2007'den Bugüne 83,086 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,426 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fatmanur ŞASİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

29

[Uzm.Psk.Fatmanur ŞASİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatmanur ŞASİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Fatmanur ŞASİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fatmanur ŞASİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİTUzm.Psk.E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT
Sevgili Tuba yüksek lısanstan aldigimiz ortak derslerden tanidigim tanidigim bir arkadasimdir. Sonrasinda da arkadasligimiz devam etti . Meslegine ola...

Fatmanur ŞASİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çalışma Alanları

-BİREYSEL PSİKOTERAPİ
Depresyon
Kaygı Bozuklukları
Panik Atak
Panik Bozukluk
Obsesyon
Fobi
Travma
Yas Süreci
Öfke Sorunu
Özgüven Problemi
Yaşamsal Krizler/ Stresle Başetme
Yeme Bozuklukları
Uyku Bozukluğu
Bağımlılık
Kişilik Bozuklukları (Borderline, Narsistik, Şizoid )

Bireysel terapilerde bilişsel-davranışçı psikoterapi,dinamik psiko terapi,şema terapi,varoluşçu psikoterapiyi içerisinde barındıran BÜTÜNCÜL bir bakış açısına ek olarak EMDR ve EFT gibi teknikleri kullanarak danışanın ihtiyacına uygun olan yöntemi uygulamanın sorunu çözme açısından önemli olduğunu düşünmektedir.

-ÇOCUK ve ERGEN DANIŞMANLIĞI

Gelişim Takibi (Fiziksel,Duygusal,Sosyal)
Davranış Sorunları
Korkular-Kaygılar
Ebeveyn Çatışması
Sosyal Uyum Problemleri
Öfke Sorunu
Özgüven Sorunu...[Devamı...]

Fatmanur ŞASİ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Fatmanur ŞASİ'nin Özgeçmişi
Lisansını Fatih Üniversitesi Psikoloji/İngilizce (2007-2012),yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (2012-2014) alanında yapan Fatmanur Şasi yüksek lisans tezini 'Erişkin evli kadınlarda toplumsal cinsiyet rolü ile cinsel doyumun ilişkisi' üzerine hazırlamıştır.
2012'den bu yana çeşitli kurumlarda yetişkin ve çocuklarla çalışmaktadır.

Aldığı Eğitimler

Bütüncül Psikoterapi Eğitimi , Dr Tahir Özakkaş, Psikoterapi Enstitüsü

Travmaya Müdahale Sürecinde Duygu Odaklı Yaklaşım (EMDR),Sezgi Danışmanlık Merkezi

Aile Dizimi Eğitimi Grup Terapisi, Dr Timur Harzadın

İmago Çift Terapisi ,Harville Hendrix, Imago Relationship Enstitute

Çözüm Odaklı Terapi ve Süpervizyon , Filika Danışmanlık Merkezi

Psikolojik İlkyardım ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Dr Psk. Mert Akcanbaş

Çözüm Odaklı Terapi ve Süpervizyon ,İnda Danışmanlık Merkezi
...[Devamı...]

Fatmanur ŞASİ Tavsiye Yazıları Fatmanur ŞASİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Buşra U. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.74.86.LZ

29-03-2020
 TavsiyeNo: 114285
Merhabalar tanıştığım zamandan beri dilimden düşmeyen ve herkese ısrarla tavsiye ettiğim sevgili terapistimdir♥Kendisi ile en zor zamanımda arkadaşımın tavsiyesi ile tanışma imkanı buldum .iyiki tanımışım hayatımda gözle görülebilecek kadar güzel değişikliklere vesile oldu kendisi..Aklınıza takılabilecek her konuda tüm teknikleriyle beraber yardımcı olabilecek kapasitedir.İşinde mükemmel ve profesyoneldir.Güler yüzlülüğü güzel enerjili ve çok mütevazi birisidir. Kısaca gözünüz kapalı tercih edeceğiniz bi psikolog olmalıdır.
     Beğenin    

