2007'den Bugüne 91,459 Tavsiye, 28,073 Uzman ve 19,896 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ramazan YILMAZ
Psikolojik Danışman - Bursa

Ramazan YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ramazan YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ramazan YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ramazan YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kenan TURANPsk.Kenan TURAN
Kenan beyi beraber aldığımız eğitimde tanıma fırsatım oldu ve kendisi alana hakim güvenebileceğiniz bir uzmandır. Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla ...
Mehmet Emin SARIKAYAPsk.Mehmet Emin SARIKAYA
mehmet emin bey alanına hakim,çalışkan ve her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan bir psikolog. Psikolojik problemleriniz ile baş etmeniz konu...

 
Ramazan YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolojik Destek ve Eğitim Derneği
Adres:Atatürk Bulvarı No.17 Adalet İşhanı Kat.3, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ramazan YILMAZ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Ramazan YILMAZ'ın Özgeçmişi
KİŞİSEL BİLGİLER
Doğum Tarihi : 25.04.1989
Doğum Yeri : Cide/Kastamonu
Uyruğu : TC
Medeni Hali : Evli

Tel : 0543 733 24 64
E-Posta : pdramazanyilmaz@gmail.com
Websayfa : www.inegolpsikolog.net
İnstagram :ptramazanyilmaz

KURS / SERTİFİKA/EĞİTİM BİLGİSİ
2019 Oyun Terapisi Eğimi(Pekay AYDIN)
2019 Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (Psikoterapi Enstitüsü)
2007 – 2011 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” lisans programı
Profesyonalizm (Uludağ Üniversitesi,03/2010) Dr. Nurullah KurutkanBireysel Kariyer Planlaması (Uludağ Üniversitesi,03/2010) Celalettin KandemirGirişimcilik (Uludağ Üniversitesi,03/2010) Evrim Eker
Etkili Mülakat Teknikleri (Uludağ Üniversitesi,03/2010)
Ufuk PekerGelecek Planlaması (Uludağ Üniversitesi,03/2010) Erdem Karagöz
Performans Yönetimi (Uludağ Üniversitesi,03/2010) Ufuk Peker...[Devamı...]

