2007'den Bugüne 90,105 Tavsiye, 27,732 Uzman ve 19,719 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER'in Tavsiyeleri
268 tavsiye, 4 eleştiri.
Z.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93777
Merhaba, Tunç Bey' i hayatımın en zor dönemi diyebileceğim bir zamanda, tavsiyeediyorum.com aracılığıyla tanıdım. 3 yıllık sarsıcı, şiddetin her türlüsüne maruz kalmış bir ilişkiden çıkmıştım. " Kurdun kuzuyu yemeye yeltenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gönül bağlamış ve aşık olmuştu." Evet durum buydu... ben filmlerde izlediğim ,yanımdan bile geçeceğine ihtimal vermediğim "Stockholm Sendromu "na yakalanmıştım. Çevremde bana değer veren herkese kötü davranır olmuştum. Çünkü bu ilişki neticesinde benim değer algım değişmişti. Ben artık bana zarar veren o adama bağımlıydım.Bulunduğum tehlike ortamı kabul edip, onun bana uyguladığı şiddetin haklı tarafını bile görüyordum. Beni artık bir uzmanında toparlayacağına inancım kalmamıştı. Tunç Bey ' e yapılan yorumları okuduktan sonra, çaldığım o kapı bu zamana kadar kendim için yaptığım en iyi şey oldu.Kendisi beni hiç yargılamadan dinledi. Her kriz anımda desteğini fazlasıyla gösterdi. İtiraf ediyorum ben Tunç Bey'ı çok yordum an oldu artık bana tahammül bile edemeyeceğini düşünürken, hiç bir zaman benden şefkatini, güleryüzünü esirgemedi. Kendisi, benim hayatla tekrar düzgün bir ilişki kurabilmem adına elinden geleni yapan, herşeyin en iyisini ,en güzelini hak eden gerçek bir dost ve uzman.Ben iyileşiyorummm. Sizinde içinden çıkamadığınız sorunlarınız varsa Tunç Bey'in misafiri olun derim.Hayatımdaki güzellikleri görebilmemin, Ohh be çok şükür dememin sebebisiniz. Sevgiler.
     33 Beğeni    
G.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87435
Tunç Bey'e boşanma sürecim başlamadan önce çift terapisine gitmiştim, sonra da bireysel terapiyle devam ettim. İnsanın doğru karar vermesinde , daha mutlu bir hayat yaşamasında danışanını çok iyi yönlendiren ve aynı zamanda her zaman hiç çekinmeden arayabileceğiniz bir dost, arkadaş olarak hayatınızda yer alan bir psikolog. Zorlu boşanma sürecini atlatmama çok yardımcı olduğu, ayrıca desteğini her daim hissettirdiği için de kendisine çok teşekkür ederim. Tunç Bey 'e gittikten sonra keşke çok daha önce gitseymişim diye düşündüm ama hiç bir zaman geç değildir, siz de ilişkinizde problem yaşıyorsanız veya evlilik gibi ciddi bir karar verecekseniz Tunç Bey'e uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederim.
     23 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87317
Yaşamdan keyif almaktan gitgide uzaklaşırken şanslıymışım ki doğru zamanda doğru kişiyle sıkıntılarımı konuşup sıkıntılarımı gücüm haline dönüştürdüm. Artık kendimi daha iyi tanıyor ve zayıflıklarımdan yakınmak yerine Tunç abi sayesinde onlarla nasıl mücadele etmem gerektiğini biliyorum. Evimden, ailemden ve hatta kendimden uzak bir hayatın içinde belli kurallar içinde yaşayıp gidiyordum. Hayatımda her şey dışarıdan gayet güzel gözüküyordu; istediğim üniversitede okuyordum, istediğim şehirde istediğim insanlarlaydım, özgürlüğüme sahiptim ama bir türlü mutlu olamıyordum. Beni sevgisiyle yücelten bir ailem olmasına rağmen ben onları hep kendimden uzak tutmayı tercih ediyordum. İnsanlara kolay güvenemez bir haldeydim ve garip bir şekilde Tunç abiye her seans biraz daha açıldım. 5 seans sonunda kendimde fark edilir derecede bir yenilenme vardı. Ruhum tıpkı eski günlerdeki gibi çocukluğuna kavuşmuştu. Artık hayattan daha çok zevk alıyorum, yaşamın her anının kıymetinin bilincindeyim, sorunlarımı büyütmemem gerektiğini öğrendim ve aileme olan sevgim kat be kat arttı. Kısacası ben kendimi geri kazandım ve bunda Tunç abinin etkisi çok büyük. Hayatıma yapmış olduğu ufakmış gibi gözüken mucizevi dokunuşlar sayesinde her an paha biçilemez nitelikte artık benim için. Kaç yaşında olursanız olun eğer siz de sizi hayata bağlayan içinizdeki çocuğun sesini daha iyi duyabilmek ve yaşama sımsıkı bağlanmak istiyorsanız doğru adresteniz.
     18 Beğeni    
Figen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82027
Tunç Beye sağlıksız bir ilişki içinde olduğum, kendime olan saygımı ve özgüvenimi kaybettiğim bir zamanda gittim. Karşısında çaresizce gözyaşı döktüğüm ve olanları anlatmaya başladığım andan itibaren yargılamadan ve gerçekleri çekinmeden söylemesi aslında benim ne kadar doğru bir adreste olduğumun göstergesiydi. Kesinlikle maddiyatı geri planda tutan, 2. Seansın sonunda bir şeylerin yolunda gitmesini sağlayan en önemlisi her an yardımcı olan, iletişimini koparmayan son derece ilgili ve gerçek bir profesyonel. Kendime yaptığım en büyük iyilik Tunç Beye gitmek oldu. Mutsuz olduğum ilişkiden çıkıp sınırlarımı korumayı öğrendiğim, yeniden kendime güvendiğim ve hayattan artık ne istediğimi bilen biriyim. Eğer sorunlarınızla tek başınıza başa çıkamıyorsanız ve iyi bir uzman arıyorsanız zaman kaybetmeden gitmenizi öneririm. Gözyaşlarımı kahkahaya çevirdiğiniz için teşekkürler Tunç Bey.
     27 Beğeni    
Bk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79713
Tunc Bey'e buyuk tesekkur borcluyuz. Evliligimizin kopma noktasina geldigi bir anda, cinsel ve duygusal sorunlar yasarken kendisi ile tanistik. Daha once bir cinsel terapistten uzun sureli bir destek almistik ama bir cozume ulasamamistik. Tunc Bey ilk andan itibaren profesyonel ve bir o kadar da samimi yaklasimi ile yanimizda oldu. Cinsel sorunlarimizi cozmeye yonelik cozum odakli, net onerileri yaninda, evliligimizin butunuyle iyilesmesi icin de bircok seyi fark etmemizi ve donusturmemizi sagladi. Sayesinde cok yol aldik ve evliligimizi cok daha mutlu bir hale getirdik. Iyi ki onu tanidik. Eminim daha nice kisinin hayatinda guzel donusumlere vesile olacaktir. Biz de uzman destegi almak isteyen herkese kendisini gonul rahatligiyla tavsiye ediyoruz.
     6 Beğeni    
Müceylan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78943
Tunç Bey'e hayatımı ve akıl sağlığımı borçluyum desem yeridir. Eşimle çözümediğimiz sorunlarla boğuşurken internetten araştırarak buldum kendisini.Beni hayatımdaki insanın gerçekleriyle yüzleştirdi.Eşimi sadece bir kez gördü, buna rağmen kişilik bozukluğu olduğunu 2. Seansta bana söyledi. Medeni bir şekilde ayrılmanın en doğru çözüm olduğunu söyledi.Çok enteresan bir şey evlilik uzmanı ayrılığı önerdi. Önerisini uyguladım ve hayata yeniden başladım sanki.Tunç Beyi tanımasaydım boşanmaya cesaret edemezdim, sürekli Fake hesaplar,telefon ve internet mesajları yakalamak ve bulmaktan dediği gibi delirirdim herhalde.Şu an çocuğumla bir dünya kurdum kendime, ev alırken alacağım yer için bile Tunç beyden fikir aldım.Kızımla mutlu yuvamızda huzurumuz için binlerce teşekkürler, önemli kararlarda mutlaka danışınız derim. İnsanın tüm yaşantısını gözler önüne seriyor, yaşayacağınız ihtimalleri belirliyor, kesinlikle tavsiye ediyorum
     29 Beğeni    
Özge D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
10.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74893
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     2 Beğeni    
Ali Karadaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
21.Mart.2014
TavsiyeNo: 67441
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     30 Beğeni    
T.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64438
Tunç bey yaşam koçu psikolojik danışman çok iyi bir psikolog ve belkide gerçekleri ve yapılması gerekenleri söyleyen gerçek bir profesyoneldir.Kendisi sorunu çözmek için maddiyatı geri planda bırakıp en kısa yoldan en az zarar ile çıkışı gösterir. Size boş yere git gel yaptırmaz. Ailemin ve çevrenin yoğun baskısı altında evlilik kararı almaya çalıştığım zamanda tanıdım kendisini. O kadar çok stresli bunalımlı bir dönem ki çok kilo aldım kendime bakamaz hale geldim. En kötüsü kendime olan güvenim tamamen bitti. Başkasının altında ezilir oldum.o kadar çok kendimden vermiştim ki tükenmiştim artık.artık dayanılmaz bir hal almıştı çünkü yanlış bir karar vermemek için kendimi dayanamayacağım kadar çok sıkıyordum. Sürekli baskı altındaydım. Herşeye ve herkese rağmen için kendin için kendi mutluluğun için yaşamalısın ve yanlış kişi ile yanlış zamanda evlenmemelisin diyecek kadar radikal ve cesur bir adam tunç bey.Su anda ne kadar çok doğru bi karar verdiğimi görüyorum. Bütün bunları.4 -5 seans gibi çok kısa bir zamanda fark etmemi sağladı.şu an çıkmazda değilsem kafam rahat ise ve gönlümce gülebiliyorsam. Onun söylemleri sayesindedir. Ve en önemlisi söylenenleri yapabilmek tir.
     30 Beğeni    
R.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63410
10 yıl boyunca kavgalı gürültülü süren bir ilişki (ne senle ne de sensiz durumu) sonrasında alınan evlilik kararı. Aileler arası kültür farkı ama olsun canım, ailesi ile mi evleniyorum? Maalesef ailesi ile de evleniliyormuş. Bir türlü gerçek anlamda aile olamadık. İzin verilmedi. Gel-git-ye-iç-yat-kalk, tüm kararlar bizim adımıza zaten alınıyordu, bize sadece sorgulamadan uygulamak düştü. İstedikleri yapılmadığı zaman ağlayıp tüm huzuru bozan bir kayınvalide... Eşime hep yardım alalım dedim ama kendisinde bir sorun olmadığını, benim geçimsiz olduğumu, ben değişirsem her şeyin değişip düzeleceğini söylüyordu. Bir çocuğumuz oldu. Her şey daha da kötüye gitti. Bu arada bir uzmana danıştık ama maalesef o da bizi yanlış yönlendirdi. Ben artık boşanma kararı almıştım. 4/8/2013, berbat bir pazar sabahı. www.tavsiyeediyorum.com'dan acilen bulunan bir uzman. İyi ki o pazar günü berbat olmuş ve biz de Tunç TATAKER ile tanışmışız. Ben ofisin kapısından sağlıklı bir şekilde boşanmak için girdim. Ama Tunç beyin doğru teşhis ve yönlendirmeleri sayesinde artık biz bir AİLEYİZ.Bitti dediğimiz evliliğimizdeki hatalarımızın farkına varmamızı sağlayıp bizi kısa sürede doğru yönlendirdiği için sonsuz teşekkürler...
     51 Beğeni    
St
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62993
24 yaşındayım.Bugüne kadar birçok problemle karşı karşıya kaldım;her insan gibi.Gerek aile, gerek arkadaşlık, gerekse aşk ilişkilerinde...Fakat 3 ay önce şimdiye kadarki olan hayatımın en büyük travmasını, en acı tecrübesini yaşadım.Erkek arkadaşımı trafik kazasında kaybettim.Önce bi müddet şoktaydım,ruh gibi bir dönem geçirdim.Hiç kolay değildi.Yaşamak istemiyordum fakat ölemiyordum da...Hala ait olduğum bu fani hayat benim için yaşanmaz olmuştu.Bu noktada uzman desteği almam gerektiğine karar verdim.Yine bu sitedeki yorumlar sayesinde kapısını çaldığım Tunç Bey hakkında ben de birşeyler yazmak istedim.Ailem ve dostalarımdan sonraki en büyük iyi ki'm!Güven veren,sıcak,zeki,işinde mükemmel,objektif ve en önemlisi sizinle gerçekten ilgilenen biri.Bu süreçte beni bulunmam gereken doğru davranışlara yönlendirdiği için, yapmamam gereken durumlardan koruduğu için ve zaten yapmakta olduğum doğru noktalarda beni daha da yüreklendirdiği için binlerce kez teşekkür ediyorum.Evet bu acı kalbimde, unutmam da mümkün değil ama ben iyiyim hatta bazen çok iyiyim.Ben de son nefesimi verene kadar var olduğum bu hayatta yaşamayı yeniden öğrendim, öğreniyorum.Yolum uzun.Ama daha yolun çok başında bu inancı, umudu, enerjiyi, içimdeki gücü bana hissettiren ve kullanmamı sağlayan; her bir görüşmede yüzümdeki büyüyen o gülümsemeyi gördüğünde kendinden çok benimle gururlanan yol arkadaşım Tunç Bey, iyi ki varsınız! Sadece seans dakikalarında kendinizi iyi hissettirmeyen; hayatınız akıp giderken en kritik anlarda bile motive edici ve tecrübe ettikçe gerçekliğini gördüğünüz o sihirli sözleri aklınıza geldikçe kendinizi iyi hissetmeye devam edeceksiniz,eminim.Bir probleminizi çözmek,bir sorunuza cevap bulmak ya da sadece kendinizle yüzleşmek, özgürleşmek ve iyileşmek için gidin.Hayatımda ilk kez tavsiye yazısı yazıyorum.Ben buradaki tavsiyeler sayesinde doğru kişiyi seçtim ve benim de katkım olsun istedim.Herkes fikir sahibi olsun,herkes doğru tercih yapsın ve herkes hayata gülümseyebilsin istedim. :)
     19 Beğeni    
Tek Ailesi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61563
Merhabalar Tunç beyi bende sizin gibi tavsiyeediyorum.com aracılığıyla buldum.Eşimle birlikte tunç beyin kapısını ilk defa çaldığımızda zor ve sıkıntılı günler geçiriyorduk.Bütün umudumuz ve inancımız yok olmuştu.Ama tunç beyin gerek tecrübesi gerek verdiği örnekler gerekse anlattığı ve bizimde içinden kendimize birer paçalar bulduğumuz hikayeleri benim ve eşimin hayata bakış açısını değiştirdi.ben tunç beye bize yeniden umudumuzu birbirimize karşı olan saygımızı ve bu sevgiye evliliğe olan inancımızı bize geri kazandırdığı için çok teşekkür ederim. Bu yazıyı yazmamın nedeni bir danışman ararken tunç beyin bir danışanının yazdığı bir yazının benim ilgimi çekmesi ve o sayede benim tunç beyi tercih etmeme sebep oldu. bende bu yüzden yazıyorum ki belki sizde okursunuz gerekli desteği alırsınız ve sizinde evliliğiniz kurtulur. =)
     17 Beğeni    
F.D.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60903
Tunc Bey i cok karamsar bir animda, altindan kalkamayacagimi dusundugum yuklerden belim bukulmusken tanidim. Olaylara farkli bir acidan bakmami sagladi. Benim yuk olarak gordugum seyleri aslinda hayatin icinden gecerken karsilasacagimiz minik tumsekler gibi gorup, bizi uzen insanlarla nasil basa cikabilecegimi ögretti. Olaylara pozitif bakmayi ve kucuk seyleri abartmamayi ogrendim. Arkadas canlisi, samimi,isinin ehli ve gittigim diger uzmanlarda bulamadigim pozitif elektrigi Tunc Bey de buldum. Hayatin icinden tavsiyeler veren, asla kitaptan okudugu ile kalmayip bunlari deneyimlerle birlestirmis, evlilik hayatimizda karsilastigimiz sorunlardan tutun da arkadas iliskilerimize kadar her konuda danisabildigim, istedigim zaman telefonla veya maille sorularimi bikmadan cevaplayan Tunc Tatakeri i herkese tavsiye ediyorum. Cikmaz sokaklarda kaybolmak yerine icinizdeki hapishanede tutsak olmak yerine eger Tunc Tataker i secerseniz isin uzmani Tunc Bey sizin karanlik yoldaki isiginiz olacaktir. Bir kere daha tesekkur ederim.
     12 Beğeni    
Aug
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60461
Eşimle ayrılık noktasına geldiğimizde bir danışmana başvurarak birlikteliğimizi sona erdirmeye karar vermiştik. Tanıdığımız bir danışman olmadığından araştırmaya başladık ve Tunç beye rastladık. İnternetten hem kendi sitesinden hem de diğer sitelerden edindiğimiz bilgiler sonucunda randevu almaya karar verdik. Araştırırken evlilik terapisti/aile danışmanı/yaşam koçu vb. sıfatlarla hizmet sunan birçok kişiyle/kurumla karşılaşmamıza rağmen yaşı, tecrübesi, internette gördüğümüz videoları, hakkındaki yorumlar ve özellikle eğitimi nedeniyle Tunç beyle görüşmek istedik. Ciddi, ahkam kesen, belirli kalıpları uygulayan, karşısındakini daha çok müşteri gibi gören birisiyle karşılaşacağımızı düşünüyorduk. Fakat hiç düşündüğümüz gibi olmadı. Samimi olmakla birlikte seviyeli bir yaklaşımı var. Bizi sabırla, dikkatle, eleştirmeden dinledi ve klasik tavsiyelerde bulunmak yerine sorunlarımıza özel çözümler yarattı. Bazen hoşumuza gitmese de gerçekleri söylemekten vazgeçmedi. Bize sempatik görünmek veya bizi etkilemek için kurnazlıklara başvurmadı, yapmacık tavırlarda bulunmadı. Farkındalıklarımızı arttırabilmemiz, problemlerimize yol açan etkenleri görmemiz, eşimle birbirimizi daha iyi anlamamız için nasıl doğru düşüneceğimizi keşfetmemize yardımcı oldu. Bu açıdan kendi internet sitesinde yazdıklarıyla bize karşı tutumunun tutarlı olduğunu gördük. Belli davranış kalıplarına sokulmak yerine sebep sonuç ilişkilerini ve kendimizi keşfettiğimiz bir süreç yaşadık. Bu sürecin sonucunda gerçekten ne yapmak istediğimize daha doğru karar verebilir hale geldik. Artık ayrılık kararından vazgeçtik ve eşimle yeniden evlenmiş gibiyiz. Ayrılık kararı da verebilirdik. Önemli olan sonuç her ne olursa olsun bizim için hayırlı olduğunu bilmek, gerçekle yüzleşebilmek ve sorumluluk alabilmekti. Tunç bey bunları gerçekleştirebilmemiz için bizi ustaca bilgilendirdi ve yüreklendirdi. Zor zamanlarda iyi motive ederek sabretme gücü bulmamızı sağladı. İnsan yaşayarak birçok şeyi öğrenebiliyor. Fakat yaşayarak öğrenmenin maliyeti bazen çok yüksek olabiliyor. Bizim için danışmanlık almanın hayatımıza yaptığı katkı maddi külfetine misliyle değdi. İlk görüşmemizde mutsuz, çaresiz, güçsüz, umutsuz hissediyorduk, olayların bizi götürdüğü yere sürükleniyorduk, birkaç ay sonra bugün hayata bağlı, gelecekten umutlu, değişim yapabilecek güce sahip ve daha mutlu hisseden kişiler haline geldik. Kendisi alçakgönüllülük etse de bunda gerek mesleki gerekse insani vasıflarıyla Tunç beyin payı çok büyüktür. Nihayetinde danışmanın görevini yapması gayet normal diye düşünülebilir fakat işini iyi yapmasının yanında örneğin bize herhangibir sebeple kendisiyle devam etmek istemesek bile başka bir danışmanla görüşmemizin faydalı olacağını dahi söyleyebilecek kadar kendine güvenen, açık ve kalender bir insan olduğunu gördük. Mesleki olarak güvenmemizin yanında insan olarak ta kendisini çok sevdik. Herkese gönülden tavsiye ederiz.
     18 Beğeni    
Sevgul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60346
Diger psikolglardan farkli olarak kesinlikle daha samimi ve yardimsever. Maddiyat gozetmeksizin, her soruya ictenlikle cevap veren biri. Farkli sehirden kendisine danismama ragmen, sanki yillardir hastasiymisim gibi geri donus yapti. Aslinda bu yaklasim, derdine care arayan biri icin cok onemli diye dusunuyorum. Cunku insan o anda para gozetmeyen ve asil amaci yardimci olmak olan birine ihtiyac duyuyor. Iste o anlarda guvenle gidebileceginiz biri kendisi...Kesinlikle tavsiye ediyorum; tanisin ve farki gorun !
     10 Beğeni    
Thorin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60200
Merhaba, Tunç Bey'i tavsiyeediyorum.com aracılığıyla bulduk. Eşimle ilişkimizde yaşadığımız problemleri çözmek amacıyla profesyonel yardım almaya karar vermiştik. Açıkcası pek yararı olacağını düşünmediğim bir yoldu fakat denemek istedik. Aldığımız en doğru kararlardan biri olduğunu şu an rahatlıkla söyleyebilirim. Tunç Bey son derece samimi ve rahat bir insan. Herşeyi açıkça konuşabileceğiniz bir ortam sunuyor. İkisi sadece eşim ve ben olmak üzere ayrı ayrı, ikisi beraber olarak 4 seans geçirdik. Verdiği tavsiyeler sayesinde sorunlarımızı çözüldüğünü ve ilişkimizin net bir biçimde iyileştiğini gördük. Tunç Bey'i gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Tekrar teşekkürler..
     6 Beğeni    
Gülnur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2013
TavsiyeNo: 59419
Daha önce yardım almış bir tanıdığımın tavsiyesi ile seçtim Tunç Bey'i:İlk randevumda Tunç Bey'in yaklaşımı sayesinde kendimi, sorunlarımı, hiç ummadığım kadar net ifade edebildim.Yakın, güvende, doğru yer ve kişi olarak hissettim.Gerçekten de: Yaklaşımı, çözümlemeleri, yol göstericiliği ile farkındalığım ve bunları yaşama geçirişim çok kısa sürede gerçekleşmeye başladı. Doğru yer, doğru kişi, doğru yaklaşımlar, doğru donanım; tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Cansev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2013
TavsiyeNo: 59255
Tunç Beyi tavsiyeediyorum.com aracılığıyla buldum.Bazı sıkıntılarım vardı ve beni anlayabilecek birisine anlatmak istiyordum ve bu kişide Tunç Bey olmasını istedim.İyiki de böyle birşey istemişim.Benim Tunç Bey ile yüzyüze görüşmem olmadı kendisinden internet üzerinden destek aldım.O mesajı attığım gece geleceğe karşı pek olumlu bakmıyordum fakat ertesi gün bana gelen cevap bu fikirlerimin değişmesini sağlayan en önemli etkendi:))İtiraf etmek gerekirse gelen cevap karşısında çok çok şaşırdım çünkü Tunç Bey benim tüm endişelendiğim noktaları ve korkularımı çok iyi anlamıştı ve sorunun nelerden olabileceğini bana hemen söylemişti ve olayların içinden uzaklaşmamın iyi geleceğini söylemişti.Tunç Beyin dediklerini çok düşündüm ve uygulamaya başladım.Sonuçta gördüğüm manzara ise benim için gerçekten mucizeydi:) ve bu mucize Tunç Bey sayesinde gerçekleşti.Bence Tunç Bey bir psikoloğun ötesinde güvenebileceğiniz en büyük sırdaş ve hiçbirzaman unutmayacağım bir abi benim için.İnşallah en kısa sürede yüzyüze görüşebilme fırsatıda olur.Son olarak söylüyeceğim tek şey hayatınızda bazı kararları veremiyorsanız ve çıkış yolu yok diye düşünüyorsanız Tunç Bey ile mutlaka görüşün...
     12 Beğeni    
Gülsevin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2013
TavsiyeNo: 59090
Hayatınızda önemli kararlar alma arefesindeyseniz tüm o kafakarışıklığıyla tek başınıza baş etmek hem cok zordur hem de tehlikeli... Ya her kafadan cıkan her sese bolunup serseme donersiniz, yada benim gibi iyice kabuguna cekilip icten ice erir kurursunuz. Bu surecte buyuk resmi gormenizi saglayacak, bazı konularda size "Kral Çıplak" deyip size meselenin özünü ve en direkt ve sağlıklı cözüm yolunu gösterecek birisine ihtiyac duyarsınız. Hayatınıza hakim noktadan bakabilme yetisini tekrar kazanmanıza yardımcı olabilecek birisine... Duymak istediklerinizdense duymanız gerekenleri söyleyecektir Tunç bey, bundan emin olabilirsiniz. Ve Tunç bey'den duyduklarınızı özümseyip, kendi süzgecinizden gecirebilir ve hayatınızdaki o tıkanıklıgı gidermek adına tatbik edebilirseniz, kendisine en az benim kadar gönülden baglı ve minnettar olacagınızı da ben temin edebilirim. Her sey icin tesekkurler Tunç Bey!
