2007'den Bugüne 88,462 Tavsiye, 27,379 Uzman ve 19,498 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mustafa COŞGUN
Klinik Psikolog - Bursa
Sertifikalı Emdr Uygulayıcısı

Mustafa COŞGUN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Mustafa COŞGUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mustafa COŞGUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Aysun ŞEREMET
Değerli Aysun Şeremet hocam alanında oldukça etkili ve deneyimli bir isim olarak tanıyorum. Kendisi üniversiteden arkadaşım. Gerek derslerindeki çalış...
Şadiye KAYAPsk.Şadiye KAYA
güler yüzlü empati yeteneği oldukça yüksek harika bir uzman. kendini oldukça geliştirmiş eğitimlerden eğitimlere koşan, alanda sürekli mücadele eden, ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
merhaba. Ben Uzman Klinik Psikolog Mustafa COŞGUN. Çözmek istediğiniz kişisel ve ailevi problemlerinizle ilgili sizlere destek sunabilirim.
Mustafa COŞGUN'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Paye Psikolojik Danışmanlık
Ertuğrul Mah. 142. Sk. Atışkent Sitesi Nilüfer/Bursa
Adres 2:
Odabaş Danışmanlık
Semerciler Mh. Poyraz Sk. No:33
Sakarya
Psk.Mustafa COŞGUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1993 (28 yaşında)
Doğum Yeri : İznik
Yabancı Dil : İngilizce Yds:70
Mezun Olduğu Üniversite
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mustafa COŞGUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Danışman
Klinik Psikolog
EMDR Terapisti
Hipnoterapist
çözüm odaklı terapist
Eft uzmanı
Aile danışmanı

Mustafa COŞGUN Özgeçmis CV Psk.Mustafa COŞGUN'un Özgeçmişi
Mustafa COŞGUN 2011 üniversite sınavında ilk 10 bin sıralamaya girerek Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazandı. Üniversiteyi onur derecesi alarak 2015 yılında başarı ile psikolojik danışman olarak mezun oldu. Üniversite yıllarında Prof. Dr. Nilüfer ÖZABACI’dan Aile Terapisi, psikolojik danışma kuramları v.b. Prof. Dr. Ali ERYILMAZ’dan Pozitif Psikoloji ve Pozitif Psikoterapi eğitim/derslerini v.b. tamamladı. Bu alanlarda uygulamalarda bulundu....[Devamı...]

