2007'den Bugüne 88,737 Tavsiye, 27,441 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Büşra BUDAK
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Büşra BUDAK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Büşra BUDAK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Büşra BUDAK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra BUDAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Büşra BUDAK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojikdanışmanlık Merkezi
Başakşehir Mah. Toros Cad. Arterium 4. Kısım No:8 Daire:69, 34480 Başakşehir/İstanbul 
Uzm.Psk.Büşra BUDAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Danışmanlık Merkezi)
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi- Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra BUDAK Özgeçmis CV Uzm.Psk.Büşra BUDAK'ın Özgeçmişi
2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesi ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine başladı. NPİstanbul Beyin Hastanesi’ndeki stajının yanı sıra huzurevi, darülaceze ile lise stajlarını ve 6 ay boyunca özel bir kurumda öğrenme güçlükleri ve dikkat eksikliği üzerine olan çalışmasını gerçekleştirdi. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) bünyesinde gönüllü olarak çocuklara atölyeler düzenledi.

Cinsel Terapi eğitimi, Dr. Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi eğitimi, MMPI, psikolojik testler eğitimi, alanında uzman kişilerden travma, kayıp ve yas konularında eğitimlerinin yanı sıra İstanbul Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. Bu süreçleri çok sayıda kongre, seminer, konferans da takip etti.
...[Devamı...]