     12 Beğeni    
S.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2013
TavsiyeNo: 59040
Tunç Bey'i kısa süredir tanıyorum aslında. Ama kısacık zamanda hayatımıza kattıkları küçümsenmeyecek kadar faydalı oldu. Eşimle sadece iki seansa gittik ve seanslarımız halen devam ediyor. İlk seanstan çıktığımızda dahi ikimiz de ilişkimizde ne kadar hatalı davranışlar sergilediğimizi anlamaya başladık ve aslında gerçek bir evliliğin ne demek olduğunu, neleri yapıp neleri yapmamamız gerektiğinin bilincine varmaya başladık. İnternetten danışman araştırırken bu siteden yorumları okuyarak Tunç Bey'i tercih etmiştim. Çünkü en çok o bana güven vermişti ve evet hislerim beni yanıltmadı. Kendisine sorunlarınızı ve hissettiklerinizi rahatlıkla anlatabiliyorsunuz. Hayattan ve kendi yaşantısından çok güzel örnekler vererek kafanızdakileri pekiştirmeye yardımcı oluyor. Ve en çok hoşuma giden tarafı size yol gösterirken anlatımına kattığı samimiyet size ayrı bir güven duygusu veriyor. Eğer siz de danışacak doğru kişiyi arıyorsanız gönül rahatlığıyla Tunç Bey'i tercih edebilirsiniz.
     10 Beğeni    
Sengonul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58979
Tunç bey'i buradaki tavsiye yazılarıni okuyup uzun bir dusunme asamasindan sonra aramaya karar verdim. İyi ki aramisim..Herseyin bittiğini sandigi,bir daha asla eskisi gibi olamayacağım dediği kendinden dahi vazgectigi zamanlar olur insanın. İste tam öyle bir zamanda buldum kendisini ve hayatımın dönüm noktası oldu. Cok kısa bir zamanda eskisi gibi değil eskisinden cok daha iyi oldum. Profesyonellikse Tunç bey demek istiyorum, dostluksa Tunç bey demek istiyorum, kesinlikle tanımalısınız demek istiyorum. Hersey için kendisine cok cok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız Tunç bey.
     4 Beğeni    
Öz Gür
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58977
Evlilik çok ciddi bir iş ve kesinlikle bir uzmanın tecrübe ve görüşleri alınarak atılması gereken bir adım. Dolayısıyla bu anlamdaki eğitim, tecrübe ve herşeyden önemlisi kendi özel hayatındaki örnek mutlu evliliği ile ben ve benim gibi bir çok danışanına hayat kurtarırcasına yardımı dokunan Tunç hocamı, bu ciddi kararın arifesinde olan herkeze tavsiye ederim. Özel hayatınızı güvenle paylaşabileceğiniz, son derece profesyonel ve bir o kadarda amatör ruhla sorunlarınıza odaklanabilen gerçek bir uzman. Yüreğine sağlık Tunç hocam.
     3 Beğeni    
Süleyman Yaşar
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58976
Tunç beyi askerlik hismetini yerine getirirken tanıdım.İnsanlara yaklaşım tarzı yardımsever ve hoşgörülü olması, kime nasıl davranacağını çok iyi bilmesi ve hiç bir şekilde insan ayrımı yapmadan gerçekten ihtiyacı olanların yanında olması sebebiyle bu tavsiyeyi paylaşmak isterim.Gerçekten işinin ehli kimseyi kırmadan üzmeden ve rencide etmeden işini yapabilen nadir psikolojik danışmanlardandır.Kesinlikle sizi rahatlatacak çözüme ulaşacak şekilde yol gösterecek ve bu işi profesyonel bir şekilde yapabilen ve yaptığı işe gönlünü vererek yapan çok değerli bir kişiliktir.
     2 Beğeni    
Serpil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2013
TavsiyeNo: 58905
Tunç bey'le arkadaşimin tavsiyesiyle taniştim,eşim'den ayrilmiştim ve ayrilma sebebim aldatmaydi yani kendime olan özgüvenimi kaybetmiştim.Ama daha ilk seans ta tunç beyin tavsiyelerini dinleyerek silkelendim ve kendime geldim.Özgüvenimi yeniden kazandim her sey onun sayesinde eyer siz' de benim gibi geçmişe dayali yaşamak ve hayati kendinize zehir etmek istemiyorsaniz tavsiyem(Tunc Tataker) Çok teşekkür ederim tunç bey.. Tunç beyin yaninda kendimi o kadar rahat hissetimdim'ki sanki bir danişmana degil,sıkı bir dostuma anlattim gecmiste yasadiklarimi. Saol'sun hiç yabancilik hisettirmedi.Arkadaş canlisi,sıkı bir dost ,güvenilir bir insan kendisi. Mesleki açidan dört dörtlük biri...
     2 Beğeni    
Derya ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57772
Tunç Bey'i hayatımın en zor dönemi diyebileceğim bir zamanda tanıdım. İlk seansımıza gittiğimde kendimi son derece umutsuz, çaresiz hissederken, çıktığımda herşeyin düzeleceğine yürekten inanmaya başladığımı hatırlıyorum. İlerleyen seanslarda ise sayesinde inanılmaz ilerleme kaydettim; 28 yaşında olmama rağmen kendimde şimdiye kadar hiç fark etmediğim yönlerimi görmemi sağladı ve bunu - nasıl yapıyor bilmiyorum:) - sohbet havasında geçen görüşmelerimizde benim konuşmalarımdan çekip çıkardıklarıyla başardı. Zaman zaman mutsuz hissetmenin normal olduğunu, büyütülecek birşey olmadığını ve negatife odaklanmadan böyle zamanları aşabileceğimi kendisinden öğrendim. Danışanı olarak hiçbir şekilde para odaklı bir insan olmadığını da üzerine basa basa belirtmek isterim, gereksiz sayıda ya da uzunlukta seans asla yapmaz, siz isteseniz bile. Benim için çok önemli bir kriter olduğu için ofisinin ferahlığı, temizliği, iç açan havasına da değinmeden geçemeyeceğim :) Tunç Bey'i tanıdığıma çok memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Flz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57491
Tunç Bey bana tavsiye edildiğinde daha önce gittiğim uzman (ki bu kişi bana herkese uyguladığı yöntemleri uygulamaya çalışıp benim sorunlarımı onlarla kıyaslamaya çalıştı) nedeniyle bu konuda çok olumsuz duygulara sahiptim. Tunç TATAKER'i bana bir arkadaşım tavsiye etti. Benim evliliğimle, ailemle ilgili sorunlarım vardı. Yoğun depresyonum, kendime aşırı derecede güvensizliğim ve bunlara bağlı sağlık problemlerim vardı. Tunç Bey, uyguladığı terapiler yardımıyla depresyonum, kendime güven sorunum çözüldü. Ailemle ve evliliğimle ilgili bilinç altıma ittiğim ve sorun olmadığını düşündüğüm bir çok şeyin beni ne kadar etkilediğini öğrendim. Görüşmelerimiz ve tavsiyeleri sonucunda sağlık problemlerimde çözüldü.Yıllardır gördüğüm astım tedavisi ve sürekli kullandığım astım ilaçlarımı bıraktım. Tarafsız olması, insanların en küçük problemine bile değer vermesi, yargılamaması, diğer insanlarla kıyaslamaması, sadece duymak istediklerimi söylememesi, gerektiğinde öğretici olması çok başarılı. Kişisel görüşüme göre Tunç TATAKER çok başarılı, donanımlı ve eğitimli bir uzman. Kişisel özellikleri : İşini ciddi yapan, güler yüzlü, konuşkan, gereken derecede mesafeli, saygılı, nazik. Çalışma ortamı gayet güzel. Yanında çalışan bayanda çok nazik, tatlı hoş biri. Sonuç olarak Tunç TATAKER iyi bir uzman. Terapiler sonucunda bende olan değişimleri sadece kendim değil, terapiye gittiğimi bilmeyen( ki çoğu bilmiyor) birçok arkadaşım bile farkettiğini dile getiriyor, mutluyum.
     5 Beğeni    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57323
Merhaba..Tunç bey ile İzmir'de psikolojik destege ihtiyacı olan danışmanlarımızı yonlendirebilegim bir uzman ararken tanıştım.Edindigim dönütlere göre ise oldukça profesyonel olduğu kanısına vardım. İsbirlikci,guler yuzlu,bilgili ve elestiriden uzak.kendinizi rahat hissedebileceginiz bir yer olacagini umuuyorum.mesleki etiğinden dolayı kendisine teşekkür eder kendisinden yardım almak isteyen danısanlarimiza tavsiye ederim.Basarılarınızın devamını dilerim.Uzm.Psk.Dan.Selma Akbulut
     6 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57309
Eşimle birlikte kendisinden destek aldık. Eğer onun yönlendirme ve tavsiyeleri olmasaydı belki bugün eşimden ayrılmış olurdum. Kendisini yakın bir arkadaşım tavsiye etmişti. İnsana güven veren bir tarzı var. Ayrıca lafı dolandırmayıp, iyi ya da kötü herşeyi dobra dobra söylemesi beğendiğim tarafı.Teşhisleri, gözlemleri son derece başarılı. Çok güzel kitaplar tavsiye ediyor. Onlar da farklı bir bakış açısı kazandırıyor insana. Birebir görüşmelerin dışında mail ya da telefon ile de kendisine rahatlıkla ulaşıyorsunuz. Maillerime en kısa sürede geri dönüş yapması da başarılı bulduğum diğer bir yönü Teşekkürler yardımları için
     2 Beğeni    
Hs
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57300
Tunc Bey'e bir danismana cok ihtiyac duydugum zamanlarda sans eseri bir arkadasimin tavsiyesi uzerine danisan olarak gittim. Evliligim ile ilgili ciddi problemlerim vardi. Bir kac seans sonra zar zor esimi sadece 1 seans icin kendisi ile konusmaya gitmeye ikna ettim. Esim asla bir danismana gitmeyi kabul etmiyordu ancak Tunc Bey ile tanistiktan sonra seanslarimiza o da katilmaya basladi. Bosanmaya kesin kararli olarak basladigimiz seanslarimiza hala devam ediyoruz ve su cok mutlu bir evliligimiz var. Tunc Bey bize bir evlilikte yapilmasi ve yapilmamasi gereken seyleri ayrintili olarak anlatiyor ve biz de bunlara dikkat ettikce aramizdaki uyum giderek artiyor. Su an danismanimla ilgili tek uzuntum ona basvurmakta gec kaldigimizi dusunmem. Keske kendisini daha once tanimis olsaydik. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve fayda goruceginize eminim.
     3 Beğeni    
Barış GerSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
18.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57220
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
R.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57064
Evliliğimizin çıkmaza girdiği, eşimle ikimizin inadı yüzünden artık iletişim kuramaz bir haldeyken son çare olarak bir uzmanın yardımını almak gerektiğine karar verdim. İlişkimizi düzeltebiliyorsak düzeltmek, olamıyorsa da sağlıklı bir şekilde ayrılmak idi niyetim. Güvenilir ve bizi bu durumdan sağlıklı bir şekilde çıkarabilecek bir aile terapisti arıyordum, ancak durumumuzdan ailemiz dahil kimseye söz edemediğimden internet üzerinden biraz araştırma yaptım. Bu araştırma sırasında da Tunç Bey için bu sitede yapılan yorumları okudum. Yazdığı makalelerin hepsini okudum ve çift terapisi için gidilebilecek en doğru uzman olduğunu düşündüm. Genelde hislerime güvenirim. İlk yorumdan itibaren kafamda olumlu bir profil belirdi. Eşimle yaptığımız sonuçsuz bir tartışmanın ardından terapi almamız gerektiği düşüncemi ilettim. Kendisi de geldiğimiz noktada artık başka bir çıkış yolumuz kalmadığına ikna oldu ve ertesi gün randevu almak için Tunç Bey'i aradım. Sorunlarımızla ilgili yaptığımız kısa konuşmada işini iyi bilen ve daha önemlisi güven veren bir uzman izlenimi edindim ve alabileceğim en erken zamana randevu aldım. İlk görüşmeye giderken biraz tedirgin olmakla birlikte önemli bir adım attığımıza inandık. Karşımızda gerçekten işini seven, kendisini okul haricinde de geliştirmiş ve belki de en önemlisi bunları kendi aile hayatına da uygulayabilmiş birisini bulduk. Gittiğimiz gun Tunç Bey'in eşi ve tatlı çocukları da oradaydı. Gördüğümüz düzeyli ve sevgi dolu aile, inadımızın ne kadar da gereksiz olduğunu kanıtlar gibiydi... O günden bugüne tam 3 ay geçti ve biz evin içindeki iki yabancıdan hayat arkadaşına dönüşmeye basladik. Bir yerlerde kaybettiğimiz ve bulmak için uğraşmadığımız sevgimizin değerini anladık. Tunç Bey'in yerinde tespit ve tavsiyeleri, karakterlerimize saygılı ve eşit mesafedeki yaklaşımı evliliğimizin gidişatını tamamen değiştirdi. Eşinizle, kendinizle, yaşantınızla ilgili çözemediğimiz sorunlarınız varsa Tunç Bey'in önerilerine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Bu tip uzmanların öncelikle kendi hayatına çekidüzen verebilmiş kişiler olması bize göre çok önemli. Tunç Bey bu sitede aldığı tavsiyeleri fazlasıyla hak ediyor, biz de herkese tavsiye ederiz.
     7 Beğeni    
Pelin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57017
Tunç Bey'i bu siteden buldum doğrusu çok psikolog araştırmıştım hatta hepsini tek tek aramıştım ama ben gerek kariyeriyle gerekse hakkında edindiğim ön bilgiyle Tunç Bey'i tercih ettim ve iyi ki tercih etmişim iyi ki tanımışım Tunç Bey'i. Tunç Bey, işini çok iyi yapan bir terapist karşınızdayken bir psikolog değil bir abi bir arkadaş bir baba bir dost her şey oluyor kendiniz bile oluyor. Hatta Tunç Bey'in seansına giderken kendinizle yüzleşmeye gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bunu tüm psikologlar için derler ama öyle değil kesinlikle öyle değil. Ben genç bir yaştayım ve ilk seansa giderken kendimi çok çok problemli bir insan gibi hissediyordum ama daha ilk seasnta bunun öyle olmadığını anladım Tunç Bey, bunu sağladı. Hayatımda takılı kaldığım o kadar şey vardı ki bunlardan kurtuluş yolunu Tunç Bey gösterdi bana hatta onun bana gösterdiği doğruları kabullenmeyip yanlış yapmaya kalktığımda bile Tunç Bey kendinde beni gösterdi beni benimle yüzleştirdi. Zaten bir süre sonra terapiste değil de can arkadaşınızla yahut siz nasıl adlandırırsanız sizi hiçbir şekilde yalnız bırakmayacak bir dosta gidiyor gibi olacaksınız. Tunç Bey böyle bir terapist işte bence mükemmel bir insan. Ayrıca ofisinin bulunduğu konum oldukça güzel bir yer o huzur veren ortamında kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Tunç Beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Canan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56786
Merhaba tunç bey, sizi tanıdığımdan beridir psikolojik sorunlarım azaldı.Hem ilişkidede daha çok bilgiye sahip oldum.Gerçekten şu ana kadar gördüğüm en iyi danışman sizsiniz.Sizi arkadaşlarımada tavsiye ediyorum,tanıdığım herkese aynı zamanda kendimede tavsiye ediyorum. tüm hayatınız boyunca size başarılar diliyorum.Bana bu ana kadar yardımcı olduğunuz içinde çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Sena Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55903
Merhaba ben Sena! Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım Tunç abi çok değerli bir insandır.Tunç Bey'den ziyade Tunç abidir:) psikolojisi bozuk bir ergen olduğumdan ve kendime bazen kontrol açısından yetemediğim için bir danışmana ihtiyacım olduğunu düşündüm.Obsesiflik ve anksiyete bozukluğu var bende.Oldu bir kere artık yapcak bir şey. Baktım ki kayış hafiften kopuyor , sürekli gereksiz bir tedirginlik ve korku içersindeyim sonra ağlama nöbetleri de var tabi ki.. Durum iyicene kronikleşmeden Tunç abi'ye koştum .Dedim alın bu beynimi iyicene dövün , yoğurun kendine getirin yoksa ben kapatılcam bir yerlere. O kapatılma , delirme korkuları zaten insanın hayatının içine ediyor o yüzden çok ihtiyacım vardı Tunç abiye. Valla ciddi ciddi oturup öğretmen - öğrenci gibi muhabbet etmiyoruz . Matrix'ten sahneler bile izlemiştik (filozofik bir yorum içerdiğinden her neyse) , sonra kendi problemlerimle dalga geçebilme gücü verdi.Aslında hissettiklerimin baş edilebilir şeyler olduğunu farkettirdi. Böyle hayatımı baştan sona değiştirdi , aaa işte ben kendimi buldum , iyileştim Tunç abi artık benim antidepresanım gibi şeyler demicem aksine asıl gücün sizin içinizde olduğunu gösteriyor ki bu çok değerli bir şey. Çünkü hayatınız boyunca siz kendinizle baş başasınız, çevrenizde birçok kişi olsa da sorunları kendi başınıza hallediceksiniz. Tunç abi'nin "her şey yolunda merak etme" demesi bile öyle güzel umutlar veriyor ki bana ; o rahatlama hissinin ne kadar değerli olduğunu psikolojik sıkıntı yaşayanlar bilir.:)) Son derece pozitif biri , sizinle gerçekten ilgileniyor , didiniyor. 1 saatlik seansla sınırlı değil ondan sonra da takip içerisinde bu da ona güvenmemi sağlıyor. Kendimi kötü hissettiğim an çekinmeden mesaj atabiliyorum o derece iyi bir danışman. Sonuna kadar tavsiye ediyorum:)
     3 Beğeni    
N. Nergiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55275
Kendinizi tanimak mi istiyorsunuz? Olumsuzluklarla yuzlesmek, cozum odakli mi olmak istiyorsunuz? Hem ozel hayatinizda hem is hayatinizda.. Hani icimizde bir turlu tanimlayamadigimiz şu hislerimizin OBJEKTİF olarak birinden su gibi tanimlanmasini duymak, sonrasinda ise cozum bulmaniza yardimci olunmasini mi istiyorsunuz? Seceneklerin hatirlatilmasina siddetle ihtiyaciniz mi var? Hem profesyonelligi hem de samimiyeti birarada buldugum TATAKER DANIŞMANLIK'a hos gelmissiniz :-) Dogru adrestesiniz.
     3 Beğeni    
İ.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55152
İyi olacak hastanın danışmanı ayağına gelirmiş ! Hayat enteresan. 5 sene önce Tunç Bey İzmir'deyken kendisine ozamanki sorunlarımla ilgili e-mail atmıştım ve beklenmedik biçimde ilgili bir cevap alınca sevinmiştim. Keşke İstanbul'da olsaydı da gidebilseydim demiştim ve mecburen başka bir psikoloğa gitmiştim. Hayat bu iniş çıkış derken 2011 sonunda yine bazı sorunlar ve Tunç Bey neler yapıyor derken bir baktım İstanbul'a geliyor. Dahası online terapiye başlamış. Süper bir hizmet. Hemen ilk fırsatta telefon üzerinden ilk görüşmemizi yaptık. Süper iyi oldu. Ve sonra İstanbul'da görüşmeler başladı. Kendisinin bana çok faydası oldu. Özellikle terapiler sonrasında yazdığım e-maillerimi cevapsız bırakmaması her zaman destek alabileceğimi hissettirmesi her psikologta bulamayacağınız bir nimet. Peki iyi oldum mu :) Hayır tam olarak değil ! Ama kendim oldum, savaşçı oldum... Buna devam edebilirsem iyi olacağım... Kimsenin elinde sihirli değnek yok... Tunç Bey'e verdiği ve vereceği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum ve ihtiyacınız varsa denemenizi tavsiye ediyorum, en azından size uygun çok güzel bir kitap önerecektir ve kendinize birşey katmış olacaksınız... Sevgiler...
     3 Beğeni    
İa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55080
Hiç bir psikolojik danisman, sorununuz ne olursa olsun size çözüm sunmaz. Sunmamalı da bence. Ancak sorunu çozebilecek potansiyeli ve bakiş açısını sizde ön plana çıkarırsa başarılı olur. Kişisel düşüncem bu yönde. Ve ben de buna inanarak internette araştırarak Tunç Bey'e gittim ve başarılı olduğunu düşünüyorum. Eğer siz de aklinizin bir köşesinden çıkmaza girdiğinizi ve çözüm aradığınızı düşünüyorsanız ciddi anlamda tavsiye ediyorum. Emin olun siz ne kadar açık sözlü ve yürekli olursanız sizdeki kilidi açacak anahtarı size sunacaktır. Saygılarımla
     3 Beğeni    
N.İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55078
Evliliğim ile ilgili çıkmaza girdiğim bir dönemde Tunç Bey'i internetten araştırma yaparken buldum. Hemen randevu alıp aynı gün akşam üzeri kendisine ulaştım. Aynı zamanda eşimde aynı gün Tunç Bey ile görüştü. Tunç Bey daha ilk görüşmemizde sorunlarımıza çare bulmaya başlamıştır. Hem eşime hemde bana verdiği ve eş zamanlı okuduğumuz kitaplar da mükemmeldi. Şuan mutlu bir evliliğim var, kötü günler geçmişte kaldı. Evliliğimde sorun yaşamıyorum diyenlere bile tavsiye ediyorum. Doğru sandığınız şeyler ileride karşınıza sorun olarak çıkabilir. Lütfen dikkate alınız ve Tunç Bey ile mutlaka tanışınız. Tekrar teşekkürler Tunç Bey. Sevgi ve saygılarımla,
     2 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2012
TavsiyeNo: 55074
Tunç beyi ablamın tavsiyesi ile tanıdım ve danışanı oldum. Önce facebooktaki paylaşımlarını çok beğendim. Danışanı olmak için randevu aldım. Kendimi yıllardan beri tanıdığım birine bile anlatamayacağım şeyleri paylaşırken buldum. Kendisinin uzmanlık alanlarından biride aile ve evlilik danışmanlığı olduğu için bir sonraki görüşme eşimle oldu. Eşimin akşam eve geldiğindeki davranışları ve ifadeleri Tunç beyin doğru adres olduğunu ve doğru bir yolda yol aldığımızı farkettim. Bence her evli çift içinden çıkamadığı durumlarda bir uzmandan yardım almalı. Bizim terapilerimiz sürüyor ve sürecek inşallah... Herşeyin güzel olması dileğiyle...
     2 Beğeni    
S. C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54847
Merhaba, Tunç bey'den yaklaşık 5 ay kadar önce çift danışmanlığı ve bireysel danışmanlık hususunda yardım aldım. Tunç bey gayet profesyonel, kadın ruhundan çok iyi anlayan sorunları iyi analiz eden ve siz daha sormadan soruların cevabını veren iyi bir doktor. Problemli giden evliliğim hakkında ve ilişkiler hakkında çok şey öğrendim. Ayrılık sürecinde Tunç Bey, bana çok yardımcı oldu. Terapiden çıkınca hep kendimi rahat ve güvende hissettim. Eğer çift terapisine gidiyorsanız ve eğer eski eşimin aksine terapiye gelmeye ve evliliğini düzeltmeye gönüllü bir eşiniz varsa Tunç bey çift olarak mutlu olmanız için size çok yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Sevgiler,
     3 Beğeni    
Anıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54236
Merhaba..Ben Tunç Abiyi internet ortamında uzun bir süre araştırdıktan sonra buldum..onun hakkındaki görüşleri okuyarak ona gittim..sevgilimle,ailemle ilgili sorunlarım vardı ve depresyondaydım.hiç kimsenin beni anlamadığını düşünüyordum..kendimi birçok konuda çaresiz hissediyordum ve bunun son bulmasını istiyordum..görüşmeye gittiğim ilk gün endişeliydim fakat odasına girdikten ve konustuktan sonra onun son derece sıcakkanlı ve içten biri olduğunu gördüm.bu sayede kendimi rahat bir şekilde ifade edebildim.Tunç abi beni gayet iyi bir şekilde dinledi olduğum gibi kabullendi ve sorunlarımı çözmemde yol gösterdi.artık hayatla barışık ve çok daha mutluyum.kendisine buradan bir kere daha teşekkür ederim.ve herkese ısrarla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Müge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53937
Tunç beyi yaklaşık 1 yıl önce tanıdım sorunlarından bahsetmek istemiyorum ama kendisini tanıdığım zaman ilk önce güven hissettim ve sonrası bütün problemlerimi çözmemde cok ama cok yardımcı oldu. Kotu bir durumdaydım cok profesyonel biri ama suan hersey yolunda :) istanbula taşınmasına cok üzüldüm ama oradan bile her konuda yanımda olup destek oluyor kesinlikle tavsiye ediyorum herkese ;) cogu zaman kendimiz sorunlarımızla basedemiyoriz bunu hissettiğiniz an tunç beyle kesinlikle tabidmalisiniz iyiki tanıdım tunç beyi cok iyi !!!!!
     3 Beğeni    
Ayşe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
9.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53756
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53534
merhabalar ben de tunç hocamı bu sitede tanıdım.kendisi istanbulda olduğu için tanışma fırsatım olmadı yollarımız uzakta olsa yakınlığını hiç esirgemedi.aile sorunlarım olduğunu ,bu süreçte nasıl davranmam gerektiğini sordum.mail yoluyla kensine ulaştım sorunlarımı anlattım.bu kadar kısa sürede cevap vereceğini sanmıyordum ama böyle olmadı hemen cevap verdi sorularıma.anladım ki onu diğer meslektaşlarından ayıran bu özelliğiydi.maddi çıkarlar için değil de insanların sorunlarına yardım eli uzatmak için seçmişti bu mesleği.bana verdiği bilgiler bir insanın duymak istedikleri değil de ''gerçekleri göstermek '' adına verdiği bilgilerdi.eğer sizin de yardıma ihtiyacınız varsa hiç şüphe etmeden tunç hocamıza danışın derim.teşekkürler tunç hocam:)
     1 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53387
Tunç bey, Tek kelime ile mükemmel bir uzman ve kişilik.eşimle sorunlarımızın içinden çıkalamadığı bir zamanda kapısını çalmıştım tunç bey in.daha ilk görüşte öyle sıcak ve samimi bir ışığı vardı ki tamam diyorsunuz bu aradığım uzman ve bana yardım edebilecek kişi.sizi o kadar iyi analiz ediyor ki sorunları kısa sürede çözüme kavuşturuyor.ayrıca diğer psikologların yapmadığını yapıp, gidemediğim durumlarda mail aracılıgı ile de yönlendirmelerde bulunuyor.bu çok büyük bir fedakarlık. Uzlaşmacı ve olay çözücü bir uzman kesinlikle ve kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum.eminim pişman olmayacaksınız.