Mustafa COŞGUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aysun ŞEREMET Fotoğraf
Psk.Aysun ŞEREMET
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116626
Kıymetli meslektaşım ve dostum olan Mustafa hocamızı üniversite yıllarından beridir tanırım. Kendisi inanılmaz pozitif, bilgili ve becerilerini meslektaşlarından saklamayacak kadar kendine güvenen dost canlısı bir kişidir. Sürekli okuma ve araştırma halindedir. Alanımızla ilgili eğitmlere sıkça katılır, seminerler verip, canlı yayınlar ile toplumu bilgilendiren dinamik bir kişiliktir. Beraber çalıştığımız konsültasyon çalışma grubumuzda bize çok değerli katkıları olmaktadır. Psikoloji camiasına farklı bir soluk getireceğine inandığım, yolu çok aydınlık bir meslektaşımdır. Kendisi ile bilgi alışveriş yapmaktan onur duyduğum meslektaşımı; çocuk-ergen-yetişkin ve bütün çiftlere gönül rahatlığı ile tafsiye ederim...
     Beğenin    
Gülçin
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114132
Mustafa Hocayla kendi Terapistimin vasıtasıyla tanıştım, Hipnoterapide oldukça tecrübeli olduğu için kendisinden yardım istedik, sağolsun kırmadı güler yüzüyle ve samimi tavırlayla bizimle ilgilendi ve bana hipnoz yaptı. Sanırım hayatımda yaşadığım en iyi deneyimlerden biriydi ben açıkcası bir hipnozda bu kadar fayda göreceğimi düşünmemiştim, affetme üzerine bi seanstı ve 40 gün oluyor hipnoz sonrası kendimi çok daha iyi olumlu huzurlu mutlu hatta çok daha başarılı hissediyorum. Affedemediğim insanların yükü meğerse ne kadar ağırmış. Üstelik yüküm hafiflediği için daha farklı algılarım oluştu iş hayatımda potansiyelim yükseldi. Daha bir sürü şey sayabilirim fakat bunu yaşamak gibi olmaz o yüzden kesinlikle Mustafa Coşgun hocayı tavsiye ediyorum, tecrübeli, yetenekli, güler yüzlü ve samimi. İşinde çok iyi, bir çok konuda da uzmanlığı var. Hiç bir kaybınız olmadığı gibi hayatınızı da elinize alıyorsunuz. Daha ne olsun!
     4 Beğeni    
Şadiye KAYA Fotoğraf
Psk.Şadiye KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111701
Mustafa ile davranış bilimleri enstitüsünde, EMDR eğitiminde tanıştık. Orada aldığımız kaliteli eğitim sayesinde kendini tanıma şansım oldu. Dingin, özenli, ilgili ve sürekli kendini geliştiren bir meslektaşım. Sahip olduğu bu kişilik özelliklerinin onun başarısını daima yükselteceğini biliyorum. Üstüne aldigi eğitimler ve kendini geliştirme yönündeki bitmeyen hevesi onu tercih edilen bir profesyonel yapıyor. İhtiyaci olan herkese tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
S.A
28.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111616
Mustafa Bey güleryüzlülügünüz, samimiyetiz ve psikolojik danışman olarak güven vermeniz her seyden önce çok önemli. Mesleki ahlâkınız, ve gelişiminiz takdire değer. Bu konuda yolunuz acik olacagindan suphem yok. Danışanlariniza da faydalı olacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ruh sağlığı alanında günümüzde ziyadesiyle çalışan kişiler var fakat doğru insanı bulmak, sorunlarımıza yönelik çözümler üretmede ve değişimi sağlamada sonuç almak zor olabilir. Danışanlariniza yaklaşımınız ve mesleğinizin insanlara faydalı olan yönünü bilerek hareket etmeniz çok güzel. Umarım bir çok insana faydalı olursunuz tekrardan.
     8 Beğeni    
Ferit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111582
öncelikle selamlar herkese, ben asla ve asla ücret vereyimde danışmanlık alayım, terapi göreyim zihniyetinde değildim,tüm derdim bitti de ücretli terapi mi almalıydım gülünç.. ama birgün depresyon halinde canıma tak edip ,1 haftalık sigara parası denemekten zarar çıkmaz deyip mustafa beyle ilk seansımda gerçekten boşuna para vermediğimi ve bu kısa seansımın gerçek manada ben de etki bıraktığını söyleyebilirim. şuan ayda 2 seansım var zaman kısıtlılığandan ve gayet verimli geçiyor, mustafa bey’e minnettarım, benim gibi düşünen arkadaşlara tavsiyem eğer bir terapiye ihtiyacınız varsa,katıldığı seminer,diploma,teşekkür belgesi olup olmadığına dikkat ediniz,zira ben araştırdım ve kendimi burda buldum, mustafa beyden ricam kendisine bir kota belirleyip öğrenci arkadaşlara cüZi miktarda danışmanlık yapmak,çünkü onların gerçekten daha çok ihtiyaçları var bu eğitim aşamasında, kolaylıklar diliyorum ..
     8 Beğeni    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111566
