2007'den Bugüne 87,633 Tavsiye, 27,131 Uzman ve 19,373 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Abdurahman ÇAVDAR
Psikoloji Uzmanı - Psikolojik Danışman - Adana
Çocuk ,ergen ve Aile Danışmanı, Psikoterapist ,çocuk ve Ergen Psikoterapisti, Felsefi Danışman

Abdurahman ÇAVDAR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi27 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

27

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abdurahman ÇAVDAR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Abdurahman ÇAVDAR'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdurahman ÇAVDAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Banu ÇOLAKOĞLUPsk.Dnş.Banu ÇOLAKOĞLU
Banu ile Bilişsel terapi eğitimi alırken tanıştım. kendisi sempatik cana yakın ve işini iyi yapan biridir. İnsanlara yardım etmeyi seven biri olduğunu...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba hayat yolculuğunda değişik engellerle karşılaşabiliriz .Her zaman yolumuzu aydınlatacak ve bize ışık verecek birilerini bulma ihtimalimiz vardır.
Abdurahman ÇAVDAR'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kurtuluş Mah.Ziyapaşa Blv.No10 Özğür Apt.Kat:8d.24seyhan/Adana
Psk.Dnş.Abdurahman ÇAVDAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2003) - Anadolu Üniversitesi Felsefe (2016) - Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (2020)
Yüksek Lisans
Çağ Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Abdurahman ÇAVDAR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi
EMDR
Cinsel Terapi
Yetişkin Terapi
Çocuk ve Ergen Terapisi
Grup terapisi Ergen ve Çocuk
Kurumsal Danışmanlık
Aile Eğitimcisi ve Danışmanı
Çocuk psikolojisi ve Eğitimi Danışmanı
Psikolojik Testler
Sınav Kaygısı
Felsefi Danışmanlık
Depresyon
Obsesif kompulsif bozukluk
Anksiyete Bozuklukları
Bipolar bozukluk
Sosyal fobi
Çocuklarda cinsel gelişim

Ergen Sağlığı ve Üreme Sağlığı Eğitimi
7-19 Yaş Aile Eğitimi Programı

Gençlerde Madde Bağımlılığını Önleme
Öğretmen Anne Baba Eğitimi
Çocuk Koruma Kanunu Danışmanlık Tedbiri Kararları
Panik bozukluk
Özgül fobiler
Travma Sonrası Destek / Travma Sonrası Stres Bozukluğu'nda Terapi
Uyku ve Yeme Bozuklukları
Etkili İletişim İçin Beceri Eğitimi
Stres ve Öfke Yönetimi...[Devamı...]

Abdurahman ÇAVDAR Özgeçmis CV Psk.Dnş.Abdurahman ÇAVDAR'ın Özgeçmişi
Atatürk üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümüne girmeden önce psikoloji alanına yoğunlaştım ve bu alanda okuma ve araştırma yapmaya başladım. Üniversiteden sonrada Rehberlik Araştırma Merkezlerinde Rehberlik bölümünde Aile rehberliği danışmanlığı , ergen ve çocuk psikolojisi,konuşma bozuklukları,değişik engel türleri ,heyecan bozuklukları üzerine psikolojik danışmanlık hizmeti verdim.Daha sonra değişik okul türlerinde 6-11 yaş gurubuna,11-15 yaş gurubuna 15-19 yaş gurubuna ve diğer yaş gruplarına psikolojik danışmanlık yaptım. Aile Eğitimi,Cinsel istismar,ve korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili eğitimler aldım. intihar,ölüm doğa felaketlerine uğrayan kişilere yönelik travma sonrası psikolojik destek Eğitimleri aldım. psikiyatri, psikoloji, felsefe, antropoloji, ve uluslar arası ilişkiler, iletişim bilimlerinde okumalar yaptım .Anadolu üniversitesi felsefe bölümünü okudum.Uluslar arası ilişkiler bölümünden mezun oldum...[Devamı...]

