2007'den Bugüne 91,493 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ezgi BAĞCI
Psikolog - İstanbul

Ezgi BAĞCI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Ezgi BAĞCI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ezgi BAĞCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ezgi BAĞCI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vita Akademi
Halkalı Meydan 
İstanbul
Adres 2:
Efta Psikoloji
Florya Mcdonald's Sokağı 
İstanbul
Telefon 1 :
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1992 (31 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ezgi BAĞCI Özgeçmis CV Psk.Ezgi BAĞCI'nın Özgeçmişi
Lisans eğitimimin ardından çeşitli okullarda Okul Psikoloğu olarak çalışıp, aynı zamanda klinik ortamda Çocuk ve Ergenlerle ve de Aileleriyle bireysel çalışmalarını yürütmekteyim.

Klinik alanda çocuklarla çalışırken Theraplay, Aile ve Oyun Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yaklaşımlarını kullanmakta olup, Grup Theraplay ve Filial Terapi çalışmaları da yürütmekteyim. Çocuk gelişimini değerlendirme araçları olarak Objektif Değerlendirme Testlerini uygulamakta ve de Okul Öncesi Dönemde Disleksi tespitinde hem envanter uygulayıcısı (odist) olup hem de müdahale (odmp) uygulayıcısıyım.

Ezgi BAĞCI'nın Makaleleri Ezgi BAĞCI'nın Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Ezgi BAĞCI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.D.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ11.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126299
(Psk.Ezgi BAĞCI bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Elif H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125895
Ezgi hocam ile tanışalı 1 Ay oldu . Sosyal medya sayesinde kendisine ulaştık ve oğluma sihirli değneği ile dokundu adeta . O kadar naif , o kadar içten ki anlatamam . Oglum un ofke problemi vardi . O kadar cok seyi yanlis yaptigimi fark ettim ki .oğlumla birlikte ben de sakinleştim sanki .10 dk lik gorusmede bana bile yetiyor o pozitif enerjisi.iyi ki yollarimiz kesismis . Iyi ki profesyonel bir destek almaya karar vermisiz cok seviyoruz coookkk 🌸
     1 Beğeni    
T.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125708
Ezgi hanımı Google'da pedagog oyun terapisti ararken bulduk. Bir çok pedagoga gitmistik. Ezgi hanıma giderken tekrar memnun kalmayız diye çok tedirgin olduk başta . Kızımızla olan diyaloğunu ve ilgisini görünce tedirginliğimiz gitti. Çocuk dilinden çok iyi anlıyor, iletişimi çok güçlü. Kızımız ezgi ablasına gitmek için sabırsızlanıyor 3 sıfatla tanimlamam gerekirse Sevecen cana yakın güler yüzlü Çalışmış olduğu ofis temiz ferah bahçesi olan güzel nezih bir yer. Kızıma ve bize yardımlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz . 💕
     5 Beğeni    
Yasemin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
12.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124186
Ezgi Bağcı ile geçen sene çalışmış olduğu okulda yollarımız kesişti. Kendisinden bireysel ve grup olarak destek aldım. Çocuğumun bireysel sorunu için 3 haftalık gözlemler yaptı kendisi ile okul saatleri içerisinde birebir ilgilenip bana görüşlerini bildirdi. kendisinin önerilerini dikkate alarak çocuğumla iletişime geçtiğimde, önerdiği şekilde davrandığımda problemlerimizi aştık. Grup eğitim programı dahilinde anne çocuk oyun saatlerinden oluşan filial terapi hakkında bizi eğitti, çocuğumla iletişimim bu eğitim programı sayesinde eskisinden çok daha iyi durumda. gerek çocuklarla gerekse aileleriyle iletişimi çok kuvvetli Ezgi hnmın genel geçer cevaplar veya genellemeler yapmıyor sorunu tespit edip çözümü için opsiyonlar sunuyor. kendisi ile yollarımızın kesişmesi bizim için bir şans oldu.
     2 Beğeni    
Ecea.
7.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124163
Ezgi Hanım psikoloji alanına çok hakim, sürekli kendini geliştirmeyi sevmesini ve danışanları ile kurduğu profesyonel ilişkiyi takdir ediyorum. Süreç içerisinde güler yüzlü ve sevecen tavrıyla yaklaşmasını çok önemli buluyorum. Kendisi ile uzun bir süre aynı kurumda çalışma fırsatı yakaladım, bu süreçte danışanları ile kurduğu ilişkiyi, iş azmini, disiplinini gözlemledim. Ayrıca Ezgi Hanımla çalışmak kendi meslek gelişim sürecime de çok katkı sağladı, bu sebeple destek almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile öneririm.
     2 Beğeni    
Öznur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124161
Ezgi hanım oğlumun kreşinde tam zamanlı pisikolog desteği veriyordu oğlum içine kapanık dikkat sorunu yaşayan çok hareketli bir çocuktu Ezgi hanımın gözlemleri yüzyüze ve telefondan desteği hiç eksik olmadı zaten bir dönemde oğlumdaki büyük değişimin büyük payı Ezgi hanıma aitti Güler yüzlü samimi dikkatli çocuklarla severek zaman geçiren ve çocukla ilgilenirken aileyede etkisi büyük olan şahane bir pisikolog sadece bir dönem sonunda evimize düzeni getirdi evimizde uyku saati yemek saati oyun saati kitap saati….. kısacası evimize zaman kavramını Ezgi hanımın bir dönemlik emeği sayesinde oturttuk.Desteğini aileden ve çocuktan hiç çekmeyen mükemmel bir pisikolog olmanın ötesinde harika bir insan.
     2 Beğeni    
Dicle SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124159
Merhaba Kendisi ile oğlumun okulunda tanıştık ve 2 sene boyunca gerek verdiği eğitim gerek çocuklara olan yaklaşımı hep çok iyi olmuştur. Sevecen güleryüzlü yumuşak görünüşü ile hem güven hem samimiyeti kendisinde bulduk. Özellikle bizim 2.kardeş sürecimizde çocuğumda gözlemlenmesi gereken herleyde gösterdiği hassasiyet, yardım ve yönlendirmeleri ile hem bu süreci hem okula alışma sürecini kolayca atlattık. Oğlum mezun oldu ama irtibatımız hiç bitmeyecek ve önümüzfeki süreçlerde de kendisinden hep yardım alacağım ilk isimdir. Teşekkürler ,başarıları daim olsun Ezgi Hocamızın Sevgiler
     1 Beğeni    
M.K.
7.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124158
Ezgi hoca oğlumun okul psikoloğu kendisi inanılmaz tatlı sıcak kanlı çocukların dilinden anlayarak onlara pozitif yaklaşan herhangi bir sıkıntı problem yaşadığımızda hemen çözüm üretip bizleri bilgilendiren bir psikoloktur. Oğlumun okulu sayesinde kendini tanıdık . Kendisini 3 kelime ile tanımlasam güleryüzlü sempatik sıcakkanlı bir insandır . Mesleki açıdan ise okuldaki tüm çocuklara yaklaşımı ilgisi sıkıntı anında hemen çözüm bulması velileri bilgilendirmesi ve her daim Güleryüzüyle durumları anlatmasını çok seviyorum .
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vita Akademi
Halkalı Meydan 
İstanbul
Adres 2:
Efta Psikoloji
Florya Mcdonald's Sokağı 
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(551) 197 31 65  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1992
(31 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Ezgi BAĞCI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ezgi BAĞCI Mesleki Videolar Videoları
-

18:44
Top