2007'den Bugüne 86,989 Tavsiye, 26,981 Uzman ve 19,255 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nadire TOPÇU
Uzman Psikolojik Danışman

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nadire TOPÇU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Nadire TOPÇU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nadire TOPÇU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
🙋‍♀️MERHABA 😊PROFİLİME HOŞ GELDİNİZ😊 💪ZORLU GÜNLERİNİZDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ💪 📢BANA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN, GEREK BURADAN GEREK SOSYAL MEDYADAN ULAŞABİLİRSİNİZ 🙏SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM🙏
Nadire TOPÇU'nun İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Dnş.Nadire TOPÇU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Karadeniz Teknik Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nadire TOPÇU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
👉Depresyon

👉Anksiyete

👉Panik bozukluğu

👉Fobiler

👉Obsesif Kompulsif Bozukluğu

👉Yeme Bozuklukları

👉Travmalar

👉Sınav kaygısı

👉Boşanma

👉Ebeveyn rehberliği

👉Sınav-Kariyer danışmanlığı

👉Dikkat eksikliği

👉Hiperaktivite

👉Ağrılar

👉Bağımlılıklar

👉Stres yönetimi

👉Öfke kontrolü

👉Vajinismus

👉Özgüven eksikliği

👉Panik atak

👉Cinsel terapi

👉Evlilik ve Çift terapisi

👉Sınav kaygısı

👉Davranış bozuklukları

👉Uyku sorunları
...[Devamı...]

Nadire TOPÇU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Nadire TOPÇU'nun Özgeçmişi
👩*🎓Uzman Psikolojik Danışman
👩*🎓Türk İşaret Dili Tercümanı ve Eğitmeni

