2007'den Bugüne 87,045 Tavsiye, 26,998 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep CANBAŞ
Psikolog - İstanbul

Zeynep CANBAŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Zeynep CANBAŞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep CANBAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar.Ben Psikolog Zeynep Canbaş. Etik ve maddi/manevi değerlere önem veren,gelişime açık,multidisipliner çalışmayı benimseyen,bütüncül bakışa sahip bir psikolog olarak şu an için yalnızca online hizmet vermekteyim. Bana pskzeynepc@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.
Zeynep CANBAŞ'ın İletişim Bilgileri
Psk.Zeynep CANBAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1998 (23 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep CANBAŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi- Bilişsel Davranışçı Terapi- Çözüm Odaklı Terapi
Ebeveyn Danışmanlığı
Filial Terapi

Zeynep CANBAŞ Özgeçmis CV Psk.Zeynep CANBAŞ'ın Özgeçmişi
Psikolog Zeynep Canbaş, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi psikoloji bölümünü tam burslu okumuş ve yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Aynı üniversiteden pedagojik formasyon alarak rehberlik alaninda öğretmenlik yapmaya hak kazanmıştır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü Sosyal Bilimler Anabilim Dalında yüksek lisans programına girmeye hak kazanmıştır. Şu an yüksek lisans eğitiminde ders dönemindedir. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açıköğretim programında çocuk gelişimi lisans öğrencisidir. Lisans hayatı boyunca gönüllü faaliyetlere katılmıştır. Çocuklara ve çocuklu ailelere yönelik "Heybemdeki Çocuk Şehri " adlı projede gönüllü olarak yer almıştır. Stres yönetimi,zaman yönetimi,etkili iletişim ve çocuklara yönelik danışmanlık becerileri,hasta ve yakını psikolojisi,psikolojik ilk yardım gibi birçok ek eğitim almıştır...[Devamı...]

Zeynep CANBAŞ'ın Makaleleri Zeynep CANBAŞ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale
3 Yazı/Döküman

