2007'den Bugüne 88,387 Tavsiye, 27,365 Uzman ve 19,482 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aycan AKSOY ARAZ
Psikolojik Danışman - Karabük
PSİKOTERAPİST-ÇOCUK,ERGEN VE YETİŞKİN TERAPİSTİ-OYUN TERAPİSTİ

Aycan AKSOY ARAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Aycan AKSOY ARAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aycan AKSOY ARAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Semra TANASPsk.Semra TANAS
Semra hocam ile oyun terapisi eğitiminden tanisiyorum. Kendisi hem çocuk alanında hemde yetişkin alanında kendini yetiştirmiş bir uzman Alandaki bilg...
Filiz ERDİNUzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Kendisini aynı meslekten olduğum için tanıdığım,seminerlerde ve eğitimlerde beraber bulunduğumuz, sicak kanliligi Güler yüzlü işini en iyi şekilde ya...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar...2013 yılından bu yana çocuk, ergen ve bireysel terapi,çift ve aile terapileri alanında çalışmaktayım. Çalışmalarıma yüzyüze ve online olarak da devam etmekteyim.
Aycan AKSOY ARAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Harmoni Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atatürk Mah. Misak-I Milli Meydanı Ayvazlar Plaza 1.Kat No:7 Safranbolu/Karabük 
Psk.Dnş.Aycan AKSOY ARAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aycan AKSOY ARAZ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Aycan AKSOY ARAZ'ın Özgeçmişi
1991 yılında Karabük'te doğdum.Lisans eğitimimi 2013 yılında Sakarya Üniversitesi "Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık" bölümünde tamamladım.2013 yılından bu yana çeşitli okul kademelerinde okul psikoloğu olarak görev yaptım,Çeşitli seminerler verdim ve projeler geliştirdim.Çalışmalarımı aldığım Bütüncül Psikoterapi eğitimi kapsamında sürdürmekteyim.Çocuklarla oyun terapisi odaklı çalışıyorum.Çocuk,ergen ve yetişkin terapisti olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Aldığı Eğitimler

-Bütüncül Psikoterapi Eğitimi /Psikoterapi Enstitüsü/Uz. Dr. Tahir Özakkaş
-Duygu odaklı terapi(Psikoterapi Enstitüsü)
-Aile danışmanlığı-450 saat-(Psikoterapi Enstitüsü)
-Bütüncül Aile terapisi
-Hyt terapisi(hipnotik yeniden işlemleme terapisi)
-Çözüm Odaklı Psikolojik Danışmanlık(Nevin Dölek)
-Çocuk Psikopatolojileri eğitimi (Neslihan Zabcı)
-Çocuk Merkezli Oyun terapisi(Psikoterapi Enstitüsü)...[Devamı...]

