2007'den Bugüne 90,039 Tavsiye, 27,717 Uzman ve 19,714 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bihter Mutlu GENCER
Psikolog - İstanbul
Çocuk ve Ergen Psikoloğu, Özel Eğitim Uzmanı

Bihter Mutlu GENCER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bihter Mutlu GENCER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

87
(%24.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bihter Mutlu GENCER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bihter Mutlu GENCER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
MERHABALAR, Lütfen www.elelecocukaile.com sayfamızı ziyaret ediniz. Tesekkurler
 
Bihter Mutlu GENCER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Elele Psikolojik Danımanlık Merkezi
Çeşme Sokak No:14 Yeniköy/İst.
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, İtalyanca
Mezun Olduğu Üniversite
Bogaziçi ve California State Üniversiteleri (1996 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bihter Mutlu GENCER Özgeçmis CV Psk.Bihter Mutlu GENCER'in Özgeçmişi
Bihter Mutlu Gencer, MA

Psikolog ve Özel Eğitim Uzmanı, 1991 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini, Amerika'da California State Üniversitesi'nde Özel Eğitim Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisans eğitimi sırasında araştırma asistanlığı yaptı, üniversite kliniğinde gelişimsel problemleri olan çocuklarla çalıştı. “TEACCH Programının Otizmi Olan Türk Çocuklarla Uygulanması” adlı teziyle mezun oldu. Türkiye'de özel bir danışmanlık merkezinde çeşitli gelişimsel ve öğrenme güçlüğü olan çocuklarla çalıştı ; bir özel eğitim okulunda “eğitim kordinatörü” olarak görev aldı. Daha sonra bir süre İtalya'da çalışmalarına devam etti.
...[Devamı...]

Bihter Mutlu GENCER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nurayyc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66179
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim, çocuğum için hizmet aldım, çok memnun kaldım. Çok uzun övgü dolu sözler yazmak yerine, gerçekten içtenlikle her anneye çocuğu için tavsiye ettiğim, mutlaka sorun olsun olmasın görüşmeyi önerdiğim bir uzman. Çok içten, samimi, çözüm odaklı, çok duyarlı, ilgili ,sizi ve çocuğunuzu anlayan, tesbitlerinde çok doğru bir uzman. İyi ki ülkemizde Bihter hanım gibi uzmanlar var... İşini profosyonellikle yapan, maddiyata dökmeyen, hakikaten gerektiği ve en asgari şekilde, zamanı en iyi kullanan, kısacası çok çok iyi bir uzman. Aynı zamanda çok güleryüzlü, çok nazik, çok doğal...harika bir uzman.
     2 Beğeni    
İlham Khalilov
8.Mart.2008
TavsiyeNo: 10010
elele cocuk ve aile psikolojik danismanlik gelişim ve eğitim merkezinin kurucusu bihter mutlu genceri uc yildir taniyorum. uzun egitim yillari ve klinik calismalardan sonra kendi merkezini acti. <elele>, yenikoy sahil yolu, setustunde dort katli ahsap bir binada varligini surduren sirin bir merkez. gecen yil kadroya iki klinik psikolog daha eklenince uc uzman (bihter, sedef ve evrem) olarak calismaya devam eden ve merkeze basvuran insanlarla sekreter olmadan aracisiz iletisime gecen samimi bir ekip olustu. ilgilenenlere tavsiye ediyorum. sevgiler, ilham.
     14 Beğeni    
Koray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3269
Bihter hanımı yazılarından tanıyorum. çok iyi. okudum, çocuğum üzerinde uyguladım. özellikle uyku meselesi çok yararlı oldu. bence her ailenin sorunlarından biridir. esasen başka konularda da kendisine danışmak isterdim ve fakat olmadı. önceden başka bir psikolog ile görüşmüştüm burada adını vermeyeceğim ama çok boş şeyler hatta zararlı oldu diyebilirim. hiç bilenle bilmeyen bir olmuyor. şiddetle tavsiye ediyorum. koray
     18 Beğeni    

Bihter Mutlu GENCER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Turk Psikologlar Derneği
Türkiye EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Elele Psikolojik Danımanlık Merkezi
Çeşme Sokak No:14 Yeniköy/İst.
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 223 91 07
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Bogaziçi ve California State Üniversiteleri
Mezuniyet Yılı
1996
(26 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Bihter Mutlu GENCER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İtalyanca

Bihter Mutlu GENCER Mesleki Videolar Videoları
-
çocuk psikolojisi, öğrenme güçlükleri, seçici konuşmamazlık, hiperaktivite, çocuklarda kaygı probleml, aile içi iletişim, disleksi disgrafi, otizm, dikkat problemleri, çocuklarda sınav kaygısı, davranış bozuklukları, okuma yazma güçlüğü, asperger sendromu, görsel algı problemleri, özel eğitim, anne bebek ilişkisi, matematik güçlüğü, ygb pdd, işitsel algı problemleri, psikolojik testler, bebek ve çocuk gelişimi, zeka testi, yaygın gelişimsel boz, konuşma gecikmesi, uyku ve yemek problemleri, gelişim testleri, çocukluk korkuları, ergenlerde davranış prob, çiş ve kaka kaçırma, normal gelişimdanışmanlığ, travma, ergenlerde kaygı prob, uyum problemleri, içe kapanıklık, emdr terapisi, ergenlerde içekapanıklık, karşı gelme bozukluğu, iletişim problemleri, ayrılma güçlüğü, ergenlerde çekingenlik, okul problemleri, selektif mutizm, okul korkusu, ergenlerde sınav kaygısı

20:05
Top