     1 Beğeni    
Serpil ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53320
Tunç Beyi bu site aracılığıyla tanıdım. Onlarca uzman arasında gidip geldim. Gözüm sürekli Tunç ismine takılıyordu. Karasızdım ama içimdeki his de bana Tunç Bey diyordu sonunda bende onunla görüşmeye karar verdim. Hiç iyi değildim onun yanına gittiğimde çok çaresizdim çok umutsuzdum güvensizdim ama daha ilk seansta sevmiştim onu o kadar rahattı ki o kadar sakinleştiriodu ki insanı daha ilk görüşmede huzurla çıkmıştım yanından. Görüşmelerimiz bir kaç ay daha devam etti ve o üzücü olay oldu Tunç Bey İzmir'den İstanbul'a taşındı. Hayatımın tek doğru kararı Tunç Bey'miş bunu da o İzmir'den gittiği için kendime başka bir uzman bulduğumda anladım. O uzmanın yanından kaçar gibi çıktım ve ilk işim tekrar Tunç Bey'e ulaşmak oldu. Ama o İzmir'de değildi artık. Okadar mesafeye rağmen taa İstanbul'dan yine elini uzattı mesafeleri aradan kaldırdık ben yola yine onunla devam etmeye başladım. Tunç Bey çok candan çok vicdanlıdır ve sizin o an ne duymak istediğinizi çok iyi anlıyor, mucize gibi konuşuyor. Zaten Bey diye hitap ettiğiniz o insan bi süre sonra içinizde bir "abi"ye bir "baba"ya dönüşüyor. En az onlar kadar hassas yaklaşıyor size, en az onlar kadar kıyamıyor, en az onlar kadar yanınızda olmaya çalışıyor. Siz fark etmeden sizin hatalarınızı fark ettiriyor. Asla suçlamadan asla açık açık söylemeden yapıyor. Bunu nasıl yapıyor bilmiyorum ama dedim ya mucize gibi işte size herşeyi fark ettiriyor. Onunla konuşurken kabullenmek istemediğiniz doğrular bi anda sizinde doğrularınız oluyor. Hayata tekrar tutunuyorsunuz en güzeli de ne biliyor musunuz? Tunç Bey'le görüşmek istediğinizde sadece terapi gününü beklemak zorunda değilsiniz. Çok kötüyseniz o yine olduğu yerden bi şekilde elini uzatıyor yine yanınızda olmayı başarıyor. Ben hala Tunç Bey'in danışanıyım istanbulda olmasına rağmen görüşmelerimiz devam ediyor ve iyi geliyormu diyorsanız, evet çoook iyi geliyor. İyiki tanımışım onu. İyiki karşıma çıkmış. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyiki Varsınız Tunç Bey.
     10 Beğeni    
İzmirli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53302
(Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
C.S. - O.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52758
Tunç Bey'le sıkıntılarımızın gercekten arttığı, birbirimizden soğuduğumuz, problemlerimize çözüm bulamadığımız bir donemde, esimin arastirmalariyla tanışmış olduk. Sakin, sağduyulu ve yargilamayan tavriyla bizi çok iyi karşıladı. Aslında hepimizin çok iyi bildigi ama günlük hayatta unuttuğumuz degerleri bize yeniden hatırlattı ve bunları uyguladığımızda iliskimizin düzelmeye başladığını farkettik. Kısa sürede, efektif bir sekilde sorunlarımızı çözmemize ve birbirimizin degerini yeniden anlamamıza yardımcı oldu. Yeniden mutluluğu ve huzuru yakaladığımız için ona çok teşekkür ederiz. Tavsiyeediyorum.com aracılığıyla, evliliğinde sıkıntı yaşayan çiftlere Tunç Bey ile tanışmalarını öneriyoruz. En azından 1 kere giderlerse, ona güvenip seansların devamını getireceklerine eminiz.
     3 Beğeni    
Nurten
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52500
Eşimle oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyorduk. Tek başımıza halledebileceğimiz sorunlar yaşamıyorduk. Bu nedenle bir uzmana danışmamız gerekiyordu. Tunç Bey'in İnternette yayınlanan bazı makalelerini okuyup, beğenmiştim. Sonra kendisine ulaştım. İlk görüşmeden itibaren ben de eşim de kendimizde bir rahatlama hissettik. Kuş gibiydik, ikimiz de ayrı ayrı anlaşılmış hissediyorduk. Bize kitap tavsiye etti, daha önce o kitabı hiç duymamıştık. Okuduk çok iyi geldi. Tam bizim sorunumuza yönelik bir kitaptı. Sonraki görüşmelerde hep aynı duyguyla ayrıldık Tunç Bey'in yanından. En önemlisi umutluyduk artık, bir şeylerin düzeldiğini, yoluna girdiğini hissediyorduk. Bunu sağlayan da Tunç Bey'di. Kendisi, güven vericiydi, iyi bir konuşmacıydı, konuşması akıp gidiyordu, durumları çok iyi tarif ediyordu, çözüm önerileri sunuyordu, görevler veriyordu, her defasında baştan almak zorunda kalmıyorduk, süreci takip ediyordu. Malesef kendisi geçen aylarda İzmir'den ayrıldı, artık İstanbul'da yaşıyor. Biz İzmirliler çok üzüldük. İstanbullular çok şanslı... Şunu da samimiyetle söyleyebilirim; henüz İzmir'de onun yerine koyabilecek bir danışman bulamadık. Kendisini canıgönülden tavsiye ediyoruz.
     8 Beğeni    
Us
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52340
Tunç Tataker, iyi, doğru ve dürüst bir insan, çok iyi bir aile babası ve konu ile ilgili olarak da gerçekten mükemmel bir psikolojik danışman. Doğru ve yerinde tespitleri ile insanı kendine getiriyor. Doğruyu ve olması gerekeni gösteriyor. Hayatın belli başlı kurallarını açıyor, işaret ediyor ve görmenizi, anlamanızı sağlıyor. Yaşamanın ne kadar değerli ve güzel bir şey olduğunu anımsatıyor. En başından söylüyor gerçekleri, gerçeklerinizi ve gerçeklerini ! İstismara açık olan psikolojik danışmanlık mesleğinde tam bir dürüstlük çizgisinde hareket ediyor. Sizi ve kendisini hiç bir zaman oyalamıyor, yardımcı olabileceği son noktaya kadar devam ediyor, elinden geleni yapıyor. Sonrasında iş insanın kendisinde bitiyor tabi, her zaman ve her yerde olduğu gibi. Tunç beye ve kendinize sonuna kadar güvenin... Mutlu, sağlıklı ve huzur bir hayat dileklerimle... US
     3 Beğeni    
Ayhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52339
(Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52130
Tunc beyi arkadaşımın sayesinde tanıdım.. 2 yıllık evliyim ama sorunlar kısa zamanda başladı.ne yapabilirim nasıl atlatiriz bu krizi derken Fatoş ablam uzman biriyle görüşmem gerektiğini söyledi. İlk kez bir danışmana gidicektim ve önyargılarım vardı..ama ilk görüşmede harika bir karşılama samimiyet ve güven duygusu verdi tunc bey.olaylara evliliğe bakış acımı değiştirmemi sağladı .daha sonra esimle birlikte gittik gayet verim aldık. Daha öğreneceğimiz danışacağımız o kadar çok şey var ki:) eğer sorunlarla bas edemiyorsanız lütfen hemen tunc hocamın kapısını çalınız.. Biz devam ediyoruz onun kapısını çalmaya:)
     2 Beğeni    
S.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51981
Tunç bey'le tavsiyeediyorum.com aracılığı ile tanıştım. Genel olarak nazik biri. Tunç bey'in bana problemimle ilgili bir yardımı olmadı ancak bana yardımcı olamayacağını dürüstçe ilk seansımızda söylediği ve yardım edebilecek kişilere yönlendirdiği için kendisini takdir ettim. Kendisini fazla tanıma şansım olmadı ancak danışanları en azından sömürülmeyecekleri ve yanlış tedavilerle oyalanmayacakları konusunda kendisine güvenebilirler. Kendisine başarılar diliyorum.
     4 Beğeni    
Pm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51576
Tunç Bey i tavsiyeediyorum.com sayesinde buldum. Hayatımda önemli bir değişim geçirmiştim ancak bu süreçte kaybolmuştum. Geleceğe dair kaygılarım vardı ve oldukça karamsardım. Kendisine ilk görüşmemizden itibaren güven duydum ve içtenliği sayesinde kendimi özgürce ifade edebildim. Kendisinin bu değişimi aşmamda ve özgüvenimi yeniden sağlamamda büyük katkısı oldu. Paylaşımları ve önerdiği kitaplar çok keyifliydi. Teşekkür ediyorum, ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Kendim ve Ben
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51561
Hayatımın dönüm noktasında Tunç Bey karşıma çıktı, ya daha fazla dibe batıcaktım,ya da hakettiğim yere yani şu anki bulunduğum duruma gelicektim. Tunç Bey'le ilk seasımızda neredeyse sadece ben konuştum ve şunu hissettim; bir insanın beni yargılamadan dinlemesini çok özlemişim. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, etrafınızda olan insanlarında böyle yapması gerektiğini bana öğreten kişidir. Bu hayatta benden önemli hiç kimsenin olmadığını,ben istemediğim sürece kimsenin beni üzemeyeceğini öğrendim. Onca zaman sonra içten gülmek,mutlu olmak,bunu yürekten hissetmek,yaşama sevincine sahip olmak;işte bunlar Tunç bey'in bana,benim hayatıma kazandırdıkları.. Ben bunu tek başıma yapamazdım,Tunç Bey beni dinledi,önemsedi,değer verdi,en önemlisi bilinçlendirdi... Yazılan yorumlar okununca abartılı gelebilir,benimde ilk düşündüğüm buydu ama şunu unutmayın denemeden bilemezsiniz. Benden tavsiye ; Deneme değer, en iyiyi ve en güzeli hak ediyoruz...
     3 Beğeni    
Tuğba A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51394
Tunç Bey'i tavsiyeediyorum.com sitesi aracılığı ile buldum. Uzun zamandır profesyonel bir destek almayı düşünüyordum ancak nereye ve kime gideceğim konusu benim iin muammaydı. Tunç Bey hakkındaki tavsiyeleri okuduktan sonra hiç düşünmeden bir randevu alarak gittim. Yıllara dayalı hatta adını bile koyamadığım sıkıntılarım olmasına rağmen ilk görüşmemizden itibaren sanki bana sihirli bir değnek değdi. Bunu hiç abartmadan söylüyorum ki gerçekten de böyle oldu. Erkek arkadaşımla hemen hemen hiç bir sıkıntım kalmadı. Kendimle ve hayatla daha barışık, dingin bir insan haline geldim. Bunun neden ve nasıl olduğunu inanın şu an bile kavramakta güçlük çekiyorum. Sanırım Tunç Bey'in özel bir enerjisi var ve gerçekten ruhsal olarak dokunduğu kişiye çok iyi geliyor. İşini amatör bir ruhla ama son derece profesyonel yapan Tunç Bey ile seanslarımız devam ediyor. Benim gibi kime gideceği ve nereden başlayacağı konusunda sıkıntı çekenlere hiç çekinmeden Tunç Bey'i tavsiye ederim. Size yararlı olamayacaksa bile bunu açıkça söyleyeceğinden ve sizi en sağlıklı yola sevk edeceğinden hiç bir şüpheniz olmasın. Tekrar teşekkürler Tunç Bey.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Mithat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51344
Tunç Bey'in ismini Marmaristeki bir kaç arkadaşımdan duymuşdum.Bu işte uzman olduğu konusunda birçok tavsiyeler aldım.Ne var ki destek almak beni her zaman korkutuyordu.Eşimle olan ufak sorunlarımızı halledemediğimiz için tavsiyeediyorum.com da bir araştırma yaptık ve Tunç Beyi gördük.Kendisine ulaşma imkanımız oldu.Bir randevu aldık ve kendisini İstanbuldaki ofisinde ziyaret ettik.Eşimle yaptığımız İstanbul yolculuğu bize ilaç gibi geldi.Kısa bir meceradan sonra 2 gün bir otelde kaldık.Tunç Bey'le randevumuz daha başlamadan bize ilaç gibi gelmişti.1,5 saatlik aile terapisinden sonra hiç farkında olmadığımız şeylerin farkına vardık.Tunç beyin kendisine emeklerinden dolayı çok teşekür ediyoruz.Çocuklarımız için de ayrıca randevu alarak kendisiyle tanışmalarını istiyoruz.Biri üniversitede okuyan diğeri ergenlik çağında 2 evladımız var.Tunç Beye iş hayatında başarılarının devamını diliyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Marmaris'te oturduğu Site Editörlerince doğrulanmıştır.
     3 Beğeni    
Kadri BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51318
Psikolojik destek almak konusunda çok düşündüm.Tavsiye ediyorum.com dan yaptığım araştırmalarda Tunç Bey için yapılan izlenimler çok dikkatimi çekti.İstanbul ofisinde kendisiyle görüşme talebim üzerine tanışma fırsatım oldu.Beni anlayan bunca arkadaşlarım içerisinde neden bugüne kadar psikolojik destek almakta geciktiğimi anlayamadım.Tunç Bey işinde oldukça profesyönel ,anlayışlı ,arkadaşça ve samimi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.Sevgilerle.
     3 Beğeni    
Melike Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51237
Kendisinden bir hastasının referansıyla randevu aldım ve görüşmeye gittim. kişisel sorunumun içeriğini sizinle paylaşmama hakkımı saklı tutarak izlenimlerimi kısaca yazmaya çalışacağım. yanında çalışan iş arkadaşlarından Tunç Bey'e kadar herkes oldukça güleryüzlüydü. İlk kez böyle bir görüşme yapacağım için oldukça gergindim. Ama içeri adım attığımda kendimi çok rahatlamış hissettim. Sohbet boyunca saygılı ve mesafeli ama ölçülü, samimi yaklaşımı bende ayrıca bir rahatlama uyandırdı. Çünkü kim olursa olsun benim için ilk görüşte davranış ve konuşma tarzı çok önemlidir. Saygı görmek ve ciddiye alınmak isterim. Şahsi olarak görüşüm, Tunç Bey'le rahatlıkla iletişim kurabilmeniz ve kendinizi değerli bilgileri ve tecrübesi ışığında uzman bir kişiye rahat ve güvenle zaman geçirmeniz açısından oldukça olumlu. Şu an yaşamış olduğum depresyonları, öfke patlamaları ve travmaları, sayesinde kendimle daha barışık olarak halledebiliyorum. Evlendiğimde de gerektiğinde kendisinden uzmanca bir yardım almayı düşünüyorum. Hepinize sağlıklı günler.
     4 Beğeni    
Mustafa N. ALİHANOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51066
Psikolojik Danışman Tunç Beyle Benim gibi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan bir doktor arkadaşım aracılığla oldu.İyi ki tanışmışım diyorum çünkü kişisel gelişim ve psikolojik danışmanlık konusunda çok başarılı bir uzman.Tunç beyle İzmir de olduğu süre içinde çok fazla hasta için profosyonel yardım aldık ve gerek hastalarımız ve gerekse biz kendisinden çok memnun kaldık.İstanbula gitmesi bizim için hiç iyi olmadı ama İstanbullular için çok iyi bir Psikolojik Danışman kazandıkları için tebrik ediyorum. Tüm içtenlik ve samimiyetimle Tunç beyi tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Ceren Bal
9.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51037
Dünyalar iyisi olan Tunç Tataker ile yolumuz yeniasır gazetesinin sarı sayfalarında kesişti :) iş başvurusu için gittiğimde ben kendisinin ne kadar iyi bir insan olduğunu geçirmiştim aklımdan ... ama zaman bana gösterdiki sadece insan olarak değil bi danışman olarak ta alanınnda bir numaraydı. bu izmirde sorunlarına çare bulamayacağı kişi tanımıyorum :) siz benim patronum olmadınız hiçbir zaman hep bir abiydiniz . eminim ki istanbulun da size çok ihtiyacı var . izmirden size kucak dolusu sevgiler . mesleki hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum ... Psikolog Tunç TATAKER' i herkese şiddetle tavsiye ediyorum :)
     7 Beğeni    
Mel.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50675
Herkese merhaba, Okuduğunuz bu yazı bir tavsiyeden öte Tunç Bey'in hayatıma "iyi ki de değdiğine" dair karaladığım bir teşekkür mektubu olacak. 24 yaşında İzmir'de okuduğum yıllarda yine bu site aracılığıyla kendisiyle tanıştım.Şimdi 29 yaşında ve İstanbul'da bana yeten mutlu bir hayatım var. Huzurluyum! Tunç, bana ne mi yaptı? O yaşıma kadar benim göremediğim, yüzleşmekten kaçtığım ve akıp gürleyen suyun önüne özenle biriktirdiğim o taşları teker teker kaldırmama yardımcı oldu. Hepsi bu! Bu sorunlar: aile, ilişki ve iş üçlüsünün birbirine geçip kördüğüm hale gelmesiydi. (Şimdi hepsi yerli yerinde ve çok sağlıklı.) Hayatında hiçbir şey kolay olmaz ya hani, sana göre bu hep böyledir ya, bu da kolay olmadı tabi, bana kalsa taşlar kalktığı gibi yerine dizilirdi ama ben onu tanıdıktan sonra bunu yapamadım. Sihirlidir Tunç! Her görüşmemizde bana güç oldu, nefes oldu, hayat oldu. Ne zaman arasam, mesaj atsam (kendisi askerdeyken bile) hep cevap verdi, muhakkak geri döndü. Bırakmaz, asla arkasını dönmez sana. O İzmir'de ben İstanbul'daydım ama uzaklık bu ilişkiyi hiç bozmadı. Şimdi iyi ki İstanbul'da ve yeni danışanlar için büyük bir şans. Tunç gerçekten çok mutluyum, sana binlerce kez teşekkürler. Her gün senin için dua ediyorum...
     3 Beğeni    
Ela
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50562
Tunç beyi sitenizden keşfettim.bukadar olumlu güzel yorumları okuyunca bana yardımcı olacağını düşündüm ve kendisine mail attım birakaç saat içinde dönüş yaptı ve ben o an karar verdim doğru yerdeyim diye..çok zor karışık bir dönemdeyken tunç bey benim mucizem oldu.Nişanlıyım ama bir türlü evlilikle ilgili konuşamıyoruz korkularımzı hat saffadaydı ve anladıkki bir destek almamız gerekiyor ve karşımza tunç bey çıktı kendisiyle yaklaşık 4 aydır düzenli olarak görüşüyoruz çok güler yüzlü kaliteli bir insan bize çok yardımı oldu en azından şuan da nişanlımla bir tarih aldık evlilik için ilişkimizde farklı bir boyut kazandık karşılıklı biribirimizi anlıya biliyoruz bunların hepsi tunç beyin sayesinde oldu kendisine buradan tekrar tşk ediyorum iyiki tanımışız sizi 2 hafta sonra görüşmek üzere:))
     2 Beğeni    
P.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50504
Merhaba, Tunç Bey ile yeni tanıştık, kendisinin danışanıyım. Seanslarımız boyunca kendimi yanında çok rahat hissettim, ailemden ya da yakın arkadaş çevremden bir insan gibi. Bir uzman için bunu başarabilmenin oldukça zor olduğunu düşünüyorum. Bu sebepten çevremdeki herkese Tunç Bey ile görüşmelerini tavsiye ediyorum, ona gitmeniz için çok özel problemleriniz olması gerekmez, yalnızca kendinizi iyi hissetmek için bile rahatlıkla ziyaret edebileceğiniz biridir.
     2 Beğeni    
G.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50188
Tunç Bey'i bu site sayesinde buldum. Makalelerini okuduğumda "işte tam da benim yaşadıklarım!" diye düşünmüş ve Tunç Bey'in bana yardımcı olabileceğine kanaat getirmiştim. Birebir görüştüğümüzde de kendisi ile ilgili yanılmadığımı anladım. Daha önce de birkaç psikolog deneyimim olmuştu ama bir türlü frekansımızın uyuşmadığı hissine kapılıyordum. Oysa ki Tunç Bey ile daha ilk andan itibaren elektriklerimiz tuttu ve ben kendisine güvenebileceğimi hissettim. Kendisi ile konuşurken sanki bir dostunuzla dertleşiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Çünkü Tunç Bey karşısındaki insanı kasmadan, samimiyetle yaklaşarak ve teorik değil pratik çözüm önerileri sunarak hayatta kaybolduğunuzu sandığınız bir anda doğru yolu bulmanıza yardımcı oluyor. Kendisine ilk gittiğim günü hatırlıyorum da, o kadar çaresiz ve umutsuz hissediyordum ki..Ama onun bana önerileri sayesinde eski yaşam enerjime kısa bir sürede kavuştum. Bu arada Tunç Bey'in yanında çalışan Dilek Hanım'dan da bahsetmeden geçemeyeceğim. Güleryüzlü ve nazik tavırlarıyla daha ofisten içeri girer girmez kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlar...Sonuç olarak Tunç Bey'i yardım almak isteyen ve bundan çekinmeyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Fatoş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50065
çok zor günler geçiriyordum birinin beni çekip çıkarmasını istiyordum mucize bekler gibi..arkadaşımla telefonda konuşuyordum çok kötüyüm bir uzmandan yardım almak istiyorum dedim. var mı aklında isim hayır dedim lütfen bul diye rica ettim.. yarım saat sonra döndü netten buldum isim verdi telefon numarısını alıp hemen arayıp randevu aldım.. ertesi gün sıkıntılı gittim kiminle karşılaşıcam nasıl karşılayacak diye bir yığın soru vardı kafamda..kapıyı sesiyle insana huzur veren güzel bir yardımcı açtı başlangıç harika dedim:) ve nihayet tunç beyy..harika bir sohbet rahatlatıcı kendini güvende hissettiriyor..hayatımda başka bir pencere açamamı sağladı eskisi gibi kendine güvenen fatoş etrafına pozitif enerji veren kadın..durmak yok ama başladığımız yolculuğa devam ediyoruz.teşekkürler tunç tatater..siz de böyle birine ihtiyaç duyuyorsanız hemen telefona..
     2 Beğeni    
Gönül
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50040
Kendisini tanıdıktan sonra yaşadığım olaylarda farklı bir bakış açısı bakmamı sağladı.Özelliklede belirlediği bir konu üzerinde yapılan yorumlarla gerçekten söz hakkımız olduğu hissini bana çok güzel hissettirdi.Kendisiyle iletişim halinde olamadığım zaman bile sorduğum hiçbir konuda beni yanıtsız bırakmadı.Tunç Bey siz çok DEĞERLİSİNİZ.Bazen attığınız bir adımla çok şaşırsamda sonucu beni çok mutlu ediyor.Gerçekten her zaman hayatımda olursanız (arkadaş,dost,danışman....) ben çok huzurlu olurum.Sizin bilgileriniz ve tecrübelerinizden yararlanmaya çalışmak sizinle iletişimde olmak benim için çok önemli.Sizi tanıdığım için çok memnunum.Umarım devamı gelir her zaman.Çünkü en zorlandığım konuda bile bana çok güzel bir hayat rehberisiniz.Herkese tavsiye ediyorum çünkü sonucunda mutlu olacak ve bakış açınız değişecek hayata..Tunç Bey yürekten Saygılarımla..
     2 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50033
merhabalar bende sızın gıbı kendıme ıyı bır uzman danısman ve benı gercekten ıyı edecegıne ınanacagım bırıne ıhtıyac duyarak ınternette arastırma yapmaya basladım.uzun bı arastırmadan sonra tunc beyı buldum.ıyıkı tunc beye gıtmısım kendısınden cok memnunum.ılk gıttıgınız anda sıze gercekten yardım edebılecegını sıze hıssettıryo ve guvenı yuzunden dahı alıyosunuz.ılk goruste son derece guleryuzlu samımı bır okadarda mesafeyı koruyabılen mantıklı ve guclu bır uzman.dıger uzmanlarla karsılastırdıgım zaman asıl farkı anladım dıgerlerı sadece profesyonelce yaklasıyo sıze sadece ıs ve maddı gelır olarak baktıgını hısedıyosunuz sızınle hıcbı ıletısım kuramıyolar cok acık ve net bır dılde sıze fıkırlerını sunmuyorlar he o samımıyetsız hasta doktor ayrımını goruyosunuz fakat tunc bey gercegı tumuyle sıze sunuyo bunu yaparken sankı bır dostunuz yakınınızcasına bır tavrı var sızı gercektn anladıgını sıze deger verdıgını gorebılıyosunuz. bunlar benım ıcın cok onemlıydı.suan tedavım devam edıyor hatta yarında gıdıcem :) bana tavsıyelerıne uymaya calısıyorum hepsını yatıgım takdırde ıylescegıme ınanıyorum danışmanıma guvenıyorum .sızlere soyleyebılcegım tunc beyı kesınlıkle denemenız cunku asla pısman olmıcaksınız!
     2 Beğeni    
Sibel SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50028
Tunç Tataker'le evliliğimin kopma noktasında eşimle birlikte aldığımız kararla bir evlilik terapistine ihtiyaç duyup,internetten araştırarak tanıştık.Netteki sayfasında ki yazıları fikirlerini beğenip gittik ve gerçekten bilimsel,samimi çözüm odaklı tarafsız iyi bir uzman ve iyi bir dost edindiğimizi düşünüyoruz. 10 yıllık sorunlu geçen evliliğim süresi içerisinde eşime ve bana dostlarımız ailemiz tarafından çok şeyler söylendi önerilerde bulunuldu ama hiç bir yararını göremedik,özellikle eşim kimsenin sözüne bakmaz yaptığının yanlış olduğunu asla ve asla kabul etmez bir kişiydi daha ilk terapinin sonunda evet bende şu konuda yanlış yapmışım diyebildi. Bu durum kesinlikle Tunç beyin samimi bilimsel ve tarafsız yorumları ve önerdikleriyle ilgili. Tunç beyi samimi,güleryüzlü ve profösyönel buldum. Ofis ve çalışanları sıcak :)) dilek hanım gibi sıcak samimi ses sizi tunç beye çekiyooo... Kendim kızım ve eşim adına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum bizi yeniden birarada tutmaya gerçekten değecek yönlerimizi keşfetmemizi sağladığı için...