Aycan AKSOY ARAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İsa SOYLAMIŞ Fotoğraf
Psk.Dnş.İsa SOYLAMIŞ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121796
Aycan ile birçok eğitimde birlikte olduk. Çocuk ergen ve yetişkin alanında birçok eğitim almış, süpervizyonlarla desteklemiş, eğitimlerine kendini geliştirmeye her zaman vakit ayırmış bir arkadaşım. Birçok uzmandan çok çeşitli eğitimleri var, yakından tanıyor birçoğunu. 4 yıl süren, ruh sağlığı alanında kilometre taşı kabul edilen Bütüncül Psikoterapi eğitimi ile de uzmanlığına önemli bir katkı sağlamış. Kendisini tebrik ediyorum her zaman da tavsiye ederim, başarılar diliyorum
     Beğenin    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121643
Yaklaşık bir sene önce çok zor zamanlar geçiriyordum. Ve intiharı düşünmeye başlamıştım. Bir arkadaş tavsiyesi ile Aycan hocamla tanıştım. İyi ki tanışmışız diyorum çünkü hayatımın kırılma noktalarından biriydi. Resmen elimden tutup kaldırdı böyle hissettim. Ayrıca sınav senemdi her şey üst üste gelmişti. Yaşadığım şeyler çok ağır geliyordu ama terapi ile hafifliyordum. Bir sürü farkındalık kazandım. Bir çok farklı bakış açısı. İnsanları artık daha iyi tanıyorum. Önceden sanki yeni doğmuş bebek gibi gözlerim açık değilmişte Aycan hocamla terapi sürecinde gözlerim açılmış gibi oldu. Değiştim fazlasıyla, ilk terapi alacağım zaman acaba nasıl birisi diye düşünmüştüm. Güler yüzlü neşeli bir insan işini de çok profesyonel yapıyor. Çünkü yaptığı tespitler bunu gerektirir.🥰
     1 Beğeni    
Sedanur DURAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Sedanur DURAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121570
Aycan Aksoy Araz ile birlikte almış olduğumuz eğitimde tanıştım. Kendisi karşısındaki kişi ile iletişimde bulunurken gayet güleryüzlü ve sıcakkanlı bir ilişki kurmaktadır. Özellikle çocuklarla olan iletişimi kuvvetli ve onların dilinden anlayan biridir ayrıca ergenlerle olan iletişimine ve bilgisine güvendiğimi belirtebilirim. Çocuklarını getirmek isteyecek anne-babalara ve gelecek olan ergen danışanlara Aycan Hanıma gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimi söylemek isterim.
     1 Beğeni    
B.A.
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121546
Kendisi bu alanda tanıdığım en güleryüzlü, beden dilinden ve ruhundan ışık saçan ve enerjisini karşı tarafa direkt olarak geçiren uzmanlardan. Seans odasında kendinizi açmak konusunda rahat ve güvende hissedebileceğinize emin olabilirsiniz. Aynı zamanda kendini alanında sürekli olarak geliştiren, kendi ruhsal dünyasında da değişime ve dönüşüme açık dolayısıyla danışanlarına da bunun etkilerini/ faydasını direkt olarak uygulayan uzmanlardan. Kendinizi, kişisel serüveninizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Şeyda Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121545
Tanıdığım en değerli psikolojik danışmandır kendisi . Gerek tecrübesi gerek Güleryüzü olsun daha gördüğünüz ilk andan itibaren güven saglar. İşini çok severek ve profesyonelce yapar. Kendini sürekli yenileyen , gelişmeye ve bilgi birikimini artırmaya açık olması en sevdiğim yönü. Hem kendim için hem de evlatlarim için sık sık kapısını çalarım ve yönlendirmeleri ışığında attığım adımlarda hep huzurlu hissetmisimdir. Ofisine girdiginizde zaten kendinizi kendi eviniz konforunda bir yer karşılıyor sizi. Aycan hanımın Güleryüzüyle birleşince de sanki samimi bir arkadaşınıza kahve içmeye gitmiş gibi hissediyorsunuz. Size hem bu bağlamda rahat samimi ortamı hem de profesyonel yaklaşımı sunan bir psikolojik danışman öneriyorum. :) Başarıları daim olsun :)
     1 Beğeni    
Selami DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121543
