2007'den Bugüne 87,593 Tavsiye, 27,122 Uzman ve 19,365 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Münevver TURAN
Psikolog - İstanbul

Münevver TURAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Münevver TURAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Münevver TURAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Münevver TURAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoterapi Atölyesi
Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Gardenya Residence 7/1kat 3 Daire:19,34758 Ataşehir/ istanbul 
İstanbul

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1991 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi-Psikoloji (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Münevver TURAN Özgeçmis CV Psk.Münevver TURAN'ın Özgeçmişi
1991 yılında İstanbul’da doğdum. 2015 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji lisans programından mezun oldum. Stajımı Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tamamladım. Mezun olduktan sonra bir süre farklı anaokulu ve kreşlerde çocuklar ve aileleriyle çalıştım.
Psikoloji, kendini sürekli yenilemeyi ve birikerek ilerlemeyi gerektiren bir bilim dalı, hem öğrencilik hayatımda hem de meslek hayatıma başladıktan sonra kongre, seminer ve eğitimlere katılarak öğrenmeye devam ettim. Bunun yanı sıra akademik gelişimim için Gebze Teknik Üniversitesi’nden pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım.
Danışmanlık hizmetini verirken oyun terapisini, tanıma ve değerlendirme çalışmalarında ise test ve envanterleri kullanmaktayım. Böylece kendim ve aileler için objektif bir bakış açısı ile süreci zenginleştirmeyi hedeflemekteyim. ...[Devamı...]

Münevver TURAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Uzman Mikrobiyolog Gizem K.
26.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116687
Münevver hanımla üniversite hayatımda tanıştık ve kendisiyle o zamandan bu yana hala arkadaşlığımız devam ediyor. Kendisinin psikolojiye ve çocuklara dair çalışmalarını o zamandan bu yana bilirim. Son derece güvenilir, anlayışlı, sorumluluk sahibi bir bireydir. Kendisini her anlamda geliştirmiş ve yeniliklere açıktır, hiç bir zaman güler yüzünü eksik etmez. Danışmanlık söz konusu olduğunda onu sadece iş olarak görmeyeceğini, bunu gerçekten hissederek ve karşısındakine yardımcı olmak istedeği içinde yaptığını düşünüyorum. Ona bu konuda sonuna kadar güveniyorum. Çocukları ile iletişimi, onlara çok fazla değer vermesi onun ayrı bir özelliği..Bir danışman arıyorsanız kesinlikle Münevver hanımla tanışmanızı öneririm.
     Beğenin    
Pınar TURANLI DURMUŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116427
Munevver Hanim ile daha once bir egitimde tanismistik. Kendisi dinamik ve pozitif kisiligiyle hem danisanlari icin hem de benim gibi is arkadaslari icin kesinlikle tavsiye edecegim biridir. Kendisiyle bir suredir ayni is ortamini paylastigim icin de cok memnunum. Kendini surekli yenileyen, caliskan ve guleryuzlu bir psikologtur. Cocuklarla iletisimi cok iyidir ve ailelerle kurdugu diyalogla dengeyi iyi kurar. Bunun en kuvvetli yonu oldugunu soyleyebilirim. Anaokullarinda da psikolog olarak calismistir.
     Beğenin    
Elif ATABAY Fotoğraf
Uzm.Psk.Elif ATABAY
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116426
Merhabalar Münevver hanımla beraber çalışmaktayım. Enerjisini ve samimiyetine her daim güvendiğim aynı zamanda mesleki olarakta danışanlarıyla kurduğunu terapötik bağ sayesinde içtenliğiyle çözüm odaklı yaklaşım beraberinde, çocuk yaş grubuyla çalışmalarındaki özverisiyle başarısını tavsiye ettiğim meslektaşımdır. Daha da birlikte daha güzel alanımızda başarılara imza atacağız. Başarıların daim olsun. 😊 Destek almak isteyen danışanlara Münevver hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    
N.Ç
11.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116401
Münevver hanımla aynı kurumda birlikte çalıştık. Öğrencilerime psikolojik danışmanlık yapıyordu. Çoğularala iletişimi, çocuklara yaklaşımı çok güzel. Problem çözücü, konuşkan, enerjik,güler yüzlü . Yaptıgı işte çok başarı,isini seven bir pedagog Ikna yeteneği cok kuvvetl Mesleki yönden çocuklara yaklaşımı, onlarla arasın da olan bağ çok kuvvetli . Özel bir anaokulunda birlikte çalıştık okulda pedagog olarak çalışıyordu ben sınıf öğretmeniydim. Çocuklara testler yapıyordu Kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    
Cem KAYA Fotoğraf
Psk.Cem KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116384
Münevver Hanım ile kızımın anaokulundaki psikoloğu olduğu dönemde tanışmıştım. Bu nedenle hem hizmet alan hem de meslektaş olarak bu tavsiye notunu yazıyorum. Kendisinden 3 yıl boyunca yani erken çocukluk dönemi boyunca aldığım destekten çok memnun kaldım. Çocukların gelişimini takip etmesi, geri bildirimler ve yönlendirmelerle kızımın hayatında daha aktif ve etkili bir konumda olmamızı sağladı. Gelişim testleri sayesinde geliştirilmesi gereken yönlerini fark ettik ve desteklemek için iyi, nitelikli bir destek aldık. Sonrasında da münevver hanım ile aynı ofiste çalıştım. Çocuk ve ergen psikoloğu olarak yaptığı çalışmalarını beğeniyor. Mesleğine verdiği özeni ve dikkati yakından gözlemliyorum. Oyun terapisi tekniği ile danışanlarına hızlı ve etkili sonuçlara ulaşıyor. Kendisini ihtiyaç duyan tüm insanlar için tavsiye ederim...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoterapi Atölyesi
Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Gardenya Residence 7/1kat 3 Daire:19,34758 Ataşehir/ istanbul 
İstanbul
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Abant İzzet Baysal Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Münevver TURAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Münevver TURAN Mesleki Videolar Videoları
-

04:48
Top