Büşra BUDAK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120941
Büşra Hanım samimi, güleryüzlü sizi konuşurken rahat ettiren çok güzel bir tavrı var. Rahat hissetmenin terapi sürecinde çok önemli olduğunu düşünüyorum. Beni zorlayan, hayatımda kendim artık baş etmekte zorlandığım takıntılarım vardı. Büşra Hanım konunun köküne inip benim hepsinin üstünden nasıl geleceğime dair çok güzel yollar görmemi sağladı. Bugün dönüp baktığımda hayatıma o kadar çok şey kattığını görüyorum ki. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. İçtenlikle tavsiye ediyorum. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
28.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118742
Merhaba; Ben Büşra Hanımdan ücretsiz danışmanlık hizmeti aldım. Karantina sürecinde başlayan kaygılarım beni rahatsız etmeye başlamıştı. Ara ara panik atak yaşıyordum. Bu sırada kendisinden online olarak terapi almaya başladım. Yaklaşık 1 ay oldu. Ve şimdiden faydalı olmaya başladı. Öğrendiğim nefes egzersizleri sayesinde de panik atak durumum azaldı. Kendimi gitgide daha iyi hissediyorum online görüşmelerimize devam ediyoruz. Çok teşekkür ederim kendisine.
     Beğenin    
Kübra
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118693
Yaklaşık 10 senedir hayatında yer alan dostu olarak yazıyorum. Mesleğini icra edişine, hayatından bir çok zaman fedakârlıkta bulunarak danışanlarına verdiği öneme bizzat şahit olmuş biriyim. Şahsen en büyük tedirginliklerimden biri, bir psikoloğa aktarılan bilgilerin sadece onda kalıp kalmayacağı meselesidir. Psikolog Büşra BUDAK'ın ise meslekte edindiği bilgilerin gizliliğini esas alıp bu konuda oldukça güvenilir ve kıymetli bir psikolog olduğunu biliyorum. İşinin ehli bir psikolog hayatımda olduğu için çok ama çok şanslıyım. Kesinlikle tavsiye ediyorum!
     Beğenin    
E.P
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118608
Büşra BUDAK'ın yakın bir tanıdığı olarak söylemem gerekirse mesleğine son derece aşık olmakla birlikte mesleğine saygılı bir psikolog olduğunu söylemek isterim.Günlük yaşantısında da kariyerine yer verip mesleğini hayatına icra eden bir psikologdur. Mesleğinde güzel yerlere gelmek için son derece azim göstererek ve mesleğini hakkıyla yapmaktadır.En güzel tavsiyemi ise şu sözlerimle tamamlamak isterim;dinlerken sizi anladığını ve yaşadığınız olayları sizinle birlikte yaşayarak ve buna bilimsel anlamda yaklaşarak yapmaktadır.Kendinizi onunla birlikte mutlu hissedeceğinizi düşünerek SN.BÜŞRA BUDAK'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Zeynep
18.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118586
Büşra Budak'ın 10 yıldan uzun bir süredir yakın arkadaşı olarak söyleyebilirim ki, mesleğine aşık ve bu yolda kendini geliştirmek için elinden geleni yapan bir psikologtur. Son derece saygılı, özenli konuşan, kimseyi incitmemeye çalışan hal ve tavırlarıyla bu meslekte adından saygınlığıyla bahsedileceğine eminim. Her zaman daha çok eğitim alma ve yeni tecrübeler edinme taraftarı olan Büşra Budak'ın akademik kariyerinin yanı sıra danışanlarıyla kurduğu ilişkisinde de profesyonelliğinden ödün vermeyeceğinden eminim. Onu, bu niteliklerinden ötürü tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hilalcos
18.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118575
Merhabalar, Psikolog Büşra Hanımla,panik ve streslerim hakkında terapi sürecine ücretsiz hizmet alımına karar verdik.Büşra hanımla terapi yapmadan önce herşeye panik yapan çok çabuk strese giren biriydim,acaba olcak mı nasıl yapcam diye hep bir tereddüt içindeydim.Büşra hanımla terapi yaptıktan sonra panik,stresim azaldı,kendime güvenim dahada geldi.Hem güleryüzlü hem mesleği yetkinliği var , kişiyi çok iyi anlayabiliyor,Yanındayken kendimi çok rahat ve anlaşılmış hissettim.Hayatmda çok büyük değişikler oldu sayesinde.Burdan da teşekkür etmek istedim kendisine.Herkese öneriyorum.
     Beğenin    
Ayşe Nur Güler
18.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118572
İstanbul Üniversitesinin Pedagojik Formasyon Sertifika Programı kapsamında aynı okulda staj gördük. Meslektaş olarak görüşlerine güvenebileceğim, kendisine danışabileceğim yeterlilikteydi. Görüşme yaptığı öğrencilerden olumlu geri dönüşler geldiğine tanık oldum. İletişimi güçlü, stres yönetiminde iyi, alanına hakim olduğunu gözlemledim. Sürekli olarak kendini geliştirme gayreti içinde olan mesleğini hakkıyla yapmak için emek veren bir insan. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
S. K.
18.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118571
Etkili dinlemenin ilişkilerde çok büyük önem taşıdığı günümüz ilişkilerinde, kendisi bana profesyonel bir psikolog olarak bu anlamda çok destek oldu. Gerek etkili dinleme, gerekse tavsiye ve geri bildirim olsun kendisinin hiçbir zaman hakkını ödeyemem. Böyle bir psikolog hem kişisel hem de mesleki anlamda zor bulunur. Tüm samimiyetim ve içtenliğimle kendisine teşekkür ediyorum ve Büşra Budak Hanımı, uzman psikolog ve ayrıca yüksek insanî yön arayan her danışana tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
D.K
18.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118569
Büşra Hanımla okulumun psikolojik servisiyle aracılığı ile tanıştım ve iyi ki de tanışmışım . Anksiyetemin çok yüksek olduğu ve kendime zarar verme düşüncelerimin yoğun olduğu , karanlık korkularımın olduğu , sigara içme alışkanlığım olduğu bir dönemden şu anda hayatımın her anını severek yaşadığım hiç bir korkumun kalmadığı bir döneme geçiş yaptım . Beni çok iyi anlamasının dışında yönlendirmeli sorularına ve hayran kaldığım ufak detayları bile unutmamasına kadar çok verimli seanslar geçirdiğimizi belirtmek isterim . Her seansın gelmesini dört gözle beklerken bile bazen ufak aksaklıklardan dolayı ertelediğim terapileri bile anlayışla karşılaması bile benim için çok değerli. Haftada 1 kez yaptığımız seansları çok kısa bir sürede ayda 1 e çıkartabildiğimiz ve şuan da 3 ayda 1 e çekmiş bulunmaktayız . Psikolojik iyi oluşuma her zaman destek olması ve bir insanın sizi tam anlamıyla anladığınızı anlamanız iyileşmeniz için en büyük etkendir. Bunların dışında Büşra Hanımın yaşının genç olması terapide benim açımdan çok çok daha iyiydi çünkü hem günlük hayatın akışını yakalayabilmek hem de benim için en güvenebileceğim bir abla gibiydi bu sebeple konuşmaya çekindiğim konuları içimde tutmadan rahatlıkla anlatabildim ve sırlarımın güvende olduğuna da çok eminim . Seanslarımızın yakında biteceğini bilmek beni üzüyor çünkü Büşra hanımla konuştuğum günler benim için çok değerliydi.Herkese tavsiye ederim .
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojikdanışmanlık Merkezi
Başakşehir Mah. Toros Cad. Arterium 4. Kısım No:8 Daire:69, 34480 Başakşehir/İstanbul 
Uzm.Psk.Büşra BUDAK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 553 31 21  
(Danışmanlık Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Büşra BUDAK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Büşra BUDAK Mesleki Videolar Videoları
-

01:43
Top