⚠️Çocuk, Ergen, Yetişkin Terapisti

⚠️Evlilik Terapisti

⚠️Resim yorumlama ve analizi

⚠️Oyun Terapisti

⚠️Masal Terapisti

⚠️Bilişsel Davranışçı Terapi

⚠️Kısa süreli çözüm odaklı terapi

⚠️Eğitim-Sınav-Kariyer Danışmanlığı

⚠️TBM-YEŞİLAY formatörü

⚠️Kişilik envanteri MMPI

Nadire TOPÇU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gül Topçu
YENİ29.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120064
Arkadaşlarımın ne zaman bir sorunu olsa hep yönlendirdim ve her defasında çok memnun kaldılar. Nadire hanımla görüştükten sonra kendilerini daha mutlu, daha huzurlu, daha umutlu hissettiklerini söylediler. Bir keresinde sınava girecek olan öğrencilere önerdim. Hedef belirlemede, tercih yapmada, öğrenci ve ailenin isteğine göre onları yönlendirmede oldukça iyi işler başardı. Güler yüzlü, enerjik, sevgi dolu, anlayışlı, kendini geliştirmeyi seven, insanlara yardım etmeyi seven, insanları her zaman rahatlıkla anlayabilen, herkese saygı duyan, güzel yürekli ve alanında uzman olan bir psikolojik danışman. Herkese önerdiğim gibi sizlere de önermek istiyorum. Gönül rahatlığıyla kendisine başvurabilirsiniz. Zaten görüşmelere başladığınızda ne söylemek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Kendisine her şey için çok çok çok teşekkür ediyorum. Iyi ki var ve her zaman olması dileğiyle...
     Beğenin    
Ruveyda
YENİ26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120038
Nadire Hanım her konuda çekinmeden danışabileceğim, fikirlerine güven duyduğum birisidir. Tanışma fırsatımız oldu, kısa süre birlikte çalıştık fakat hala ihtiyacım olsun olmasın ulaşacağım ilk kişidir :) İnsancıl, iletişimi kuvvetli, sevgi dolu bir insan :) Her yaştan insana yardımcı olacaktır. Bunlar yanında kendini alanında geliştirmesi ve buna devam etmesi de önemli bir husus. Bir telefon uzağımda olduğunu ve ne zaman istersem ona ulaşabileceğimi bilmek bile inanılmaz rahatlık veriyor. Sağ olsun. Sevgiyle kalın.
     Beğenin    
Ebru İskender
YENİ26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120037
Uzm. Psk. Dan. Nadire TOPÇU mesleki gelişimine önem veren ve alanında yetkin bir psikolojik danışmandır. Gerek akademik gerekse mesleki gelişimi ve yarattığı terapötik ortam sayesinde kişisel hayat yolculuğunuzda size ihtiyaç duyduğunuz desteği verecek bir uzmandır. Sadece bireysel psikolojik danışmanlık değil sosyal medya sayfasında yayınladığı içerikler de hayatınızda karşılaştığınız zorluklar karşısında sizi koruyucu ipuçları içermektedir. Psikolojik sorunlarımızı çözmek isterken alanında yetkin ve profesyonel insanlardan yardım almamız çok önemlidir. Uzm. Psk.Dan. Nadire Hanım tam bu özellikleri taşıyan bir meslektaşımdır.
     Beğenin    
Nazif Çiftçi
YENİ26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120036
Sevgili Nadire hoca gerek eğitim hayatındaki gayreti, çevresiyle kurduğu uyumlu iletişimi, anlayışlı yaklaşımıyla, olaylar arasında kurduğu olağanüstü bağlantı ve kurgularla oldukça verimli bir süreç geçirmiş oldu. Çalışma azmi ile birlikte herkesin duygularına doğrudan dokunma arzusu sevdiği bu işte kendisini önemli yerlere getirmiş durumda. Hiç şüphe yok ki bundan sonra ki çalışma ve gayretleriyle de birçok insanın ruhuna dokunmayı başarabilecektir. Dünyanın herhangi bir yerinde birinin size dokunmasını mı istiyorsunuz? Bu isim hiç kuşkusuz Dergerli uzman psikolog Nadire Topçu hoca olacaktır. Herkese sağlıklı bir yaşam dilerim. Sevgiyle kalın 🦋
     Beğenin    
F.
YENİ26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120033
Kendisiyle üniversite yıllarında tanıştım . Alanını başarıyla bitirmiş olması, samimi ve ilgili olması sebebiyle zor zamanlar geçirdiğimiz terapiye ihtiyaç duyduğumuz Şu günlerde benim için aranan kişi oldu . Terapi de danışan ve danışman arasındaki o telapati kurmak çok önemli . Nadire Hanım bunu içtenlikle sağlıyor . Uzakta olmam sebebiyle online terapi alıyorum. Yüz yüze kadar etkili olur mu siye endişelerim vardı aksine çok daha rahat olup kendimi daha iyi ifade edebiliyorum .kendimdeki değişimi farkedebiliyorım; Yalnız terapi uzun bir süreç sabırla ilerlemek gerekiyor bunu da bilmek gerekir . Sabırla ve keyifle güçlü ilerliyoruz Nadire Hanımla :)
     Beğenin    
Ö.Z.
YENİ26.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120032
Nadire hanım alanında yetkin bir ruh sağlığı profesyonelidir. Gerek bilimsel çalışmaları (bildiri,makale,tez) gerekse aldığı eğitimlerle ön plana çıkıyor. Kişilik özellikleriyle mesleki özellikleri bağdaşan Ender uzmanlardan. Terapi sürecinde farkındalık kazanacağınız ve aldığınız hizmetin kalitesini anlayacağınız içsel bir yolculuğa hazır olun derim. Ruh sağılınız için alan profesyonellerini tercih etmek gerçekten önemli bir husus. Bu noktada N.TOPÇU lisans ve yüksek lisans diplomasını psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında yaptığını belirtmek de fayda var diye düşünüyorum. Ruh sağlığı tıpkı beden sağlığı gibi emin ellere emanet edilmeli. Ruh sağlığı alanında yaşadığınız problemde rahatlıkla danışabileceğiniz, kapısını çalabileceğiniz bir uzman olduğunu ifade edebilirim.
     Beğenin    
Afşin
YENİ23.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119983
