilgisayar bağımlılığı sebebiyle kapısını çaldık. Güleryüzlü ve güven veren tavırlarıyla önce bizim kaygılarımızı yatıştırdı daha sonraki seanslarda da çocuğumuza çok yardımcı oldu. Ebeveynlik becerileri konusunda da bize yardımcı olduğu aile seansları ile adeta bir anne baba okulu deneyimi yaşadık. Alanında oldukça bilgili ve bu bilgi birikimini sizinle de paylaşıyor. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum ve bir uzman arayan herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Pınar ARTUKOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Mart.2018
TavsiyeNo: 102637
Meslektaşım Uzm. Psk. Belkıs Abacı, işini layıkıyla yapan bir ruh sağlığı uzmanıdır. Kendisini geliştirmeye açık, işini severek yapan ve birçok kişinin hayatına olumlu yönde etkilerde bulunmuş bir psikologtur. Özellikle çocuk ve ergen alanında çalışmalarda bulunmuştur.Çeşitli eğitim ve sertifikaları mevcuttur. Beraber çalıştığımız süre boyunca mesleki becerilerini gözlemleyebildiğim ve alanında başarılı bulduğum için kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Hülya A.
28.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102338
Belkıs hanimla 2 yıldır arkadaşız. Gerek özel hayatında gerek meslek hayatında çok titiz ve dikkatlidir. Kesinlikle meslek hayatında tüm yenilikleri yakından takip eden kendini geliştirmek için fedakarliklarda bulunan öğrenmeyi ve öğretmeyi seven yetenekli ve cok guler yuzlu biridir. Hem aldığı aile terbiyesi hem de emeğiyle aldığı akademik eğitimle kendinden emin duruşu sayesinde karşındakilere güven verir. Bende hekimim ve kesinlikle hayatı boyunca çok başarılı olacağından emin olduğum arkadaşımı uzman psikolog olarak herkese çok tavsiye ederim .
     4 Beğeni    
Büşra Özdemir
20.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102197
Belkıs Abacı yı 2010 yılından beri tanımaktayım. Kendi alanında başarılı olmakla birlikte kendini sürekli geliştirme üzerine çalışmaktadır. Sosyal hayatlarımızda çok vakit geçirip paylaşımlarda bulunmaktayız. Bu süreçlerde benim zorlandığım her alanda bana yardımcı olup, olaylara bakış açımı değiştirip,iyileştirip hayatımı kolaylaştırmıştır. Sadece bana değil çevresindeki her insana aynı şekilde yaklaşıp, hayatlarına güzel katkıda bulunmaktadır. Bu ise mesleğini sadece kazanç için kullanmayıp nasıl benimsediğini ve hayat tarzı haline getirdiğini göstermektedir.Birlikte çalışan herkes şüphesiz Belkıs Hanımın katkılarını çalışmalarında hissedecektir.
     1 Beğeni    
Fahrunisa Y.
16.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102112
Mesleki bilgisi ve çalışkanlığının yanısıra işine ve danışanlarına duyduğu sevgi ile başarılı olduğunu düşünüyorum. Sadece meslek olarak danışanlarına değil sosyal hayatında da insanlara karşı çok ilgili ve alakalı birisi. Özellikle çocuklarla kurduğu kuvvetli iletişim sayesinde zor çocuklarda bile olumlu sonuçlar alabiliyor. Bir diyetisyen olarak danışanlarda en sık karşılaştığımız psikolojik sebeplere bağlı yeme bozukluğu durumunda kendisine danıştığım biridir. Başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
Nergiz
15.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102073
Mesleki yönden çok güvendiğim, güler yüzüyle karşı tarafa samimiyetini ve sıcaklığını hissettiren ve bu özellikleriyle karşısındaki kişiyle iletişimi çok kuvvetli . Çocuklara karşı tutumu ve aileye çocuk ile ilgili ulaşma konusunda çok başarılı. Çalıştığı alanı benimsemiş, sorumluluklarını bilen ve elinden gelenin fazlasını yapmak için çabalayan bir psikolog. Sürekli kendini geliştirmeye yönelmiş ve bilgisini kullanmayı çok iyi bilen bir meslektaşımdır..
     2 Beğeni    
Hacer Esra
14.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102065
Merhabalar, kendisini universite ikinci sınıftan beri tanımaktayım. Hiç şüphe etmeden mesleğini severek yaptığıni soyleyebilirim. O zamandan beri alanı üzerine kendini gelistirmeye cabaladiğina yakinen şahit oldum. Bu hususta her turlu fedakarligi yapmis, daha cok sey ogrenebilmek icin canla basla calismistir. Bundan dolayi bilimsel anlamda kendisini cok guzel gelistirdigine hic suphem yok. Bununla birlikte guzel huyu, samimiyeti, oturmus karakteri ile etrafindaki herkese ayrim yapmadan yardimci olmus, kendi derdi gibi sahiplenip her zaman cozum aramıstir. Bu meslek icin bicilmis kaftan oldugunu dusundugum Belkıs Hanim danisanlarina da ayni samimette yaklasmakta, onlar icin her turlu yardimda bulunmaktadir. Tüm bu yardımlari bilimsel calısmalarin suzgecinden gecirerek yapan, lisans yuksek lisans egitimi disinda bircok farkli egitime katilip farkli bakis acilarini da edinen Belkis Abaci icin hic tereddut etmeden gidebileceginiz bir psikolog oldugunu soyleyebilirim. Samimiyeti, guler yuzu, neseli hali ile konustugunuz zaman size aile yakinligini hissettirecek Belkis Hanim'in size bircok noktada yardimci olabilecigine inanip, hic tereddut etmeden kendisine danisabilirsiniz :)
     2 Beğeni    
Tuba S.
14.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102064
Belkis Hanim benim universiteden beri en yakin arkadasimdir. Sosyal hayatinda oldukca ozverili, ince dusunceli, guvenilir, yardimsever, ayrintilara onem veren ve dikkat eden ayrica guzel bir dinleyici ve yolgosterici bir kisilige sahiptir. Sosyal hayatinda gosterdigi bu titizligi mesleki hayatinda da gosterdiginden eminim. Uzmanlik alani dogrultusunda hem katilimci hem de konusmaci olarak katildigi egitim ve seminerler meslegine verdigi onemi ve emegi gosteren unsurlardir. Gonul rahatligi ile danismanligindan faydalanabilirsiniz.
     3 Beğeni    
Zeynep Çrk
14.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102060
Belkıs hanım kızımızın sıkıntılı dönemlerinde yol göstericimiz oldu. 2 yaş sendromunda elimiz kolumuz bağlıyken yolumuzu aydınlatan ileri görüşlü, sevecen , içten tavrıyla hem kızımızı hemde bizi zor zamanımızda rahatlattı. Çocuklara olan yaklaşımı , önerileri , alternatif çözümleri uzman bakış açısı , doğru ve yanlışlarımızı görmemizi sağladı . Anne ve baba olarak yapmamız gerekenleri incelikle sabırla anlattı . Onun gibi donanımlı birinin hayatımızda olması bizim için çok büyük bir şans . Belkıs hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim iyi ki hayatımıza dokundu....
     2 Beğeni    
Mine Arslan
14.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102056
Belkıs Hanım üniversite lisans eğitiminden bu yana tanıdığım bir meslektaşımdır. Kendisi öğrenmeye ve gelişmeye istekli, çalışkan ve azimli biridir. Lisans sırasında yaptığımız ortak projelerde ve araştırmalarda, grubu bilgilendiren, yönlendiren, motive eden katkılarıyla ve neşelendiren yapısıyla çalışmanın verimli ve keyifli geçmesini sağlardı. Sorumluluk sahibi olmasının yanında esnek ve uyumlu yapısıyla çalışmalarımızın aranan yüzü olmuştur daima. Belkıs Hanım lisans sonrası aldığı eğitimler, Yüksek Lisans süreci ile de gelişmeye açık olduğunu, ruh sağlığı alanında yaşam boyu öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu kavramış ve bunu mesleki bir etik olarak disipline etmiş bir Psikolog tur. Çalışmalarınıza katkıları değerli bir fark yaratacaktır. Başarılar dilerim. Uzman Psikolog Mine Arslan
     2 Beğeni    