Abdurahman ÇAVDAR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Osman K.
31.Mart.2020
TavsiyeNo: 114294
Abdurrahman Çavdar benim üniversiteli yıllardan bu yana tanıdığım ve görüştüğüm bir arkadaşımdır. Alanındaki uzmanlık bilgisine güvenim tamdır. Alanında kendisini oldukça iyi yetiştirmiş bir uzman olmakla birlikte aynı zamanda çok yardımsever bir insandır. Hiçbir zaman ekonomik çıkarlarını mesleğinin önüne koymayan bir kişidir. Bu yapısından dolayı herhangi bir sorun ile karşılaştığımda hemen kendi bilgisine başvurmaktayım.Uzun süredir eğitim camiasında görev yaptığımdan dolayı bugüne kadar öğrencilerimin gerek psikolojik gerekse eğitim süreçlerine ilişkin kendisine çok sorun götürdüm ve danıştım. Abdurrahman Çavdar kendisine götürdüğüm sorunların çözümüne dair hiçbir çıkar gözetmeden büyük bir özveriyle yaşanan sorunların çözümüne katkıda bulundu. Mesleğinin etik kurallarına son derece bağlı olan Abdurrahman Çavdar, gerek psikolojik ve gerekse diğer konularda her zaman için bilgisine başvurulabilecek bir uzmandır. Bundan dolayı herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Emre YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2020
TavsiyeNo: 114256
kendisine tavsi ile gittim ve iyiki de gitmişim depresyondaydım ilaç kullanıyordum onun sayesinde düzeldim ve ilacı bıraktım. Benim kişilere ve depresyon yaşıyanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben eşimden ayrılmıştım yaşadığım sorun bunlarla ilgiliydi bu şüreçte ialaca başlamıştım fakat abdurrahman çavdarın benimle ilgilenmesi sayesinde tekrar normal yaşantıma döndüm.kendilerine çok teşekkür ederim.iş hayatım çok verimsizdi bütün bu sıkıntılarımı depresyonumu onun verdiği destek sayesinde aşmış bulunmaktayım.
     Beğenin    
Mehmet Yıldızhan
26.Mart.2020
TavsiyeNo: 114250
Abdurrahman hocamla aynı okulda çalışıyoruz. Mesleğini ve işini seven,her konuda donanımlı, okumayı şiar edinmiş, araştırmacı, tecrübeli bir uzman, yol gösteren iyi bir eğitimci. Matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım. Bu süreçte 8.sınıf öğrencilerimden sınav kaygısı yaşayan bir kaç öğrencimi kendisine yönlendirdim. Öğrencilerim olumlu dönütler aldılar. Çalışma ve başarılarında ilerleme olduğunu söyleyebilirim. Abdurrahman beye mesleğin de başarılar diliyorum. Herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nuri Ölmez
25.Mart.2020
TavsiyeNo: 114245
Benim ihtisas alanım teoloji Abdurahman beyle bize verdiği bir seminer vasıtasıyla tanıştım kendisinin vermiş olduğu seminer Bizlere gayet faydalı oldu seminerde insanın beyninin nasıl işlediği ile ilgili bilgiler verdi.. Daha sonra bir grup ailesinden şiddet gören çocukla ilgilenmesi için kendisinden ricada bulunduğumda kabul etti ve o öğrencilerle oturumlar yaptı sonra öğrencilerin 4 hafta içinde olumlu yönde hızlı ve katlanarak ilerleme kaydettiğine şahit oldum.
     Beğenin    
Bahattin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Mart.2020
TavsiyeNo: 114230
Stresimin yoğun olduğu dönemlerde Site Editörleri Tarafından Kapatıldı üniversitesi Tıp fakültesinda bir kaç defa psikoloğa gittim. Anksiyete bozukluğumun olduğunu söyledi doktor. Ilaç verdiler fakat ilaçların etkisi beni durmadan uyuyttu. Sosyal hayattan koptum. Abdurrahman beye gittim sorunlarımı anlattım. Bana sunmuş olduğu danışmanlık ve terapi ile kendimi daha iyu hissettim. Arkadaşımız bir psikoljik danışmanın insan icin ne kadar önemli oldugu gösterdi. Ilaç kullanmadan da bir çok sorunun üstesinden gelebildiğini gösterdi. Arkadaşıma çok teşekkür ederim.👍👍👍
     2 Beğeni    
Banu ÇOLAKOĞLU Fotoğraf
Psk.Dnş.Banu ÇOLAKOĞLU