 Burcu (Danışan)
 IP: 5.176.65.ZBC

18-03-2020
 TavsiyeNo: 114177
Merhaba. Fatmanur Hanim'i internetten buldum. Kendisi hakkinda yapilan tavsiyeler,yorumlar kendisinden terapi destegi alma noktasinda benim icin yol gosterici oldu .Her daim olan fakat son zamanlarda iyice artmis olan artik ustesinden gelemedigim kaygilarimdan dolayi gittim. Daha ilk seansta sayesinde kendimi okadar guvende ve rahat hissettimki kolaylikla açilabildim. Her seansta okadar derinlestik ve oyle bir yolculuga ciktikki birlikte bana bambaska dunyalarin kapilari aralandi. Kaygilarimlarimin altinda yatan seyleri , farkinda olmadan kactigim ,ustunu orttugum duygularimi farkettim ve yasadim aslen gerceklerimin , kendimin farkina vardim.. Bunlari bana yasatan, bu yolculugumda bana guzel bir rehber olan Fatmanur Hanim a cani gonulden tesekkur ederim . Isteyen herkese her daim tavsiye ederim
     1 Beğeni    

Ece KOÇ Fotoğraf  Uzm.Psk.Ece KOÇ
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-03-2020
 TavsiyeNo: 114101
Fatmanur Hanımı yüksek lisans yıllarından tanıyorum ve uzun bir süre birlikte çalışma fırsatımız oldu. Kendisinden mesleki anlamda bir çok şey öğrenmenin yanı sıra kişisel olarak da hayatıma çok güzel bakış açıları katmıştır. Mesleğine ve meslek etiğine son derece saygılı, donanımlı, empati yeteneği yüksek bir uzmandır. Kendini sürekli geliştiren öğrenmeye açık bir kişidir. Bir çok ekol ve terapi yöntemine hakim bir uzman olarak mesleğini hakkı ile yapan sayılı isimlerden biridir.
     1 Beğeni    

 E.R. (Danışan)
 IP: 151.135.124.ZZZ

10-03-2020
 TavsiyeNo: 114067
Zor gecen cocukluk donemimin karanligi bireysel hayatima ve evliligime çöktüğü, sorunlarimla artik basedemeyip tukendigim, dibe vurdugum zamanda tanidim Fatmanur Hanim i. Çaresizliğim bi bataklik gibi icine cekerken beni, ilk seansta Fatmanur Hanim umut oldu bana. İnandim ..gerçekten ilk kez inandim kendime.. Bende bunlari aşacak güc var dedim tüm hislerimle. Ve uzerinden tam 7 ay gecti Fatmanur Hanim in rehberliginde ruhum duygularim şifa buldu . Kendi gerceklerimle acilarimla travmalarimla yuzleştim . O takili kalmisliklarimdan ,kendini tekrar edip duran bana ve cevreme zarar veren döngülerimden kurtuldum . Allah bu huzuru tum gonullere nasip kılsın . Velhasil ..Bu guzeliklere vesile olan Fatmanur Hanim'a hürmetlerimi ve tesekkurlerimi sunar ihtiyaç duyan herkese gönulden tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Ayşe YILMAZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Ayşe YILMAZ
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-03-2020
 TavsiyeNo: 113959
Bir psikoloğun danışanlarına yardımcı olabilmesinin en önemli koşulunun kendi iç alemine bakabilmesinden, özünü keşfetmesinden, derinliklerini analiz edebilmesinden, duygularını fark edebilmesinden ve özünü kucaklayabilmesinden geçtiğine inanıyorum. Kendi kişisel analizini yapabilmiş bir insanın karşısındaki insanın yüreğine, zihnine temas edebildiğini, hayatına etki edebildiğini öğretti bu meslek bana. Benden psikolog önerisi isteyen kişilere bu özellikleri olan psikologlar önermeye özen göstermeye çalışıyorum. Çünkü insanın ruhuna dokunabilmek çok hassas bir konu. Fatmanur Hanım insani özellikleri ve mesleğinin hakkını vermeye çalışması yönüyle önermeyi düşünebileceğim psikologlardandır. Kendisine yönlendirdiğim kişilerin olumlu geri dönüşleri ve memnun kaldıklarını ifade ettikleri çok olmuştur. Destek almak isteyen kişilere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

