2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Esin AYTÜLÜN
Uzman Klinik Psikolog - İzmir

Esin AYTÜLÜN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esin AYTÜLÜN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Esin AYTÜLÜN'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esin AYTÜLÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra GÜLERUzm.Psk.Büşra GÜLER
Büşra hanımla aynı kurumda çalışırken tanıştık. Kendisi hem görüşlerine çok saygı duyduğum bir meslektaşım hem de çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Mesle...

 
Esin AYTÜLÜN'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ütopya Psikolojik Danışmanlık bostanlı Mh.Tarık Dursun Sk. No:13 D:10 K:5 Olça Apt., Bostanlı, Karşıyaka 
İzmir
(Bostanlı Çarşı Recis Cafe)
Uzm.Psk.Esin AYTÜLÜN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (33 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce - Çok İyi Seviyede
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esin AYTÜLÜN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkinlere Yönelik Bireysel Terapi ve Danışmanlık

Çocuk ve Ergenlere Yönelik Terapi ve Danışmanlık

Ebeveyn Danışmanlığı

Görüntülü Online Terapi ve Danışmanlık

Ergenlik Sorunları, Stres ve Sınav Kaygısı

İnternet, Telefon ve Oyun Bağımlılığı

Çocukluk Dönemi Korkuları

Okul Başarısızlığı

Anne-Baba Ayrılığı Sonrası Sorunlar

Kardeş Kıskançlığı

Çocuklarda Yeme ve Uyku Problemleri

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

Kaygı Bozuklukları

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar

Fobiler

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Obsesif Kompülsif Bozukluk

Panik Atak Bozukluğu

Kayıp ve Yas Süreci

Depresyon

Sosyal İlişkilerle İlgili Sorunlar

Duygusal İlişkilerle İlgili Sorunlar
...[Devamı...]

Esin AYTÜLÜN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Esin AYTÜLÜN'ün Özgeçmişi
Uzm. Klinik Psikolog Esin Aytülün, 2014 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Ardından, Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına başlayarak 2016 yılında mezun oldu. Yüksek lisans eğitimi süresince, Dr. Yankı Yazgan ve ekibinin çalıştığı Özel Güzel Günler Polikliniği ve YDY Eğitim, Araştırma ve Danışmanlık Merkezi'nde görev aldı. Özel anaokullarında psikolojik danışmanlık hizmeti verdi. Bornova Bahçeşehir Koleji’nde 6 yıl boyunca okul psikoloğu olarak ebeveyn danışmanlığı yaptı ve öğrencilere psikolojik danışmanlık hizmeti verdi. Bu süreçte çeşitli danışmanlık merkezlerinde çocuk, ergen ve yetişkinlere hem yüzyüze hem online terapi vermeye devam etti.
Şimdi Ütopya Psikoloji’de yetişkin, çocuk ve ergenlere yüz yüze ve online psikoterapi hizmeti vermektedir. Görüşmelerinde ağırlıklı olarak EMDR, ACT, Çözüm Odaklı Terapi ve Çocuk Merkezli Oyun Terapisi yöntemlerini kullanmaktadır.
...[Devamı...]

