2007'den Bugüne 87,045 Tavsiye, 26,998 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sabri SALUR
Klinik Psikolog - Zonguldak
Psikoterapist, Çift ve aile terapisti

Sabri SALUR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Sabri SALUR'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sabri SALUR'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikoterapist, ( Depresyon ve Anksiyete bozuklukları Bilişsel Davranış Terapisi), Kişisel gelişim, Bilişsel Davranışçı Cinsel Terapi, Öğrenci Problemleri, Sınav kaygısı
Sabri SALUR'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Denge Psikoterapi
Bağlık Mah. Erdemir Cad. No:77/1 Kdz.Ereğli 
Zonguldak
Psk.Sabri SALUR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1967 (54 yaşında)
Doğum Yeri : Kastamonu/Araç/Boğdam
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi/ Gazi Eğitim Fakültesi/ Rehberlik Psikolojik Danışmanlık (1990 Mezunu)
Yüksek Lisans
Yakındoğu Üniversitesi / Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sabri SALUR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranış Terapisi, Depresyon, Panik Bozukluk, Panik atak, Obsesif kompulsif bozukluk, Sosyal fobi, Kişisel gelişim, Psikoterapi, Öğrenci problemleri, çift terapisi, aile terapisi, Bilişsel davranışçı cinsel terapi. Bağımlıklarla başa çıkma, Bilişsel Davranış temelli diyet, Yeme bozuklukları, Stresle başa çıkma, Öfke ile başa çıkma, Travma sonrası stres bozukluğu, Sınav Kaygısı

Sabri SALUR Özgeçmis CV Psk.Sabri SALUR'un Özgeçmişi
1990 yılında Rehber Öğretmen olarak göreve başladım. Son 15 yıldır Bilişsel Davranış Terapisti olarak çalışmaktayım. Bilişsel Terapi temel eğitimi ve Süper vizyon eğitimleri yanında, Aile terapisi temel ve süperyizyon eğitimini 2010 yılında tamamladım. Şema terapi temel eğitimi, Akılcı Duygusal Terapi Temel eğitimi ve Akılcı Duygusal Terapinin bağımlılıklarda kullanımı konusunda eğitim aldım. Klinik psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Akılcı Duygusal Terapi temelli grup eğitiminin, öğrencilerdeki sosyal fobi ve mükemmeliyetçilik düzeylerine etkisi konulu tez hazırladım ve 2. Uluslararası Bilişsel Terapi kongresinde sundum. Kaygı -ansiyete-bozuklukları ( Panik bozukluk, Panik atak, Obsesif Kompulsif bozukluk, Sosyal Fobi, Yeme bozuklukları) ve Depresyonla başa çıkmada Bilişsel terapi konusunda uzun yıllardır çalışmaktayım. 30 yıldır Öğrenci problemleri ve sınav kaygısı gibi konularda ergen ve çocuklarla çalışmaktayım.

