2007'den Bugüne 88,387 Tavsiye, 27,365 Uzman ve 19,483 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Asya Kübra CANKARA
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Asya Kübra CANKARA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Asya Kübra CANKARA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Asya Kübra CANKARA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sonnur KÜKÜRTPsk.Sonnur KÜKÜRT
çok değerli pedagog sonnur hanım pedamed çocuk ve aile akademisinde bana staj imkanı sağlamıştır. pedamed çocuk ve aile akademisinde değerli pedogogum...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
uzm.psk.asyakubracankara@gmail.com
Asya Kübra CANKARA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dual Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy - İstanbul 
Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Asya Kübra CANKARA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Terapi

Çözüm Odaklı terapi

Aile ve Çift Terapisi

Asya Kübra CANKARA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA'nın Özgeçmişi
Beykent Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji alanında “Üniversite Öğrencilerinde Obsesif Kompulsif belirtilerin Tür, Sıklık ve Dağılımının Sosyodemografik Değişkenler ve Kaygı Düzeyi ile ilişkisinin incelenmesi” üzerine tez çalışması ile yüksek lisans öğrenimini tamamlayarak Klinik Psikolog ünvanını kazandı. Lisans ve yüksek lisans öğrenimi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Çocuk ve Aile akademileri, Rehabilitasyon Merkezlerinde stajlar yaptı. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde 450 saatlik eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını kazandı. Yüksek Lisans ve Aile Danışmanlığı kapsamında süpervizyonlarını tamamladı.
Şuanda Dual Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde aktif olarak yetişkin ve çiftlerle çalışmakta olup, aile danışmanlığı hizmeti vermektedir.
Uyguladığı Testler
MMPI- minnesota çok yönlü kişilik envanteri...[Devamı...]