     2 Beğeni    
H.F.YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50017
tunç beyle bu site aracılığı ile tanıştım.daha önce başka bir uzmana gittiğimde beni fazla dinlemediğini düşünmüştüm.tunç beyle henüz bir defa görüştüm ama gerçekten kendimi rahat ifade edebildim beni anladığına inanıyorum.insanlarla görüşüp tanışıp yakın olmaktan kaçan biriyim.kendimi olduğumdan farklı gösteriyorum çoğu kişiye.kimseyle görüşmek istemiyorum çünkü o kimseye karşı kendimi savunamıyorum hayır diyemiyorum.fikrimi söyleyemiyorum bu nedenle kaçıyorum insanlardan bu kendimi savunma biçimim benim.ve daha bir çok sorunum var bana göre yanlış davranışlarımın doğurduğu.kısacası tunç beyle ilk görüşmemden memnun kaldım devam edeceğim inşallah.gergin bir ortamda hissetmedim kendimi.samimiyeti için teşekkür ederim.insanlar karşısındakinin onu anlayıp gerçekten yardım etmek istediğini görünce umutlanıyor.ben de bu umudumun başarıyla sonlanacağına inanıyorum.soğuk ve öğretmen gibi bir duruşu olmadığı için ben memnunum.tavsiye ederim.bir adım atmak herşeydir.dilerim herkes sorunlarından kurtulur.
     2 Beğeni    
Evrim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50009
Evliliğimde yaşadıgım ciddi bir kriz esnasında bu sitede okuduğum yorum ve tavsiyelerden dolayı Tunç beyi tercih ettim. İstanbul'da yasadığım halde İzmir ziyaretimde kendisiyle görüştüm. Gerçi simdi kendisi de İstanbul'da hizmet veriyor, bu benim için güzel bir durum, ihtiyacım olduğu anda yüz yüze destek alabileceğimi bilmek beni rahatlatıyor. (mail ile bizzat kendisi size en kısa zamanda geri dönüş yapıyor, bu detayı da belirmek isterim) Tunç bey ile 1 seans yapmış olmamıza rağmen benim üzerimde etkisi çok büyük oldu...öncelikle kendinizi rahat hissedip yaşadığınız sorunu sıkılmadan anlatmanızı sağlıyor sabırla dinliyor ve kısa net eyleme dönük açıklamalarda bulunuyor. yaşadığım süreç olumlu ya da olumsuz olarak hala sonlanmamasına rağmen bu sürecin önemli bir kırılma noktası var benim açımdan... destek almadan önce hissettiğim olumsuzluklar ve sonrasında yaşadıklarım, gece ve gündüz gibiler... kendi gücümün kendi hayatımın var olduğum anın farkına varmaya basladım... üzülmeden mutlu olarak kendim için yaşam kalitemi arttırmaya çalışıyorum simdi... bu zannettiğimden çok daha kolaymış bazen kendi göremediklerimizi başkasının ipuçlarıyla keşfetmek korkmadan kendimizi anlamaya çalışmamız gerekiyor. Tunç beye ve buraya yorum yazarak beni Tunç beye yönlendiren herkese teşekkür ederim...
     2 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2012
TavsiyeNo: 49988
Kendimi hiç iyi hissetmediğim, artık benim de bir uzmana danışıp hayatımı kendi elime almam gerek dediğim, artık bir şeylerin sınırına geldiğimi hissettiğim bir zamanda internete girip danışmanları araştırmaya başladım. Sosyal fobim olduğunu biliyordum ve biraz ailevi problemlerim vardı. Hiç düzelmeyeceğimi hep böyle olacağımı düşünüyordum ama bir şeyler yapıp değiştirmem gerekti bunu. Aslında güvenmiyordum kimseye bu konuda ama bir yerlerden başlamam gerekti ve tavsiyeediyorum.com da okuduğum (açıkçası pekte inanmadığım) birçok yorum gördüm ve denemem gerektiğini düşündüm."Şuan bu yazıyı okuyorsan muhtemelen Tunç bey hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorsun demektir. Bundan bir süre önce; kendimi son derece değersiz, yararsız ve umutsuz hissettiğim bir dönemde bende senin gibi burada ki yorumlardan yola çıkarak bir psikolog arayışına girmiştim." işte ben bu yazıyı okuduğumda kararımı vermiştim. o zamanlar Tunç Bey İzmir deydi. bende ona mail attım ve durumumdan kısaca bahsettim, o ise bana ertesi gün dönüş yapıp birkaç tavsiyede bulundu. bu olaydan 2 hafta sonra kendisinin İstanbul'a geldiğini öğrendim ve hemen arayıp randevu aldım. İlk randevumuzda açıkçası "ne oldu yani anlattım eeee yani???" diye düşündüm ama her geçen seansımızda kendimi o kadar değişmiş hissetmeye başladım ki.. her geçen gün kendime güvenim arttı. hayatta yapamam dediğim ama yapmak istediğim her şeyi yapmaya başladım. insanlarla konuşamazken bunu o kadar kısa surede aştım ki şuan neden Tunç Beye daha önce danışmadığım için kendime çok kızıyorum. İçimizdeki o gücü, güveni ortaya çıkarmamızı sağlıyor. Kendiniz için gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka Tunç Beye danışmanızı tavsiye ederim. o bir danışmandan çok bir abi gibi arkadaş gibi yaklaşarak sizi rahatlatıyor. nasıl yapıyor bilmiyorum ama iyi ki var :) Her geçen gün ona çok daha fazla teşekkür edeceksiniz.
     3 Beğeni    
Feryal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2012
TavsiyeNo: 49983
Tunc bey ile benim gercekten dibe vurdugumu hissettigim bir gunde (tavsiyeediyorum.com'dan bularak) yalvar yakar aksam 8'e randevu alip tanistim. Ilk gittigim gun cidden perisandim, sagolsun asistani oyle bir karsiladi ki kendimi hic birsey yasamamisim da sohbete gitmisim gibi hissettirdi, bu arada sadece iki seans gittim kendisine ama o iki seanstan da ciktigimda gayet mutlu ayrildim. ;) kendinizi evinizden bile daha rahat hissediyorsunuz, dedigim gibi sadece arkadasinizi ziyarete gitmissiniz gibi hissediyorsunuz... ve su an gercekten de super bir bilincim var kendimi hep mutlu etmeyi biliyorum. Tesekkurler sevgili danismanim, Tunc abim;) sevgiler, saygilar....
     3 Beğeni    
Ebru TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2012
TavsiyeNo: 49977
ilk zamanlarda istanbul dan uzak bi şehirde oluşundan ötürü üzüldüğüm sonrasında aynı şehir nerdeyse aynı semtlerde olacak kadar yakınımıza geldiği için mutlu olduğum ,samimiyeti ve tatlı dili ile fazlasıyla çözüm odaklı olan Tunç beyi tavsiye ettiğim arkadaşlarım da hem cok memnun hemde herzaman her sorunumda ulaşabileceğimizi bilmek oldukça rahatlatıcı ... gönül rahatlığı ile tavsiye edebilceğim biri..ilgi ve alakasından ötürü oldukça memnun kalacağınızı düşünüyorum.
     3 Beğeni    
Z.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2012
TavsiyeNo: 49622
Evlilikte olumsuz davranışlara ve çatışmalara sebep olan kişilik farklılıkları sebebiyle başvuracağım bir danışman ararken Tunç Tataker'i bu siteden buldum.Eşimle birlikte gittiğimiz görüşmede danışana hizmet anlayışı,doğru yaklaşım,soruna çözüm odaklı mesleki hedef başarısı isabetli bir seçim yaptığımın göstergesiydi.Güvenilir,sorunu anlama,değerlendirme ve çözümü aktarma konusunda son derece başarılı bulduğumuz Tunç Bey'i tüm danışman arayanlara tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Sevgi Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2012
TavsiyeNo: 49344
Tunç beyi İstanbulda yaşadığım çok kötü iki psikolog tecrübesinden sonra eşimin bir daha asla bir psikoloğa gitmem ve göndermem tavrının ardından, çok çaresiz kaldığım bir zamanda İzmirde ikamet ettiği ve online terapi yaptığı bir dönemde tanıma şansım oldu. Tunç beyle yüzyüze görüşme şansım yaşadığımız uzak şehirlerden dolayı hiç olmadı, ama sadece şunu söylemek istiyorum yazarak yaptığı yorumlar, öneriler, yaşadıklarıma bakış açısı, yaklaşımı, cümlelerindeki samimiyet...belki yüzyüze görüşmedik ama ben okurken sanki yanımdaymış gibi hissettim hep. Kendimi ne zaman mutsuz yada olumsuz hissetsem yazdıklarına geri dönüp defalarca okudum dönem dönem...Şimdi hayatımda her şey o kadar güzelki...ve ben bunda çok büyük payı olan danışmanıma sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ve şu an aynı şehirde olmanın rahatlığını, huzurunu, mutluluğunu hissediyorum...Belki benim gibi interneti açıp acaba nereye kime diye arayan bir sürü insanın bu yazıma denk gelmesini canı gönülden istiyorum.Yaşadığım, hayatımı yola koyması için gittiğim, ama her şeyi dahada alt üst eden psikolog tecrübelerimi en çaresiz en kırılgan zamanlarında başkalarınında yaşamasını asla arzu etmem.Ben şanslıydım Tunç beyle uzakta olsa tanışma şansını yakaladım, tecrübelerimden sonra bu cesareti tekrar gösterebildim, ama belki birileri gösteremeyecek.İşte bu sebeple doğruyu bulmak çok önemli. Kesin ve net olan bir şey var ki doğru olan yer burası, tereddüt etmeyin!her şeyin nasıl değiştiğine( benimki sadece 3 mail cevapla değişti inanın, eğer doğru yerdeyseniz bu bile yeterli) inanamayaksınız.Her şeyden önce bir uzman değil dost bulacaksınız, öyle hissedeceksiniz. Teşekkürler Tunç TATAKER. İstanbula hoş geldiniz.
     4 Beğeni    
Artık Mutluyuzzzzz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2012
TavsiyeNo: 49137
Tunç Bey"den yardım almayı internetteki tavsiyeleri okuduktan sonra karar verdim.İyi ki gitmişim,iyi ki tanışmışım.Çünkü artık çok mutluyuz. Ben eşimden boşanmaya kesin kararlıydım ama ailemin isteği üzerine son şans olarak Tunç Bey"e gittik.Boşanma dilekçesi verecekken şimdi bebek planları yapıyoruz.Eşimi görmeye tahammül edemezken şimdi onsuz yaşayamayacağımı düşünüyorum.Bunun olması için sihirli bir değnek gerekiyordu; o da Tunç Bey"de varmış :))) O"na çok teşekkür ediyoruz.Bize hayatımızı geri kazandırdı.Artık renkler bile daha canlı.Bu tavsiyeler hakkında hiçbir şüpheniz olmasın arkadaşlar.Bu söylediğimi Tunç Bey"i gördüğünüzde anlayacaksınız.Görür görmez iyileşeceğinizi hissedeceksiniz.Eşimle bana ilk görüşmemizde; ikinci en fazla üçüncü görüşmemizde sonuç alacaksınız dedi.Nitekim de öyle oldu.Biz ikinci görüşmede düzeldik :)) anlayacağınız bu kadar işinin ehli bir doktor.Bu arada Dilek Hanım "ı (sekreteri) da unutmamak gerekiyor.Randevu için aradığımda tedirgindim.Dilek Hanım"la konuştuktan sonra çok rahatladım.Ne kadar nezih ve düzgün bir yer olduğunu anladım ve gönül rahatlığıyla gittim. SONUÇ : MÜKEMMEL :))
     5 Beğeni    
B.V.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48106
Danışan yorumlarına güvenerek bulduğum sayın Dr. Tunç TATAKER, gerçekten sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz günlerde yuvamızın dağılmasının önlenmesinde en büyük paya sahip olan kişidir. İnternetten bularak tereddütlerle gittiğimiz Tunç bey samimi, güven veren, danışanı rahatlatan yaklaşımı ile kısa sürede bizim sorunlarımızı çözmemizi sağlamıştır. Ailesinde veya kendisinde sorun olduğunu düşünen herkesin hiç çekinmeden Tunç TATAKER ile temasa geçmesini şiddetle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47820
Öncelikle herkese merhaba, Tunç Bey'i internetten google adres satırına "İzmir Psikolog" yazıp bulmuştum. Uzun zamandır kopamadığım bir insandan ve onun gereksiz hayallerinden beni çekip çıkarmasını hiç beklemiyordum. Açıkçası umutsuzca gitmiştim randevuya. "Anlatır çıkarım" derdindeydim. Kendime belki de şunu kanıtlamaya çalışıyordum; "Bak psikoloğa da gittim, ama çözüm olmadı" demekti, diyebilmekti kendime. Gerçekten ileri derecede kötü hissediyordum. Zaten başka türlü de asla psikolağa gitmek istemezdim. Çünkü inandığım yol bana keyif, heyecan, eğlence, renk, ahenk, sanatta üretkenlik ve bir çok şey vaad ediyordu içten içe. Bu noktada neden bir psikolağa ihtiyacım olsundu ki? Ancak bu uğurda yegane aşkım karım ve biricik oğlumdan kopma noktasına gelmiştim. Artık evde bile kalmak istemiyordum. Artık zor nefes alıyor ve bu gerçeklik dışında hiç bir şey yapmak istemiyordum. Bu noktada Tunç Bey'in kapısını çaldım. Bu sahte Cennetin benim hayatım için aslında bir Cehennem olduğunu Tunç Bey sayesinde öğrendim. Çok uzun yıllardır gittiğim yolun doğru, tartışmasız gerçek olduğunu düşünüyordum. Buna kimse engel olamazdı. Aklımda örülmüş olan mantık iskeletinin ilk görüşmemde "Obsesyon" olduğunu öğrendim. Bu benim için gerçekten büyük bir üzüntüyü beraberinde getirirken gerçeği öğrenme ve ona alışma sürecini birlikte getirdi. Buna karşın yılmadan kendime bunun bir saplantı olmadığını kanıtlamaya giriştim ama çok geçmeden bunun faydasız olduğunu anladım seanslar sayesinde. Terapinin çok faydasını gördüm, çok hızlı bir şekilde kopamadığım faydasız kişiden ve onun hayallerinden koptuğumu gördükçe bu enerjimi oğluma ve eşime vermeye başladım. Uzun zamandır özlediğim mutluluğu tattım büyük ölçüde. Terapi sürecinde saptanan noktaların son seansta daha da tedavi edici olduğunu düşünüyorum. Meslek yaşamında ona başarılar diliyorum.
     6 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47725
Tunç beyi tavsiye ediyorum.com sayesinde buldum,iyi ki de buldum...Bu sitede okuduklarıma inanmadım aslında birkaç seans içinde insanların hayatlarına, yüreklerine nasıl dokunabildiğine...Ama gidince anlıyorsunuz işte:)Eşimle başladığımız seanslarımıza benimle devam ettik,inanmayacaksınız ama çok da eğlendim ben geçen bu seanslarda...Hayatım boyunca her konuda başım sıkıştığında profesyonel destek alabileceğim,sıcak,samimi,güleryüzlü,dost biri...İyi ki tanımışım,iyi ki o gün bilgisayarımı açtığımda karşıma çıkan ilk isim o olmuş...Kendisine her konuda çok ama çok teşekkür ederim.Sevgi ve saygılarımla...
     3 Beğeni    
Demet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47531
Tunç Bey'i tavsiyeediyorum.com daki danışan yorumlarından buldum. Hatta kendisiyle ilgili yorumları okuduğumda birazda inanamadım. Yine de denemek istedim. Ona ilk gidişimde ruhsal olarak çok kötü ve dibe vurmuş bir haldeydim. Ölmeyi bile düşünüyordum. Bana öyle bir güven verdiki kimseye anlatamadığım, kendime bile itiraf etmekte zorlandığım her şeyi onunla paylaşabildim. Sonraki seanslarımızı sabırsızlıkla ve heyecanla bekledim. Bu gün geldiğim nokta o kadar farklıki hayata yeniden döndüğümü düşünüyorum ve bunda Tunç Bey'in katkıları çok büyük. Bugün seanslarımızı sonlandırıyoruz ama ben biliyorumki ne zaman ihtiyaç hissetsem Tunç Bey bir şekilde bana destek verecek. Bunu içten hissediyorum. Eğer siz de gerçekten güvenebieceğiniz ve en derinlerdeki sırlarınızı paylaşabileceğiniz bir uzman arıyorsanız hiç çekinmeden Tunç Bey'den randevu almanızı öneririm. Ve Tunç Bey'e hayatımı borçluyum diyebilirim ve ona buradan sonsuz teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Gzd&tlg
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47379
Tunç Bey'e internet üzerindeki araştırmalarım sonucunda ulaştım. Yaşadığım ilişki konusunda destek almak için önce mail yoluyla görüştüm ve daha sonra seanslara başladık. İlk önce herkes gibi benim de kafamda bazı soru işaretleri vardı fakat ilk görüşmemizden çıktığımda bile hafiflediğimi ve kendime olan güvenimin hatta hayata olan inancımın tekrar yerine gelmeye başladığını farkettim. Daha sonraki görüşmelere erkek arkadaşımla birlikte katıldık. İkimizin de hayatında çok olumlu gelişmeler oldu ve dolayısıyla bu ilişkimize de çok güzel bir şekilde yansıdı. Kendisi son derece güven veren, kendi tabiriyle "sihirli değneğiyle" hayatınıza dokunan, samimi ve içten birisidir. Kendinizi mutsuz, umutsuz, hayattan soyutlanmış ve ya herhangi bir şekilde güvensiz hissediyorsanız gitmeniz gereken tek adres olduğunu söyleyebilirim. Tunç Bey'i tanıdığımız için ve bize bir dost gibi yaklaşarak hayatımızı güzelleştirdiği için erkek arkadaşım da ben de çok mutluyuz. Ve biliyoruz ki hayatımızın bundan sonraki kısmında da hep bizimle olacak...
     2 Beğeni    
A. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47347
Tunç Bey',e tanıdık ve internet vasıyasıyla eşim ile birlikte gittik. Danışman olarak kendisiyle görüşmemizde bize sorduğumuz soruların yanı sıra çoğu konuda ışık tutarak bilgilenmemizi sağladı ve olaylara bakış açımızı olumlu yönde değiştirmemize yardımcı oldu. Kendisiyle her görüşmemizden gayet memnun bir şekilde ayrıldık.Konulara yaklaşım tarzı ve çözümleme yeteneğinin yanında gerekli bilgiyi ifade ve aktarma şekli çok iyi. Nezih bir ortamda sizinle bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktan keyif alan Tunç Bey'i sizlere rahatlıkla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Bhr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47304
Herşeyin kötü gittiği ve ben artık yaşamak istemiyorum ölmek istiyorum dediğim bir anda Tunç Abiyle tanıştım..İyi ki o gece internete girip araştırma yapmışım iyi ki yapılan yorumları okuyup hemen randevu almışım..Tunç abi bana hatalarımla yüzleşmeyi,onları kabullenmeyi ve herşeyin üstesinden gelmeyi öğretti..İlk seansımızdı şu sözünü asla unutmuyorum ''Şimdi sen kocaman bir boşluğun ortasındasın ne yapman nereye gitmen gerektiğini bilmiyorsun ben senin elinden tutup sana yardım edeceğim.''Ben şu an huzurla nefes alabiliyorsam bu onun sayesinde..Biliyorum bundan sonra benim gibi yüzlerce insana yardım edecek Tunç abi ve her nerede olursak olalım biz danışanlarının yanında olacak..Herşey için bir kez daha çok teşekkürler çok..
     2 Beğeni    
Gülşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47079
Birçok insanın taşıdığı aynı sorunlardı taşıyamadıklarım.sanki dünya sırtımdaydı eziliyordum.çok mutsuzdum.yardıma ihtiyacım vardı fakat hiçbir uzmana güvenemiyordum.yaptıkları tekşey ilaç önerme olduğunu düşünüyordum.ümitsiz birgecede bu siteye girdim ve Tunç Tatakere mesajla sıkıntılarımı paylaştım.hemen cevap verdi.sıkıntılarıma çözümler önerdi.tunç bey vatani görevindeymiş fakat yardım elini geri çevirmeden çözümler öneriyordu.önerileri düşüncemi deyiştirmeme bile yetmişti.tam 1 yıldan fazladır TUNÇ TATAKER den destek alıyorum hayata bakışım deyişti.evimle eşimle çevremle daha uyumluyum.mutlu ve güler yüzlüyüm.TUNÇ TATAKERİ herkese tavsiye ediyorum.hayatta imkansız diye birşey yoktur.biz istersek herşeyi başarırız
     4 Beğeni    
D.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47014
yeni evliydim ve yakın çevreme olup biteni duyurmak istemedim çünkü tam olarak ne yapacağımızı bilmiyorduk bunun üzerine bende sizler gibi internetten araştırma yoluna giderek tunç beyi buldum.tunç beyin kendi sitesinden de hakkında biraz daha bilgi edinmeye çalıştım,yazıları ve hakkında yapılan yorumları beni gerçekten etkiledi ve randevu aldık.tunç bey ile ilk karşılaşmamızda ben ve eşim son derece gergindik ancak tunç bey ile sohbete başladıktan sonra o içinde bulunduğumuz gerginlik bir anda yok oldu,anlayışı,içtenliği ve yaklaşımlarıyla bizi çok rahatlattı sanki uzun zamandan beri tanışıyormuşuz gibi çekinmeden konuştuk.evliliğimizin daha 6. ayındaydık ve sorunlarımızın bizi gerçektende aştığı bir noktada ve tam da zamanında tunç beyi bulduk;yardım alacağımız konularda,alanında uzman danışmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.bu anlamda da tunç beyin sanki iç sesimiz gibi bizi anlaması,dinlemesi,rahatlatması,yardımları ve yönledirmesi ile olması gereken doğru danışman olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim;İşini çok seven,içten ve güvenilir bir danışmandır.tunç beyi tanığıma çok çok memnunum,ondan sadece tek bir konuda değil birçok konuda öğrenilebilenecek çok şeyin daha olduğunu bildiğim için burada sizlerle paylaşmak istedim.tunç beye herşey için sonsuz teşekkür ediyorum.iyi ki sizi tanışız ve iyi ki varsınız tunç bey:)
     2 Beğeni    
P.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46956
Tunç bey'i internet aracılığı ile tanıdım.eşim için randevu aldım ve mail yolu ile kendisi ile devamlı irtibatta oldum.daha yeni başladık fakat kendisi tüm maillerime cevap verdi ve eşimin son gittiğimiz görüşmesinde 15 dk bana ayırdı.kesinlikle çok profesyonel ve oldukça bilgili.öncelikle benim tüm maillerime cevap veriyor olması işinde oldukça profesyonel olduğunu gösteriyor. yanında çalışan dilek hanım da oldukça sıcakkanlı ve sevecen.mekanı tam bir danışmana yakışır şekilde gayet sade ve temiz. görüşmeye girdiğim 15 dk içerisinde çok iyi bir dinleyici ve çözüm için oldukça araştırmacı olduğunu saptadım. kesinlikle tüm çiftlerin mutlaka psikolojik danışmanlık desteği alması taraftarıyım ve eğer bir destek almaya karar verdilerse bunu tunç bey'den yana kullanmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Gülay ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46915
merhabalar, tavsiyeediyorum sitesi sayesinde Tunç bey e ulaştım. 9 yaşındaki kızım ile ilgili sorularım vardı. aynı gün bana ulaşıp sorunumuzun çözümünde yol gösterici oldu. şimdi kızımla ilgili doğru adımları attığımdan emin olarak hayatıma devam ediyorum. "Bir katkım olduysa ne mutlu. Her zaman aklınıza takılan bir şey olduğunda çekinmeden yazabilirsiniz" yukarıdaki cümle kendisine ait . bu bile ne kadar ilgili bir uzman olduğunun kanıtıdır. kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Fd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46911
Biz esimle zor bir donem yasadigimiz sirada tanistik tunc beyle. Kendisi sakin kararli ve yapici tavirlariyla bu zor donemi atlatmamizfa cok yardimci oldu.herzaman sorularimiza cevap verdi.onerdigi kitaplari zevkle ve yeni seyler ogrenerek okuduk ve tavsiyeleri sayesinde bu donemi daha sakin ve zararsiz atlattik.kizimiz da bu olaylardan etkilenmesin diye kendisine basvurduk .kizimiz da tunc beyi cok sevdi ve guvendi.bu da ayrica bizi mutlu etti.halen bir problemimiz oldugunda kendisine danisiyoruz sagolsun herturlu yardimci oluyor.herkese tavsiye edebilecegimiz bir uzman.
     2 Beğeni    
Aegeanman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46907
Evliliğimden kaynaklı sorunlar neticesinde ağır depresyona girdiğim sırada bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tunç beye ulaştım. Kendisi aile danışmanı olarak hizmet vermesine rağmen uyguladığı kişisel terapi sayesinde depresyondan çıkmamı sağladı. Şu an eşimle onun sayesinde tekrar eski mutlu günlerimize dönebildik. Bence Tunç beyin en farklı yanı bir psikolog tan çok bir dost bir arkadaş gibi yaklaşımı ve bunu size hissettirebilmesi. Bence 3. şahıslardan yardım almanız gereken durumlarda en önemli şey o insana güvenebilmeniz ve açılabilmeniz ancak bu durumda tedavi olabilirsiniz. Bu nedenle, Tunç beyin bu samimiyeti hastaları ile kurabildiği için çok başarılı olduğunu düşünüyorum.