 E.G (Danışan)
 IP: 88.233.202.YWD

28-02-2020
 TavsiyeNo: 113912
Fatmanur hanım’a çok teşekkür etmek istiyorum. İlk kez danışan oldum ve o kadar memnunum ki anlatamam. Gerçekten mesleğini hakkıyla yerine getiren biri. Her gittiğim seansta kendimle alakalı bir şeyleri görmemi sağlıyor. Kendinizi çok rahat hissediyorsunuz ve herşeyi anlatabiliyorsunuz. Fatma hanımla karşılaştığım için çok memnunum. İlk seansta sadece tanıştık ve neden burada olduğumu sordu. Sonraki seansta daha detaylı konuştuk. Her geçen seans daha da derinleşiyorsunuz. Düşüncelerinizi önünüze serip, gerçekleri görmenizi sağlıyor. Normalde birine bir şeyleri anlatırken asla anlatamayan biriyimdir ama Fatma hanıma her şeyi rahatlıkla anlatabiliyorum.
     2 Beğeni    

 Serdar (Danışan)
 IP: 213.153.132.JB

25-02-2020
 TavsiyeNo: 113852
Şirket içerisinde veya arkadaş ortamında yaşadığım problemlerin pek çoğunun temel sebeplerinin farkına varmamda ve çekilmez noktaya gelen sosyal fobimin iyileşmesinde pek çok faydası dokundu. Sosyal fobiler hayatın her alanını(iş, arkadaş, sevgili vs) maalesef fena halde yaralayabiliyor. Çocukluktan gelen bu fobilerimi bir süreç içerisinde öncelikle farkında olmam ve üstüne gitmem konusunda beni cesaretlendirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 BUSRA AVCI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.96.89.YZJ

24-02-2020
 TavsiyeNo: 113841
Fatmanur Hanim in yakın arkadaşıyım. psikoljik sorunlarım ve ailevi problemlerim noktasında kendisinin vermiş olduğu tavsiyeler ve yönlendirmeler hayatım için dönüm noktası olmuştur. Onun sayesınse fatkındalık sahibi oldum. Border özellikler taşıyan biri olarak kendimi dönüştürme noktasında iyi bir mesafe kat ettim. Sonrasında esimle aramızdaki iletişim problemi cözuldu. Kendisinin uzmanlığına son derece güveniyorum. Herkese de tavsiye ediyorum. Her bir seanstan sonra dönüşümün etkisini göreceksiniz .
     1 Beğeni    

 AYŞE TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.145.ZYB

24-02-2020
 TavsiyeNo: 113824
Kendisi ile arkadaş tavsiyesi üzerine iletişime geçtik. Fatmanur hanım bizim birçok sıkıntımzıı çözüme kavuşturdu. Kardeşim ve kendim için bize yardımcı oldu. Bende etrafımdaki bu konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ettim. Onlarda çok memnun kaldılar ve problemlerine özüm buldular. Bunun için kendilerine minnettarım. Kendisini alanında başarılı buluyorum. Kendi alanının bir çok dalına hakim ve çözümleyici. Çok samimi bir iletişim stili var. bu da kendinizi daha rahat anlatma ortamı oluşturuyor. Güven veren bir iletişim tarzı var.
     1 Beğeni    

 Ünal (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.236.67.YJ

24-02-2020
 TavsiyeNo: 113818
Fatmanur Hanımla yer aldığımız ortak bir proje aracılığıyla tanıştım, kendisi güler yüzlü, enerjik, güven veren, kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan biri. Bu kişilik özellikleri nedeniyle kendinizi açmakta çok zorlanmayacağınız ve iyi bir iletişim ve terapötik ilişki kurabileceğiniz fikrindeyim. Meslektaşım bir çok alanda donanımlı, mesleki etik ilkelere bağlı ve alanında profesyonel biri. Tüm bu nedenlerle güvenilir ve profesyonel bir destek ihtiyacındaysanız sevgili meslektaşımla çalışmanızı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Betül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.127.CL