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Mart.2020
TavsiyeNo: 114229
Sevgili arkadaşım Abdurrahman ile Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminden tanışıyoruz. Kendisini sadece mesleki anlamda değil entelektüel anlamda da geliştirmiş birisi olduğunu düşünüyorum. Empati kurma becerisi yüksek, oldukça naif ve duyarlı bir tarzı var. Alanında kendini oldukça geliştirmiş, sıkça literatür okuması ve araştırması yapıyor, aynı zamanda yüksek lisans yaparak uzmanlığını da almış. Kendinizi iyi bir ruh sağlığı uzmanına emanet etmek isterseniz kendisine güvenebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Ahmet
23.Mart.2020
TavsiyeNo: 114225
abdurrahman çavdar hocamdan spor psikolojisi konusunda destek aldım.abdurrahman çavdar hocam sayesinde çalıştırdığım sporcuların performansalarını n da büyük artış gözlemledim.abdurrahman çavdar hocamdan psikolojik destek almak isteyenlere öneriyorum.alanında uzman bir kişidir.ayrıca hayvan sever doğa sever bir kişiliğe sahiptir. kişilik olarak güler yüzlü gayet saygılı ve empatik bir insan olduğunu gördüm.ayrıca psikoloji alanında çok fazla bilgisi olduğunu farkettim.
     1 Beğeni    
Şükrü Bilik
23.Mart.2020
TavsiyeNo: 114221
İnsanı evrensel bir bakışla ele alır.Her dünya görüşüne saygılı, yapıcı,olumlu eleştirel bir tavırla mükkemmel bir gözlem gücü. Okuma delisi ama öyle tadımlık değil, insana ait ne varsa, felsefe,tarih,antropoloji, din(klandan modern topluma), bir öğretmen olarak şahsımın da yıllardan beri amatör olarak yaptığı tiyatro,müzik,edebiyat çalışmalarıyla da çok ilgilidir.Hepsinden önemlisi bu kadar bilgi birikimiyle karşısındaki hiç bilmese ve diretse bile sabırla dinler ve anlamaya çalışır,ilaç gibidir. Öğrendiklerini hayatında uygular,haksızlığa tahammülü yoktur, ne incitir ne incitilmek ister. Âdil,doğru,cesur,nazik,duygulu,mantıklı,bilgili,sabırlı biridir. Iyi bir arkadaştır.
     1 Beğeni    
Döndük.
22.Mart.2020
TavsiyeNo: 114212
Onun ne kadar çalışkan, basarili ,gayretli ,empati duygusu gelişmiş bir insan olduğunu cok yakından biliyorum. Insanlara farklı pencerelerden bakmayı öğreten, düşünmediğini düşündüren, insana kendisini gösterebilen sıcak samimi hoş sohbet bir insan. Eminim ki danışanlarına da arkadaş olarak sohbet ederken ki yardım severliğini ve sıcaklığını gösterecek bir insan. Kendi alanı ile ilgili iyi bir literatüre sahip, çok iyi okumuş bir uzman. Dostluğu ve arkadaşlığı için kendisine teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Hakan
20.Mart.2020
TavsiyeNo: 114197
Çocukluğumdan beri kendisini tanıyan biri olarak gerçekten onun yanında olduğum zaman kendimi çok iyi hissediyorum, saatlerce güzel sohbetler ediyoruz onunla konuşmak bana huzur veriyor.Psikoloji alanında yetişmiş ender kişilerden biridir.Alanında yazılmış eserlerin büyük kısmını okumasına şahit olmuşumdur. Saygıdeğer, sorumluluk sahibi, dürüst,empati kurabilen, içten,iletişime açık,iyi bir dinleyici, dikkatli ve işin ehli bir kişidir. Yeni fikirlere her zaman açıktır.
     1 Beğeni    
Nihat Aydoğmuş
19.Mart.2020
TavsiyeNo: 114187
Merhaba. Abdurrahman kardeşimi yaklaşık sekiz yıldır tanıyorum. Onunla Ortak arkadaşlar vesilesiyle tanıştım. Güler yüzlü sevecen biri. Kendi alanında ehil olmasına rağmen var olanla yetinmeyen, sürekli öğrenme çabasında olan biri. Onu birçoklarından ayıran şey klasik kalıplara sığmayışı ve ezberci olamıyışı,sadece kendi alanında değil, teoloji ve felsefe alanında da okumalar yapması. Araştırmacı, sorgulayıcı kişiliği öne çıkıyor. Bu yönüyle de fikirlerine değer verdiğim bir dost.
     2 Beğeni    
Bilal Örtlek
19.Mart.2020
TavsiyeNo: 114186