     4 Beğeni    
Fatma ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46906
Kesinlikle tavsiye ediyorum. İlgili, samimi ve içtenlikle sizi dinliyor ve sizi tanımaya çalışıyor. Ben farklı bir şehirden gelip gitmek zorunda kaldığım için devamını getiremedim. Ama o sınırlı görüşme saatinde bile oldukça olumlu düşüncelerle ve kafamda bazı şeyleri sorgular halde ayrıldığımı belirtmek isterim. İnsan bazen içinden çıkamadığı düşünce yumağının arasınında sıkıştığını hissediyor, işte size kendinizi çözümlemenizde oldukça yol gösterici olması bakımından psikolojik danışmanı ve ben tanıma fırsatı bulduğum için de Tunç Beyi kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
A.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46881
Psikolağa başvuran bir çok insan gibi ben de zor bir dönemimde tanıştım Tunç Bey'le.Ruhum can çekişiyordu sanki.Tavsiye üzerine kendisinden yardım almaya gittim. Güleryüzü,esprili yaklaşımı insana başlangıçtan itibaren kendini iyi hissettiriyor.Benim sorunlarıma da dokunmasını bildi ve şuan da kendimi çok iyi hissetmemi sağladı.Tunç Bey iyi bir psikolog olmasının yanı sıra İYİ BİR İNSAN. Bence sizi dinlemesinin, tavsiyeler vermesinin ve sorununuzu çözmenize yardımcı olmasının yanısıra size bir gelir kaynağı değil de İNSAN olduğunuzu hissettiren ender uzmanlardan. tavsiye ediyorum.kesinlikle...
     2 Beğeni    
Serpil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46880
Sayın Tunç Bey'i tanımadan önce psikolojik destek almıştım ama Tunç Bey'in yaklaşımları, sorunları doğru tespit etmesi ve çözüm önerileri gerçekten çok iyi. Kendinizi ifade etmede zorlanıyorsanız Tunç Bey doğru adres. Kalp gözümü mü açık, altıncı hissi mi yüksek yoksa akıl mı okuyor bilemem ama siz daha demeden ne diyeceğinizi sanki biliyor, sizi anlıyor. Hem mesleki yönden hemde kişilik olarak kendimi güvende hissettiğim ve tavsiye edeceğim biri.
     2 Beğeni    
Mutlu ve Huzurlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46878
Merhaba, Eşimle birlikte ciddi sorunlar yaşadığımız ve çıkmaza girdiğimiz, ayrılık sözlerinin çok sıkça kullanıldığı bir dönemde , son çare olarak uzman bir görüşe ihtiyacımız olduğuna kanaat getirdik. İnternetten İzmir de bulunan danışmanlara bakıp Tunç Bey'yi tercih ettik. İyiki de böyle yapmışız. Kendisi çok düzgün ve yapıcı bir kimliğe sahip. Ayrıca katılmış olduğu eğitim ve seminerlerde bakarsanız ağırlıklı olarak sorunlu evlilikler üzerine uzman olduğunu görebilirsiniz. Toplam 3 seans ve önerdiği kitaplardan sonra inanın hayatımız bir anda değişti. Yapılması gereken tek şeyin bakış açınızı değiştirmek ve kişilerden çok konular üzerine yoğunlaşmak olduğunu öğrendik. Tek bir şeyi söylemek istiyorum.Eğer gerçekten eşinizi seviyor ve kaybetmek istemiyorsanız, sorunlarınızda çözüm yolu olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle yardım almalısınız . Çözemezseniz en fazla zaman kaybeder, çözerseniz hayatınızı kazanırsınız. Bu anlamda kendisini kesinlikle öneriyorum ve daha önce çözüm yolu olmadığını düşündüğüm problemlerde bize yardımcı olduğu için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
N.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46877
Tunç Bey ile tanışmam internet sayesinde oldu... Onunla ilgili görüşleri okuyarak ona gittim. Benim ona gitmemdeki sebeb eşimin beni aldattığı düşüncesiydi... Sanıyorum 3 kere gittim..Ama çok faydasını gördüm. Nasıl davranmam gerektiğini,neleriyle ilgilenip neleriyle ilgilenmemem gerektiğini bana çok güzel açıklamıştı. Bu konularla da ilgili birkaç kitap tavsiye etti,onların da faydasını gördüm... Kendisini konuşkan,güleryuzlu,ilgili olarak tanımlayabilirim.. Yardım almak isteyenlere rahatlıkla tavsiye edebilirim...
     3 Beğeni    
S.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46873
Çağımızın en büyük sorunu bana göre psikolojik yaşam koçluğu gibi kişisel problemlerdir .Ve bizler bu sorunlarımızı tekbaşımıza çözemeyiz.Mutlaka profesyonel yardım almalıyız. İzmir de bu işin gerçek uzmanı Tunç Tatatker dir. İşinde profesyonel ama icraatında samimi,dost canlısı,güvenli ve yardımseverdir. Kendisiyle kızım' ın aldığı randevu ile tanıştım.Bazı sorunlarım vardı ancak ben farkında değildim.Doğrusu çok çekinerek gittim.Çünkü ilk kez böyle bir yardım alacaktım. Aldığım yardım çok etkileyici oldu.Uzun yıllar bu sorunları sırtımda nasıl gereksiz taşıdığımı ondan sonra anladım. Israrla kendisini tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Kerem ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46870
Sayın Tunç Tataker`i internet ortamında uzun bir araştırma sonucu buldum. Sorunlarımızla ilgili olarak kendisi ile iki defa görüşmemiz oldu ancak bu kadar kısa sürede bu denli net kanılara varması, doğru teşhisi koyabilmesi ve yapılması gerekenleri net şekilde ortaya koyması bizi çok etkiledi. Samimi, dürüst ve cana yakın olması oldukça rahat davranmamızı sağladı. Kendisine her konuda çok rahat güvenebilirsiniz. Yaşının genç olması daha doğrusu bizimle yakın olması rahat açılmamızı sağladı.
     3 Beğeni    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46865
TUNÇ BEY'LE geçen sene tanıştık ben çok istediğim halde seanslara devam edemedim eşimle birlikte gitmiştik.Tek seans gittiğim için kendi gitme nedenimizle ilgili bi yorum yapamıyorum.Tunç Bey gerçekten tam bir danışmanın olması gerektiği gibi belkide daha fazlası onun gibi birini tanımak dahası onun gibi bir yol göstericinin hayatınızda var olduğunu bilmek gerçekten rahatlatıcı bi durum.Güleryüzlü gerektiğinde mesafeli ama tanıyanlar için eminim iyi bir arkadaş o.
     2 Beğeni    
Aysegul Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2012
TavsiyeNo: 46861
Tunç Bey 6 yıllık ilişkimin nişana dönüşmesine katkısı olandır. uzadıkça uzayan, araya yabancı vatan giren ilişkimi en sallantılı zamanında bilen uzman gözüyle kurtarandır. gurbettekiyle telefonda bile konuşmuştur sağolsun. bana çok iyi geldi onunla seans. bizi kurtardı:) beni bir güzel dinledi. samimiyeti hissedip dilimde ne varsa anlattım. dinledi yol gösterdi. iki taraflı dinledi hemde. ne yapmamız gerektiğini ondan öğrendik. onunla senaslardan 2 ay sonra nişanlandım şimdiyse evliliğe gün sayıyorum.
     4 Beğeni    
Nil ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46585
Şuan bu yazıyı okuyorsan muhtemelen Tunç bey hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorsun demektir. Bundan bir süre önce; kendimi son derece değersiz, yararsız ve umutsuz hissettiğim bir dönemde bende senin gibi burada ki yorumlardan yola çıkarak bir psikolog arayışına girmiştim. İlk psikolog deneyimim fazlasıyla hayal kırıklığı dolu olduğundan bu kez temkinli davranıp biraz araştırma yaptım ve Tunç bey'den randevumu aldım. Randevuya giderken vapuru kaçırdım, yanlış otobüse bindim ve ofisin bulunduğu apartmanın giriş kapısını bulabilmek için apartmanı 2-3 tur dolandım hatta bir ara bunlar senin için birer uyarı olabilir nil eve geri dön bu psikolog deneyiminde bir kabus olacak diye söylendim kendi kendime ancak sonra çektiğim onca eziyetten sonra geri dönmeyi göze alamadım. İlk seansımızdan çıktıktan sonra kordonda yürüdüm, uzun uzun düşündüm. Uzun zaman sonra kendimi iyi hissetiğimi farkettim. Bu senin için ne anlama geliyor bilmiyorum ama kendimi iyi hissetmek en çok özlediğim hislerden biriydi. Etrafında ki herkes sana sadece kendi pencerelerinden bakabiliyor maalesef; kimse seni anlamaya, seni sen olduğun için sevmeye çalışmıyor. Sürekli başkalaşman isteniyor.. Tunç bey senin bu hayatta var olmanın ne denli büyük bir anlam taşıdğını sana müthiş derecede hissettiriyor. Sürekli birilerini memnun etmek için yaşayamayacağını, bu hayatın sana ait olduğunu aşılıyor günden güne.. Bana birkaç öneride bulundu. Önerilerini yavaş yavaş uygulamaya başladım; üstelik sonuçlar tahmin ettiğimden daha hızlı gelişiyor. Şimdi keşke daha önce bu adımı atsaymışım, bu siteye girseymişim ve senin okuduğun gibi bu satırları okusaymışım diyorum. İyki kapının önünden geri dönmemişim. Aynı çileleri çekiceğimi bilsem Tunç bey'e yinede gelirdim kısacası :)
     36 Beğeni    
M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46570
Son yıllarda üstüste yaşadığım ölümlerle çok sarsıldım, kardeşimi kalpkrizi üstünede yiğenimi trafik kazasında kaybedince bu acılara katlanamadım. Kızım tavsiye üzerine beni Tunç beye götürdü. 2 aydır görüşüyorum Tunç beyle ve kendimi eskisinden daha iyi hayata bağlı hissediyorum. Tunç Beye okadar çok dua ettimki çünkü bu yaşımda umutlarım azalmışken hayata yeniden sımsıkı tutunmamı sağladı. Bu güzel insana teşekküretmek istedik ailecek ve tabiki tavsiye ediyorum bir uzman olarak Tunç beyi.
     4 Beğeni    
Erman Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46317
Tunç abiyle siteniz aracılığıyla tanıştım ve hiç düşünmeden hemen kendisinden bir randevu alarak gittim. İlk günden itibaren beni çok iyi anladı ve sorunlarıma gerçekçi çözümler üretti. Kısa bir süre öncesine kadar karşı cinsle ilişkiler kurmakta zorlanan, oldukça çekingen birisiydim. Ancak Tunç abiyle görüşmelerimiz başladıktan sonra bu çekingenliğimi tamamen yendim ve artık güzel bir ilişkim var. Bana sağladıkları için (ki her eşyden önce bakış açımın tamamen değişmesini sağladı) Tunç abiye çoook teşekkür eder, kendisini profesyonel destek almayı düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
D.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46209
Çok zor bir yıl geçiriyorum ve Tunç Beyin yardımları olmasaydı kendime nasıl gelirdim billemiyorum.Hem ailevi he de sosyal alanda çok faydalı bir çalışma sonucu şimdi çok iyi hissediyorum.Çok daha mutluyum. Ben de arkadaşımın önerisiyle gitmiştim işyerine Alsancakta çok rahat ve samimi bi ortam.Ayrıca yanında çalışan Dilek Hanıma da yardımları ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Önerdiği kitapları bitirdim ve yenileri için tekrar ziyaretlerine gideceğim.Teşekkürler.
     3 Beğeni    
H.D.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45706
Tunç TATAKER beyi gökte ararken buldum deyim yerindeyse.daha önce 2 ayrı psikoloğa gitmiş olup ilk seanslardan sonra umudumu kesip içime kapandığım bir sırada bir arkadaş önerisiyle Tunç beyi buldum ki resmen sonrasında kendimi buldum.Tunç bey çok istisna bir insan. sizinle arkadaştan dosttan öte bir ilişki kuruyor ve sizi size tekrar tanıtıp kazandırıyor.belki de 1-2 yıl sürecek bir tedavim vardı ama 3 ayda yeniden kendimi döndüm ve en önemlisi yaşama daha sıkı sarıldım.Tunç bey bu alandaki bütün standartların üzerinde bir danışman.şiddetle tavsiye ederim herkese.hatta herhangi bir sorunla karşılaşmadan gidilip yardım alınması gereken biri ki daha mutlu yaşamlar paylaşasınız...
     2 Beğeni    
Günay BAYDAROĞULLARI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45530
Tunç beyi istanbulda almış olduğumuz eğitim sırasında tanıştık, eğitim sırasında verilen aralarda yapılan sohbetlerde bilgi paylaşımlarında oldukça tecrübeli, bilgili, mesleğine sahip çıkan hakkıyla yerine getiren bir uzman olduğunu farkettim. Duruşuyla, bakış açısıyla, işine vermiş olduğu özveriyle çok iyi bir danışman. Bende bir İzmirli olarakta, izmirin sıcak güzel insanlarına en iyi yol göstericilerinden biri olduğuna, gözlemlerim sonucunda vardım. Sadece gözlem ve dinlememle bu kanıya varıyorsam danışanlarınında kim bilir nekadar fayda görecektir ve bu yüzden Tunç beyi şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Işın SAYIN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44665
Konu : DEPRESYON Tunç Tataker' e ulaşmam tavsiyeediyorum.com vasitasıyla oldu. Hastalarımın bana "Bildiğiniz iyi bir psikolog var mı?" diye sorduklarında bu konuda bir fikrimin olmaması beni rahatsız etmeye başlamıştı. Sitede yaptığım araştırma sonucunda hastalarıma "isterseniz bir deneyin, başarılı olduğunu tahmin ediyorum." dediğim Sn. Tunç TATAKER' e yönlendirmeye başladım. İlk yönlendirmemden itibaren hepsi, "nasıl buludunuz?" diye henüz sormamış olmama rağmen, Tunç Bey' le tanışmalarına vesile olduğum için bana teşekkür etmeye başladılar. Tüm yönledirdiğim hastalarımın bu biçimde bana dönüş yapması kadar ikna edici hiç bir şey olamaz. Danışanlarına nasıl yol gösterdiği, ne yaptığını bilmiyorum ama sihirli bir şeyler olduğu açık. Hastalarım artık bana şu şekilde geliyorlar: Özgüveni yüksek, stres ve sorunlarla başaçıkabilme yeteneği gelişmiş, çok daha pozitif, dayanıklı, güçlü, hayatta pek çok konuda daha başarılı, daha incecik, daha bakımlı... inanın hastalarımın bekledikleri olumlu gelişmeleri onlarda kısa zamanda görmüş olmak beni de çok mutlu etti. Siteye de, Tunç Bey' e de teşekkür etmekten kendimi alamıyorum.
     10 Beğeni    
Agun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44534
Tunç Beyi bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu tanıdım.Hayatımın son derece üzücü ve başaçıkılmaz zorluklarla dolu olduğunu düşündüğüm bir dönemdeydi.Aldığım olumlu referanslar sonucunda bana yardımcı olabileceğini düşünerek kendisi ile görüşmeye gittim.Görüştüğümüz ilk andan itibaren sanki beni hep tanıyan ve benim sorunlarım için en az benim kadar endişelenen bir yakınım gibiydi.Birlikte terapilere başladık ve beş görüşme sonunda ben artık şimdiye kadar hayatımda problem sandığım durumlara daha farklı bir açıdan bakmaya başlamıştım.Bunlarla baş edebilmeye başlayınca benim için mucizelerde gerçekleşmeye başladı.Şu anda hayatım son bir kaç yılının en huzurlu ve mutlu günlerini yaşıyorum.Kendisine yine binlerce kez teşekkür ediyorum.Kendisini mutsuz ve çaresiz hisseden herkese şiddetle Tunç beyi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mustafa ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44446
ben tunç tataker hocamız/beyefendi/abimizden askerlik hizmeti sırasında hizmet aldım. kendisi bana önce şahsi konularımda daha sonra aile ilişkilerimde yardım sağladı sonrasında askerliği bitmesine rağmen desteklerine devam etti! sahasını önemseyen ve sorunları en ince detayına kadar ele alan profesyonelliğinin zirvesinde bir değer diyebilirim kendisi için. aynı zamanda hayat tecrübesi ve her seviyede kişi ile görüşmeler yapabilmeside bir kişi için mevcut tüm konularda yardım sağlayabilmesine olanak tanımaktadır. sizinle görüşmeye başladığı esnada sizden biri gibi oluyor rahatça sorunlarınızı açıklayabiliyorsunuz, görüşme yaptığınızı unutup kendinizle yüzleşiyorsunuz sizin sorunlarınıza ve yaşam tarzlarınıza hangi noktalara temas etmeniz gerektiğini oracıkta anlayıveriyorsunuz bu sizlerin çözemeyeceğiniz tunç beyin sahip olduğu bir yetenek, tecrübe ve bilgi birikimi...
     3 Beğeni    
Adnan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43609
Tunç bey'i internetten tanıdım ve iyiki de tanımışız eşim ile birlikte bize çok yardımı oldu. Evlilik danışmanı olarak umutsuzca gittiğimiz ama şimdi karşılığını fazlasıyla alarak ve keşke daha önce gitseydik dediğimiz biri. Yaptığı işi çok iyi bilen ve insanları çok iyi anlayabilen nadir insanlardan biri. karşısındaki danışanının ne istediğini çok çabuk anlayan ve en kısa yoldan çözüm yolu bulabilen Kendisindeki huzuru ve mutluluğu karşısındaki insana nasıl aktaracağını çok iyi bilen. kendisine birkez daha teşekkürler...
     2 Beğeni    
Dori
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43474
Yurtdışındaydım, eşimleydim ama yapayalnızdım. Tavsiyeediyorum.com dan ulaştım Tunç Bey'e ve içimi döktüğüm bir mail yazdı. Bana çok kısa sürede birkaç fikir ile geri döndü ve böyle başladı tanışmamız. Daha sonra daha detaylı mailleştik ve eşimlede mailleştiler. Danışmanlık hizmetini mail ile almıştık ve benim karar almamda çok yardımcı oldu kendisi.O kadar samimi ki, gerçekten sizi düşündüğünü yardım etmek istediğini anlıyor ve hissediyorsunuz. Şimdi yeni hayatımda mutlu mesut huzurlu pozitif enerji doluyum, tabii ki negatif enerjileri hayatımdan çıkarmam sayesinde :) Tunç Bey ile yüzyüze görüşmemiz nasip olmadı şimdilik ama yolum İzmir'e düştüğü zaman ilk kapısını çalacağım kişi olacak kendisi. Buradan da kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum desteği için.
     5 Beğeni    
A.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43357
Tunç Bey'i artık sorunlarımla başa çıkamaz bir duruma geldiğimde internetten araştırarak buldum. Sıcak, samimi, güler yüzlü, güven veren biri. Karşısında kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Danışman-hasta ilişkisinden çok iki arkadaşın sohbeti gibi geçiyor seanslar. Yani ben öyle hissediyorum. Seansların dışında da kendisine mail gönderdiğimde çok yoğun olmasına rağmen mutlaka cevap veriyor, kendisine her zaman ulaşabiliyorum. Ve ben şu an kendimi yıllardır hiç olmadığım kadar iyi hissediyorum. Karamsar düşüncelerimden, sinirli ve dengesiz ruh halimden kurtuldum. Geleceğe için daha umutluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42440
Tunç Bey'i kendimi çıkmazda hissettiğim biranda internetten attığım bir mail ile tanıdım.Mail o kadar pozitif gelmiştiki hemen randevu alıp görüşmelere başladık.Göstermiş olduğu gerçeklerle yüzleşip bunlara önerdiği çözümlerle eşimle iletişim kurmaya, birbirimizi anlmaya başladık.Eğer sizde kendinizi çıkmazda hissediyorsanız Tunç Beyle tanışmanızı tavsiye ediyorum.Tunç Bey'e ve gittiğimizde bizi güler yüzle karşılayan Dilek Hanım'a teşekkürler...
     3 Beğeni    
M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42319
Tunç beyi bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım.Kendilerinden ve hizmetlerinden övgüyle bahsetti.Bende arkadaşıma çok güvendiğimden Tunç bey'e gitmeye karar verdim.Oldukça güler yüzlü ve samimi karşıladı.İnsana güven, huzur veren bir yüzü ve sesi var.İlk önce huzursuz bir biçimde gitmiştim ama,Tunç beyle konuştukdan sonra bu huzursuzlugumun yerini tamamen bir huzur kapladı.Yaklaşık 3 aydır Tunç beyle seanslarımız devam ediyor. Kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim.Hayatım boyunca Tunç bey hayatımda hep olacak İyiki varsınız,teşekkürler...
     2 Beğeni    
Arife
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42266
ben cok fazla şey söylemiyecem sadece şukadarı yeterlidir sanırım.tunç beye ben gitmedim.ama 66 yasına olan babam ve 56 yasında olan annem ve babamı götürdüm.en güzelde tunç beye internetten soru sordugunuzda içtenlikle size yön veriyor.annemle babam süpermi oldu hayır ama artık kendilerinden başka yaşamlarının oldugunu anladılar.hatalarını gördüler,asla düzelemeyeceklerini bu yüzdenede birbirleirni dinlemeleri gerektiğini anladılar buda bir gelişmedir bence bir kez gidebilmemize ragmen inanını tunç bey onalrı yönlendiridi.bir kez gittik çünkü gitmeyi red ediller eger bazı şeylerin içinden cıkamıyorsanız lütfen yardım alın.bazen yaşam bizim baktıgımız yerden daha karısık görünür.dogru taraftan bakmaya ihtiyacımız olabilr.teşekürler tunç bey.
     1 Beğeni    
Anka Kuşu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42202
5 aydır tunç beyden profesyonel destek almaktayım. Kendisiyle bu site aracılığıyla tanıştım. Birine açılmak kendinizle ilgili konuşmak özelinizi açmak zordur. Lakin Tunç bey gayet sıcak ve içten. Ona rahatlıkla güvenebilirsiniz. Seanslarımız sonucunda fark ettimki yaptıklarımız bir süre sonra alışkanlıklara alışkanlıklarsa karaktere dönüşmekte. Artık yaptıklarımın tersini yapıp o alışkanlıklarımın tersini yapıyorum. 1 aydır dans kursuna gidiyorum. Öncesinde elalem ne der diye düşünmekteydim. İnsanlarla iletişim kurmak da zorlanıyordum. Bu akşam barda hep beraber eğlenmeye gidiyoruz. Açık olmak gerekirse pusulanızın artık kuzeyi göstermediğini düşünüyorsanız tunç bey iyi bir rehber ve yol arkadaşı olarak tekrar yönünüzü bulmanızı sağlayacaktır. Burdan kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
D.Ç.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42198
Tunç Beyi tavsiyeediyorum.com sitesinden araştırıp buldum. Burada yazan tavsiyeleri teker teker okudum. Eşimle paylaştıktan sonra gitmeye karar verdik. Burada okuduklarımız biraz abartı olabilir diye düşündük. İlk görüşmede sorunlarımızı açık açık anlattık. Tunç bey ise sihirli değneğini ilk görüşmede bize değdirmiş olacak ki, gayet mutlu ve huzurlu oradan ayrıldık. İyiki Tunç beyle tanışmışız. Kendisine buradan çok teşekkür ederim. Bize yaklaşımı ve tavsiyeleri ile birkaç görüşmeden sonra eski düşüncelerimiz, davranışlarımız ve sevgimiz çok değişti. Her insanın Tunç Bey'e ihtiyacı var. Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM...
     12 Beğeni    
Sevda Özgür Müdür?
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42193
Ailemizin çöküş sürecinin en kritik anında, sakin,kendinden emin,güven veren,sağduyulu tavrı,tarafsızlığı ve mesleğine olan saygısıyla , hayatımızın en yoğun ve zorlu günlerini olabilecek en sağlıklı şekilde atlatmamıza yardımcı olan Sn.Tunç Tataker'e teşekkürlerimi sunar,başarılarının daim olmasını dilerim.Her insanın hayatında içinden tek başına çıkması güç durumlar oluyor.İzmir'de yaşıyor ve profesyonel yardıma ihtiyaç duyuyorsanız Sn.Tunç Tataker'le en azından tanışmak üzere biraraya gelmenizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Gülseren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42191
çıkmaz bir durumdayken tanıdım sizi. internetten nasıl yardım alabilirim derken buldum sizi. bana geri dönüşümü olmayacağını düşüne düşüne yazmıştım sıkıntılarımı. ama anında siz beni öylesine yönlendirdiniz ki. şimdi evliliğim başka boyutlarda. evliliğimde adını koyamadığım sorunları siz bana cevaplamıştınız. neyin nasıl olması gerektiğini, hangi anlaşmazlık karşısında nasıl davranmam gerektiğini açıklamıştınız. önerdiğiniz kitaplardan birini aldım. eşimle beraber okuyoruz. evlilikte yaptığımız yanlışları ikimizde görebiliyoruz. siz zor duruma düşünlerin anında kurtarıcısısınız. daha öncede yazdığım uzmanlardan hiçbir cevap alamamıştım. siz anlıksınız, siz karşısındakine daha tanımadan değer verensiniz, siz kalbi güzel insanların en güzel örneğisiniz. sizin bu yaklaşımınız mesleğinizde ne kadar başarılı olduğunuzu ortaya koymaktadır. size 3 sıfatı seçsem; 1- insancıl, aktif ve enerji dolu 2- duyarlı, ilgili, yardımsever 3- sadık, güvenilir, çalışkan, sorumluluk sahibi. üç sıfat dedim ama üç yetmedi sizi tanımlamaya. daha da artırabilirim bunları. siz dedim ya kalbi güzel insanlar arasındasınız. yardımseverliğinizle bunu gösterdiniz. allah sizden razı olsun. böylesine ilgili, yol gösterici, samimi olduğunuz için teşekkür ederim. herşey gönlünüzce olsun. mesleğinizdeki başarı kat kat daim olsun. sevgiyle kalın.