23-02-2020
 TavsiyeNo: 113813
Fatmanur hanımla uzun yıllardır tanışıklığım var. Üniversiten bu yana kendisiyle sohbet etmeyi, fikirlerini çok beğenirim. Ne zaman bir karmaşa yaşasam ararım ve her seferinde yardımcı olmaya çalışır, bana farklı bir bakış açısı kazandırmaya yönelik fikirler verir. Sıcak kanlı, samimi biridir. Hep mutlu olsun :) mesleğinde güzel karakterinin her daim başarısına başarı katacağına inanıyorum. Hiç şüphe duymadan gidip görüşebilirsiniz.tanıştıktan itibaren kendinizi iyi hissedeceğinize, rahat bir şekilde konuşabileceğinize inanıyorum.
     1 Beğeni    

Aybüke AKDENİZ Fotoğraf  Psk.Aybüke AKDENİZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-02-2020
 TavsiyeNo: 113800
Fatmanur Şasi ile kadın ve aile sağlığı alanındaki bir kurumda birlikte hizmet verdik. Bu süre zarfında kendisini yakınen tanıma şansım oldu. Bir meslektaşı olarak Fatmanur Hanım’ın öncelikle mesleki etik bilinci olan ve buna oldukça önem veren, alanında kendini yetiştirmiş bir uzman olduğunu belirtmek isterim. Kendisi çok sayıda danışan ile çalışmış olup sahip olduğu donanım ve mesleki yeterliliği ile çok başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bununla birlikte verdiği seminerlerde güçlü hitabeti ve motivasyonu hayranlık uyandırmaktadır. Fatmanur Hanım güler yüzü ve pozitif enerjisi ile güven veren, özverili ve kişiye kendisini rahat hissettiren bir meslektaşımdır. Danışanlarına yaklaşımına ve mesleki tecrübesine yakından şahit olmuş biri olarak bu alanda kesinlikle tavsiye edebilceğim bir profesyoneldir.
     1 Beğeni    

 A.K (Danışan)
 IP: 94.54.233.LD

21-02-2020
 TavsiyeNo: 113781
Fatmanur hanımın danışmanlığından çok memnunum. Kendisini daha once hic tanimamis olmama ragmen pozitif sicak kanlı ve guvende oldugunuzu hissettirerek rahat olmanizi ve kendisnizi keşfetmenizi sağlıyor. Alanında uzman, çözüm odaklı, profesyonel , güleryüzlü, karşısındakini çok iyi anlayan danışanın kendi yolunu bulmasinda iyi bir yol gösterici olarak bulunan ve kisinin kendisini bulmasini problemlerini aşmasini yine danisanina yol gostererek yardimci olan iyi bir rehberdir.
     1 Beğeni    

 M.Eren Yuyucu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.160.237.YB

21-02-2020
 TavsiyeNo: 113770
Değerli Fatma Hanımla aynı kurumda bir yıl çalışma imkanı buldum. Kendisi alanına hakim, işinde özverili, gelişime önem veren ve gerektiğinde değişimin bir parçası olabilen bir arkadaşımızdır. Çevresindeki insanların da gelişimi konusunda etkin rol alarak takım çalışmasının bir parçası olması ve bulunduğu ortama değer katması yönüyle saygıyı hak eden bir kişiliktir. İş ahlakı yüksek, disiplinli, güler yüzlü, motive edici olması kendisinin bu alanda sayılı kişiler arasında olmasını sağlamaktadır. Kendisine, bana ve kurumumuza kattığı değerlerden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.
     1 Beğeni    

 afra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.15.C

20-02-2020
 TavsiyeNo: 113752
terapi alan yakınım aracılığı ile kendisini tanıdım . danışanları için gerçekten çözüm odaklı bir profosyonel . Kendisi gayet güleryüzlü,karşısındakini çok iyi anlayan,kesinlikle içten bir şekilde dinleyen ,mesela açıkça söyle hissettim ; siz probleminize takıldığınızı belirtiyorsunuz anlatıyorsunuz uzun uzun sonra birlikte bir yolculuğa çıkıyor gibi porobleminizin sebep olduklarına dahi sizi götürüyor ve birlikte temizlik yapıyorsunuz :) başarabileceğine inandıran bir uzman , profosyenel duruşuna saygı duyuyor içtenliğini , samimiyetini fazlası ile sevdim . güzelleştirdiğiniz hayatlar için gerçekten çok teşekkür ediyorum .
     Beğenin    