Abdurrahman ÇAVDAR hocamı yaklaşık bir yıldır tanıyorum.Çok donanımlı,tecrübeli ve deneyimleri ile bir çok kişiye yardımcı olmuş ve olmaya devam eden piskologluk meslegini gururla taşıyan ve ögrencilerine idol olabilecek çok değerli bir uzman.Ben ihtiyacım olduğu bir zamanda tanıştım kendisiyle destegi ile bir çok şeyi başardım.Son derece sıcak,yetenekli,deneyimli.Karşısında olduğunuzda ilgisinin ve yardımlarının ne kadar degerli oldugunu hissedebileceğiniz,güven verici,samimi ve sevgi dolu uzmanlardan biri.Kendisine çok samimi teşekkürlerimi sunuyorum ve tüm samimiyetimle herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Tayfun
19.Mart.2020
TavsiyeNo: 114185
Kendisini çocukluk yaşlarından itibaren tanırım. Güçlü empati duygusu ile insanların dertlerini adeta hisseden, aldığı eğitimler ve okuduğu sayısız kitapların birikimini bu özelliği ile harmanlayarak ürettiği çözümleri bir arkadaş tavsiyesi verircesine üzerimizde uygulayan bir uzman, bir profesyonel olmasının yanında bir dost. Bulunduğu her ortamda güler yüzlülüğü ve ağırbaşlılığı ile samimi ama seviyeli ilişkiler kuran, hem modern batı kültürüne hem de Anadolu insanına aşina bir hoca.
     1 Beğeni    
Cevdet Acar
19.Mart.2020
TavsiyeNo: 114184
Tanıdığım değerli bir arkadaşımdır. Eğitim-öğretimde kendini yenileyen, yeni yaklaşımlar kullanan, öğrenmeye açık bir eğitim Gönüllüsü dür. Çok okumayı seven arkadaşlarına da tavsiye eden bir arkadaşımdır. Ayrıca bilgi birikimi çok, kendi alanında sürekli kendini geliştiren, özellikle de yüksek lisansını yapıp ve daha ileri akademik hedefleri olan açık fikirli biridir. Doğayı seven, doğayla ilgili gerçekçi yaklaşımı Olan, ekmeyi ve hasadı kendi yapan. Doğa sevgisini çocuklarına da aşılayan. Yaşama sevinçi çok yüksek ve hayat enerjisi yüksek biridir.
     1 Beğeni    
Psk. Canan Yakar
19.Mart.2020
TavsiyeNo: 114183
Merhaba, Yüksek Lisans sürecinde tanıştığım, bilişsel davranışçı terapi teori ve süpervizyon eğitimlerinde birlikte yer aldığım, okumaya, kendini geliştirmeye doymayan, alanında meraklı, ilgili, akılcı, çözüm odaklı ve insandan insana yaklaşımlarını takdir ettiğim, sohbet etmekten tartışmaktan büyük keyif aldığım ve tanımış olmaktan dolayı gurur duyduğum bir meslektaşım olarak, kendisinden destek aldığınız takdirde kesinlikle fayda göreceğinize inanıyorum.
     Beğenin    
Tahir Sümer
18.Mart.2020
TavsiyeNo: 114182
Abdurrahman hoca tanıdığın özel beyinlerden biridir. Bunları nemdir teolog hemde bir sosyolog olarak ifade ediyorum. Hayatımda tanıdığım en entellektuel, en dolu adamdır. Işine tam anlamıyla aşık bir adam. Uzun yıllardır kendisinin tecrübelerinden istifade ederim. Çok yönlü okuması ve eğitilmeye açık bir eğitmen olması onu daha farklı kılıyor. Ilk insandan bu güne insan kimdir? Sorusuna harika cevap verebilecek ender insanlardan biridir.ayni zamanda felsefeci olmasida artıdır.
     Beğenin    
Mehmet Gülseven
18.Mart.2020
TavsiyeNo: 114180
Abdurrahman hocam kendisini geliştirmiş alanıyla ilgili tüm kitapları okuduğuna kesinlikle inandığım biri. Kendisi paraya çok önem vermeyen biri. Kesinlikle faydalanacaksınız. Adana ve osmaniyede ondan iyisi azdır. İşini sağlam yapar. Kendisini yıllardır tanırım. İnançlı ve kararlıdır. Hep yaptığı işin en iyisini yapmaya çalışır. Kendisinden alanıyla ilgili kitaplar yazmasını bekliyorum. Fayda göreceksiniz. Benzer tıp bölümü okuyanlardan eksiği olmadığına emin olabilirsiniz..
     1 Beğeni    
Ebuzer Ağuş
18.Mart.2020
TavsiyeNo: 114174