Merhaba Ben 15 yıl boyunca antidepresan ilaçları kullandım.Sosyal fobı, kaygı bozukluğu tanısıyla. İlaçların etkisi ilk başlarda oluyordu ama daha sonra etkisi azaldığından dolayı başka bir ilaca doktorum başlatıyordu. Kişisel gelişim kitapları okudum.Videolar izledim.İnternette de araştırmalar yapıyordum kendi sorunumla ilgili. İlaçların yanında terapi almamında daha iyi sonuç vereceğine dair yazılar okudum.Ve psikoloğa gitmeye karar verdim. Ben bulunduğum şehirdeki psikoloğum beni dinledi.Şöyle dedi:ilaçları boşu boşuna kullanmışsın. Sen EMDR terapisiyle en kısa zamanda bu sorunlardan kurtulursun dedi. Ben de tamam olur dedim.Yanlız ben EMDR konusunda henüz yeni eğitimler alıyorum, beni şehir dışındaki psikologlara yönlendirdi. Benim şehir dışında haftada bir veya ön günde bir bulunma imkanım yoktu.Sağolsun hanımefendi psikoloğum benim için araştırma yaptı ve Mustafa COÇGUN beyi tavsiye etti.WHATSAPP üzerinden terapilere başladik.Oldukça başarılı sonuçlar verdi.Şımdilik ilac kullanmayı bıraktım. Oldukça kendimi ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. Beni KAYGI BOZUKLUĞU SOSYAL FOBİ hastalığından kurtardığı için ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. Gönül rahatligiyla da TAVSİYE EDERİM Mustafa beyi Hayırlı akşamlar acil şifalar dilerim herkese
     9 Beğeni    
Haluk NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111556
Mustafa bey ile İnstagramdaki paylaşımlarından tanıdım . İçinden çıkamadığım yıllar öncesine dayanan psikolojik sorunlarım için destek almak istedim. İnsanlararası iletişimde oldukça başarılı. İşini severek ve bilgi temelinde sağlam yapıyor. Çok güler yüzlü ve güven verici görünümüyle insana en baştan faydası başlıyor. İnsanı çok dikkatli ve istekli dinliyor. İşini ciddiyetle yapıyor. Anlattıklarım karşısında verdiği tepkiler, kullandığı cümleler ile bana çok faydası oldu. Olaylara farklı pencereden bakmamı ve sorunumun çözümünü bulmamı sağladı. Seanslar ilerledikçe halının altına süpürdüğüm çöpleri tek tek çıkarttık, gömdük. Mustafa bey yardımıyla ruhsal yüklerimden kurtuldum. Güler yüzlü, güvenilir, samimi ve işinde usta olarak tarif edebileceğim Mustafa Coşgun beyin mesleğinde çok başarılı olacağına eminim. Teşekkür ederim.
     10 Beğeni    
Mustafa
25.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111552
Mustafa Hocamla göreceli kısada olsada gayet verimli vakit geçirme imkanım oldu kendisi alanında yetkinliğe ulaşmış, gelişime açık , farklı ekollere hakim , farkındalığı yüksek, mücadeleci, samimi , güven veren ve sorunlara karşı çözüm odaklı köktenci yapısıyla danışanlarının azami fayda sağlayabilecekleri bir uzman.Ayrıca geçmişin ve geleceğin kaygılarından kurtulup hayatına yeni ufuklar açmak isteyen herkese hoş sohbetini tavsiye edebilceğim değerli bir insan.
     10 Beğeni    
Selda Mümüşoğlu
25.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111551
Psk D.Mustafa hocam Gerek uzmanlığı,akademik egitimleri, donanimliligi,mesleğindeki titiz tutumu, gerek kişiliği olsun,onun bu meslekte ki,farkligini ortaya cikarmistir. Uzmanlığınin en önemli dinamiklerinden biri Yaşamimizda, bilinçaltınızda,oluşan travmatik yaşam olaylarindan problemlere, olumsuz duygulardan, rahatsiz olduğumuz düşüncelerden, unutamadigimiz olaylardan, üstesinden gelemedigimiz her olumsuz duygularimizdan köklü değişime gitmek istiyorsaniz, kendisini memnuniyetle tavsiye etmekten mutluluk duyarım.
     13 Beğeni    
Bluesky
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111549
Mustafa Coşgun, alanında mesleki yeterliliğe hakim ve insani ilişkileri güçlü bir danışmandır. EMDR alanında ik farlçklı probleminle ilgili psikolojik destek aldım (kan görme korkusu,gelecek kaygısı). Her iki çalışmamızda da hızlı ve etkili sonuçlar aldım.Güler yüzlü ve güven betini yapısı sayesinde süreci sorunsuzca atlatabildim. Danışmanlık hizmeti sonrası belirli periyodlarla bana ulaşıp takibini yapması, onun en dikkat çekici danışman özelliklerinden biriydi.Yaşam kalitemin yükselmesinde büyük etkisini gördüm. Güvenilir bir biçimde destek alınabilir.
     11 Beğeni    

Mustafa COŞGUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği
EMDR Türkiye Derneği

Mustafa COŞGUN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mustafa COŞGUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aysun ŞEREMET
Psk.Aysun ŞEREMET
Değerli Aysun Şeremet hocam alanında oldukça etkili ve deneyimli bir isim olarak tanıyorum. Kendisi üniversiteden arkadaşım. Gerek derslerindeki çalış...
Şadiye KAYA
Psk.Şadiye KAYA
güler yüzlü empati yeteneği oldukça yüksek harika bir uzman. kendini oldukça geliştirmiş eğitimlerden eğitimlere koşan, alanda sürekli mücadele eden, ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Paye Psikolojik Danışmanlık
Ertuğrul Mah. 142. Sk. Atışkent Sitesi Nilüfer/Bursa
Adres 2:
Odabaş Danışmanlık
Semerciler Mh. Poyraz Sk. No:33
Sakarya
Psk.Mustafa COŞGUN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 895 45 76
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1993
(28 yaşında)
Doğum Yeri
İznik
Mezun Olduğu Üniversite
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2015
(6 yıl önce)
Yüksek Lisans
Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Mustafa COŞGUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Yds:70

Mustafa COŞGUN Mesleki Videolar Videoları
-

23:35
Top