Çok iyi bir danışman…herkese tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız. Çok iyi ve anlayişlı biri. Arkadaş tavsiye etti ve pişman olmadım. Danışmanlarını çok iyi takip ediyor, düzenli olarak bilgilendirdi beni. Psikiyatristimin yönlendirmesi sonucu Aycan hanıma CAS testi için başvurduk. Kendisi gayet güleryüzlü ve samimi bir danışman. Çocuğum normalde yabancılarla pek iletişim kuramaz ama Aycan hanımın yaklaşımı sayesinde çocuğum zorlanmadi. Bu arada çocuğum 8 yaşında ve dikkati çok dağınıktır. Beni en çok etkileyen şey çocuğumla çok kolay iletişim kurabilmesi ve bizi test raporu hakkında ayrıntılı bilgilendirmesi oldu. Rapor sonucunda şu an bilişsel müdahale çalışıyoruz. Çocuğumun dikkat dağınıklığı azaldı ve bu durum ders notlarına ve arkadaş ilişkilerine de yansıdı. Biz hem testten hemde bilişsel müdahaleden fazlasıyla memnun kaldık.
     1 Beğeni    
Nazmiye ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121542
Bu uzmanla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Zor bir dönemden geçiyordum ancak terapi almaya da çok sıcak bakmıyorum. Fakat kendisiyle görüşünce fikrim değişti. Neden bilmiyorum ama kendimi çok rahat hissettim. Aramızda farklı bir bağ oluştu. Bence bu çok önemli bir durumdu. Daha önce terapi almadığım için başka uzmanlarla karşılaştırmam belki ama Aycan Hanım'ın güler yüzlü bir insan olduğunu söyleyebilirim. Terapiden önce arkadaşım tavsiye ettiği için aldığı eğitimlere ve mesleki yeterliliğine bakmamıştım ama terapiden sonra biraz daha araştırdım. Uzman değilim ancak bir danışan olarak mesleki yeterliliğinin olduğunu düşünüyorum. Zaten bu seanslara da yansıyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Tuba.A
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121541
Aycan hanım mesleğinde sayılabilecek en iyi isimlerden. Gerek vizyonu, gerek tecrübesi gerekse de kendini geliştirme adına sürekli devam eden egitimleriyle kesinlikle tercih sebebi olacak bir isim. Güleryuzlu ve nazik yaklasimiyla yanindan huzurla ayrılıyorsunuz. Yılllardır kendisini tanırım ve bilgi ve deneyimlerinden istifade ederim. İşini sevdigi ve ciddiye aldığı icin gelecekte de alanında bir numara olacağından eminim. Bu sebeple kendisini gönülden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serpil TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121538
Çok memnun kaldım. Çok ilgili cok güler yüzlü, Daha önce bir kaç kez olumsuz psikolog deneyimi yaşayıp umutsuzluğa kapıldığım anda danistim kendisine. Biraz umutsuz gitmistim ama psikologlarla ilgili tekrar umutlu olmami sagladi. Aycan hanım, beni kendime getirip yolumu cok guzel aydinlatti. Eger hayatla ilgili olumsuz dusunceleriniz varsa, gelecekten umutsuz, huzursuz iseniz (tipki kendisine ilk danismaya gitmis halim gibi) siddetle Aycan hanımı tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürler.
     1 Beğeni    
R K
22.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121536
Bana Aycan Hanımı bir arkadaşım tavsiye etti. Benim öfke kontrolü sıkıntım vardı. Danışaniyla nasıl ilgileneceğini çok iyi biliyor. Aycan AKSOY ARAZ hanimefendi gerçekten işini iyi yapan güler yüzlü psikilojik danışman. Ben şahsen çok memnun kaldım. Her seansı iple çekiyordum. Seans surem bitecek diye çok endiselendigim oldu. En önemlisi kendimi çok iyi hissetmem. Artık sıkıntılarımla baş edebilmeyi ögrendigin için çok mutluyum. Teşekkürler Aycan Hanim🌼🌸
     Beğenin    

Aycan AKSOY ARAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aycan AKSOY ARAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Semra TANAS
Psk.Semra TANAS
Semra hocam ile oyun terapisi eğitiminden tanisiyorum. Kendisi hem çocuk alanında hemde yetişkin alanında kendini yetiştirmiş bir uzman Alandaki bilg...
Filiz ERDİN
Uzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Kendisini aynı meslekten olduğum için tanıdığım,seminerlerde ve eğitimlerde beraber bulunduğumuz, sicak kanliligi Güler yüzlü işini en iyi şekilde ya...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Harmoni Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Atatürk Mah. Misak-I Milli Meydanı Ayvazlar Plaza 1.Kat No:7 Safranbolu/Karabük 
Psk.Dnş.Aycan AKSOY ARAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 788 94 78
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2013
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Aycan AKSOY ARAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Aycan AKSOY ARAZ Mesleki Videolar Videoları
-

06:26
Top