Asya Kübra CANKARA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Burcu BÜGE Fotoğraf
Uzm.Psk.Burcu BÜGE
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
YENİ30.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121897
Kübra Hanım etik ilkelere bağlı çalışan bir klinik psikolog olarak danışanlarına titizliklikle yaklaşmaktadır. Birlikte çalıştığımız süreçte kendisine merkezimize başvuran danışanlarımızı güvenle yönlendirmekteyiz ve süreçteki desteği hakkında danışanlarından olumlu geri bildirimler almaktayız. Kendisi bireysel gelişimini her daim destekleyen bir uzmandır. Ayrıca alandaki öğrenciler için düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerde görev alarak bilgisini ve deneyimlerini aktarmaktadır. Bir çalışma arkadaşı olarak tüm özverisi için kendisine teşekkürlerimi sunarım.
     1 Beğeni    
Ömer DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121872
Akıcı ve anlaşılabilir bir konuşması ve ses tonu var. Buz dağının altındaki asıl sorunları tespit edebilmek için güçlü koçluk soruları soruyor. Sizi anladığını, anlamaya çalıştığını, dinlediğini hissedebiliyorsunuz. Bazen sizinle birlikte anlık olan konuşmaya dalarak ana konudan uzaklaşabiliyor olsa da hızlıca geri toparlıyor. Randevu tarih ve saatlerine her zaman uyuyor ve müşteri taraflı yaşanan aksaklıklarda esneklik sağlayabiliyor. Randevu öncesi hatırlatmalarla unutmamanız konusunda destek oluyor
     1 Beğeni    
Esra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121075
Asya hanım ile yaklaşık 8 seans yaptık. Ben de rehber öğretmenim alana yakın biri olduğum için daha net görebildim ki Asya hanım çok iyi ve özverili bir terapist.Sürekli verdiği ödevler ve her seans sonrasında o ödevleri kendisi tek tek yazarak bana atması sonrasında ise takip etmesi bunların hepsi onu tercih etmeniz için ciddi sebepler ayrıca hiçbir zaman da saate bakmaz içtenlikle vaktini ayırır size. Benim farkındalık kazanmamda ve iyi hissetmemde çok etkili oldu kendisine çok teşekkür ediyorum 😊
     1 Beğeni    
İlke ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120387
Merhaba, Asya Hanım ile bir arkadaşımın kurumlarının instagram adresini takip etmesiyle tanıştım. İletişim şeklinin çok iyi olmasıyla kendisine daha ilk seansta açıldım ve birkaç seans içinde kendimdeki ilerlemeyi gördüm. Yönlendirdiği doğru yaklaşımlarla sonuca çok yakın olduğumu düşünüyorum. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Hatta kayınvalideme tavsiye ettim ama tabii etik olmayacağı için aynı kurumdan farklı bir psikoloğa gidiyor.
     1 Beğeni    
Eda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120091
Asya Kübra Hanım ile zor bir zamandan geçerken nasıl en zararsiz atlabiliriz konusunda online destek aldım Kübra Hanım pozitif enerjisiyle ve bakış açısı ile bize çok yardımcı oldu online destek almaya onyargili oldugum halde cok faydasını gördüm kendisine burdan tesekkurlerimi iletiyorum. Bence ihtiyac olsun olmasın herkesin destek alması tarafsız birine sıkıntılarını dusuncelerini aktarması gerekli. Kübra hanıma her konuda güvenebilirsiniz herkese iyi gelecek bir enerjisi var. İyiki varsınız.
     1 Beğeni    
R.Ç
9.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119782
Kübra Hanım ile süpervizyon kapsamında tanıştık. kendisi ile bir çok seans yaptık. kişilik bakımından çok sıcak kanlı, iyi bir dinleyici ve kibar bir insan. seanslarımız verimli geçtiği için zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum. verdiği ödevler, öneriler, kullandığı teknikler sayesinde farkındalığımın arttığını düşünüyorum,olaylara farklı açılardan bakabiliyorum,kendimi anlayabiliyorum, sorunlarıma çözümler bulabiliyorum.seanslardan sonra kendimi daha rahat,kararlı ve özgüvenli hissediyorum .Kendisine teşekkür ediyorum ve çevremdeki insanlara da tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
D.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2021
TavsiyeNo: 119695
Kübra hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmeye başladım, 4 aydır her hafta devam ediyorum. Yaşadığım sorunların arka planını görmemi, daha geniş bakış açıları kazanmamı, hayatımdan aldığım zevki artırmamı, asla değiştiremeyeceğimi düşündüğüm şeyleri değiştirebilmemi sağladı. Görüşmelerimizle ilgili ileriye dönük de plan yapıp, seansı yönlendirmesi, daha önce konuştuğumuz konuların kopuk şekilde kalmıyor oluşu sevdiğim özelliklerinden. Aynı zamanda şahsi görüşlerini hiçbir zaman terapiye yansıtmıyor oluşu temel güven duygumun oluşmasında ve devamlılık göstermemde oldukça etkili oldu. (bu sebepten daha önce başka bir terapistimi bırakmıştım). Terapi düşünen herkese tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Yüksel GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2021
TavsiyeNo: 119620
Kendisi ile çok tesadüfi olarak tanıştık ancak gerçekten tam olarak iyi olacak hastanın doktor ayağına gelir sözü gibi oldu :) . İlgisi, işine olan bağlılığı ve takibi, güven veren bilgisi ve gerçekten ‘dinliyor’ olması ayrıca en önemlisi mesleğine olan tutkusu o kadar hissediliyor ki yıllardır çözmeye çalıştığım düğümler sayesinde kendiliğinden açılıyor gibi hissediyorum. Bu alanda destek almak isteyen herkese ciddi olarak tavsiye edebileceğim bir Uzmandır. Kısa zamanda katettiğim yola bakınca iyi ki tanımışım diyorum. Sevgilerimle...
     1 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2021
TavsiyeNo: 119598
Asya Kübra hanımdan yaklaşık 4 aydır terapi alıyorum. Kübra hanım çok sıcakkanlı ve bir o kadarda anlayışlı bir kişiliğe sahip. Almış olduğu eğitimi ve etkin iletişim becerileri sayesinde panik atak krizlerim son buldu. Sadece panik atak sorunlarımda değil güncel pandemi döneminin getirmiş olduğu sıkıntılı, stresli dönem üzerine terapilerde yaptık. Tüm bu stresli zamanlarımda donanımlı bir şekilde durumların düzelmesinde yardımcı oldu. Kendisi işini çok severek ve özenle yapan, benimde çok içtenlikle tavsiye edebileceğim bir uzman.
     1 Beğeni    
H.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119547
Asya hanımla sosyal medya üzerinden yapılan bir duyuru ile ulaştım. Süper vizyon kapsamında 6 seans yaptık. Kaygı problemleri ve takıntılı düşünceler ile ilgili şikayetlerim vardı. İlk seans sonrasında ölçekler kullandı. Bakış açısı geliştirme ve bir çok davranışsal müdahaleler ile farkındalık kazandım. Olayları ve durumları seçenekli düşünmeyi öğrendim beni içinde bulunduğum kısır döngüden kurtulmamı sağladı.Verdiği ödevlerle terapiden arta kalan zamanlarda da bakış açımı, durumları algılama yeteneğimi güçlendirdi. Seanslarda da gayet sıcak kanlı ve ilgiliydi. Sosyal medya üzerinden de çok güzel film ve kitap tavsiyelerinde bulunuyor. Kendisine teşekkür ediyorum ve çevremdekilere de tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Asya Kübra CANKARA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Asya Kübra CANKARA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sonnur KÜKÜRT
Psk.Sonnur KÜKÜRT
çok değerli pedagog sonnur hanım pedamed çocuk ve aile akademisinde bana staj imkanı sağlamıştır. pedamed çocuk ve aile akademisinde değerli pedogogum...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dual Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, Bakırköy - İstanbul 
Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 973 46 95  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Beykent Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Asya Kübra CANKARA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Asya Kübra CANKARA Mesleki Videolar Videoları
-

17:54
Top