2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,729 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gülden GÖKÇEN
Uzman Psikolojik Danışman - Antalya

Gülden GÖKÇEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Gülden GÖKÇEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülden GÖKÇEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Gülden GÖKÇEN'in İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(0(543) 243 45 01)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gülden GÖKÇEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
Duygu Düzenleme Güçlüğü
Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoterapisi
İlişki Sorunları
Aile, Evlilik, Terapisi
Cinsel Terapi
Yeme Bozukluğu
Depresyon
Panik Atak Bozukluğu
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Öğrenme Güçlüğü
Sosyal Fobi
Özgül Fobiler
Çocuklarda Davranış Bozuklukları (okul başarısızlığı, kardeş kıskançlığı,tırnak yeme, altını ıslatma..vb )
Ergenlerde Akademik Başarı Artırma , Sınav Kaygısı Uygulamaları
Psikolojik Sağlamlık Yönetimi
Kariyer Danışmanlığı
Ölüm, Kayıp, Yas Süreci ve Yas Danışmanlığı

Gülden GÖKÇEN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN'in Özgeçmişi
2012 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü lisansını, 2016 yılında Akdeniz Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilimdalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde çeşitli anabilimdallarında Sosyal Psikoloji, Gelişim ve Öğrenme Psikolojisi, Eğitimde Rehberlik Hizmetleri alanlarında dersler verdi. Aynı üniversitede yaşam becerileri temalı grupla psikolojik danışma hizmetleri sunmuştur., Bireysel ve grupla psikolojik danışma, evlilik çift terapisi, cinsel terapi, çocuk, ergen ve yetişkin psikoterapisi hizmetleri sürdürmektedir. Çeşitli psikoterapi eğitimleri almış olup, hala psikoterapi eğitimlerini sürdürmekte ve Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde doktora programına devam etmektedir.

Gülden GÖKÇEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Murat Tütek
23.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118146
Gülden Hanım'ın yazılarını ve Instagram paylaşımlarını takip ediyorum. Paylaşımlarında kendimle ilgili bir çok soruya yanıt buluyorum. Gelişimi ve insanlara faydalı olmayı yaşam amacı olarak benimsemiş birisi olsa gerek ki işinin dışındaki zamanlarda bir beklentisi olmadan herkesle bilgi birikimini paylaşıyor. Yazılarını takip etmenizi tavsiye ederim. İhtiyaç duyduğumda tercih edebileceğim, profesyonel ve kendini yetiştirmiş birisi olduğu izlenimini edindim. Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Malik Asutay
13.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117928
Gülden Gökçen ; İki yılı aşkın bir süre birlikte çalışma şansı bulduğum biricik zümrem. Mesleki anlamda kurduğumuz iletişim ve dayanışma yanında, alanın ıstediği yeterliliklerle donanmış olması, insani tarafını ortaya koymaktan vazgeçmeyen tavrı ve herzaman yardima ve vefaya açık tavrıyla tanımaktan mutlu olduğum, sohbetinden keyif aldığım meslektaşım. Akademik çalışmalarını çok daha ileriye götürmesini beklediğim, danışanlarına sağladığı ve sağlayacağı faydalardan emin olduğum, gözü kapalı tavsiye ettiğim değerli ve yetkin bir Psikolojik Danışman.
     2 Beğeni    
Yetkin KUŞAN Fotoğraf
Psk.Yetkin KUŞAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117331
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Gülden GÖKÇEN meslekte kendini çok iyi yetiştirmiş ve halen çeşitli eğitimlerle bu yönden gelişim süreci içerisindedir. Kendisi uzman psikolojik danışman olmasının yanı sıra doktora eğitimine devam etmekte ve çeşitli kurumlarda yüzlerce vakayla çalışmış deneyimli birisidir. Güler yüzlü, samimi ve karakter olarak özverili duruşu danışanları için ayrıca bir avantajdır. Kendisiyle uzun yıllardır beraber çalışmalar yapmış ve ortak projelerde yer almanın gösterdiği yakinen tanımamla bağlantılı olarak rahatlıkla ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ahmet KARA Fotoğraf
Psk.Dnş.Ahmet KARA
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116809
Hem akademik anlamda basamakları birer birer atlayan arkadaşım hem de samimi ve içten bir tutumla danışanlarına güven veren bir bütünlüğe sahiptir. Duygu regülasyonu konusundaki çalışmalarına tanık oldum ve çözüm odaklı bir bakış açısı ile gençlerde ve yetişkinlerde verimli yol kat etmektedir. Ama her şeyden önemlisi insana verdiği değer, yardım etme isteği ve çok iyi bir dinleyici olması birçok danışanın hayatına güzel dokunuşlar yapmasını sağlamaktadır. Her yönüyle gönül rahatlığı ile psikolojik problemlerde başvurabilirsiniz.
     Beğenin    
A. E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116755
Giderek yalnızlaştığımız günümüz dünyasında kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir anda, tavsiye üzerine ulaşıp, aile danışmanlığı hizmeti aldık Gülden Hanım'dan. İçtenliği, güleryüzü ve bize hissettirdiği güvenle başladık anlatmaya.. Bir ömür konuşsak ulaşamayacağımız sonuçlarla ayrıldık yanından ve farklı bakmaya başladık birbirimize ve sorunlarımıza. Sizde kısır bir döngü içerisinde hissediyorsanız kendinizi ve bir çözüm arıyorsanız, bizim tavsiyemiz Gülden Gökçen!
     Beğenin    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116664
Gülden hanıma oglumun katı gıda yememe problemi üzerine gitmiştim.gülden hanım oğluma yaklaşımı çok güzel ve anlaşılır güler yüzlü bir şekilde yaklaştı.tavsiyeleri sayesinde katı gıda yeme problemini hallettik.kendisi psikolojik danışmandan ziyade arkadaş olduk kendisini herkese tavsiye ediyorum.kendisi hemen gidelim diye gözümüz için bakmadı bizimle 2 saat e yakın konuştu.istedigimiz zaman kendisine ulaşabiliyor katı gıda konusunda baya yardımcı oldu bize.her yanina gittiğimizde bizi güler yüzlü karşıladı.ve çocuklar üzerinde ikna kabiliyeti yüksek işini gerçekten seven biri.
     Beğenin    
B.R
24.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116650
Sevdiğim birini kaybetmiştim.. Depresyondaydım, içimden hiçbir şey yapmak gelmiyordu.. Durumumu fark eden arkadaşım Gülden Hanım'ı önerdi bana.. İlk görüşmemizde güler yüzünle karşıladı beni Gülden Hanım ve sonrası sabırla dinledi beni.. Verdiği alıştırmaları düzenli yapmaya çalıştım ve her seansta bunlar üzerine konuştuk.. Her gittiğimde kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Kaygılarım azaldı ve yaşam sevincim yerine geldi.. Sevecen, samimi, güvenilir bir danışman kendileri.. Her şey için teşekkür ederim Gülden Hanım..
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(242) 243 01 01
(0(543) 243 45 01)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2012
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Dnş.Gülden GÖKÇEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gülden GÖKÇEN Mesleki Videolar Videoları
-

15:47
Top