Nadire hanımdan arkadaşım terapi alıyordu. Arkadaşımdaki değişimler sonucunda bunun nasıl olduğunu merak edip sordum. Arkadaşım da nadire hanımla görüştüğünü söyledi. Onun önerisiyle birlikte ben de görüşmeye başladım. Pandemi nedeniyle online şekilde terapi aldım. Başlarda online nasıl olur diye kaygılarım vardı ancak nadire hanımın ilgisi, güler yüzlülüğü, sıcak kanlılığı, anlayışlılığı ekrandan bile bana yansıyordu. Süreç içerisinde beni hiçbir zaman ihmal etmedi. Ne zaman zorlansam hep yanımda oldu. Pes edecek gibi olsam kolumdan tuttu kaldırdı. Hayatımın zor döneminde benim için bir güneş oldu. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Hiç düşünmeden arayıp hemen görüşmeye başlayabilirler. Zaten başladıklarında bana hak vereceklerdir. Herşey için çok teşekkür ediyorum kendisine... :)
     1 Beğeni    
Hlshn
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ23.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119975
Mesleğinde başarılı,mükemmel bir öğretmen,renkli ve sağlam kişiliği ile kendinizi yanında huzurlu hissedeceğiniz bir insan. Kendisini tanıma fırsatı bulduğum için kendini şanslı hisseden birisiyim. Genç, güler yüzlü ve sempatik oluşu kendinizi rahat hissetmenizi, kolay iletişim kurabilmenizi sağlıyor.Olaylara her zaman değişik bir bakış açısı vardır, eğer hayatınızda bir şeyler olumsuz gidiyorsa bence onunla tanışın,paylaşın. İhtiyaç duyan herkes için çok büyük bir destek ve yardımcı olacağına inanıyor ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Berkay MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ23.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119972
Nadire hanımı uzun süre sosyal medyadan takip ediyorum. Bana bir çok konuda yardımı dokundu. Gerek kendi problemlerimde gerekse çevreye karşı problem çözme konusunda yaklaşım tarzı çok iyi. İletişim becerisi o kadar yüksek ki onunla konuşurken kendinizde bugüne kadar fark edemeyip ortaya çıkaramadığınız özellikleriniz olduğunu fark edebilirsiniz. Alanında son derece güzel insanlardan eğitim aldığı, kendini bu yolda geliştirdiği o kadar belli ki.. İşte bu yüzden herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Oğuz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ13.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119850
Nadire Hanım konusunda uzman oldukça iyi iletişim yeteneklerine sahip. Özellikle anksiyete ve narsistik konusunda bana çok faydası oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Kendisi bu işi severek yaptığı çok belli, insanlara ticari değil gerçek bir uzman gibi yaklaşıyor. Ilerleyen dönemde de kendisi ile terapilere devam edeceğim, bağlanma korkusu sorunumu da halledeceğinden adım gibi eminim. En kısa sürede kendi ofisini açar ve düzenli terapi almaya devam edebiliriz. Pandemi dönemi yüzünden online terapiler vermesine karşın, yüz yüze de inanılmaz etkili ve sabırlı bir danışman.
     1 Beğeni    
Beyza S
YENİ12.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119831
Gerçekten çok samimi ve cana yakın , konuşmalarımız da kendimi rahat ve çekinmeden ifade edebiliyorum. Beni gerçekten sabırla ve anlayarak dinlediğini düşünüyorum. Alanında çok başarılı, kendini hala geliştiren birisi. Önceden okulda rehberlik hocamdı ve bana okulda da çok yardımcı oluyordu. Sosyal medya da çok güzel ve bilgilendirici içerikleri var. Şu anda kendisinden terapi alıyorum ve çok memnunum. Bunu okuyan herkese de gerçekten tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Uğur D.
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119645
Konusunda uzman, yeterli ve kendini geliştirmiş, geliştirmeye de devam eden bir uzman psikolojik danışman. Çok sıcakkanlı olduğundan danışanları kendisini oldukça rahat hissediyor. Zaman zaman fikirlerine, rehberliğine ihtiyaç duyuyorum ve her zaman beni ilgiyle sabırla dinliyor. Aileme ve arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Siz de hiç tereddüt etmeden kendisine başvurabilirsiniz. Zaten önerdiğim herkes memnun kaldı. Sosyal medya hesabından da çalışmalarını takip edebilirsiniz. Çok güzel içerikler paylaşıyor. Sorularınız olursa da her zaman yanıtlıyor. Çocuk,ergen, yetişkin her yaş grubuyla çalışıyor. Benim sorunumla ilgilenir mi diye düşünmeyin. Her yaşla, her sorunla ilgileniyor.
     2 Beğeni    
Selinus
29.Mart.2021
TavsiyeNo: 119643
Dört yıl boyunca aldığımız eğitim bilimleri derslerine, birlikte çalıştığımız süre zarfında çok fazla katkısı olmuştur. Problemlerimle baş edemediğim zamanlarda kendisinden yardım istediğimde arkadaşım olduğundan dolayı müdahale edemediği durumda bunu açıkça belirtip farklı kanallar yoluyla bir şekilde çözüm yolu göstermiştir. Kendisini akademik anlamda çok çok dolu bir okul psikolojik danışmanı olarak görüyorum. Kendisinden yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     2 Beğeni    

Nadire TOPÇU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
YEŞİLAY

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Dnş.Nadire TOPÇU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Karadeniz Teknik Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2014
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Dnş.Nadire TOPÇU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nadire TOPÇU Mesleki Videolar Videoları
-

00:37
Top