 F.S (Danışan)
 IP: 176.55.152.ZY

20-02-2020
 TavsiyeNo: 113750
Yaklaşık 3 aydır Fatmanur Hanımdan destek alıyorum...içtenlikle tavsiye edebilirim. Bence psikolojik destek alırken en dikkat edilmesi gereken şey ne kadar kendimiz olabildiğimiz bunun yolunu Fatmanur Hanim cok iyi ogretti diyebilirim...gorusmelerin bu kadar verimli olmasi kendimi iyileşmeye hazır hissetmemlede bağlantılı tabiki ama Fatmanur Hanımin profesyonel yaklaşımı da gerçekten çok iyi...emdr calismalari hakkinda biraz bilgim vardi Fatmanur Hanimdan emdr hakkinda genis bir bilgi alarak gorusmelerimizde bana bol bol emdr calismasida uyguladi Sonuçlarını gün geçtikçe daha çok hissediyorum iki ayda çok fazla farkındalık yaşadım diyebilirim. İNSAN zaman zaman profesyonel bir yaklaşıma gerçekten çok ihtiyaç duyuyor hayatin zorlu sınavında yanınizda olacak profesyonel bir el.. bu zorluklarla basetmenizde destek olacak samimi bir yürek olarak görüyorum...Herse için tsk etme fırsatı olarak göruyorum bu siteyi..iyiki varsınız Fatmanur Hanım...
     2 Beğeni    

 şükran (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.32.LF

20-02-2020
 TavsiyeNo: 113749
Fatmanur Hanım la Ortak bir projede çalışmaktayız. Bireysel psikolojik destek noktasında hem bireysel hem aile konularında alanında çok yetkin ve mesleğini etik ilke ve kurallara bağlı kalarak gayet sistematik bir şekilde yürütmektedir. Hem proje çalışmalarına hemde geçmiş çalışma deneyimlerden de anlaşılacağı gibi alanının en iyilerinden biridir. Psikolojinin temel kuralı olan tarafsız ve objektif bakış açısına tamamıyla bağlı çalışmaktadır. Gelişime açık ve sürekli olarak alan eğitimlerini takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Bir insanın mesleğini devam ettirebilmesi için en önemli şey yaptığı işi sevmektir. Meslek sevgisini en güzel sergileyen bir meslektaşımdır.
     1 Beğeni    

 T.K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.245.45.YZY

19-02-2020
 TavsiyeNo: 113735
Fatmanur Hanımı, kendisinden destek alan bir yakınım vasıtasıyla tanıdım.Takıntıları olan ve ben merkezci bir yapıya sahip aynı zamanda kendimden karşı tarafa geçemeyen biriydim.Mesleki donanımı ve çözümcül yaklaşımlarıyla , terapi seansları oldukça verimli geçti benim için.Terapi ile farkındalıklarım arttı ve bana kendimi görmemi sağladı. Takıntılarımdan da kurtuldum .Ayrıca kendisi güler yüzlü, içten ve samimi bir ilişki kuran terapist. Bu yönü de bana çok iyileştirici geldi.Kendisini gönül huzuruyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

 İman Kabakçı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 102.184.112.ZJ

19-02-2020
 TavsiyeNo: 113734
Kıymetli Fatmanur Hanımla müdür olarak görev aldığım kurumda birlikte çalışma imkanı buldum. Kendisi, profesyonelliği, çalışma disiplini, alanında yetkinliği, birikimini cömertçe hem danışmanlarının hem çalışma arkadaşlarının istifadesine sunması, güler yüzü, samimiyeti, empati kurma becerisi, kendini sürekli geliştirmeye ve çevresindeki insanları bu yönde teşvik etmesiyle hem kurumumuza hem şahsıma değerler katmıştır. Fatmanur hanımı danışman olarak ziyadesiyle kalifiye buluyor ve samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Aysun h. (Danışan)
 IP: 5.176.120.ZB