merhaba Abdurahman çavdar beyi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışmak için ravdevu alarak yanına ziyarette bulundum . ikili muhabbetteki konuşmamızda sorduğum bazı konularda anlatımı ve verdiği tavsiyeler açıkçası beni tatmin ve mutlu etti . Beni danıştığım konularda konuya vakıf olması beni hayli memnun etti işini ciddiye aldığı his bende hasıl oldu. Gönül rahatlığı ile arkadaşlarıma tavsiye edeceğim inşAllah.Sizinle de tanıştığıma memnun oldum
     Beğenin    
Hacı Ali Güller
17.Mart.2020
TavsiyeNo: 114166
Tavsiye uzerine gittim. Gayet guzel karsilandim.Ogrencilerimle olan iliski konusunda yardim aldim. Ben matematik uzmaniyim ve egitim kocuyum. Ogrenmek istediklerimin hepsi ile alakali bana yardimci oldu ve cok bilgisinden yararlandim.Her şey için teşekkür ederim Abdurrahman Hocam. Doğru seçim. Çok Nazik ve kibar. Arkadas canlisi. Guleryuzlu ve espirili. Ilgi mükemmel. Alaninda uzman. Gayet danismanlik yaptigi kisiyi iyi tanimaya calisan ve isini layigiyla yapan bir danisman. Şiddetle tavsiye ederim. Mekan cok güzel. Psikolojik Danışman mi cevap Abdurrahman Çavdar...
     Beğenin    
İrfan Yıldırım
17.Mart.2020
TavsiyeNo: 114165
Kendisini çok iyi tanıyorum üniversiteyi aynı yerden okuduk ve meslek ilk başladığı zaman aynı şehirdeydik yeni kuramlara hakim bilgiye aç ve hep yeni şeyler öğrenme heveslisi bir arkadaş. Bütün kuram ve terapi teknikleri hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgisi vardır. Arkadaş olarak özverili anlayışlı güler yüzlü. İkimizde ilk atandigimizda aynı evde kalmışdik.Kendisine başarılar diliyorum kesinlikle tavsiye ediyorum. Kolay gelsin başarılar.
     Beğenin    
Minceoglu
17.Mart.2020
TavsiyeNo: 114161
Uzun zamandır tanıdığım değerli bir arkadaşımdır. Mesleğinde sadece üniversite eğitimiyle kalmayıp yüksek lisans eğitimini de tamamlamıştır. Tam bir kitap kurdu ve araştırmacıdır. Alanıyla ilgili oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum. Onun alanına giren konularda desteğini, fikirlerini her zaman almışımdır. İnsanın böyle bir arkadaşının olması güzel. Uzmanlık alanında yerinde durmayıp, kendini sürekli yenileyeceğine ve geliştireceğine inanıyor ve tavsiye ediyorum. Kendisine başarılar dilerim.
     Beğenin    
Aysu Nahirci
17.Mart.2020
TavsiyeNo: 114160
Abdurrahman hoca, canımdır benim. Lisede okul psikolojik danışmanımdı; meslek kararimda, sınav sürecimde hep yanına giderdim bu süreçte ve süreç sonrasındaki(üniversite yillarim) desteklerinden dolayı ona çok teşekkür ederim. Şu an onunla meslektaşız. Güler yüzlü, sıcakkanlı, konuşkan, mesleğini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir insandır. Gönül rahatlığı ile ona her şeyinizi paylasabilirsiniz. Her şey için teşekkür ederim. Meslek hayatında başarılar dilerim. Bir gün aynı kurumda çalışmak dileğiyle
     1 Beğeni    
Uğur Kayseri
17.Mart.2020
TavsiyeNo: 114156
Abdurrahman kardeşimiz sabır, gizlilik, empati gibi pek çok meslekî etik ve prensiplere sahip başarılı bir arkadaşımızdır. Kendini sürekli revize eden, yeni ekol ve akımları ve teknikleri de takip ederekten sürekli kendini geliştiren bir meslektaşımızdır. Duvarını sertifika ve belge ve kitaplıgını bir sürü yeni ve eski kitapla süslemekten öte, zihnini sürekli eski yeni dengesinde, süreklilik ve yenilik ilkesiyle zenginleştiren bir arkadaşımız. İşini severek yapan sayılı meslektaşlarımızdan birisi diyebiliriz. Ayrıca; hayatında dostluklara ehemmiyet veren vefalı kadirşinas bir arkadaşımızdır.
     2 Beğeni    
Ayşe Kayan
16.Mart.2020
TavsiyeNo: 114154