     2 Beğeni    
U-Mutsuzdu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42037
Tunç Bey'i umutsuz ve zor dönemimde internetten araştırmalarım sonucunda bularak,görüşmeye karar verdim.Evliliğim konusunda çıkmazdaydım ve uzman gözüyle ciddi anlamda yardıma ihtiyacım vardı.Tunç Bey'le ilk görüşmemdeki güleryüzlü,konuşkan olması ve en önemlisi hayatımdaki olaylara bakışıma farklı bir açı getirerek düşündüğüm fakat uygulayamadığım kararları almamı sağladı.Mesleğinde ciddi anlamda çok başarılı olduğunu ise düşüncelerimi söylerken anlaması yani beni anlaması ve hemen ilk görüşmeden sonra aldığım ciddi kararlar hayatıma yön verdi.Bu zorlu dönemimde gönderdiğim mesajlara anında cevap vermesi ise beni umutsuz zamanlarımda yanımda olduğunu hissettirdi.Kendimi umutlu hissettiğimde Tunç Bey'e giderek ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım.Bu zor dönemimde aldığım destek ve ilgisi için sonsuz teşekkürler...
     3 Beğeni    
A.Naz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2011
TavsiyeNo: 40731
Tunç Beyle hayatımda yeni kararlar almak istediğim bir dönemde tanıştım.Daha önce herhangi bir psikolojik destek ya da tavsiye almamıştım ve görüştüğümüz süre boyunca bana önemli tavsiyeler verdi.Onun sayesinde istediğim ama uygulayamadığım kararları alma cesareti buldum.Hayatımda olup bitenlerin göremediğim yönlerini ve gelecekte yaratacağı sonuçları açık sözlülükle söylemesi ilk başta üzücü gelse de karar süremi kısalttı ve herseyi daha kolay kabullenmemi sağladi.Uzakta olsam da desteğini hissetmek çok güzel.Herşey için çok teşekkür ederim..
     9 Beğeni    
Ö.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2011
TavsiyeNo: 40703
Merhaba,ben Tunç Bey'i evliliğimin çıkmaza girdiği,boşanma kelimesinin evde sık sık telaffuz edildiği bir dönemde internette araştırarak buldum.Hemen randevu aldım ve eşimle birlikte görüşmelere başlamış olduk.Önce biz biraz kendimizi anlattık,sonra Tunç Bey ilk kez karşılaşıyor olmamıza rağmen bizim ne yaşadığımızı bize anlattı.Eşim ve ben hayretler içerisinde dinledik.Tunç Bey gerçekten mesleğinde çok başarılı,söylediği herşey çok doğru ve çıkmazda olan evliliğimizi yürütmemizdeki en büyük etkendir.İlk görüşmeye gideceğimiz gün çok endişeli olmamıza ragmen odasına girdiğimiz anda bizi karşılaması çok içten ve sıcaktı,sohbeti de öyle.Hayattan ve ilişkilerden örnekler vererek sadece sorun yaşayan çiftin biz olmadığını gösterdi ve içimizi rahatlattı.Önerdiği kitapları zevkle okuduk.Kısacası eşlerin sorunları varsa,birbirlerine olan saygılarını tamamen kaybetmeden,bıçak kemiğe dayanmadan,Tunç Bey'den yardım almayı denemelerini tavsiye ediyorum.
     22 Beğeni    
EfsSite Editörleri Tarafından Kapatıldı MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2011
TavsiyeNo: 40482
tunç beyi kesinlikle tavsiye ediyorum. Zor zamanlarımda bana pozitif yapısı ve düşünceleriyle yol gösterici oldu. Onun sayesinde kaybettiğim yaşam enerjimi kazandım.Önerdiği ilk öneriyi uyguladım ve cesaretimi toplamama yardımcı oldu ve mantıklı düşünebilmem için yol gösterdi. geçirdiğim zor zamanları hasar almadan atlattım. Yoğun bir gününde randevu almadığım halde sırf kendimi iyi hissetmediğim için beni konuk etti ve tavsiyeleriyle bakış açımı değiştirdi. kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Aysen ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2011
TavsiyeNo: 40416
Tunç Beye çok çaresiz olduğum bir anda internetten araştırırken rastladım. Sıkıntılı ve zor bir dönemdeydim. Ve bnm için en buyuk engel bana yardım edecek guvenılır bir uzman bulmaktı. Hakkında yazılan tavsiyeleri okudum ve sansımı denemek istedim. O gun kendisine mail attım ve cok kısa bir sürede bana döndü. Hayatımda kendim için yaptıgım en buyuk iyilik buydu sanırım. Görüşmeye gittiğimde sıcakkanlı, samimi,güleryüzlü karsıladı. Hayatımda bazı seyleri değiştirebileceğimi ve dogru yerde oldugumu o gun anladım. Daha sonrasında da ne zaman ihtiyacım olsa gece gunduz demeden yardımıma yetişti, hala da yetişiyor. Yardımları,desteği, gösterdiği çaba ve sabrı için teşekkür etmek istiyorum. Ve kendisini ısrarla tavsiye ediyorum. Cok kısa bir zamanda hayata bakısınızı değiştirecektir. Farkına bile varmadan herseyin yoluna girdiğini görünce Onu tanıdıgınız için kendinizi sansllı hissedeceksiniz. Ben oyle hissediyorum. Ruhumdaki yaralarımı sarmama cok yardımcı oldu. Artık daha mutlu bi insanım ve bunu sayesinde basardım.:))
     6 Beğeni    
Serife Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2011
TavsiyeNo: 40413
Evet Tavsiye Ediyorum... Ben almanyada yasiyorum ve ve burda bir danismana gitmeye cikindigim icin tesadüfen Tunc Bey ile internette karsilastim. Burdada gidebilirdim bir danismana ama Kültür farkliligi sebebinden dolayi istemedim. Yazisarak bile sizin derdinizi sorunlarinizi anlayip hemen size geri dönüyor. Bundan yaklasik 2 yil önce bir profesyonelin yardimina cok ihtiyacimin oldugu bir dönemdi, ayrintilara girmek istemiyorum ama su kadarini söyleyebilirim, ben bir Cinayetin esiginden döndüm ve esim hala tedavi görüyor, hersey daha güzel olucak, eminim... Oglum, Esim ve Ben cok mutluyuz ve bunu sadece size borcluyum Tunc Bey. Tunc Bey bana almam gereken kararin aslinda cokta zor olmadigini gösterdi. Keske sizi tavsiye etmekten daha fazlasi gelse elimden. Basarilarinizin devamini diliyorum...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Almanya'dan yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     6 Beğeni    
S.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2011
TavsiyeNo: 40404
arkadaş tavsiyesi üzerine tanıdım.Seyahat ederken gideceğimiz yeri hayal ederiz canlandırırız , ancak üzerinde bulunduğumuz yolun oraya gitmediğini anladığımızda bazen dönüş kavşaklarını kaçırdığımızı ve bunun üzerine çok yol aldığımızı farkettiğimizde artık çok geçtir. tekrar eskiyolu geri dönmek zor gelir . bu arada yakıtımız bitmeye yakın ,lastikler aşınmış, motor hararet yapmış ve vites geçmiyordur , veya geri vitese geçmiyordur.özet kaybedilmiş bir zaman , ilerlemekte zorluk , katedilmiş yol ,kayıp olunmuş bir hayat, işte ozaman karşınıza tunç tataker çıkar hem yolu tarif eder , gerçekten oraya gitmek istediğinizi sorar ve kestirme yolu tarif eder , aksayan yönleriniz de nasıl oanracağınız hakkında birkaç ipucu verir , artık eskiden gitmek istediğiniz yer olmas bile en azından ona benzer bir yere yönünüx çevrilmiştir artık. Mesleğinde profesyonel yaklaşımıyla , herzaman hekim anlayışıyla bir kahve içip sohbet etmek isteyeceğiniz arkadaşınız, en azından benim için öyle.
     8 Beğeni    
Okan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2011
TavsiyeNo: 40401
tunç beyle internet sitesinden adresini alarak tanıştık.her ailenin zaman zaman karşılaştığı ve aşmakta zorlandığı problemleri olabiliyor.bizde eşimle kendimizin aşamadığı ve aile yaşamımızı olumsuz etkileyen problemlerimizi çözme amacıyla tunç beyden destek almaya karar verdik.ben kişisel olarak derdimizi dinleyip durumu analiz ederek yapılması gerekene yönlendirici ve doğru tespitlerini tarafsız olarak ortaya koymasını sevdim.ortamı,yaklaşımı ve önerileri insanın kendini rahat hissetmesini sağlıyor.işini ciddeye alan kendine gelenlerle daha sonrada bağını sürdüren samimi biri.ailevi problemi olanlara profesyonel destek alma anlamında tunç beyden faydalanmalarını öneririm.
     4 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40393
ilk internet ortamında tanımıştım Tunç Bey'i.Kendimle başa çıkamayacağımı düşündüğümde destek almaya karar verdim.Çekinerek gitmiştim,ama saatler nasıl geçti anlamadım.Kendisine büyük bir güvenle,çekinmeden sanki onu çok önceden tanıyormuşsunuz gibi herşeyi anlatabiliyorsunuz.kendimi daha önceleri hissettiğim gibi hissetmeye başladım.Tekrar gülmeye başladım.ona güveniyorum veTunç Bey'in sayesinde daha da iyi olacağımı biliyorum.kendisine çok teşekkür ediyorum,kendisine de çok mutlu başarılı bir hayat diliyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40389
hepimizin hayatında zor dönemler oluyor,bende zor bir dönem yasadım.kendimi çıkmazda hissediyordum ama tunç beyin tavsiyeleriyle yeniden kurdum hayatımı ve simdi cok huzurluyum.bende bir tavsiye yazısını okuyarak ona danısmıstım umarım bende bır kısıye ona danısmakta köprü olabilirim.bazen cözümler sandıgımızdan kolay olabiliyor ama çemberin dısından bakan bır ınsan gereklı,sorunların içindeki biri bize faydalı olamıyor,lütfen vakit kaybetmeyin tunç beye ulasın,sonrasında sizde onu tavsiye ediyor olacaksınız.tunç bey size nekadar tesekkür etsem azdır,bana yeni ve huzurlu bir hayat verdiniz.
     5 Beğeni    
Ö.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40386
Değerlendirme yaparken şu noktalara dikkat edersek; 1. Hastasına özgüven ve danışmanına itimatı ilk anda karşısına hissettiren, 2. Ne yaptığını açık anlaşılır, bilimsel tabanlı olarak hastasıyla paylaşan, 3. Başarının çok kolay olduğunu hastasına hissettirerek ilk anda işin %50 ni bitiren, herhalde uzmanlar arasında ilk gidilerek boşuna maddi ve ruhsal sıkıntı yaşanmasına mani olacak çözüm ortağımız. Boşuna vakit ve para kaybı yaşamamak, zaten ruhsal sıkıntılarımızın son deminde olan yaşamımızı tekrar yola sokmak için içtenliğinden şüphe etmediğimiz danışmanımızı tüm hastalara tavsiye ederim. Saygılarımla....
     2 Beğeni    
M.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40378
Merhaba.Tunç Beyi ilk etapta tanıma şeklim, internetten kendi sorunumla ilgili araştırma yaparken ismi dikkatimi çekti. Daha sonra kalktım bir gün çekine çekine bürosuna gittim. Nasıl karşılanacağımı bilemediğim için tedirgindim.Aslında hani sorun kendi içinizde büyüktür ama karşı taraftan bu nasıl gözükür , bu sorun içinde buraya gelinir mi? gibi bazı sorular kafanızda dolaşırken bir adım attım ve iyiki Tunç Beyle tanışmışım. Öncelikle açık ve net bir şekilde söylemem gerekirse Tunç Bey gerçek bir dost gibi size davranıyor. İkincisi çok dikkatli ve zeki.Söylediğim ayrıntıları kaçırmaması benim için çok önemli.Ama aynı zamanda da yaptığı işi ciddiye aldığı için de profesyonel.Tunç Bey 3 kelimeyle ifade edilirse Samimi, ciddi ve insan gibi insan...Bence içinden çıkamadığınız bir sorununuz varsa tereddüt etmeyin. Kendinize bir iyilik yapın ve hemen Tunç Beyle bağlantıya geçin inanın ilk andan itibaren kendinizden hemen emin olacaksınız.Ayrıca asistanının sizi kibar bir şekilde karşılaması ve sıcak bir ortam oluşturması da dikkate alınmayacak bir faktör değil.Teşekkür ederim Tunç Bey iyi ki sizi tanımışım.
     3 Beğeni    
Gülşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40374
Sıkıntılı geçirdiğim günlerde ilk defa bir yardım almaya karar verdim ve internetten Tunç Bey'in sitesini buldum. İnceledim ve oradaki yazıları okudum. Bana yardımcı olacağına inandım ve randevu aldım.Gitmeden önce açıkçası çok tedirgin oldum. Hiç kimseye güvenip anlatamadığım sıkıntımı nasıl anlatacaktım.Ama Tunç Bey ile tanıştığımız anda güvenbileceğimi hissettim.Gerçekten yanılmamışım çok doğru bir karar vermişim.Oradan ayrıldığımda çok rahatladığımı hissettim.Tunç Bey in diğer bir güzel yönü de görüşme sonrasında da danışanlarını unutmuyor.Ben tüm desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.
     4 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40369
Eger ki danismanlik almak istiyorsaniz ve bir kac secenek icinde Tunc bey de var ise ilk tercihiniz olsun ve kendinize sunu soyleyin sadece "bir defa ve denemelik" zaten sonrasında devamı gelecektir en azından benim icin gecerli oldu. cok sıkıntılı bir donemimde sadece 2 seans yaptık ve COK iyiyim.. Artik kendisine gitme sebebim psikolojik problemlerim degil kisi olarak her anlamda tam donanımlı hale gelebilmek icin bana yardimci olabilmesi icindir.. Tesekkurler Tunc Bey..
     2 Beğeni    
N.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40359
tunç beyi yine bu siteden bir danışanın yorumunu okuyarak seçmiştim. bir kez yüz yüze görüştük. ancak özel günlerde mail attı ve durumumu takip ediyor. maillede olsa tavsiyelerde bulunuyor. görüşme zamanını etkin olarak yönetiyor. sorunlarımı anlatırken çok yardımcı oldu. hem samimi hem profesyonel. kendi hayatındanda örnekler veriyor. bence iyi. ofisinin bulunduğu yerde çok güzel. görüşmeden çıktıktan sonra ağaçlı yolda yürümenizi tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2011
TavsiyeNo: 40349
Merhabalar ; Son 3 aydır bedensel ve ruhsal anlamda çok değişiklikler içersindeydim.İşsiz olmam benim bir eksikliğimmiş gibi hissettiriyordu. Bir gün bir bayan arkadaşıma bu durumu açtığımda bana Tunç Bey'den bahsetmişti ; ilk önce baya bir düşündüm doktora gitsem mi gitmesem mi diye aileme danıştım kendim çözebilirim diyordum ama başaramadım ve soluğu Tunç Bey'in yanında aldım.. İlk heyecanlandım.İlk defa psikologa gidiyordum.Ama kendisi bana çok sıcakkanlı ve samimi bir şekilde sorunlarım hakkında görüşlerini söyledi.Beni testten geçirdi.3 Seans sonrasında ben tamamiyle kendimi toparladım.Bunu kendisine borçluyum..Ara ara danışmak istediğim zamanlarda mail atıyorum hemen kendisinden yanıt alabilmem beni çok mutlu ediyor.İşini çok seven ve özveriyle yardımcı olan gerçekten mükemmel bir insan... Görüşmelere başladığınızda,pek çok danışanı gibi,siz de keşke diyeceksiniz; gerçekten hiç çekinmenize gerek yok.Tunç Bey'e yardımları,desteği, gösterdiği çaba ve sabrı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Tüm güzellikler sizin ve ailenizin olsun Tunç Bey..Sağlıklı,mutlu huzur dolu bir ömür diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla...
     2 Beğeni    
Serkan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38815
tunç bey insanların duygularını çok iyi analiz edebilen problemleri çok iyi analiz edebilen doğru tespit ve yorumlarla çok iyi bir yol haritası çıkarabilen mükemmel bir danışman ve en önemlisi arkadaş .kendisinden aldığım danışmanlık hizmeti sayesinde öfke kontrolü ve mükemmel bir evlilik yaşamak için her türlü şartların oluşması gereken ortam hakkında kendimi geliştirmeme olan katkısından dolayı kendisine teşekkür ediyor uzman olduğu konularda problem yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Huzurluu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38664
Tunç Bey'e son derece çaresiz,ilerlemiş bir depresyonla gitmiştim.mutsuz bir çocukluk üzerine bir de 3 sene süren ilişkim bitince artık kendi kendime yardım edemeyecek kadar hasta hissediyordum kendimi.adım adım intihara doğru gittiğimi hissediyordum.ama şükürler olsun ki adeta yeniden doğmuş gibi oldum.Ona ne kadar teşekkür etsem az.bir kere yanında son derece rahat ve açık olabileceğinize emin olun.asla yargılanmayacağınız kesin.işinde gerçekten çok profesyonel.insan eğer birşeylere kendi başına çare bulamıyorsa çok da debelenmemek lazım.böyle bir durumda Tunç Bey gibi birinin yardımını aldığınızda çok rahatlayacağınızın garantisini size verebilirim.Lütfen sorunlarınızı göz ardı etmeyin.Herkese sağlıklı günler dilerim...
     2 Beğeni    
Quasimodo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37959
Tunç Beyi sitenizden keşfettim.bu kadar tavsiye edildiğine göre bana ancak o yardımcı olabilir diye düşündüm.ukalalık yaptığımı düşünmeyin.sadece yardıma ihtiyacım vardı ve malesef güzel olan hiç birşeye inancım yoktu.neyse sitede yazılan tavsiyeleri tek tek okudum.sonra Tunç beyin çocuklarının fotoraflarına baktım.çok güzellerdi.gözlerinde sevilmenin verdiği mutluluğun ışıltısı vardı.sonra aramaya karar verdim.o zamandan beri düzenli olarak görüşüyoruz.3 ay oldu.beni bir çok konuda yüreklendirdi,harekete geçmemi sağladı.gün geçtikçe değişimi hissediyorum.benim gibi uslanmaz bir melankolik bile bulutların arkasında saklanan güneşi görebiliyor artık...hayatı kendinize zehir etmeyin.Amerikayı yeniden keşfetmenin de tahmin edersiniz ki bir anlamı yok.sorunlarınız varsa profesyonel yardım alın.çünkü hayat çok kısa......
     1 Beğeni    
Site Editörleri Tarafından Kapatıldı&göSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37838
Selamlar; Tunç Bey'e internet aracılığı ile ulaştım.İyi ki de ulaşmışım.Artık evliliğimizde "ne onunla ne de onsuz oluyor" deme noktasına gelmiştik.Birlikteliğimize çıkmaz bir noktadan bakmaya başlamıştık ki;kendimizi Tunç Bey'in ofisinde bulduk.Samimi tavırları ile bizi yargılamadan dinleyerek yolumuzu aydınlattı.Gelceğe daha net bir şekilde bakmamıza vesile oldu.Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.Şimdi minik kızımızla çok hayat daha güzel..
     Beğenin    
Betül SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36930
Uzun süredir nette araştırıyordum..içime sinen ve bana güven verebileceğine inandığım için Tunç beyi tercih ettim.2 yıllık evliyidim ama eşim tarafından aldatıldım..bu bana acı veriyordu ve işin içinden çıkamıyordum.İlk kez psikoloğa gitmeme rağmen Tunç beye tüm samimiyetimle herşeyimi anlattım.bana müthiş bir güven verdi..2 kez gittim ama bu evliliğim hakkındakı kararlarıma çok yardımcı oldu..kendimin önemli olduğunu bana hatırlattı bakış açımı değiştirdi.Artık evliliğime kendi penceremden sağlıklı bir şekilde bakabiliyordum.Tunç bey güler yüzlü,samimi ve cok iyi bir dinleyici.Kesinlikle problemi olan herkesin hayatı ile ilgili kararlar vermeden önce bu alanda eğitim almış profesyonel kişilerden(tunç tataker) yardım almasını tavsiye ediyorum.ben suanda 2 yıllık evliliğimi bitrdim ama kendimi cok daha iyi hissediyorum.herseyden önce kendimizin önemli oldugumuzu unutmayalım...
     2 Beğeni    
Fatma TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36657
Tunç Tatatker ismi nette aile danışmanı ararken karşıma çıkan en çok tavsiye edilen isimdi.Özetle durumumu mail attım.Çok kısa süre içinde bana canlı, hayat dolu bir ses ulaştı.Asistanı Dilek Hanım'dı arayan.Randevulaştık. İlk görüşmede kendimi öyle güzel ifade edebildim ki kendim bile şaşırdım.İnanılmaz güven veren,kendinizi iyi hissettiren,çok dikkatli dinleyici,çok samimi bir dost,arkadaş,abi,kardeş ne derseniz o oldu benim için. Hala devam ediyoruz görüşmelerimize.Hergün herşey daha iyi oluyor.Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim.İyi ki tanımışım...
     2 Beğeni    
Hilal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36557
tunç beyden aile terapisi aldık eşim ve ben sorunlarımızın içinden çıkamıyorduk sürekli tartışıyor sen şunu yaptın ben bunu yaptımları konuşmaktan başka birşey yapamaz hale gelmiştik son çare Tunç beye gittik ve sonun başlangıcı oldu Sihirli bir degnek dokunmadı bize konuşmayı daha önemlisi birbirimizi dinlemeyi ögretti 5 sevgi dilini ögretti ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim bitti artık diyeceginiz noktaya gelmeden mutlaka uzmandan yardım alın sevgi kolay bulunmuyor
     3 Beğeni    
Nazan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36549
Merhabalar. Tunç beyle tanışmamı anlatmak isterim size. 2 yıllık evliydim. ve son zamanlarda yaşadığım bir olay beni çıkmaza düşürmüştü. o kadar sinirliydimki her an evliliğimi bitirebilirdim. ve hemen internete girdim iyi bir psikoljik danışman aramaya başladım. ve Tunç bey hakkında güzel şeyler okudum. sabah erken bir saatte hemen mail attım. kısaca durumdan bahsettim. sanırım 1-2 saat sonra hemen cevabı geldi. yazdıklarını okuduktan sonra sakinleştim ve daha mantıklı düşünmeye başladım, gücümü toparlayıp birşeylerin yoluna girmesi için mücadele ettim. 2-3 haftalık süreçte 5-6 kere yazıştık. belki ofisine gidip yüzyüze birşeyler paylaşamadık bazı nedenlerden dolayı ama bu yazışmalarla bana desteği çok büyük oldu. inşallah bir gün tanışmakta nasip olur :) Teşekkürler Tunç Bey.
     3 Beğeni    
Nur GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36420
mrhb ben tunç beyi danışmana ihtiyacım oldugu bir anda buldum izmirde yaşıyorum izmirdeki birçok danışmanı aradım randevu istedim durumumu açıkladım hepsi sizi arıyıcaz dedi kimse aramadı sonra tunç beyi aradım yardımcısı dilek hanım bana çok güzel yardımcı oldu tunç beyle hemen görüşmemi sagladı tunç beyin yanına gidene kadar benle tlfon irtibatı ksmediler onlar harika.benim sorunum çözülmez sanıyodum.ama sorunum çözüldü şimdi herşey çok güzel ama ben sürekli tunç beyle görüşmek istiyorum aynı şeyleri tekrar yaşamayım.bence işini en iyi şekilde yapan.ve hastalarına en güzel yaklaşan danışman.yardımcısıda onu tamamlayan mükemmel bayan.işlerinde başarılarını dilerim.nur gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
Fırat BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36261
Herkese merhabalar, Ben de sizin gibi çaresiz bir durumda kalmıştım ve internetten araştırma yaparken Tunç Bey'e rastladım.Şu an 2 aydır beraber bir kişisel gelişim çalışma içerisindeyiz ve ben bu ilişkiden çok memnunum.Tunç Abi danışma hizmetini anlık bir iç boşaltma olarak değil uzun süreli,yavaş ama emin adımlarla yol alınan bir kişisel gelişim süreci olarak algılamaktadır. Öncelikle ondan bir mucize beklemeyin.Ancak onunla çalışmaya başladığınızda bir konuda danışacak birine ihtiyaç duyduğunuzda her an yanınızda olan aklıselim bir rehbere sahip olduğunuzu hissedeceksiniz.Kendisi sadece yüzyüze görüşmelerde değil,en yoğun zamanlarında dahi size vakit ayırabilen ve gerek mail gerekse de telefon yoluyla ona birşey danıştığınızda ya da hislerinizi anlattığınızda size anında karşılık verip doğruyu bulmamız için çaba gösteren bir insandır.Ancak asla son sözü söylemez,sadece yol gösterir ve son kararı yine bize bırakır. Son olarak Tunç Bey'in de dediği gibi her ne kadar iyi bir rehber olsa da iş yine bizde bitiyor.Siz çaba gösterin gerisi gelir.Zorluklar karşısında pes etmememiz ve doğru yolu bulmamız dileğiyle...
     3 Beğeni    
Süheyla SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35964
tunç bey için kısaca birşey söylemek gerekirse işinin ehli diyebilirim.kendisiyle görüşmeye başlayalı 2 ay gibi bir zaman oldu ama bu fikrim daha ilk karşılaşmamızda bende oluşmuştu.tecrübeli bir psikolog.aynı yaşta olduğumuzdan bana bir arkadaş gibi geldi.onca danışanı içerisinde sizi hatırlıyor,seanslarda konuşmayı kesmeden yeterince zaman ayırıyor,acil olarak birşey danışmak istediğinizde maillinize en kısa zamanda yanıt veriyor.başınız sıkıştığında ulaşabileceğiniz uzman bir dost gibi.tecrübeli,işini ciddiye alan,profosyonel bir psikolog arıyorsanız tunç beyi tavsiye ederim.umarım tunç beyle bizim yolculuğumuz da benim sorunlarımdan kurtulup mutlu bir hayat sürmem için devan eder.