Ramazan YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Adil Emin ÖZAY Fotoğraf
Psk.Dnş.Adil Emin ÖZAY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118981
Ramazan arkadaşımı halen devam etmekte olan uzun soluklu, bilgi ve tecrübelerimizin çokça paylaşıldığı bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisinin vakalara bakış açısı, yaptığı nokta atışı analizler, tecrübe, bilgi ve donanımı ile alanında basarili ve yeri doldurulamayacak bir uzman olma yolunda olduğunu hissettirmiştir. İyi bir psikoterapist olma yolunda emin adımlarla gitmesinin yaninda paylaşıma açık, yardımsever, yaptığı ince esprileri ile grubumuza renk katan çok sevdiğim, fikrine ihtiyaç duyup paylasimda bulunduğum bir arkadasim olmuştur. Özellikle çalışmalarını çocuk alaninda yoğunlaştıran, bu alanda aldığı birçok eğitim ve elde ettiği deneyimleri ile danisanlarina en iyi şekilde yardimci olacağına inandığım meslektasimi gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Kenan TURAN Fotoğraf
Psk.Kenan TURAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113587
Ramazan Beyi birlikte aldığımız bir eğitim sürecinde tanıdım. Kendisi meraklı ve sürekli sorgulayan bir yapıya sahip. Ayrıca kendisini geliştirmek için sürekli bir gayret içerisinde. Çok iyi iletişim kurabilmekte ve son derece doğal bir meslektaşım. Psikoterapi yaklaşımları hususunda yeni beceriler edinmek için büyük bir gayret gösterdiğini görüyorum. Bu sebeplerle danışanlarına faydalı olacağına eminim. Bursa ve Inegöl'de işinin ehli bir terapist arayanlara kendisini tavsiye ederim.
     Beğenin    
Murat
9.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113061
Ramazan Yılmaz ile ilk görev yerimdeki, ilk akşamımda evsiz kaldığım bir günde tanıştık. Önce bana en zor günlerimden birinde kalacak yer ayarladı, sonrasında ise sayısız yardımda bulundu. Niye yaşıyorum ki diye düşündüğüm, hayattan ölesiye soğuduğum anlarda derdimi açabildiğim, yanında ağlamaktan utanmadığım tek dostum oldu. 3 kelimeyle kendisini tanımlamam gerekirse Dürüst, İçten ve Çok Yönlü bir insan. Kendisini sürekli geliştiren, uzmanlık alanındaki yenilikleri takip eden, eğitimlere katılan. Çevresindekilere farklı bakış açıları sunan, olaylara geniş perspektiften bakabilen birisidir. Kendisine danışacak olanlara çok büyük faydalarının dokunacağından eminim, kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
S. Ali
6.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113002
Ramazan Bey benim çok uzun zamandır tanıdığım arkadaşım. Olayları çok iyi takip eden ve çok iyi anlayan bir psikologtur. Benim için bir danışmandan öte.Kendisiyle iyi ki tanışmışım diyorum. Farklı süreçlerde bana çok destek oldu.Olaylara nereden bakmam gerektiğini öğrendim.Çok dikkatli ve başarılı bir psikolog.Kendisini tavsiye ettiğim bir çok tanıdığıma da gereken ilgi ve alakayı gösterip yardımcı oldu. Ona çok teşekkür ederim ve kesinlikle gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Emrullah
5.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112977
Sevgili arkadaşım, seninle 2 yıl önce yine değerli bir arkadaşım sayesinde tanıştık. Geçen 2 sene de sanki çok daha uzun yıllardır tanışıyormuş gibi bir aile dostluğumuz oldu. Bunun sebebini doğal haline, karakterine ve yardımsever tarafına bağlıyorum ve çok şey öğreniyorum... İyi bir baba, iyi bir eş ve iyi bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. Mesleki bilgin ve heyecanın birde bana göre yeteneğinle birleşince İnegöl Ve Bursa lılar için bir şans oluyorsun :) psikolojik yardım almanın zor olduğu bu kültürde, insani ilişkilerin ve doğallığınla gönüllere dokunacağından eminim. Çünkü ben bu işi daha çok gönülden isteyenlerin yapabileceğini düşünüyorum. Bana göre psikolojik yardım insana verilen değer ve karşılıklı etkileşimden geçer. Senin de bu tarafının iyi olduğunu düşünüyorum. Allah yolunu açık etsin Başarılar diliyorum
     Beğenin    
Fatih PULAT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112937