Sabri SALUR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elvan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119987
Sabri SALUR ile aynı okulda uzun yıllar birlikte çalıştık. Zaman zaman psikolojik destek aldım.Özellikle üniversite sınavına hazırlanan kızımın sınav kaygısı konusunda bize çok yardımcı oldu. Alanıyla ilgili oldukça donanımlıdır.Sürekli kendisini geliştiren biridir. Sakin bir kişiliğe sahiptir.Net bir insandır. Samimi ve güvenilirdir.Kendisiyle sohbet ederken bile insan psikolojisine ilişkin çok şey öğrendim. Kendimi anlamam konusunda çoğu kez ışık olmuştur bana. Benim için içinden çıkılmaz büyük sorun olmuş konuları basit bir şekilde özetleyerek çözüme kavuşmamı sağlamıştır. Özellikle ergen dünyasıyla ilgili ondan çok şey öğrendim.Teşekkürler Sayın Salur.
     2 Beğeni    
Nilgün Güçlü
YENİ24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119988
Kendisiyle uzun yıllardır aynı meslekte çalışmaktayız. Ayrı okullarda psikolojik danışman olarak görev yapıyoruz ancak zaman zaman beraber görev aldığımız çalışmalar oldu. Psikososyal müdahale ekibinde yaptığımız çalışmalarda, travma sonrası stres bozukluğu ile başa çıkma konusunda, danışanlarımızdan olumlu sonuçlar aldığımız psikolojik danışmalar gerçekleştirdi. Son derece objektif, danışmanlarla empatik iletişim kurarak, bilişsel davranışçı teknikleri ustaca kullanarak, oldukça başarılı sonuçlar almıştır. Sabri Salur; işinde oldukça titiz, profesyonel ve tecrübelidir. Etik değerlere bağlı, bilime inanan, insanın gelişiminin, değişiminin ve iyileşmesinin bilimsel yöntemlerle olacağına gönül vermiş, alanında başarılı, okuyup araştıran ve kendini yenileyen bir Ruh sağlığı uzmanıdır. Meslektaşım olarak kendisine oldukça güvenirim.
     2 Beğeni    
Ş.Ç.
YENİ24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119992
Hem meslektaşım hem de psikolojik destek aldığım bir uzmandır. Kendini sürekli geliştirmeye çalışan ve danışanlarla gerçekten yakından ilgilenen bir psikolog. Güleryüzlü, samimi ve özgüvenli bir kişiliğe sahip. Ayrıca yüksek lisans eğitimi ve bilişsel davranışçı terapi eğitimleri mevcut. Bunun yanında nörofitback eğitimi ve bazı test eğitimleri de mevcut. 30 yıldır meslekte ve çok yoğun bir tecrübesi var. Bu yüzden de senelerdir yaptığı birçok danışma seansı ve seminerleri ile yoğun bir bilgi birikimine sahip. Okullarda da çok fazla çalıştığı için öğrenci problemlerine de çok hakim ve rehberlik konusunda da deneyimi var. Bu yüzden her yaştan danışanlarla çalışabilecek bir yetkinliğe sahip. Sonuç olarak Sabri Bey'e düzenli gelen danışanların seanslardan çok fayda göreceğine eminim.
     1 Beğeni    
Güven DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119995
Uzun zamandır tanıdıgım biri. Egitim konusunda danışmanlıgından yararlandım. Gerek cocukla yaptığı calışmalar gerekse bizimle yaptığı calışmalar son derece tatmin ediciydi. Gönül rahatlığıyla kendinizi açabileceğiniz birisi. Toplum içinde tanınan, aile yasantısıyla güven veren bir insan. Kendini geliştirmek için hâlâ eğitimlere yatırım yapması imrendigim bir özelliği. Sohbet ederken bile birikiminden yararlanabileceginiz biri. Kesinle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Sermin Kotiloğlu Çakıt
YENİ24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 120002
Sabri Salur ile 21 senedir arkadaşlığımız sürmektedir. Kendisi ile meslektaş oluruz 😉kendini alanımızda geliştirmek ve donanımını arttırmak için çabasına şahidim. Yıllardır azalmayan öğrenme ve çalışma azmi bir çok meslektaşımıza öncülük etmiştirİyi bir araştırmacı, okuyucu ve dinleyicidir. Ayrıca dönütlerinde kullandığı fıkra ve nükteli sözlere hayranım. BDT yaklaşımıyla uzun yıllardır ilgilenmekte olduğu ve biz meslektaşlarına bu konuda eğitimler verdiği için kendisine sonsuz teşekkürler ...
     1 Beğeni    
Simge A.
YENİ24.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119997
Sabri hocamın yanında uzunca bir süre staj yapmış bir psikolog olarak kendisinin danışanlara olan yaklaşımını gözlemleme şansı elde ettim. İçten ve ilgili bir şekilde problemlere yaklaşıp daha çok çözüm odaklı davranarak kısa zamanda büyük yol katetmektedir. Sabri hocamı diğer meslektaşlarından farklı kılan yönü ise samimiyeti, sıcakkanlılığı, anlayışlı ve çok yönlü olması diyebilirim. Bana kazandırdığı bakış açısı ve mesleki anlamda katkılarından dolayı teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

Sabri SALUR'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Bağlama çalmak

Sevdigi Muzikler : Halk Müziği, her türlü müzik


Sabri SALUR Mesleki Videolar Videoları
1 Video

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Denge Psikoterapi
Bağlık Mah. Erdemir Cad. No:77/1 Kdz.Ereğli 
Zonguldak
Psk.Sabri SALUR internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 828 52 10  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1967
(54 yaşında)
Doğum Yeri
Kastamonu/Araç/Boğdam
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi/ Gazi Eğitim Fakültesi/ Rehberlik Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1990
(31 yıl önce)
Yüksek Lisans
Yakındoğu Üniversitesi / Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Sabri SALUR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sabri SALUR Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

15:09
Top