     1 Beğeni    
Şule BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35914
sevgili tunç bey,sizinle tanışmamız vatani göreviniz esnasında olmuştu.yorumları okuyarak ve diğer danışanlarınızın size yazdıkları övgü dolu sözlerinizle karşılaşınca işte bu,aradığım kişi bu olmalı dedim.aradan geçen zaman diliminde hiç yanılmadığımı gördüm.keşke sizinle tanışmamız o taşları yollara çok fazla dökmeden bende kalanlar bana hissettirilenlerin olmasına izin vermeden olabilseydi.ama tunç beyle tanıştıktan sonra tüm sorunlarım bir sihirli elin omuzuma konması ile birden kayboldu sanki.bu sihirli ele sahip olan TUNÇ BEY'e ne kadar teşekkür etsem azdır.Hani ömrünüz boyunca gitmeniz gereken yerleri sayarlar ya bence bu gidilmezi gereken yerlerden biri de TUNÇ BEY olduğu kanısındayım.Elbette bir ömür boyu gitmemeniz dileğiyle ama iyi bir arkadaş iyi bir dinleyici ve güzel bir gülücük sıcacık bir ortamla karşılaşmak istiyorsanız bu yerin adresi TUNÇ TATAKER den başka yer değildir.İYİ Kİ tanışmışık sizinle...
     3 Beğeni    
Emel YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35911
Biz kendisiyle henüz yeni tanıştık ama çok memnunum bana çok yardımcı oldu şimdiden.ne yapman gerektiğini sana şıklarla sunuyor seçimi sana bırakıyor ve o yönde yardımcı oluyor bu benim çok hoşuma gitti.ve bana sadece seanslara gittiğimde değil maillerlede yardımcı oluyor herkes bunu yapmaz ben çok memnunum henüz tedavim bitmedi ama şimdiden kendimi iyi hissediyorum. kendidine teşşekkür ederim. Ben çok çaresizdim ve internette araştırma yaparken gördüm kimsenin tavsiyesi üzerine gitmedim kendisine ama sitesine girdiğimde bana güven verdi.ve kendisine acil ihtiyacım var dedim telefonumu ve mail adresimi verdim aradan belki 5 dakika geçti hemen arandım ve randevu verildi.bu benim için çok önemliydi.güvenilir,güleryüzlü ve ailesini çok seven iyi biri.
     2 Beğeni    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35860
daha önce sgk kurumlarındaki doktorlara gittim hiçbir iyi sonuç alamadım daha sonra internetten araştırdım meslek tecrübesine bitirdiği okula kısacası tunç beyin kişilik bilgilerini inceleyince onunla konuşmaya karar verdim ve çok iyi bir dinleyici ve kendimce tanımladığım hatalı düşüncelerimin doğru tanısını koyarak tedaviye başladık daha yolun başındayım ama beni çok rahatlattı imkanım oldukçada kendisiyle danışanı olarak görüşeceğim burdanda kendisine çok teşekkür ediyorum.....
     4 Beğeni    
Pınar YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35852
Sayın Tunç TATAKER Bey'i tanımanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.Hayata çokta mantıklı bir şekilde baktığımı düşünürken bir insanın başına gelebilecek tüm felaketlerin ard arda gelmesiyle kendimi bir uçurumun kenarında sıska bir dala tutunmuş gibi hissederken; çaresizce düşeceğim anı beklemekten başka hiçbir şey yapamazken; kendime dair kararlarımı bile kesinleştiremediğim bir dönemde tanıdım Tunç Bey'i.Tesadüf olduğunu düşünüyordum ilk önceleri ama sonra anladımki aslında bir şanstı bu.İçinde bulunduğum kötü günlerin içinden yara almadan çıkabilmemi sağlayan bir şanstı.Samimi,içten,hayata dair onca güzel önerileriyle ve insan sevgisiyle dolu yaklaşımıyla kendime özgüvenim ve cesaretim geldi onun sayesinde.İçinde bulunduğum ve beni her geçen gün güçsüzleştiren huzursuzluklarımın,kararsızlıklarımın içine gömülmekten kurtardı beni.Sadece bir danışman değil,kendisini ziyaret eden insanlara el uzatan dost sıcaklığını,en önemlisi güven duygusunu hissettim kendisinde ve çalışanlarında.Tebessüm etmeyi unuttuğum bir zamanda ,yüzlerindeki tebessümle buz kesmiş yüreğim sıcacık oldu.Şunu söyleyebiliyorsam eğer ''Hayat ayaklarımın önüne ne kadar çok engel ve olumsuzluk çıkarsanda,yalnız da olsam senden korkmuyorum çünkü güçlüyüm,sana takılmadan,düşmeden yüreyeceğim.'' diyebiliyorsam yine Tunç Beyin sayesindedir.İyiki varsınız Tunç Bey sizi tanımaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.
     2 Beğeni    
Gül DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35847
Her ne kadar içinizdeki gücü kullanmanıza yardımcı oluyorum deseniz de ben bu gücü sizden aldığıma eminim... hem de çok kısa bir zamanda.. asla huzurlu bir insan olabileceğimi düşünmüyordum Tunç Bey. çok teşekkür ederim. Artık çok mutluyum. her tavsiyeniz olumlu sonuç verdi. ben psikolojik problemlerin çözümünün ilaçlar olduğunu düşünüyordum oysa ki yıllarca ilaç kullanarak kendimi hırpalamışım. yaydığınız enerji içimde tuttuğum ne varsa dışarı çıkarmama yardımcı oldu, anlayışınız, farklı bakış açınız problem ettiğm şeylerin öbür yüzünü görmemi sağladı. artık antidepresanlara gerek yok. :) iyi ki sizi tanımışım :)
     12 Beğeni    
Kardelen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35550
Merhabalar; bu tavsiyemi özellikle benim asamamda yani henüz mutlu sona ulasmamış ama bunun bir sansı varmı diyenler için yazmak istedim.Düşündümde tavsiye yazmak için sonucu beklemek gerekmiyor, bence sonuç kadar önemli olan birsey daha var.insanın en' olmaz' dediği bir anda 'olabileceğine' dair bir omuz görmesidir. tunç beyi bundan 4 gün önce sadece isim olarak tanımıştım.sonrasında her nekadar sorunumla ilgili bir umudum olmasada buradaki tavsiyeleri okuyup tunç beyi 'acaba' gibi sorularla merak ettim.problemleri olan insanların bu denli mutlu olmaya baslamaları benim tunç beyle tanışmama sebep oldu.henüz problemim konusunda bir yol katettiğimi görmek çok erken bunun farkındayım .Ancak şunu diyebilirim ki boğulduğumu hissettiğim, hiçkimseyle konuşmak istemediğim ,yasadığım olumsuzlukları düşünmekten baska birşey yapmadığım şu anda konuşabildiğim vede en önemlisi dinleyip güvenebildiğim tek insan tunç bey.ben su anda buradaki tavsiyelerde bulunan arkadaslar gibi mutlu sona ulasıp ulasamayacağımı bilemem.bildiğim tek şey var bu konuda artık yalnız değilim ,tek basına mücadele etmiyorum. evet henüz herseyin başındayım ama nefes aldığımı hissediyorum bunu bilmek bile benim için çok önemli. tunç beyin desteğiyle doğru olanı yasayacağıma inanıyorum...bir gün olurda kaybettiğim en büyük seyi 'güven duygusunu'yeniden kazanırsam yine yazacağım...(eğerki benim gibi umutsuz olanınız varsa bence bir kez daha inanın ve tunç beyin yardımını alın...)
     7 Beğeni    
GökSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35456
Merhaba Tunç beyle bir akrabamın yönlendirmesi sonucu tanıştım, daha önceleri kendi problemlerimi bir uzman yardımıyla çözme düşüncesi anlamsız ve gülünç gelirdi. Porblemlerim taşıyamayacağım kadar artınca profesyonel bir yardım şart oldu. Bana karşı sabırlı ve pozitif yaklaşımı sayesinde kendimi fark etme fırsatı buldum. Tunç beyi ısrara istanbula davet ediyorum, izmire gidip gelmesi çok zor ve zahmetli olmaya başladı, bu nedenle ondan ofisini istanbula taşımasını rica ettim buradan da ediyorum. Hayatıma kattığı her şey için, yardımları için, güler yüzü ve iyi niyeti için çok çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
Hope
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35429
Tunç bey'e kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Açıkçası daha öncede bir kaç defa psikoloğa gitmiştim ve sonuç alamamıştım dolayısıyla ümidim yoktu ama yine de denedim. Gerçekten ilk seanstan sonra bir şeylerin olumlu yönde değişeceğini hissettim ve öyle de oldu. Zamanla herşey tüm hayatım değişti. Yıllarca beni mutsuz eden aşamadığım herşeyi Tunç bey sayesinde yendim ve içsel huzuruma kavuştum. Tunç bey sayesinde sağlıklı bir birey oldum. Kendisini 3 kelimeyle anlatmam gerekirse kesinlikle güvenilir, hümanist ve tabiki başarılı...
     4 Beğeni    
Sc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35371
Tunç Bey ile tanışmamız tavsiye ediyorum.com sitesi aracılığı ile oldu. Böyle problemleri olan arkadaşlarım yok varsada zaten herkes pikologa gittiğinden bahsetmek istemez. Zaten psikolojik sorunlara genelde gülen bir insanım. Kendi sorunumu kendim çözebileceğime çok inanırım. Fakat sorunlar git gide içinden çıkılamaz hal alınca ve iş hayatımla ,aile yaşantımı etklemeye başlayınca, bende internete girdim ve kısa bir araştırmadan sonra Tunç beyle tanıştım. Herkes sorunlarını tanımadığı insana anlatırken zorlanır , çekinir ama ben daha çok çekiniyorum. Neyseki Tunç bey umduğumdan daha uzman biri çıktı ve sorunları anında anlayıp çözümler geliştirmeye başladı. İzmir de veya başka bir şehirde olsanızda ben tavsiye edebileceğim tek uzmandır.
     2 Beğeni    
A.B.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35328
Psikolojik sorunların çözümünde ilk olarak aşılması gereken engel, bence güvenilir bir danışılacak kişi bulmak. Sonra samimiyet, sonra sorununuza nasıl yaklaşıldığı. SOrunumuz 1,5 yildir suren bir sorundu. Tunç Beye, sorunumuz hakkında birçok konuda ve tedavi türleri hakkında bilgi sahibi olarak gittik. Tunç Bey, o denli açık algılara sahip ki, aklınızdan geçen sorunları, siz söylemeden fark edebiliyor. Hem bana hem de eşime sağlam bir güven telkin ettikten sonra, sorunun ne olduğu kolayca ortaya çıkıverdi. Kısa bir terapi sürecinden sonra, sorunumuz hasarsız, yan etkisiz ve sorunsuz olarak cozuldu. Size ezbere bilgiler yerine, olayı algılamanın yolunu gösteriyor. Kendisine, esim ve kendi adıma tesekkurlerimi sunmayi borç bilirim.
     9 Beğeni    
Erdal Yıldız
9.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34998
Tüm gücüyle ,olabildiğince şartların hızla değiştiği bu dünyada yaşama ayak uyduracak gücü içinizde hissetmediğinizde ve insanların birbirine bir okadar yakınken aslında bir okadar da uzak olduğunu düşündüğünüzde ......aslında yanılmış olduğunuzu düşünmenizi sağlayacak birisi var.... Yakın zamanda ve kısa sürede tanımama rağmen gayet açık samimi ve sorunlara oldukça gerçekçi yaklaşan cözümsüz bırakmayan, kendisine danışmaya gelen kişilere ve aynı zamanda yakın cevresinde ki arkadaşlarına da olumlu kişilik özelliklerini de yansıtan örnek aile ve aynı zamnda aile babası psikolog arkadaşım TUNÇ TATAKER...
     3 Beğeni    
Altuğ Tosun
6.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34952
Tunç Tataker, benim lise sınıf arkadaşımdır.İlk tanıştığımda kemdimi ona yakın hissettim.İnsanlarla iletişimi kuvvetli, yakın, sıcak, sevecen, ilkeli, sözünün eri, çalışkan bir insan olarak kendisini tanıdım.Yıllar sonra meslek sahibi olduğunda da, bilgisi ve tecrübesi ile yukarıdaki özelliklerin birleşiminden gelen mesleki başarıları beni çok etkiledi.Başka ne beklenebilirdi ki, kendisinden...Tunç insanlarla empati kurabilen birisidir.Buda mesleğinde farklı olmasına neden oluyor.Tunç işinde çok iyi.Nereden mi? biliyorum.Hakkındaki olumlu yazılardan.Tanınırlığından.Benim tanıdığım Tunç bir saniye bile durmaz, mesleki ve kişisel gelisimine hayatı boyunca devam eder.Yanında çalışan kişileri de özenle seçer ve sıradışı kişlerle çalışır.Çalıştığı ofisi, dünya standartlarının da üzerinde.Çok sıcak ve samimi bir ortam.İnsan kendini tanıdığı, bildiği bir yerde imiş gibi hissediyor.İşine, kendine değer veren kişi, giyimine, oturduğu yere, çalıştığı yere değer verir.Tunç'u başka birşekilde ifade etmek olanaksızdır. Sevgiler Tunç...
     3 Beğeni    
Burcu
4.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34905
Tunç Tatakeri çok uzun süredir ailecek tanıyoruz. öncelikle şunu belirtmeliyim ki işine olan tutkusu inanılmazdır. Her zaman işini çok seven insanların başarılı olacağına inanmışımdır. Ve Tunç bunun çok iyi bir örneğidir benim için. İşini çok bağlıdır, gece gündüz demeden çalışır ve mükemmel bir performansı vardır. Sanki enerjisi hiç bitmez. Ayrıca sadece mesleğinde değil, mesleği dışında da insanlara destek olma konusunda çok özverili ve fedakardır. İş yaşamındaki bu başarılı duruşunun yanında, aile yaşantısı da bir o kadar özentilidir. Eşine çok bağlıdır ve çok iyi ve sevecen bir babadır. Bir insan özel hayatında nasılsa, iş hayatında da öyle olur. Tunç hem mutlu bir özel hayata hem de başarılı ve mutlu bir iş hayatına sahip biri olarak bence iyi bir örnek. Pozitif enerjisi ve güvenilirliği de artıları... İyi ki seni tanımışız...
     2 Beğeni    
Emel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34892
Ruhsal olarak o kadar kötü bir dönemdeydim ki Tunç Bey'i nasıl bulduğumu hatırlamıyorum bile. İzmir' de yaşıyordum o zamanlar, işsizdim.Öncesinde birkaç psikiyatrla görüşmelerim olmuştu. Yaptıkları antidepresan ilaçlar yazmak oldu sadece. Sonra bir psikologla mı görüşmeliyim diye düşündüm. Açıkcası inançsızca gitmiştim Tunç Bey' e.. Sadece konuşarak nereye varılabilirdi ki..Öyle yada böyle üzerinden 3 yıl geçti...İlk seansımızda sorunu bulduk..2. seanstaysa yolumu çizmiştim. Geriye sadece gerçekleştirmek kalıyordu.İzmir'den sadece bir valiz ve cebimde 100 lirayla ayrıldım.İstanbul'a geldim.Şu an İyi bir işim var.Kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum...Kısacası Tunç Bey mucizemi gerçekleştirmemde bana yardımcı oldu.Yolum ne olacak onu bulmamı sağladı...Tabi ki hayat devam ediyor ve yalnız yaşamanın da ayrı sorunları var...bu sorunlarım için İstanbul'da başka bir psikolog ararken, karşıma Tunç Bey'in sitesi çıktı...Hayatımda gelişen olaylardan haberi olsun istedim yıllar sonra ona yazdım... Nedense cevap geleceğinden emindim:) Geldi de.. Hem de ertesi gün.... Sorumluk sahibi, güvenilir, işinin ehli, profesyonel biri... O'na çok şey borçluyum. Teşekkürler Tunç Tataker....
     4 Beğeni    
Pınar ÇaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34891
hayatımın bir döneminde evliliğimde problemler yaşamaya başlamıştım tunç beyle karşılaşmak eşimle benim evliliğimin yeniden yoluna girmesinde etkili oldu eşimide ikna ederek tunç beye aile terapisine gittiğimizde her şeyin bu kadar çabuk yoluna gireceğini tahmin etmiyordum sonrasında uzman yorumlarıyla bizi rahatlatmakla kalmayıp sorunlarımızın hiçte işin içinden çıkılmaz olmadığını bize gösterdi ayrıca güven veren ve dostça davranışlarıyla kendimizi onun yanında huzurlu hissetmemizi sağladı teşekkürler sevgili danışmanım
     2 Beğeni    
Songül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34885
tunc beye ulaşmam daha önce kendisinden piskolojik danışmanlık destegi almış olan bir arkadaşım vasıtasıyla oldu kendisini tanıdıgım dönem kendimi yalnız boşlukta ve baskı altında hisediyordum acilen uzman bir görüşe ve destege ihtiyacım vardı ancak güvensizlik gibi bir sorunumda vardı tunc beye gittikten sonra ona sonsuz güven duydum ve aldıgım destek ve yönlendirmeleri sonucunda tekrar insanlara güvenmeyi ögrendim yalnızlık ve sıkışmışlık duygumdan kurtuldum şu an kendimi eskisi gibi iyi hisediyorum dogru insandan destek aldıgımı bilmek beni rahatlattı teşekür ederim tunc bey.
     2 Beğeni    
Doruk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34883
piskolojik danışman tunç beyle tanışmam internet sitesine ulaşmamla oldu. o dönem yoğun stres altındaydım kendimi bir çıkmazda hissediyordum tunç beyle tanışmam benim için yeni bir başlangıç oldu kendisinin durumumun hassasiyetine gösterdiği yoğun ilgi ve içinde bulunduğum depresyondan çıkmak adına vermiş olduğu profesyonelce yönlendirmeleri sayesinde şu an kendimi daha güçlü ve hayata bağlı hissediyorum bu nedenle kendisine teşekkür etmek isterim kendisini iyi ki tanımışım. tekrar teşekkürler tunç bey
     2 Beğeni    
Ayt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34874
acaba psikolojik destege ihtiyacim varmi diye dusunur ve bunun arastirmasini yaparken, internette tunc bey icin yapilmis yorumlari okuduktan sonra bu sorunun dogru cevabini tunc beyin verebilecegini dusunerek dun kapsini caldim. hos ve samimi bir karsilamanin ardindan tunc bey ile tanistik. icten bir sohbet ortaminin esliginde problemlerimizi ve sonucunda nasil aksiyon alacagimiza kararlar verdik. cok mantikli, isini profesyonelce yapan biri vardi karsimda. problemi tespit ettik ve bundan sonraki asamalari terapi ile cozumlemeye karar verdik. yakin gunlerde tekrar gorusmemiz var. yorumlarimi, her gorusmelerimizden sonra buradan aktarmaya devam edecegim. ben, herseyin guzel olacagina inaniyorum. cunku aksi bir elektrik almiyorsunuz kendisinden. bence, tanismanizda ve danismanizda faydasini gorebileceginiz bir kisi tunc bey.
     2 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2010
TavsiyeNo: 34085
Merhabalar.Öncelikle ismim Aylin.Tunc Beyle şans eseri tanıştım kendisinin bana çok yardımı oldu çok kötü bir durumda iken bana online olarak hizmet verdi; Bunun için ona minnettarım.Ve teşekkürü bir borc biliyorum.Kesinlikle inanıyorum ki eskisinden daha iyiyim.Hayata dönmemi sagladı.Meslek hayatında ve özel hayatında başarılar dilerim.YOLUNUZ ACIK OLSUN.Güleryüzlü ve çözüm aramaktan sıkılmayan biri..Benim sorunum kendimi sürekli intihara itiyor sürekli kendimle ve çevremle ciddi sorunlar yaşıyordum.Bir ölüden farkım yoktu. Kimseye birşey anlatmıyordum içime kapanmış bir durumdaydım bana bir abi gibi bir dost gibi yaklaştı.Bence kesinlikle tercih edilecek biri.Hem mesleki anlamda hemde az çok yaklaşımı hakkında mükemmel birisi.Hala psikoterapilerimize online devam ediyoruz ve durumumun iyiye gidecegine inanıyorum..Herkese şimdiden geçmiş olsun.Şunu ögrendim ki hayat çok kısa ve yaşamaya değer..
     2 Beğeni    
Murat ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2010
TavsiyeNo: 34022
sayın tunc tataker konusunda gercekten uzman gercekten profosyonel bence.ayrıca ınsanlıgın olmedıgı konusunun kanıtıdır.bır ara esım yardım almıstı kendısınden cok cok ıse yaramıstı.su an benım almam gerekıyor.hıc cekınmeden her turlu aile sorunlarımızı anlatıp yardım alabılecegımız ve bızı cozume ulastırabılecek kadar ıyı oldugu ıcın ona tesekkur edıyorum.ben jandarma personelıyım ısım de cok streslı oldugu ıcın bır de uzerıne herkesın oldugu gıbı bazı aıle sorunları daha fazla eklenınce durumun ıcınden cıkamaz hale geldım ve hemen tunc beye yoneldım.
     2 Beğeni    
Gani
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33226
tunç abiyle askerde tanıştık kendisi şırnak cizrede rdm uzmanı olarak atandı. geldikten 3 ay sonra tanıştık kendisiyle ve bir tek şunu söyleyebilirim şu anda yaşıyorsam tunç abinin sayesinde kaç kere beni intihardan kurtardı kendisine minnettarım her zaman için başımın üstünde yeri var benim için çok özel bir insandır.ve her zaman için şunu söyleyebilirim askerligimi tunç abinin sayesinde sağ salim bitirdim sizin hozurunuzda kendisine şükranlarımı sunuyorum.....saygılarımla.
     3 Beğeni    
Tuba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33138
Tunç Bey'i tavsiye ediyorum.com sayesinde tanıdım.Çok samimi,dürüst ve işinde ne denli profesyonel olduğunu ilk seansta görebiliyorsunuz.Onun yanında kendinizi rahat hissediyorsunuz çünkü biliyorsunuz ki sorunlarınız objektif bir uzmanın gözüyle hemen çözüme kavuşacak,ayrıca seanslarda değil her zaman her şekilde size yardım elini uzatacak bir arkadaşınız oluyor.Eğer hayatının cilveleriyle uğraşmaktan yorulmuş ve ruhunuzu iyileştirmek istiyorsanız mutlaka Tunç Bey'i tavsiye ediyorum memnuniyetiniz,huzurunuz için başka adreslerde vakit harcamayın tek adres işinin ehli olan Tunç Beydir.
     3 Beğeni    
Hopeless
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33097
Aslında Tunç Bey için söylenecek o kadar çok söz var ki,ama kullanılacak tüm sözler yerine sadece ''mükemmel'' sözcüğü kafi gelecektir.Ben sıkıntılı bir dönemimde,internette yaptığım araştırma sayesinde rastladım Tunç Bey'e..Hemen aradım,bir danışanı ile görüşmede olmasına rağmen,beni geri çevirmedi;görüşmede olduğunu,beni hemen arayacağını söyledi ve 30 dk bile geçmemişti ki,beni aradı.O günden beri de görüşmelerimiz devam ediyor.Görüşmeleriniz sadece ofisindeki seanslarla sınırlı kalmaz;telefonla,SMS ile,e-mail ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Ve tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa sürede size geri dönüş yapacaktır;çok şaşıracak,çok rahatlayacaksınız.Askerlik sürecinde bile,çok zor bir şehirde vazife yapmasına rağmen,hiçbir mailimi cevapsız bırakmamıştır;adeta seanslarımıza maille devam ettik bile diyebilirim.Kendisini danışanlarına,danışanlarının mutluluğuna,başarısına adamış;maddiyatı düşünmeyen,bir uzmandan ziyade size bir dost,bir arkadaş gibi yaklaşan mükemmel bir insandır. Mükemmel insan sözcüğü içerisine; branşında donanımlı,profosyonel,uzman ; sıcakkanlı, samimi,güleryüzlü,saygılı,nazik,zarif.........o kadar çok şey sığdırabilirsiniz ki!!.. Görüşmelere başladığınızda,pek çok danışanı gibi,siz de keşke diyeceksiniz;'Keşke daha önce arasaymışım Tunç Bey'i'..Sizlerin huzurunda Tunç Bey'e yardımları,desteği, gösterdiği çaba ve sabrı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Dünyada güzellik adına ne varsa sizin ve ailenizin olsun Tunç Bey..Sağlıklı,mutlu bir ömür diliyorum.Saygılar..
     18 Beğeni    
Gülay MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33076
kesinlikle samimi olarak söylüyorum kendisini ilk öncelikle danışanı olarak 1 yıldan fazla tanıyorum mükemmel işini yapan aynı zamanda çok iyi bir dost olduğuna inanıyorum çünkü dost acı söyler derler buda kesinlikle doğru bir söz olduğunu onunla konuşunca anlıya biliyorsunuz çünkü tamamen doğruları ve yaşana bilecekleri söylüyor kimsenin kalbi kırılmasın aman birşey dağılmasın diye değil sonunda kimin nekadar ne şekilde üzüleceğini tak diye söylüyor ve gerçektende onu dinleyen ve birazda kendi kapasitesini kullanan birdaha ne yaşarsa yaşasın acı çekmiyor bunuda bana diğer gittiğim danışmanların hiçbiri başaramadı ve tunç bunu çok iyi başardı ona çok şey borçluyum canım arkadaşım çünkü o benim artık arkadaşım askerde bile face i açınca ordan bile destek vermeye çalışıyorsa zaten mükemmel biri olduğunu kanıtlıyor.inşallah bundan sonraki yaşamındada aynı şekilde insanlara çözüm ortağı olmaya en iyi şekilde devam edeceğine inanıyorum ve bu alanda dahada kendini yetiştireceğinede inanıyorum.. herşey gönlünce olsun... bütün mutluluklar seninle olsun....
