2007'den Bugüne 83,112 Tavsiye, 26,204 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esin YILDIZ
Psikolog - İstanbul
Psikolog, Aile Danışmanı

Esin YILDIZ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Esin YILDIZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Esin YILDIZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esin YILDIZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Esin YILDIZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esin YILDIZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sena ŞİRİNPsk.Sena ŞİRİN
Sevgili meslektaşım Psikolog Sena Şirin'i uzun yıllardır tanırım. Kendisiyle aynı çalışma ortamında bulunduğum süre boyunca işini ne kadar ciddiye ald...
Emine SOYBAYUzm.Psk.Emine SOYBAY
Meslektaşım Emine Soybay'ı üniversite yıllarından beri tanırım. kendisi genç bir psikolog olmasına rağmen yalnızca kişilik özellikleriyle değil meslek...

Esin YILDIZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
uzun süreli Neurofeedback alanında çalışarak çocuk ve yetişkinlerde; dikkat eksikliği ve Hiperaktivite, odaklanma zorlukları, kaygı problemleri, uyku problemleri, öğrenme güçlüğü gibi durumların kontrol altında tutulabilir hale getirilmesiyle ilgilendim.

Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi
Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
-Sosyal Kaygı Bozukluğu
-Panik Bozukluk
-Depresyon
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Obsesif Kompulsif Bozukluk


Uygulanan Testler
- Wechler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği IV
-Gessel Gelişim Figürleri
-Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi
-Porteus Labirentleri Zeka Testi
-Peabody Resim Kelime Testi
-Frankfurter Konsantrasyon Testi
-Beier Cümle Tamamlama Testi
-Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi
-Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Esin YILDIZ Özgeçmiş CV Psk.Esin YILDIZ'ın Özgeçmişi
Psikolog Esin Yıldız 1990 yılında İstanbul'da doğdu. ilköğrenimini Koç İlkokulunda, lise eğitimini Recep Güngör Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra kısa süreli olarak Almanya da düzenlenen Volksbund Workcamp programına katıldı. 2010 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümüne girdi. Eğitim sürecinin ilk yıllarında üniversite içerisinde Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü kurucu üyeliğiyle beraber bir çok üniversite içi ve Türkiye genel çapında çeşitli vakıf ve yardım kuruluşlarıyla çalışmalarda bulundu.

Lisans eğitimi sırasında Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladı ve bunun üzerine rehabilitasyon merkezinde stajyer olarak kısa dönemli çalıştı. bir yandan da Yıldız Teknik Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini aldı ve Beylikdüzü Özel Final ortaokulunda stajını gerçekleştirdi. Lisans eğitim sürecinin bitmesinin hemen ardından Güneşli Özel Final Fen- Anadolu liselerinde psikolog olarak görev aldı.
...[Devamı...]

Esin YILDIZ Tavsiye Yazıları Esin YILDIZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 EREN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.90.CJ

20-06-2019
 TavsiyeNo: 110214
Esin Hanım'ı yaklaşık 4 yıldır tanırım.Mesleki bir çalışma nedeniyle tesadüfen tanıştığım bir kişidir.Sonrasında gerek mesleki teknik gerek ise akademik olarak birçok çalışmasına bizzat şahit oldum.Mesleğine özellikle etik anlamda verdiği değerin özellikle altını çizmek isterim.Bu konuda kendisinden hizmet alan kişilere verdiği güven etkisi yaptığı meslek gereği çok fazla önem taşımaktadır.Kendisi alanında son derece donanımlı ve yetkin bir kişidir. Çocuk gelişimi ve yetişkinler üzerine birçok çalışma gerçekleştirmektedir.Bu nedenle kendisini mutlaka tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Feride Timur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.22.ZY

18-06-2019
 TavsiyeNo: 110190
Esin hanım eğitim hayatı boyunca kendisini sürekli geliştiren, dışa dönük, insanlara yardım etmeyi seven başarılı bir psikologdur. Mesleğini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için her fırsatta eğitimlere katılır ve bu eğitimleri mesleğini icra ederken kullanmaya özen gösterir. Ayrıca kişisel olarak da oldukça merhametli ve iyi kalpli biri olduğundan danışanlarına karşı sabırlı ve anlayışlı olmaya her zaman dikkat eder. Diğer uzmanlarla karşılaştırdığımda içten, samimi ve sabırlı olması kendisini diğer uzmanlardan ayıran en temel özelliklerdendir. Hiç tanımadan konuşmaya başladığınızda yıllardır tanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendini geliştirmek için eğitim alırken aynı zamanda etrafındaki insanlar içinde çalışmaya özen göstermektedir. Hem lise hem de üniversite yıllarında yardıma muhtaç çocuklar ve bireyler için gönüllü çalışmalarda bulunmuş ve bunları sürekli olarak yapmaya çalışmıştır. Mesleğini ilk gün ki heyecanla yapan ve yapmaya devam edecek olan sevgili arkadaşım Esin Yıldız'a başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

Sena ŞİRİN Fotoğraf  Psk.Sena ŞİRİN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-05-2019
 TavsiyeNo: 109820
Psikolog Esin hanımı bir süre birlikte çalışarak tanıma fırsatım oldu. Bu sürede kendisinin işini oldukça ciddiye alan, danışanlarına ve işine çok önem veren birisi olduğunu gördüm. Kendisi ergenlerle ve yetişkinlerle yaptığı çalışmalarda oldukça başarılıdır. Karşısındaki kişiyi anlama ve problem çözme becerileriyle soruna doğru noktadan yaklaşır. Kendi eğitimine verdiği önemle de hep eğitimleri takip ederek kendini geliştirmeye devam eder. Danışmanlık becerileriyle Esin hanımı herkese samimiyetle tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

Emine SOYBAY Fotoğraf  Uzm.Psk.Emine SOYBAY
Denizli - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-06-2018
 TavsiyeNo: 104255
Esin Hanım, etik kurallar çerçevesinde çalışmaya özen gösteren, "Her insan biriciktir." kavramını önem vererek danışanlarını tanısal olarak değerlendirmekten ziyade, kişilerin kültürleri, inançları, değerlerine yargısız ve yansız bakarak seansları yürütmesinden dolayı tavsiye ediyorum. "Ben oldum." cümlesinden uzak, sürekli kendisini geliştirmek yönünde ilerliyor olması da danışanlarına, mesleğine verdiği özeni göstermektedir. Psikoloji bilimin çok yanlış ve etik dışı kullanan kişilere nazaran, Esin Hanım gibi meslektaşlarımızın artması dileğiyle. Sevgiler.
     7 Beğeni    

Esin YILDIZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : yoga -meditasyon, tango» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Dil ve Konuşma Merkezi
Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No : 108 K:9, D:335, Kubıst Park Res. Beylikdüzü, ist
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(531) 575 00 30  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversite Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-

Esin YILDIZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce (İleri Seviye)


Esin YILDIZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esin YILDIZ Mesleki Videolar Videoları
-15:03
Top