Belkıs ABACI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Belkıs ABACI Mesleki Videolar Videoları
1 Video

Belkıs ABACI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Belkıs ABACI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar ARTUKOĞLU
Uzm.Psk.Pınar ARTUKOĞLU
Meslektaşım Pınar hanımı birkaç aydır tanıyorum.Kendisini her daim geliştirme çabası içinde olan, mesleğiyle ilgili gelişmeleri sürekli takip eden bir...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Alsancak / Şehit Fethi Bey Caddesi Konak No:55 Kat:9 Akdeniz Mahallesi Heris Tower, 35210 Konak/İzmir
((Belirli Gün ve Saatlerde))
Uzm.Psk.Belkıs ABACI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 408 51 74
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2013
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Belkıs ABACI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Belkıs ABACI Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
izmir psikolog, izmirde terapist, izmirde evlilik danışmanı, zeka testi izmir, sınav kaygısı, psikolog izmir, terapist izmir, izmir yaşam koçu, aile danışmanı izmir, öğrenme güçlüğü, izmirde psikolog, izmir aile terapisti, izmirde yaşam koçu, izmir aile danışmanı, kardeş kıskançlığı, izmirde psikolog arıyorum, izmirde aile terapisti, yaşam koçu izmir, izmirde aile danışmanı, evlilik çatışması, izmir uzman psikolog, aile terapisti izmir, oyun terapisti izmir, hiperaktivite tedavisi, klinik psikolog, izmir psikologlar, izmir evlilik terapisti, aile psikologu, boşanma danışmanlığı, izmir psikolog listesi, izmirde evlilik terapisti, izmir psikolog seansları, alsancak psikolog, izmir çocuk psikoloğu, evlilik terapisti izmir, izmir ergen psikoloğu, psikolog alsancak, izmirde çocuk psikoloğu, izmir evlilik danışmanı, ergen psikoloğu izmir, uzman psikolog izmir, izmir çocuk psikologu, evlilik danışmanı izmir, izmirdeki psikologlar, disleksi

17:13
Top