Abdurahman Çavdar hayatımda bilgisine önem verdiğim benim için değerli bir tanıdığımdır.Çok çalışkandır.kendisi psikoloji alanında yetkin biridir..Çoğu zaman başarılı çalışmalarına şahit olmuşumdur. Çok yönlü bir insandır kendisi. Kendine başvuran kişilerin de memnun olarak ayrılacağının teminatı verebilirim. kendisinden yardım isteyen ,psikolojik destek alan kişilerin memnun olacağına eminim. Ayrıca hiç durmadan araștıran kendini sürekli yenileyen bir az bulunabilecek bir kişiliktir. Bir çok alanda kendisine başvurmuşumdur ve bilgilerinden yararlanmışımdır. Pişman olmayacaksınız seçiminizden dolayı.
     1 Beğeni    
Abdulkadir Çankaya
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114136
Abdurahman birlikte çalıştığım bir tanıdığımdır.Çok çalışkandır.kendisi psikoloji alanında yetkin biridir..Çoğu zaman başarılı çalışmalarına şahit olmuşumdur.Kendine başvuran kişilerin de memnun olarak ayrıldığı bir kişilik olduğuna şahitlik etmlşimdir.kendisinden yardım isteyen ,psikolojik destek alan kişilerin memnun olacağına eminim. Ayrıca hiç durmadan arştıran kendini sürekli yenileyen bir az bulunabilecek bir kişiliktir.Beraber çalıştığım süre içinde kendisinden bir çok seý öğrenmişimdir.Meslekle ilgili kimseden duymadığım çok önemli bilgileri bilgileri ondan duydum.
     4 Beğeni    
Neslihan Ellialtı Çavdar
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114131
Abdurahman çavdar alanında uzman ve araştırmacı bir kişi kendisinden çok fazla şey öğrendim.Şimdiye kadar söylediği psikolojive psikoterapi ile ilgili yanıldığını görmedim .kendisini yakından meslektaş olarakda tanıyorum.Hiç bilmediğiniz duymadız bilgileri ve yöntemleri ondan duyup öğrenirsiniz.Başarılı bir kişidir .sadece psikolojinin yöntemlerini kullanmaz.dünyanın öbür ucundaki bi yöntemi alır .uyarlar ve kullanır.Her bilginin altında gizlenen düşünceyi ortaya çıkarır ve özelliklerini söyler kesinlikle önereceğim ilkeli ve bilgili bir insandır
     3 Beğeni    
Murat Alagöz
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114130
Abdurrahman Çavdar oldukça donanımlı birikimli bir uzman.. olaylara çok yönlü ve farklı açılardan yaklaşım gösteren bir uzman işinin hakkını kesinlikle veren biri.. sizlerin de muhakkak tanişmanizi tavsiye ederim.. onunla tanışmak hayata farklı zaviyelerden bakmak ve sizin için bir ayrıcalık olacaktır.. Kendisiyle sohbetinizde ki yaklaşımı samimi içten ve aynı zamanda profesyonel, daha sohbetinde bile kendinizi iyi hissettiriyor. Ayrıca çok yönlü okuduğu sosyo kültürel birikimi gerçekten şaşırtıcı Yanibaşınızda daima görmek isteyeceğiniz biri
     3 Beğeni    

Abdurahman ÇAVDAR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Okumak ,Araştırmak,Öğrenmek,Gezmek

Sevdigi Muzikler : Halk müziği ,Türk sanat müziği


Abdurahman ÇAVDAR'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Pdr Derneği
Postmodern Psikolojik Danışma Yaklaşımları Derneği

Abdurahman ÇAVDAR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Abdurahman ÇAVDAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Banu ÇOLAKOĞLU
Psk.Dnş.Banu ÇOLAKOĞLU
Banu ile Bilişsel terapi eğitimi alırken tanıştım. kendisi sempatik cana yakın ve işini iyi yapan biridir. İnsanlara yardım etmeyi seven biri olduğunu...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kurtuluş Mah.Ziyapaşa Blv.No10 Özğür Apt.Kat:8d.24seyhan/Adana
Psk.Dnş.Abdurahman ÇAVDAR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 053 09 63
Telefon 2 :
0(505) 766 89 39
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2003) - Anadolu Üniversitesi Felsefe (2016) - Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (2020)
Yüksek Lisans
Çağ Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabı

Psk.Dnş.Abdurahman ÇAVDAR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Abdurahman ÇAVDAR Mesleki Videolar Videoları
-

02:57
Top