2007'den Bugüne 87,588 Tavsiye, 27,120 Uzman ve 19,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melih GÜNDEŞ
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist

Melih GÜNDEŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Melih GÜNDEŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melih GÜNDEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Terapi, biri daha dertli iki insanın yaptığı yolculuktur. Hayat yolculuğunda unutulan, bastırılan ya da o an yaşanılan kederlerin, kaygıların, duyguların ve düşüncelerin kaynağını bulmaya çalışırız. İnsan denen enteresan varlığın ruhsal koridorlarında hassasiyetle dolaşmaya sizi de davet ederek, bazen bir sır gibi görünen, kaybolduğuna üzünülen size özgü anlamı anahtarı bulmaya ve iyilik halini yakalamaya çalışırız. ÖNEMLİ NOT: iki lisans bölümü(Psikoloji ve Pdr) bitirdiğim için burada görü...
Melih GÜNDEŞ'in İletişim Bilgileri
Psk.Melih GÜNDEŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Zaim Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık - Arel Üniversitesi Psikoloji (2019)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melih GÜNDEŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Duygu-durum bozuklukları
Anskiyete bozuklukları
Kişilik Bozuklukları

Melih GÜNDEŞ Özgeçmis CV Psk.Melih GÜNDEŞ'in Özgeçmişi
Antalya’da doğdu. Liseyi yatılı olarak Kütahya’da Gediz Anadolu Lisesi’nde okudu. Bu yatılı olarak liseyi okuduğu dönemde ailesinden uzak olmasının etkisiyle hayatın anlamı, ilişkiler, insanın davranışlarının perde arkasını merakla düşünürken edebiyatın etkisiyle psikolojiye yöneldi. Tam burslu olarak İstanbul Arel Üniversitesinde Psikoloji ve yine Tam burslu olarak İZܒde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık okudu. Gerekli stajlarını özel ve devlet kurumlarında tamamladı. Üniversite yıllarında insana dair pek çok deneme, öykü ve yazıyı çeşitli edebiyat, sanat, kültür ve düşünce dergilerinde(şahsiyet, dante, sahhaf, müebbet edebiyat, meczup, yafta, fosforlu elma...) yayınladı. Hala da ara ara yazmaya devam etmektedir. ...[Devamı...]