Zeynep CANBAŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
M.A.K.
YENİ17.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119894
Zeynep Hanıma bir akrabam vasıtasıyla ulaştım. Lisans ve yüksek derecelerinin kalitesine rağmen hala kendini geliştirme çabasında. Tatlı dili, güler yüzü ve mütevazılığı taktire şayan. Psikolojik destek arayanlara gönül rahatlığı ile referans olacağımız Zeynep Hanıma danışan sayısının fazla olmasını diliyorum. İlerde kendisinin saygı değer bir bilim insanı olarak devletine ve milletine faydalı bir insan olmasını diliyorum. Kendisine ve bütün danışanlarına sağlık ve mutluluk diliyorum. İyiki varsınız Zeynep Hanım, teşekkürler.
     20 Beğeni    
Nk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119810
Psikolog Hanıma bir tanıdığım vasıtası ulaştım. Almış olduğu lisans ve yüksek lisans derecelerinin yeterliliği kadar pratik olarak konusuna hakim olması kadar içtenliği ve meselelere dönük pratik çözüm yolları bulması ile herkesin gönül rahatlığı ile başvurabileceği bir kişi olup, güler yüzlülüğü ve alçak gönüllüğü kadar kibarlığı ile sizde pozitif etki bırakacak Zeynep Hanımı gönül rahatlığı ile kendisi öneriyorum. Özellikle ülkemizde ve dünyada yaşanan pandemi sürecinde Zeynep Hanımın tavsiye ve telkinlerini herkes için önemli bir referans olacaktır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     18 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119796
Merhabalar.Zeynep hanımla uzun zamandır tanışıyoruz. Kendisi iyi psikolog olmasının yanında insanları seven, onları iş için değil de bir arkadaşıymış gibi can kulağıyla dinleyen, çok tatlı bir insandır. Üniversite sınavına hazırlanırken kendisi hep benim destekçim oldu . Kendisini iyi yerlerde görmek isterim çünkü fazlasıyla hak ediyor. .Mesleğiyle ilgili çalışmaları, gayreti, aldığı eğitimlerle çok başarılı biridir, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     12 Beğeni    
Kübra
10.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119795
Merhabalar.Zeynep Hanımın kendisi nadir görülen işini severek yapan insanlardandır.İnsanlara tamamen samimi ve objektif yaklaşır.Kendisinin hayata bakışı insanlara yaklaşımı çok özel ve güzeldir.Sadece üniversite eğitimiyle kalmayıp çeşitli eğitimlerle kendisini donatmış bir kimsedir.Bu açıdan da mesleki yeterliliğine güveniyorum.Kendisinin güleryüzüyle tavrıyla iş disipliniyle insanlara faydalı olacağına inanıyorum ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Esma Karakaş
8.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119783
Merhabalar..Zeynep hanım kendisini psikoloji alanında çok iyi yetiştirmiş eğitimine de devam etmekte olan özel bir psikolog.Mesleğini layıkıyla yerine getiren bir psikologtur. Danışanlarına da samimiyetiyle ,donanımıyla yardımcı olacağını düşünüyorum.İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum ki pandemi döneminde çoğumuzun ihtiyacı da var.Eğer yardım almayı düşünüyorsanızhiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz.Mesleki hayatında başarılarının devamını dilerim.Herkese mutlu sağlıklı günler...
     12 Beğeni    
Eda Canbaş
6.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119755
Zeynep hanımı çocukluğumdan beri tanıyorum. Çocukluk dönemimizde de yaşıtlarından daha olgun ve insanlara karşı anaç bir kişilik sergilerdi hep. Psikoloji bölümü için de gerek okul gerek dersler konusunda çok fazla çabalayıp bununla da yetinmeyip birçok seminerde, konferanslarda kendisini ön sıralarda görmek mümkündü. Her zaman öğrenmeye aç ve bu konuda doyumsuz bir karakter kendisi. Hepsine bizzat şahit olmak ve bununla kalmayıp onu yakından tanımış olmak benim için büyük bir şanstı. Şu an tanıdık kimliğimi bir kenara bırakıp onu dinleyen bir danışanı olarakta konuşmak istiyorum. Yeni mezun denildiğinde aklınıza gelebilecek önyargıları kesinlikle alaşağı edebilecek kadar bilgi birikimine sahip :) Konuşmaları gayet içten ve samimi. Karşısındaki insanı sadece dinlemek için değil; anlamak ve yol göstermek için de çaba sarf ediyor. Zamanımızın gerçekten kıymetli olduğu bu dönemde konuşma esnasında bir kere bile saate bakma ihtiyacında bulunmadan, sıkılmadan dinleyebiliyorsunuz. Ben güleryüzlü ve samimi olan Zeynep hanımı konuşmaya ihtiyacı olan, kendi yoluna ışık tutmaya çalışan her kesime gönül rahatlığıyla önerebilirim.