Yaklaşık 12 yıldır tanıdığım Ramazan Bey' in mesleki etiğe verdiği önem ve kişisel gelişimine gösterdiği özen oldukça değerlidir. Kıvrak bir zekaya sahip olan Ramazan bey, seans içerisinde karşısındaki bireyi anlama konusunda özel bir beceriye sahiptir. Güncel yaklaşımlara olan ilgisi ile kendisini yenileyen aynı zamanda farklı disiplinlerdeki bilgi birikimiyle de oldukça donanımlı olan Ramazan Bey, kendi kullanma kılavuzunu öğrenmek isteyen tüm bireylere gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir terapisttir.
     Beğenin    
Yunus Sevim
28.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112918
Ramazan YILMAZ tanidigim , deger verdigim , çalışmalarına inandığım değerli bir uzmandır. Çevrede terapiye ihtiyaç duyan 4 kişiyi yönlendirdim ve hepsi de gittiklerinde memnun kaldirlar ve hepsinin de sorunlarına çözüm buldu. Çevremde psikolog, pedagog arayanlar olduğu zaman hemen ona yönlendiriyorum.Kendisine güvenebilirsinz.Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla çalışmaktadır. Guler yuzlu , alaninda uzman ıhtiyaç duydugunuz zamanda size yardimci olacaktir.
     Beğenin    
Selman Yetkin
21.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112803
Ramazan Yılmaz ile psikoterapi enstitüsünde bütüncül psikoterapi eğitimi sırasında tanıştım. Mesleki ilgi ve yeterliliği oldukça yüksek ve gelişime açık biri. Sadece arkadaşlık ilişkinde dahi kişisel farkındalığa katkı Sağlamakta. Kişisel özellikleri olan sakin, güleryüzlü ve ilgili yapısını mesleki hayatına da başarılı bir şekilde entegre edebilmiş. Aldığı çeşitli eğitimlerle mesleki kariyerinde başarılı adımlar attığına şahit olmaktayım. İçtenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Sait BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112787
Uzun yıllardan beri kendime güven konusunda sıkıntı yaşıyordum . Bunun çözümü olmayacağını düşünüyordum taki ramazan beyi tanıyana kadar. Toplum içerisinde konuşmaktan , topluluk karşısında sunum yapmaktan uzun yıllar çekindim . Fakat şu an ramazan bey sayesinde her konuda kendime güvenim geri geldi ve bir çok konuda kendimi daha çok geliştirdim . Kendisine verdiği destekten dolayı sonsuz teşekkürler ederim . destek almak isteyenlere kesinlikte tavsiye ediyorum .
     Beğenin    
Halil
16.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112736
Ramazan Yılmaz'ı 2013'ten beri tanırım ve her zaman çalışma azmini, iş bitirici bir kişilikte oluşunu taktir etmişimdir. Kesinlikle bahsettiğim bir sorunu umursamamazlık yapmadı gayet profesyonel bir şekilde sorunu ele aldı çözümler sundu. İyi ki tanımış, iyi ki sorunlarımı paylaşmışım diyorum. Bugün daha pozitif bakabiliyor, karşılaştığım problemlere karşı Ramazan Bey'in kendine has yontemleribsayeeinde çözüm bulabiliyorum. Konuşma esnasında ise kendimi oldukça rahat hissettim, kullandığı yöntemler oldukça uygulanabilir ve işe yarar yöntemler. Artık bu da benim bir parçam, ne yapayım bununla yaşayacağız, bunlardan kim kurtulmuş ki ben kurtulayım; dediğim birçok problemin aslinda kafaya takmaya değmeyecek şeyler olduğunu anladığımda kuş gibi olmuştum. Tabi anlamak derken bilincin anlaması "anlıyorum" demekle anlaşılmıyor biraz yol ve yöntemler sayesinde bilince bunu öğretiyoruz. Ondan öğrendiklerimi uyguluyor ve işe yarıyor.
     Beğenin    
Aahmety
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112666
Ailevi sorunlarımız için danışmanımız oldu. Kendisi gerçekçi bir kişiliğe sahip. Sorunlarımızı çözmemizde elinden gelenin fazlasını yaptı. Sayesinde bir yuva kurtuldu. Burdan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Öyle ki hayatımı Ramazan Beyi tanımadan önce ve sonra diye ayırıyorum. 3 sıfatla tanımlamak gerekirse Gerçekçi, Fedakar ve Özverili diyebilirim. Bursa çevresinde bulabileceğiniz iyi danışmanlardan biri. Kendi özel bürosunu açtığı taktirde daha da başarılı olacağını tahmin ediyorum.
     Beğenin    
Şerif Tokuş
11.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112663