Melih GÜNDEŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ15.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120956
Melih beyle yaklaşık 7 aydır görüşüyoruz. İlk gittiğim zamandan bu yana psikolojim açısından olumlu yönde büyük bir ilerleme kaydettik. Yeme bozukluğu şikayetiyle gittim fakat terapi sayesinde daha derinlerde yatan problemlerimin olduğunu farkettik ve bunun sayesinde kendimi eskisinden çok daha iyi hissediyorum. Melih bey oldukça samimi, alanında uzman biri. Problemler ile yakından ilgilenip çözüme ulaşmaya kendini adamış ve mesleğini seven bir psikolog.. Yollarımız kesiştiği için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..
     Beğenin    
Ş.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ9.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120895
Melih Bey ile çok sıkıntılı bir zamanımda psikolog arayışı içindeyken bir uygulama üzerinden tanıştık. Melih Bey işinde uzman, güler yüzlü ve anlayışı çok yüksek bir şekilde terapi sürecini yönetir ve pratik zekasıyla anlattığınız olayın sanki şahidiymişçesine içine girer, asla yabancılık çekmezsiniz ve bu sayede herkesin en büyük ihtiyacı olduğunu düşündüğüm "anlaşılma" hissini sonuna kadar yaşarsınız. Melih Bey'i güler yüzlü, konuşkan ve ciddi olarak tanımlayabilirim. Yanında çalışan insanlar da ilgilidir bu güne kadar herhangi bir problem yaşamadık. Çalıştığı ortam sizi rahat ettirme üzerine kuruludur.
     Beğenin    
Ecem KoSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120870
Benim için o kadar zor zamanlar oldu ki kendim icin yapmam en iyi şey Melih Bey 'le tanisosyal medya aracılığıyla tanıştım. Yaşadığım sorunları kendisiyle paylaştım ve kısa zamanda olumlu gelişmeler oldu.Ayrica kendisi samimi guleryuzlu kibar bir beyefendidir.Ayni zamanda on yargılı değildir.Hala devam ediyoruz ve istediğim her konuda kendisiyle çekinmeden konuşabiliyorum. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim . İyi ki tanışmışız çünkü bir psikologdan ziyade yakınlığı ile bir dost arkadaş gözüyle görebildiğim için..
     Beğenin    
Beyza Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ30.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120802
Melih Bey'i bir uygulama sayesinde tanıdım. Kendisiyle görüşmeye başladığım ilk zamanlarda gereksiz gerginlik,ani patlamalar, kafamda kurduğum saçma düşüncelerim ile başa çıkmakta çok zorlanıyordum. Sonrasında onunla konuştuğumuz şeyler,söylediği tek bir cümle bile benim için çom kıymetlidir çünkü hayatıma farklı bir bakış açısıyla bakmamı sağladı. Eski düşüncelerimin neredeyse hepsine başka bir açıdan bakıyorum ve gerçekçi yaklaşmaya çalışıyorum. Bazen bir şeyden kopabilmek benim için çok zordu ve bunun üzerinde Melih Bey ile çalıştık. İstikrarlı olduğum şeylerin sonunu getirememe,erteleme problemim üzerine yoğunlaştık. Çeşitli kitap,film önerilerinde bulundu ve benim için hepsi inanılmaz derecede işe yarar şeyler oldu. Melih Beyi üç sıfat ile tanımlayacak olursam: sabırlı,güleryüzlü ve doğruları söylemekten kaçmayan bir insan olduğudur. Onun sayesinde kendimle alakalı yeni şeyler keşfettim ve kendimi sevmeye odaklandım. Çalıştığı yere bayılıyorum taksimin en güzel yerlerinden biri olan Galatasaray lisesine çok yakın. Kendisine, bana bu zamana kadar kattığı ve terapi bittikten sonra bile hayatımda yeri olacak şeyleri bulmama yardım ettiği için sonsuz teşekkürler...
     Beğenin    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120731
2021 başından itibaren Melih Bey'den destek almaktayım. Görüşmelerimizde yaklaşımının neden-sonuç ilişkisine dayalı yapıcı bir diyalog içerdiğini, danışanın soyut ve/veya somut çıkarlarını gözettiğini ve ortaya çıkan sorunların çözümünü (benimle ilgili konularda) uzlaşma diyaloğu ile çözmeye özen gösterdiğini özellikle belirtmek isterim. Kendisi ile görüşmelerimizde bazen daha önceden belirlediğimiz bir konu, çerçeve veya eksende konuşmamız söz konusu olabiliyor. Böyle zamanlarda konunun dağılmamasına dikkat ederek kendi hayatından ve/veya dışarıdaki gözlemlerinden de örnekler vererek ilgili konuyu ele alıp üzerinde rahatlıkla çalışabiliyoruz. Böylelikle bu vaka çalışması ileride karşımıza Eğer daha önceden belirlemiş olduğumuz belirli bir gündemimiz yok ise dahi özellikle güler yüzlü, danışanına nezaket ve samimiyet gösteren yani önem veren tavırlarıyla mutlaka o günden veya haftadan konuşmaya başlıyoruz. Bu doğal başlangıç, aslında bu ilişkinin olağan bir danışan - terapist muhabbetinden daha çok, danışanın lehine gelişen bir arkadaşlık şekline girdiğini gösteriyor. Melih Bey'in alanı ile ilgili olarak sürekli araştırdığını, okuduğunu ve kendini geliştirdiğine tanık oluyorum, bu konuşmalarımız vesileyle de kendisinden tavsiye aldığım kitapları da okuyarak ben de kendimi geliştirip kendimi ve beklentilerimi daha iyi tanıyorum. Tabii ki bu da karşılaştığım sorunlarla ilgili çözümleri bir yerden sonra kendi kendime geliştirmemi sağlıyor. Bir diğer takdir ettiğim husus da geri dönüş konusunda dürüstlüğü ve nezaketi asla ihmal etmemesidir. Ayrıca bence size ayırdığı zaman dilimini de oldukça etkili kullanıyor. Sizin hayatınızı, yaşadıklarınızı ve ruh halinizi hiç kimse yüzde yüz bilemez ve hissedemez ancak Melih Bey'in sizin bakış açınıza misafir olarak size yapıcı bir çözüm sunduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Kendisi, bir terapistten destek almak isteyenler için bence doğru seçim.
     1 Beğeni    

Melih GÜNDEŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Edebiyat, Sinema


Melih GÜNDEŞ'in Kitap ve Yayinlari Melih GÜNDEŞ'in Basılı Kitap ve Yayınları
Şahsiyet, Meczup, Dante, Yafta, Müebbet Edebiyat, Fosforlu Elma, Sahhaf sanat ve fikir dergilerinde insan psikolojisine dair pekçok makalem ve denemem yayınlanmıştır.

Melih GÜNDEŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Melih GÜNDEŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 254 14 29  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Zaim Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık - Arel Üniversitesi Psikoloji (2019)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Melih GÜNDEŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Melih GÜNDEŞ Mesleki Videolar Videoları
-

00:52
Top