     15 Beğeni    
Şebnem Turan
15.Mart.2021
TavsiyeNo: 119452
Zeynep Hanım ile liseden beri tanışıyoruz. Üniversite döneminden itibaren her gün kendini geliştiren, sürekli araştıran ve eğitimlere katılan bir psikolog. Sıklıkla yeni eğitimlere katılarak kendini güncel tutmayı ve öğrenmeyi çok sever. Kullandığı sade ve samimi dil ile her zaman karşısındaki insan ile bağ kurup rahat bir ortam sağlayabilmekte. Her şeyden önce dinlemeyi seven, empati kurabilen ve çözüm aramaya odaklı bir psikolog. Fırsat buldukça seminerlerine katılarak farkındalık kazanıp keyifli vakit geçiriyorum.
     13 Beğeni    
C.A
13.Mart.2021
TavsiyeNo: 119430
Zeynep ile üniversite 1.sınıftan beri tanışıyoruz. Lisans hayatımızda ve mezun olduktan sonra hiç kopmadık. Kendisini geliştirmek ve bilgisinin olmadığı alanlarda eksiklerini kapatmak için sürekli olarak seminer ve eğitimlere katılarak kendisini hep bir adım ileri taşıdığına bizzat şahit oldum. Kendisi psikolog olarak örnek almak isteyeceğim kişilerdendir. İnsanların hayatına olumlu olarak dokunmaya devam edeceğini biliyorum. Meslek hayatında çok başarılı olacağına güvenim tam.
     16 Beğeni    
Müjdat Canbaş
10.Mart.2021
TavsiyeNo: 119379
Mesleğini çok seven insanlara yardımcı olmak için çabalayan en önemlisi aldığı eğitimi yeterli görmeyip hep kendisini geliştirmek için eğitimler araştıran ve başkalarıyla değil kendisiyle yarışan güler yüzlü kadife sesli kibar hanım hanımcık bir kişilik tanıyınca sizde seveceksiniz benim öfke kontrolümü sağlamama yardımcı oldu artık eskisi gibi sinirlenmiyorum insanları anlamak için empati yapıyorum çok teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ediyorum mesleğinde başarılar diliyorum Zeynep hanım.
     17 Beğeni    
İlknur Fatma Canbaş
10.Mart.2021
TavsiyeNo: 119377
Zeynep hanim meslegine gonulden bagli ve isini cok severek yapan bir psikologdur. Kendini daima gelistirmeye calismakta ve gelisime oldukca onem vermektedir. Etik ilkelere onem vermektedir. Ayni zamanda ucretsiz seminerler duzenleyerek herkese ulasmaya calismaktadir. Oldukca samimi ve guleryuzlu biridir. Kendine ulasan kisilere yardimci olmak icin elinden geleni yapmaktadir. Meslegini en iyi sekilde yapabilmek ugruna oldukca caba harcadigina yakindan sahidim. Gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     18 Beğeni    
Tuba
7.Mart.2021
TavsiyeNo: 119342
Herkese Merhabalar, Zeynep Canbaş’la birinci sınıf sıra arkadaşlığından bugüne süren 17 yıllık yakın bir dostluğumuz var.İlkokul,lise yıllarının yanı sıra akademik hayatımızda da hep yan yanaydık.Samimiyetiyle,içten sevgisiyle daima güvendiğim düşünceleriyle bana her daim yol gösteren bir arkadaş oldu.Akademik eğitiminde çok çalıştı çok yoruldu ama hiçbir zaman pes etmedi.Sürekli kendini geliştirdi sürekli araştırmalar yaptı bizzat kendini psikoloji dalına,insanların ruhlarına iyi gelmeye adayan içten,samimi ve her daim çalışan bir psikologdur.
     19 Beğeni    
Neslihan
7.Mart.2021
TavsiyeNo: 119335
Öncelikle herkese merhabalar, Zeynep Canbaş'ı anlatacağıma nereden başlasam bilemedim açıkcası, kendisiyle bir sempozyumda tanışıp uzun yıllar hem akademik anlamda hem de sosyal hayatımda tavsiyelerini ve fikirlerini önemsediğim bir dostluğumuz var. Okumaya, araştırmaya ve eğtimlere olan düşkünlüğünü yakından takip ediyorum hem sosyal medya hesabında faydalı ve eğitici paylaşımları hem de kendi sosyal hayatında şefkatli ve insan duygularını fazlasıyla önemseyen bir psikolog olan Zeynep Canbaş, mesleğini adeta üzerine bir hırka gibi giymiş ve psikolojinin multidisipliner bir bilim dalı olmasından dolayı sadece kendi alanına değil, diğer ilişkili olan alanlara da ilgili bir psikolog. Güler yüzlülüğü ve ses tonuyla insanı kucaklayan biri.
     21 Beğeni    

Zeynep CANBAŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Filmler : Inside Out, Kefernahum


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Zeynep CANBAŞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1998
(23 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Zeynep CANBAŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Zeynep CANBAŞ Mesleki Videolar Videoları
-

14:28
Top