19-02-2020
 TavsiyeNo: 113730
Terapimin ilk seansinda birine yaralarimi en derinlerimi açmaktan dolayi cok kaygiliydim .Fakat Fatmanur Hanim in beni anladiğini oyle hissettimki hatta anlatamadiklarima da tercüman oldu.. Yillarca benle buyuyen sorunlarima yardım edeceğini ,artik bu sorunlarla yaşamak zorunda olmadigimi, tüm bunlarin üsteşinden gelebileceğimi hissetmiştim .Fatmanur Hanim dan aldigim guven sayesinde icim umutla doldu . Terapimiz boyunca bana zarar veren döngülerimi gördüm, duygusal yüklerimden kurtuldum.Onca yil nasil ölü gibi yaşamişim .Terapimden aldigim gucle hayatima sahip cikmayi ögrendim. Tüm bu guzel dönüşümlere vesile oldugu icin tesekkur ediyorum kendisine. Çevremdekilere her daim anlattigim, tavsiye ettiğim ve burdan da herkese tavsiye edeceğim bir uzmandır Fatmanur Hanım.
     1 Beğeni    

 Beste (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.107.176.YZJ

19-02-2020
 TavsiyeNo: 113724
Merhabalar, Fatmanur Hanım’ın birçok konuda bilgi birikimi bulunuyor.Güleryüzlü,bilgili ve konuşkan birisi aldığı eğitimleride araştırabilirsiniz kendisinden terapi desteği almanız için öneride bulunuyorum.Tavsiyede bulunduğum kişilere çok desteği oldu.Ben kendisiyle arkadaş tavsiyesiyle tanıştım sizlerede yardımları dokunacağına eminim.Fatmanur Hanım mesleki donanimi ,sorunlara cozumcul yaklasimlari, kisinin anlam arayisina guzel rehberlik yapan ayrica icten ve kapsayici iletisimiyle rahatlik ve guven duygusu uyandiran bir terapisttir.
     Beğenin    

 Nurseda Kodaman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.236.68.DZ

18-02-2020
 TavsiyeNo: 113710
Kendisi ile iş yaşantısında tanıştım. Mesleğini severek yapan bir arkadaşımdır. Pozitif enerjisi ve güler yüzüyle insanın yanında kötü hissetmesi imkansız. İyi ki mesleğini güzel yapan insanlar var. İş disiplini ve konulara hakimiyeti en sevdiğim özelliği. Psikolog-hasta arasındaki gizlilik ilkesine saygısını her zaman takdir ederim. Mutlaka kendisi ile tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Bu işe sadece para kazanmak gözüyle bakmayan nadir insanlardan biridir. Sizin derdinizle dertlenen mutluluğunuzu paylaşan kıymetli bir dostumdur. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Emine KUL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.167.YC

18-02-2020
 TavsiyeNo: 113708
Fatmanur Hocam, Benim için ilk tanışmamızdan itibaren samimiyetini hissettiğim , yanında kendimi güvende bulduğum, kendisine iç dünyamı rahatlıkla açabildiğim, anlaşıldığımı anladığım, zehir gibi zekası olan, tecrübeli, akademik anlamda donanımlı olmasına rağmen kendini güncelleyen ve hala geliştirmeye devam eden, iyi ki tanıştık dediğim kişi. Enerji ve sakinlik arasındaki dengeyle insana güven hissi oluşturuyor. Danışanlanla arasındaki ilişki tam kıvamında. Seanslarda en detay nüansları yakalayarak çok iyi analiz - kritikler oluşturuyor. Bazen tam 12 den vuruyor. Gerçekliğin peşinde gerçeğe ulaşmada mücadele ediyor. Kendi alanında özverili bu işe gerçekten gönül verdiğini gözlemledim.
     2 Beğeni    

 S. Tunç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.65.221.YCJ

18-02-2020
 TavsiyeNo: 113706
Fatmanur hocam yaşadığım temizlik takıntılarım nedeniyle danışmanlık aldım. Daha önce birçok uzmandan yardım almış olmama rağmen takıntılarımı yenemedim. Artık ümidimin tükendiği noktada bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fatmanur hanımla tanıştım. 7 seanslık bir görüşme sonucunda Fatmanur hocam ile bu takıntılarım büyük oranda hafifledi. Takıntılarımın üstüne gitmemi yavaş yavaş kaygılarımın azalmasını bana öğretti. Kendisine minnettarım. İstanbul’da danışmanlık almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Uzm.Kl.Psk.Elif Güşta AYDIN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.125.J

