2007'den Bugüne 91,424 Tavsiye, 28,060 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Emre ŞAHİN
Psikolojik Danışman - İstanbul

Emre ŞAHİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emre ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emre ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emre ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Emre ŞAHİN'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emre ŞAHİN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Emre ŞAHİN'in Özgeçmişi
Merhaba, ben Emre Şahin. 2017 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı’ndan mezun olarak lisans öğrenimimi tamamladım.

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalı’nda ''Üniversite öğrencilerinde Bilişsel Esneklik, Affetme, Depresyon ve Umutsuzluk arasındaki ilişkinin incelenmesi'' konulu tez çalışmasıyla yüksek lisans sürecini 2021 yılında tamamladım.

Lisans ve Yüksek lisans öğrenimimi yürüttüğüm süreç boyunca özel eğitim kurumlarında psikolojik danışman olarak çalıştım.
Alınan Eğitim ve Sertifikalar
-2016 yılında Objektif Değerlendirmede Kullanılan Psikolojik Testler Eğitimini (16 Saat) Uzman Psikolog Yusuf Menki tarafından Apamer Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
-2017 yılında Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Temel Eğitimi’ni Dr. Zeynep Zat https://www.dbe.com.tr/tr/...[Devamı...]

Emre ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ16.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126330
Öncelikle Emre Bey ile çalışmak harika bir deneyim olduğunu söyleyerek başlamak isterim. EMDR tekniklerini kullanarak ergenlikteki yeğenimin bazı travmatik olaylarından kurtulmasına yardımcı oldu. Bu yöntemle gördüğümüz olumlu değişiklikler gerçekten inanılmazdı. Sadece bizim değil çevremizdeki arkadaşlarımız da değişikliği hemen gözlemlediler. Ayrıca, aileyi de seanslara dahil ederek psikoeğitim verdi, bu sayede tüm ailenin sürece dahil olmasını ve birlikte iyileşme yolunda ilerlemesini sağladı. Bunun yanında Emre Bey, gençlerin karmaşık duygusal ve zihinsel ihtiyaçlarına gerçekten vakıf ve onlarla iletişim kurma konusunda da oldukça yetenekli. Yeğenimin yaşadığı zorluklara empatik ve etkili bir şekilde yaklaştı, bu da onun özsaygısını ve genel yaşam kalitesini arttırdığı kanaatindeyim. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Serkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125686
Merhaba Lgs ye hazırlanan kızımın matematik dersine karşı önyargısı vardı buda netlerinin düşük olmasına neden oluyor idi. Bu sebep ile Emre bey den profosyonel destek almaya başladık. 5 ay gibi bir sürede kızımın matematik ile ilgili tüm sorunları çözüldü . Bu süreçte Lgs ye yoğunlaştığımız için bu konudada bize büyük destek oldu. Emre beyin yönlendirmeleri ile sınava çok yaklaşmış olmamıza rağmen sakin bir süreç yaşıyoruz. Desteği için Emre beye teşekkür ederiz.
     4 Beğeni    
Yıldız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120800
Merhaba, Emre Şahin ile LGS 'ye hazırlık sürecinde matematik hocasının tavsiyesi ile tanıştım. LGS stresinden kızımda birden kaygılar attı, ders çalışmaktan kaçmaya başladı . Sınavlarda süreyi yetiştirememeye ve testlerde kaydırma yapamaya başlamıştı. Emre ile kızım pandemi nedeniyle on- line görüşmelere başladılar, bir süre sonra sınav kaygısı azalmaya, ders çalışmayı planlamaya ve bunları uygulamaya başladı. Bu süreçten sınava kadar Emre'nin tavsiyelerini dinledi, morali bozulduğunda onu arayıp , konuşarak sakinleşti. sınav gecesi rahat uyuduysa Emre sayesindedir. Emre kaygı ve stresi düzenledikten sonra, süreci tamamladığını belirtmesine rağmen kızımın sınavı bitene kadar destek almayı sürdürdük vebölyece kaygı grafiği aşağı yöne gitmedi. Çok şükür sınav bugün açıklandı ve sonuç istediğimiz gibi geldi. Hem sınav süreci hem ergenlik ,aile olarak çocuğumuz ile iletişimde sıkıntı çektiğimiz her an Emre bize destek oldu. Emeklerin için çok teşekkür ederim Emre.
     3 Beğeni    

Emre ŞAHİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(537) 953 27 26
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2017
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Emre ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Emre ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

22:16
Top