Ramazan Yılmaz zamanında benim okulumda öğretmenlik yapmış bir arkadaş. Kendimle ve öğrencilerde gördüğüm problemler hakkında danışırım kendisine. Her seferinde bu kadar aklında fikir olması ve olayların detaylarına inmesi ve aynı zamanda akla hayale gelmeyecek şeylerin problem olduğunu keşfetmesi gerçekten şaşırtıcı. Bir keresinde rüya analizi ile bir problemi çözmüştü. O zamanlar kendisini her gördüğümde kendisinden istifade etmeye çalışırdım. Kendisini sürekli geliştiren, hiç yılmadan araştırılan bir psikolojik danışman kendisi. Hiç durmadan kendini eğitiyor ve günden güne daha da çok kendisini geliştiriyor. Çevremde de tanıdıklarım var bir çok kişi hizmet almakta. Şunu kesin biliyorum ki önceliği para değil. İnsanlara yardımı dokunsun istiyor bu arkadaş. Günümüzde böyle insanlar çok fazla değil artık. Sitenin de ismi gibi kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    
E.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112660
Hayatımda ilk kez böyle bir ihtiyaç hissettim ve Ramazan Bey ile terapiye başladım, beraber bir çok yol aldık farkındalık sağladı ilgili donanımlı samimi biri, danışmanızda kesinlikle fayda var. Arkadaş tavsiyesi ile kendisine ulaştığımda ilk andan itibaren beni çok dikkatle dinledi her kelimemden her hareketimden analizleri ve tespitleri çok yerli yerinde idi, mesleki olarak da sürekli kendine eğitimine yatırım yapan biri, samimi; halden anlayan, sıcak kanlı biri Kesinlikle tavsiye ederim
     Beğenin    
Mehmet Emin SARIKAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112453
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Ramazan Yılmaz'ı beraber katıldığımız Bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisi, psikoloji alanındaki merakı ve öğrenme isteğini danışmanlık becerileriyle etkili bir biçimde birleştirebilen bir uzaman. Kendisine yönlendirmiş olduğum danışanların olumlu geri bildirimlerinden memnuniyet duymaktayım. Mesleki donanımına, becerisine ve etik kurallara bağlılığına sonuna kadar güvendiğim Ramazan Yılmaz'ı psikolojik destek hizmeti almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105829
İlk kapısını çaldığımda bile hiçbir endişem yoktu. Çünkü ilk izlenimde karşısındaki kişiye gösterdiği şüphesiz güven veren bakışlardır. Kendisinin samimi ve içten oluşu da eklenince hep konuşmak isteyeceğim danışma saatleri olurdu. Bir danışan olarak daima güvenebileceğim bir danışmandır kendileri. Hiçbir zaman iletişimin kopmadığı hala herhangi bir konuda çaldığım ilk kapıdır. Kendimi bulmama yardımcı olduğu icin kendisine çok teşekkür ederim. Hayatındaki başarılarının daim olması dileğiyle.
     Beğenin    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105794
Bir danışmana gidip gitmemek de kararsızdım ve bazı ön yargılarım vardı. Ramazan bey ile tanıştıktan sonra ön yargılarım gitti.Dürüstlüğü ve samimiyeti ile ön plana çıkan bir danışman bu da danışan-danışman arasında iyi bir iletişim kurup ,güven oluşmasını sağlıyor.Sohbet etmeye başladıkça zaman ne çabuk geçti diyebilir ,üzülebilirsiniz.Fikirleri ,bakış açısı ve pozitif enerjisi ile hayatımda güzel bir yer edindi.Göstermiş olduğu saygı ve sevgisi ile 4 yıllık bir yol katettik.Başarılarının devamını dilerim ve herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

Ramazan YILMAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ramazan YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kenan TURAN
Psk.Kenan TURAN
Kenan beyi beraber aldığımız eğitimde tanıma fırsatım oldu ve kendisi alana hakim güvenebileceğiniz bir uzmandır. Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla ...
Mehmet Emin SARIKAYA
Psk.Mehmet Emin SARIKAYA
mehmet emin bey alanına hakim,çalışkan ve her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan bir psikolog. Psikolojik problemleriniz ile baş etmeniz konu...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolojik Destek ve Eğitim Derneği
Adres:Atatürk Bulvarı No.17 Adalet İşhanı Kat.3, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 733 24 64
Telefon 2 :
0(542) 285 22 69
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2011
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Ramazan YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ramazan YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

19:28
Top