Esin AYTÜLÜN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2022
TavsiyeNo: 123183
Esin hanımdan 4 yaşındaki kızımın seçici konuşmamazlık (selektif mutizm) tanısı sebebiyle terapi almaya başladık, kendisi bu konuda terapi aldığımız ikinci psikoloğumuzdu. Kızım ilk psikologla hiç sözsel iletişim kurmamasına rağmen Esin hanımla kısa sürede iletişim kurdu ve yine kısa bir sürede bu iletişimini sosyal hayatına da aktardı. Bu durumdan dolayı çok mutlu olduk, kendisine ne kadar tesekkür etsek azdır. Gerek bize yapmış olduğu yönlendirmeler gerekse kızımla kurduğu sabırlı, nazik, sevecen ilişki nedeniyle bu sorunla uğraşan ebeveynlerin Esin hanıma danışmalarını tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122481
Kendisine iki yıl önce lise son sınıfta olan kızımın sınav kaygısı için başvurmuştuk. Kızım normalde başarılı bir öğrenci ama sınavlarda birden kilitleniyor ve hiçbirşey yapamıyordu. Sınavlarda birkaç kere kaygı atağı geçirdi ve sonra çıkıp kusuyordu. Eve geldiğinde de ağlama krizine giriyordu ve sürekli bu hayattan çok sıkıldığını söylüyordu.. Bir süre internetten araştırdım içime sinen bir psikolog bulamadım. Daha sonra bir arkadaşımdan ısrarla Esin hanıma gitmemizi, kendisinin kaygı ve takıntılar konusunda çok iyi olduğunu duydum. Arkadaşım da yıllar önce kendi takıntı sorunu için başvurmuş ve sorunu tamamen çözülmüş. Kızım Esin hanım sayesinde kaygılarıyla baş etmeyi öğrendi. Aradığımızda hala her zaman ulaşabildiğimiz, çok mütevazi, aşırı yardımsever ve işinde çok yetenekli bir danışman kendisi. Açıkçası kısa sürede bu sorunu halletmesi eşimle beni çok etkilemişti. Bana psikolog soran herkese tek tavsiye ettiğim kişidir.
     3 Beğeni    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122472
Esin hanıma bir yakınımızın tavsiyesi ile başvurduk. 12 yaşındaki kızımızın hem okul hayatını hem de sosyal hayatını engelleyen korkuları ve takıntılarıyla artık baş edemez hale gelmiştik. Eşimle umutsuz bir haldeyken Esin hanımın bu alanda iyi olduğu tavsiyesini aldık ve hemen kendisini aradık. Telefonda insanın içini rahatlatan sakin ses tonunu ve güven verici yaklaşımını duyduğumuzda doğru kişi olduğunu anlamıştım. Hemen randevu aldık. Kızım kendisine bayıldı bu yüzden düzenli devam edebildik. Kısa sürede bir sürü ilerleme kaydettik. Verdiği tavsiyeler eşimle beni yaptığımız bazı hatalarla ilgili düşünmeye sevk etti. Kendisi çözüm odaklı ilerleyen, ticari düşünmeyen ve hayata bakış açısından da oldukça yapıcı ve pozitif bir insan. İyi ki bu süreçte Esin hanımla karşılaşmışız. Ona ne kadar teşekkür etsem az kalır..
     3 Beğeni    
Emine T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122417
Esin hanımla 6 ay kadar önce tanıştık. 15 yaşındaki oğlumun boşanmamız sonrasında yaşadığı sinir krizleri ve aramızda bitmek bilmeyen kavgalar için başvurduk. Son zamanlarda gece kabuslarında da artış olmuştu. Önceki psikolog deneyimlerimizden dolayı çok umutsuzduk aslında ama bir umut başvuralım istedim. Daha ilk seansta içten yaklaşımı ve güleryüzlülüğü çok hoşumuza gitti. Devam ettikçe oğlumla birebir yaptığı görüşmelerin zamanla sonuç verdiğini gördüm. Oğlum da bir sonraki seansın yaklaşmasını heyecanla bekler oldu. Kabuslar hızlı bir şekilde azalarak bitti. Öfkesini artık daha iyi kontrol edebiliyor ve en güzeli de oğlumla aramdaki ilişki inanılmaz derecede düzeldi. Yarattığı sıcacık ortamla kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Kendisi çok değerli ve samimi bir insan. İyi ki onunla tanışmışız.
     3 Beğeni    
F. Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122366
Esin Hanımla bir yakınımın tavsiyesiyle biraraya geldik. Kendisine kaygı ve panik atak sıkıntılarım için ulaştım. Tavrıyla, ses tonuyla, verdiği güvenle terapilerimiz ilaç gibi geldi. Güler yüzlü çok samimi ve çok cana yakın biri olduğundan sanki önceden tanıyorum hissini hep geçiriyor. Benim gibi aynı şeyleri yaşayan herkese engin bilgisi ve tecrübesiyle yol gösterici Esin Hanımı önemle tavsiye ediyorum. Çözümsüz sandığınız yolda bir de Esin hanımla ilerlemeyi tercih edin. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Kendisine çok teşekkür ediyorum terapilerimiz bitmeden ben artık kendimi daha iyi anlıyorum ve hissediyorum. Kendinizle olan yolculuğunuzda profesyonel yardım arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz.
     2 Beğeni    
Büşra GÜLER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121832
Esin Hanım ile aynı kurumda çalışmaktayız. Kendisi hem çok iyi bir çalışma arkadaşı hem de çok içten bir dosttur. Çalışma sürecinde titiz yaklaşımı, etik ilkelere bağlı oluşu, samimi ve ılımlı yaklaşımıyla bizlere motivasyon kaynağı olmaktadır. Kendisi daima eğitim ve okumalarıyla güncel bilgileri takip etmekte olup, bu konuda beni de sürekli desteklemektedir. Uzman önerisi talep eden kişilere güvenle önerdiğim ilk isimlerdendir. Geri bildirimleri de daima olumlu olmuştur. Yol göstericiliği ve çalışma sürecimizdeki ılımlı yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

Esin AYTÜLÜN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Güzellik ve dehşet, başına herşeyin gelmesine izin ver. Sadece yürümeye devam et. Hiçbir duygu sonsuz değildir. R.M.Rilke


Esin AYTÜLÜN'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Esin AYTÜLÜN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esin AYTÜLÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra GÜLER
Uzm.Psk.Büşra GÜLER
Büşra hanımla aynı kurumda çalışırken tanıştık. Kendisi hem görüşlerine çok saygı duyduğum bir meslektaşım hem de çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Mesle...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ütopya Psikolojik Danışmanlık bostanlı Mh.Tarık Dursun Sk. No:13 D:10 K:5 Olça Apt., Bostanlı, Karşıyaka 
İzmir
(Bostanlı Çarşı Recis Cafe)
Uzm.Psk.Esin AYTÜLÜN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(535) 060 15 35
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(33 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Esin AYTÜLÜN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - Çok İyi Seviyede

Esin AYTÜLÜN Mesleki Videolar Videoları
-

09:24
Top