18-02-2020
 TavsiyeNo: 113696
Fatmanur'u yüksek lisanstan tanıyorum. o zamanlar birlikte dersler üzerine konuşur sürekli irtibat halinde olurduk. sonrasında da kopmadık. Zaman zaman mesleki görüşmeler yapmaya başladık; gerek eğitimler üzerine gerek psikolojik herhangi bir rahatsızlık, üzerinde konuşmaya ihtiyaç duyduğumuz herhangi bir konu üzerine konuşmalar. ve yüksek lisanstan itibaren tanıdığım Fatmanur'u o zaman da öğrenmeye açık bu zamana kadar da hep öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık mesleğini titizlikle yapan biri olarak tanıdım. Terapi almak üzere gidenlerin de memnun kalacağına inanıyorum. Eğer tecrübeli, güvenilir bir uzman arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu düşünüyorum.
     Beğenin    

Elda TATLI Fotoğraf  Pdg.Uzm.Elda TATLI
İstanbul - Pedagog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-02-2020
 TavsiyeNo: 113695
Fatma Hanımı çalıştığımız ortak bir proje vasıtasıyla tanışma fırsatı buldum. Tüm samimiyetimle söylemek isterim ki kendisi hem mesleki açıdan hem de özel olarak iyi ki tanımışım dediğim kişiler arasındadır. Fatma Hanım alanında son derece donanımlı ve ilişki odaklı bir uzman. Danışana olan yaklaşımı son derece empatik. Hem danışanların ruhsal süreçlerini yorumlamada oldukça analitik bir bakış açışına sahip hem de danışanlara karşı oldukça anlayışlı bir yaklaşımı var. Fatma Hanım'ın terapi yolculuğu gibi hassas bir süreçte danışanlarına etkin bir şekilde eşlik ettiğini düşünüyorum ve destek almak isteyen herkese kendisini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT Fotoğraf  Uzm.Psk.E. Tuba BAYSAN ŞENYİĞİT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-02-2020
 TavsiyeNo: 113692
Fatmanur şasiyi okuldan tanıyorum. Meslektaşım derslerini takip eden bir öğrenciydi. Sonrasında okuldaki bir eğitimde karşılaştık. Kendini güncelleyen biri olarak çok çeşitli eğitimler almış almayada devam etmektedir. Oğlumun okulunda rehberlik servisinde çalışmış ordada kendini sevdirmiş ve mesleki başarısını ortaya koymuştur. Terapi alanında güçlü bulduğum fatmanur şasiyi bir Psikolog olarak ivedilikle tavsiye ederim. Empati kurma ve sınır koyma becerileri yüksek olan fatmanur şasi kendini mesleki anlamdada kendini gerçekleştirmeye çalışan uğraşan bir arkadaşımdır.
     Beğenin    

 SK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.127.17.YLW

17-02-2020
 TavsiyeNo: 113689
Kesinlikle alanında uzman biri. İki yıldır aralıklı danışan olarak basvuruyorum. Kendisi çok anlayışlı ve danışanları için gerçekten çözüm odaklı bir insan. Kendisi gayet güleryüzlü,karşısındakini çok iyi anlayan,danışanın problemine nokta a atışı ile değinip ve çözebilen bir danışman Enerjik,güleryüzlü,danışanını da bu süreçte motive edip başarabileceğine inandıran bir danışman. Kendi içimde problemlerimi aştım ve hayata karşı motivasyonum arttı.
     Beğenin    

 Uzm. Psk. Deniz Oruç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.177.152.YBF

17-02-2020
 TavsiyeNo: 113688
Merhabalar Meslek hayatım boyunca tanıdığım birçok psikolog oldu. Aynı meslekten olmanın avantajı ile karşıdakinin ne kadar yetkin olduğu hakkında da hızlıca çıkarımda bulunabiliyoruz. Yılların mesleki birikimi, meslektaş deneyimleri ve meslekten biri olmam gerekçesiyle diyebilirim ki Fatma hanım tanıdığım en iyi psikologların en başında geliyor. Hem kişisel yeteneği hem aldığı eğitimlerle edindiği donanım ve de insanın özüne yönelik hassas yaklaşımı ile danışanlar için isabetli bir danışmandır.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 286 08 81  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Fatmanur ŞASİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fatmanur ŞASİ Mesleki Videolar Videoları
-23:05
Top