     3 Beğeni    
Sfy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33056
Merhaba, Tunç Beye çok çaresiz olduğum bir anda internetten araştırırken rastladım. Önce internetten mail atarak bana hemen gün içinde cevap vererek yardımcı oldu. Bu bile işini ciddiye aldığını gösteriyordu bence. Sonra yüzyüze konuşarak çözüm üretebileceğimizi söyledi. Ve gitmeye karar verdim. Son bir çare diye ona danıştığım gün, hayatım değişti. Beni sabırla, arada sorular sorarak uzun uzun dinledi. Çok mutsuz ve sorunlu bir evliliğim vardı. Evliliğimin son yıllarında, 2 ayrı psikoloğa ve 1 de evlilik terapistine gitmiştim. Tunç Bey'in onlardan farkı, sizi dinleme şekli. Diğerleri o kadar kitaba uygun ve sırayla iş yapıyorlardı ki. Kitap tavsiye edip okuyun görüşelimlerden sıkılmıştım. Kitapla çözebilsem sorunumu niye danışmana ihtiyacım olsun ki. Oku ve huzur içinde yaşa. Bu kadar basit değildi. Seans bitince 3 hafta sonra tekrar görüşmek üzere deyip ayrılıyorsunuz. Oysa o an hemen bir çözüme ulaşılamayacağını bilseniz bile, bir desteğe ihtiyacınız var. Tunç Bey'le bir arkadaşımla dertleşir gibi paylaştım sıkıntımı, arkadaşlarımdan tek farkı tarafsız olması. Kararı bana bırakması, doğruyu göstermesi. Aslında vermiş olduğum bir karar zaten vardı. 10 yıllık evliliğimi yanından ayrıldığım gün bitirdim. Sadece uygulama cesaretim yoktu. Bana korkularımla başa çıkabileceğim cesaretini verdi, kendime yeniden güvenmemi sağladı. Sıklıkla hangi konularda görüştüğünü bilmiyorum ama ben danıştığım konu ile ilgili söyleyebilirim ki, evlilik danışmanlığında oldukça başarılı. Ve tesadüftür ki bugün 1 yıl oldu eşimden ayrılalı. Zaman zaman her insan gibi sıkıntılarım olsa da, hayat felsefemi değiştiren Tunç Beyi herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Mutlu, huzurlu günler diliyorum.
     6 Beğeni    
Ahmet
26.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32704
Tunç abi ile askerde tanistim. Ailesinden, sevdiklerinden uzakta olan insanlarin sıkıntilarini ve yaşadiği zorluklari aşmalarina yardimci oldu. 5 ay boyunca birçok insanin hayatini kurtardigina sahit oldum. Burda görev yapiyor olmasaydi, çok sayida uzucu olay yaşanabilirdi. Ayni zamanda yardimsever ve cana yakin bir insan olmasi ile tum askerlerin sevgisini kazandi. Uzun sure birlikte gorev yaptigimiz için tereddüt etmeden tavsiye ediyorum. sıkıntı yaşayanlarin başvurabileceği bir uzman.
     2 Beğeni    
Sabır
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32700
tunç abi gerçekten size minnettarım hayatım buyunca o kadar gezdim dolaştım. bir sürü kişiyle görüştüm ama her defasında hiç bir işe yaramadıgını fark ettim tam umudumu kesmiştim artık anlıcagın daha sıkıldım görüşmelerden allah sizden razı olsun en son sizinle görüştük hatırlarsanız oda bi tesaduftu ama o tesaduf hayatımı degiştirdi sizinle görüştügüm den beri hayatımın tumu degişti dünyaya,insanlara bakış açım degişti allah sizden razı olsun. sizin minnetinizi ömrüm boyunca onutmıcam çok tşk ederim.
     1 Beğeni    
Tuna ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
17.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32476
Ben şu anda güneydoğuda vazife yapmakta olan bir kamu görevlisiyim. Tunç Hocam askere geldiğinden bu yana gerek insancıl yaklaşımıyla gerekse mesleki profesyonelliğiyle bir çok sorunumu aşmamda bana yardımcı olmuştur. Üstelik bu destegi askerlik gibi zor bir görevi sürdürürken vermesi beni ço mutlu etti. Kendisiyle 8-9 aydır acı mutl bir çok olayı paylaştık. Her koşulda soğukkanlılığı, düşünce biçimi, insanlığı ve olaylara yaklaşmıyla beni büyülemiştir. Kendisine buradan teşekkürü bir borç bilirim. Eğer içinden çıkamadığınız bir sorununuz varsa mutlaka Tunç hocama danışın. Kendisini herkese yürekten tavsiye ederim. Teşekkürler Tunç hocam.
     2 Beğeni    
DilSite Editörleri Tarafından Kapatıldı YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32475
ben 40 yaşında bir bayanım.tunç beyle tanışmamız bundan 2 sene önce oldu.ve bu benim için sonun başlangıcı oldu.ben kendisine baş vurdugumda kendimce içinden çıklımaz zor bir durumdaydım. ama tunç beyin hayata dair konuşmaları beni hayata bakışımı motive etti.bu anlamda kendisine çok şey borçluyum.kendimi şimdi daha güçlü,daha cesur hissediyorum. benim böyle olmamda tunç beyin destekleri yadsınamaz.kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Evrim KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32452
Merhaba. Ben şu anda Şırnak'ta vatani görevimi yapmaktayım. Askere geldiğim ilk günler uyum sağlamakta oldukça güçlük çekmiştim. Hiç arkadaşım yoktu ve kendimi çok yalnız, çaresiz hissediyordum. Ne şanslıyım ki Tunç Abi de buraya asteğmen olarak askerliğini yapmaya gelmişti. İlk günden beri bana hep destek oldu. Buraya alışmamı sağladı. Üstelik bunu hiç bir çıkar gözetmeksizin yaptı. Şu anda askerliğim bitmek üzere ve kendisine buradan teşekkürür bir borç bilirim. Eminim daha uzun yıllar benim gibi binlerce insana yardımcı olacaktır. Kendisini herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Çok teşekkürler Tunç Abi.
     2 Beğeni    
CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32395
son 3 yıldır çok zor bir hayatım vardı hep yalnız kalmış kimseden destek alamamıştım tunç beyi bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım kısıtlı imkanlarım vardı ama herşeye rağmen bana çok büyük destek oldu bu sene ygs'ye girdim çok korkuyordum başaramayacığımı düşünüyordum ama onun desteği sayesinde kimsenin benden beklemediği bir başarı aldım tunç gerçekten muhteşem bir uzman uzmandan çok gerçek bir dost. zor zamanlarımda yanımda olduğu için ona çok teşekkür ediyorum ve sorunları olanların yada hayattan bişeyler öğrenmek isteyenlerin ona başvurmasını tavsiye ediyorum.. teşekkürler Tunç Bey
     6 Beğeni    
Mutluluk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32284
Tunç Bey ile tavsiye ediyorum.com'da uzman araştırması yaparken çalıştığı alanlarla ilgili bilgileri okuduktan sonra iletişime girdim. Eşimle evliliğimiz ile ilgili aşamadığımız bir takım sorunlarımız vardı. Eşimle iyi anlaşıyorduk ancak birbirimizi tanıyamadığımız ve anlayamadığımız anlarla da karşılaşıyorduk. İşte Tunç Bey ile görüşmelerimiz bu noktada başladı. Özellikle Tunç Bey'in iyi bir dinleyici olması ve yaşamımızla ilgili somut örneklerle bize yaklaşması bu görüşmelerimizin devamını getirdi. Kendisinin bize karşı olan yaklaşımı eşimle ilişkimizde birbirimizi tanımamıza ve anlamamıza yardımcı oldu. Sıkıntılı günlerimizde bize adeta bir ışık oldu. Kendisine çok teşekkür ediyor ve kendisini herkese tavsiye ediyoruz.
     8 Beğeni    
Naz G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32090
Merhabalar; Tunç Bey'e yaklaşık 1 yıl önce bu siteden ulaştım.Ve kendisi ile hiç yüzyüze görüşmedik.Yeni evliydim ve evliliğimde problemler yaşıyordum.Bir uzman yardımına ihtiyacım olduğuna karar vererek kendisine uzunca bir e-mail gönderdim.Kısa sürede verdiği cevabıyla uzanan elin bir uzmandan çok bir DOST eli olduğunu hissettirdi. Msn'den görüşme talebimi hiç tereddüt etmeden kabul ederek bunca zaman zor anlarımda hep destek oldu. Üstelik hiç karşılık beklemeden.Kendisini işinde tercih edilen ve son derece başarılı yapan özelliği ; bunu bir meslek olarak görmemesi , yaşam biçimi haline getirmesidir.Ve size de bunu en güzel şekilde hissettirmesidir. Tunç Bey'i tanımlamak gerekirse; SAMİMİYET, GÜVEN,DOSTLUK,DOĞALLIK,TARAFSIZLIK,SIRDAŞ.. = TUN TATAKER derim. Ben henüz kendisi ile tanışma şansına sahip olamadım ancak eğer bir dosta, size yol gösterecek güvenebileceğiniz birilerine ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden Tunç Bey'e ulaşmanızı tavsiye ederim. Son olarak Tunç Bey herşey için teşekkürler..Herşey gönlünüzce olsun..
     8 Beğeni    
İzzet YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30707
merhabalar,tunç abiyi(abi diyorum çünkü aldığım terapilerde bana her zaman abi gibi davrandı)internet ortamında psikologum.com sitesinden tanıdım.rahatsızlığım hakkında sorduğum soruya 2 saat içinde hemen cvp yazdı .yazdığı cevaba beni çok inandırdı.hemen randevu alıp terapilere başladık.mesajımı atana kadar tüm devlet hastanelerini ,bazı özel doktorları gezdim.inanın ki rahatsızlığımın adını bile öğrenemedim.bundan 4 yıl önce tunç abim sayesinde panik atak tedavisi gördüm.şu anda bu rahatsızlığımdan eser yok.o bunalımlı dönemlerimde ölmeyi bile dşündüm ama tunç abim sayesinde tekrar hayata tutundum ve şu an çok mutluyum.yapmanız gerek tek şey hiç çekinmeden sorunlarınızı anlatmak ve sonrasında tunç abinin dediklerini harfiyen uygulamak görüceksiniz ki gözünüzde büyüttüğünüz sorunlar aslında çok kolay ve basitmiş.bana göre TUNÇ TATAKER türkiyenin sayılı uzman psikologlarından ,göreceksiniz ki ilerleyen yıllarda çok çok daha başarılı olucaktır.güleryüzüyle ,sempatisiyle insan hakettiği değeri buluyor.kesinlikle herkese tavsiye ederim ...
     7 Beğeni    
Özlem B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30409
Tunç beyi siteniz vasıtasıyla buldum yorumları okudum ve randevu aldım ben ilişki ve evlilik danışmanlığı için değil kişisel yardım için gittim. Benim ilk psikolog' a gidişimdi ve çok doğru bir insan seçtiğimi onu görünce anladım hiç tanımadığı birisini nasıl bu kadar içten ve güleryüzlü karşılar şaşırmıştım ve en iyi özelliği her aradığınızda ulaşabilmeniz kafanıza takılan her şeyi sorabilmeniz ve ulaşamasanız bile size hemen geri dönüş yapması bu çok az bulunur bir özellik, ben 10 senedir yaşadığım korkularımı görüşmeden sonra arkamda bırakıp çıktım 11 aydır hiç bir sıkıntı yaşamadan hayatıma devam ediyorum. yanlış insanlara gitmeden tunç beyi sizin vasıtanızla bulduğum için çok mutluyum size ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
Gülhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29815
Can hıraş koşuşturuyoruz.. bize biçilen rolleri oymanak, görevleri yerine getirmek için.. çok çalışıyoruz, iyi bir kariyerimiz olsun diye uğraşıyoruz.. iyi giyinmek için çok alışveriş yapıyoruz.. iyi görünmek için ne boyalar ne kremler.. iyi bir evimiz, iyi bir arabamız olsun istiyoruz.. iş yerinde sorumlu olduğumuz kişiler var. evimizde sorumlu olduğumuz kişiler var.. eşimiz, çoçuğumuz ya da anne babamız.. ve ilişkilerde bize biçilen rolleri de layığıyla yerine getirmeye çalışıoruz.. peki kendimize nasıl davranıyoruz bu arada.. ruhumuza nasıl davranıyoruz.. nedense bunu sromayı çoğu zaman unutuyoruz.. devam ettirmek adına canla başla mücadele verilen ilişkilerimizde, sanki o olmazsa hayat da olmaz diyerek devam ettirdiğimiz ilişkilerimiz de nasıl da ruhumuzun ömründen çaldığımızı, nasıl yorulup yıprandığımızı düşündünüz mü.. zaten bunun düşündüğünüz de genellikle işin içinden çıkamayacağınız kadar yorulmuştur ruhunuz... işte böyle bir durumda bir destek alın demiyorum. mutlaka bu konuda uzman birinden destek alın diyorum.. tam da bu soruların cevabını ararken zor da olsa tunç bey den destek almaya karar verdim. kendisini ilk olarak ilk terapi seansında tanıdım. ilk defa böyle bir destek alıcaktım ve çok zor olucağını düşünüyordum ilk seansın. ama tam tersi oldu çok rahattım.. ilk gittiğimde o kadar yorulmuştum ki problerimi çözmek ömrümün yarısını alıcakmış gibi geliyordu... ama o kadar hızlı çözüldü ki, buna çok şaşırdım.. ve gitsem mi gitmesem mi terapiye diye geçirdiğim zaman için kendime kızdım.. herşeyi öğretiyorlar bize, iyi okumayı, iyi çoçuk olmayı, iyi yetişkin olmayı, iyi doktor iyi mühendis olmayı,, iyi eş olmayı, iyi anne ve iyi baba olmayı.. hepsini bi şekilde öğreniyoruz... ama maalesef kendimize, ruhumuza iyi davranmayı çok geç öğreniyoruz belkide hiç öğrenemiyoruz.. ben bunu TUNÇ beyle öğrendim...
     16 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25012
merhaba,ben tunç bey'i tavsiye ediyorum.com sitesinde gördüm.Çok çaresizdim,üzgündüm,hayata küsmüştüm.Babamı hiç beklenmedik bir zamanda kaybettik o sıralarda erkek arkadaşımlada bir çok sorunlar yaşıyordum,kopma noktasındaydık.En sonundada koptu bunlar bana çok ağır geldi,kendimi o kadar kötü hissediyordum ki en sonunda bir uzmandan yardım almaya karar verdim.Tunç bey'i buldum giderken ağlıyordum ve ben şimdi ne söylüycem nerden başlıycam diye düşünüyordum.Hatta benim burda ne işim var bunca sorunumu bu adam çekip alıcakmı diye düşündüm.Taki tunç bey'le konuşana kadar.Sanki daha önce tanışmışız gibi çok içten yaklaştı bana,ona güvenmemi sağladı.Kısa sürede çok iyi arkadaş olduk sıkıldığım an kendisini arıyordum,onca iş arasında bana hep cevap yazdı bana moral verdi.Aslında doktorlardan hiç hoşlanmazdım ama tunç bey'i doktor olarak görmedim,bir dost bir arkadaş olarak gördüm.onunla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.O benim en iyi dostum.Eğer uzman birinden yardım almak istiyorsanız tunç bey doğru insan.bütün mutluluklar onunla olsun.
     18 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24834
Merhabalar; herşeyin üst üste geldiğini artık hiçbirşeyin sizi mutlu etmediğini, herşeyin anlamını kaybetmiş olduğunu ve yaşamınızda anlam kalmadığını ,kimsenin sizi doğru anlamadığını,nefes alırken boğulduğunuzu,gülmek yerine sürekli ağladığınızı ve sürekli kendinizi suçladığınızı düşünüyorsanız işte o an hiç düşünmeden Tunç Bey ile tanışın.Hayatımda yaptığım en doğru olay idi Tunç Bey i tanımak.Güvenli ve emin.İyiki var benim için.Herkesin hayat hikayesi ve herkesin içinde taşıdığı değerler var.Ben hayır demeyi öğrendim ve ben sınırlarımı çizme konusunda sıfırdan başladım.Geçmişi geçmişe teslim etmeye öğreniyorum.hayatı daha anlamlı kılmaya çalışıyoruz.Ben yine benim ve eskisi gibi gülümseye başladım.Bunları Tunç Bey ile başarıyoruz. Herzaman yanımda olduğunu ve hatalarımı bana açık açık sölediğini biliyorum.Bu anlatılmaz bir duygu.Eskisi gibi sürekli yazı yazıyorum.ama daha yazı yazma rekorumu kimse geçemedi :)Tunç Bey ile benim hayata bakışım yönlerimi geliştiriyoruz.Herkesden farklı ve tam bir profesyonel.Güven benim için çok önemlidir ve Tunç Bey içinde.Ben Tunç Bey in tavsiyelerinden hiç dışarıya çıkmadım ona verdiğim tüm sözleri tuttum ve bunu hayatım boyunca yapacağım.Ve baktım ki hayat daha güzel oluyor.teşekkür ederim size Tunç Bey.....
     12 Beğeni    
Evrim D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23722
tavsiyeediyorum" sitesinde kendini tanıtışına, bazı yazılarına, hakkında yazılanlara bakıp "sanırım doğru kişiyi buldum" demiştim... Benim değil ama erkek arkadaşımın yardıma ihtiyacı vardı. Bir çeşit "birey olamama" sorunu yaşıyordu. Üstelik bununla 30 küsur yaşında yüzleşiyordu. Onun için çok zor bir süreçti... Tunç Bey onunla terapi sürecine başladı ve daha ilk seanstan; aslında "olduğu adam"la, "olduğunu zannettiği adam" arasında derin bir uçurum bulunan ve bununla ilgili herhangi bir içgörüye sahip olmayan erkek arkadaşım, gerçeklerle yüzleşmeye başladı... İşin garibi normalde bu tip şeylerden kaçar insanlar. Ağır gelir çünkü. Ama Tunç Bey (değerli yaklaşımıyla sanırım) öyle bir köprü kurdu ki, bundan kaçmadı erkek arkadaşım. "Ne olursa olsun terapiye devam edeceğim ve bunu aşacağım" kararlılığını ve motivasyonunu sağladı onda Tunç Bey. İnanıyorum ki (artık "eski" olan) erkek arkadaşımın hayatında önemli bir dönüm noktası olacak bu süreç. Şimdiden işlemeye başladı bile. Tunç Bey ise, gerek insani ve samimi yaklaşımı, gerek (bana göre) çok yüksek olan mesleki yeterliliğiyle, daha çooooook yaralara derman olacak. Bana göre psikoloji, insanlara "yapamadıklarını yaptırmak" değildir, psikoloji insanları istemedikleri ruh hallerinden ayıklayan bir cımbız değildir. Bana göre psikoloji, insan'ın kendine doğru soruları sormaya başlayarak kendiyle ilgili sağlam ve güçlü bir içgörü kazanmasına, ve sonuçta aydınlığa kavuşan bazı durumlardan, uygun metodlarla "özgürleşmesi"ne yarayan bir bilimdir... Ve Tunç Bey bence bu bilimin en iyi temsilcilerinden biridir...
     3 Beğeni    
Gökçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23668
kendinizde ve yaşamınızda bir şeylerin ters gittiğinin farkında ve yeni bir siz yaratma isteği içersindeyseniz,bu yolda elinden tutacağınız tek kişi olmalı tunç bey..bırakın desteği,samimiyeti,içtenliği ve profesyonelliği ile hayatı cesurca yaşamanıza yardımcı olsun..kendinize ve tunç bey'e güveniniz,inancınız kuvvetli olduğu zaman aşamayacağınız sorun kalmıyor..karanlığı renklendirmede tek isim...ben kendisini tanıyan şanslı insanlardan biriyim.siz de yaşamın güzelikleri görmek adına ilk adımı kendinize bu şansı vererek atın..mutlaka tavsiye ediyorum..
     17 Beğeni    
Murat Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23666
(Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Aynı ziyaretçimizden gelen daha yeni tarihli bu tavsiye yazısı üzerine, önceki eleştiri yazısı sistemden kaldırılmıştır. Ziyaretçimizin soyadı site editörleri tarafından kapatılmıştır.
     Beğenin    
Arzu A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23569
Birkaç aylık evliyim.Yaşadığımız olumsuzlukların üst üste gelmesi ve yıprandığımızı hissettiğimizde eşimle bir uzmandan destek almaya karar verdik.Çünkü artık yaşadıklarımızla ve çevrenin bize verdiği zararla baş edemez olmuştuk.Yaşadıklarım eşimi bazen anlayamayıp soğumama bile neden oluyordu. Tunç Bey'i internetten araştırarak buldum.Tavsiye yazılarını okudum ve eşimle Tunç Bey'i tanımaya karar verdik.En kötüsü,bir daha gitmez ve başka bir uzman araştırırdık,ama Tunç Bey'in alanında uzmanlığı ve yaklaşımı ile evliliğimizin çok kötü bir zamanını yol göstermesi sayesinde atlattık. Sadece bir terapistten öte uzmanlık alanlarının çok yönlü olması da kendisini diğer doktorlardan ayıran en büyük özellik bence. Tunç Bey'i tanıyınca göreceksiniz ki;aslında içinizde var olan güce daha bir cesaretle dokunabiliyorsunuz....
     6 Beğeni    
Çaresizdi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23518
tunç beye burada ne yazsam azdır onu anlatmak için kelime bulamıyorum o benim anam babam kardeşim arkadaşım kısaca 15 gun içinde herşeyim oldu onu aradığım ve özlediğim kadar kımseye ihtiyaç duymuyorum ben hayatta hiç birşye pişmanlık duymadım ama onu bukadar geç tanıdığım için çok üzgunum bende tavsiye yazularını okuduğumda hadi canım sende demiştim ama şimdi kendinden özür diliyorum bence nerede olursanız olun ne derdiniz olursa olsun onununla mutlaka tanışın konuşun görüşün hayatta kımseye ihtıyaç duymayacaksınız ben yaşayan bır oluydum ama o ne yaptıbılmıyıyorum bu anlatılmaz ancak yaşanır tavsiye kelımesi çok hafif kalıyor ben geç tanıdığm ıçın pişmanım turkıyenı neresinde olursanız olun gelın gorun siz pişman olmayın 3 hafta sonra randevüm var gunler geçmek bılmıyor yanın dan geleli 5 gun oldu ama onun la 1 saat konuşmak dunyalara bedel onu şimdiden çok ama çok özledim ondan allah razı olsun allah onu sevdiklerine bağışlasın onun yaptığınını trilyonlar verseniz kımse yapamaz bukadar iddalıyım onu gıdın gorun hiç kımse pişman olmaz sizin dağ gıbı buyuttuklerinizi o size fare gıbı olduğunu gosteriyor gulmeyı unutan ben şimdi somurtmayı unuttum bu yetmezmi arkadaşlar omur boyu onu ziyaret etmekten vazgeçmeyeceğim yoksa kanadım kolum kırılır ıyıkı varsın tunç bey ıyıkı varsın alla senın gıbırını tanıma fırsatını herkese versin
     8 Beğeni    
Berna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23294
ilk öncelikle tunç bey e mail aracılığıyla ilişkimle ilgili yaşadığım bağımlılığı ve sorunumu kısaca anlattım yarım saat olmadan bana kendisi cevap verdi o an çok ilgili olduğunu anladım çok etkilendim. randevu alarak görüştüm ilişkimdeki bağımlılıktan beni kurtardı ilişkimi sıradanlıktan çıkartmama yardımcı oldu daha sonra partnerimle birlikte gittik ve ona benim hissettiğim istediğim arzuladığım ilişkiyi çok anlamlı bir dille anlattı onu ikna etmeyi başardı şuan çok mutluyum tunç bey in sayesinde hayatım ilişkim düzene girdi şuan evlilik planları yapıyoruz tunç beye samimiyetinden sıcakkanlılığından arkadaşlığından dolayı çok teşekkür ederim kendimi evimde gibi rahat hissettim ortam çok huzurlu yanında çalışan bayanda çok samimi ve ilgili sizde onları tanıma fırsatı bulursanız neler anlatmaya çalıştığımı çok iyi anlayacaksınız bir danışan olarak tunç beyi herkese gönül rahatlılığıyla TAVSİYE EDERİM.
     7 Beğeni    
Oya A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23236
İlk gittiğimde çekingen gittim heycanlandım.İçeriye girdim sıcak bi ortam tanıştık.sorunlarımı anlatmaya başladım giderken diyordum ağlarım konuşamam diye ama hiç ağlamadan anlattım saatler nasıl geçti anlamadım.Girdiğim sorunlarımdan bana öyle bir yardım elini uzattı kii şimdi daha iyiyim ve biliyorum ki doktorum sayesinde daha iyi olucağımı.kendimi kötü hissetiğim zaman arayıp konuşabiliyorum.bide en çok sevindiğim olay doktorumun msn adresinden kendimi kötü hissetiğim zaman yada mutlu olduğum zaman hemen yazıyorum hiç bekletmeden yazıyor bi dost bi arkadaş gibi konuşuyoruz.çok samimi çok içten birisi ona çok güveniyorum.şuan boş zamanlarımda bana tavsiye ettiği kitabı okuyorum. İyiki böyle bir doktoru tanışım.TEŞEKKÜRLER TUNÇ TATAKER.....
     6 Beğeni    
Çınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 22969
Tunç Bey'e aylardır süren uykusuzluk, güvensizlik, umutsuzluk gibi bilimum olumsuz duygularım nedeniyle internette yaptığım araştırma sonucu gitmiştim. İlk görüşmede sadece ben konuştum diyebilirim. Birkaç yorum dışında, hiç müdahelesiz dinledi beni. İkinci görüşmede beni rahatsız eden duyguları, kontrol ettiğimi sanarak, oturdum karşısına. İlk 10-15 dakika “tamam işte; onu ona bağlıyor bunu buna, genelliyor, sınıflandırıyor, yok istemiyorum terapi, ben kendi başımın çaresine bakarım” diye aklımdan geçirip bir yandan da sohbet ederken, -birden nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde- Tunç Bey söylediklerimle oyalanmadan, kontrol ediyorum diye dillendirmediğim sorunu ağzımdan çıkarttırıp ters kroşe yaptı. Evet.., belki bu da klasik bir metoddur. Klasik olmayansa; Tunç Bey'in “işte sıkıntının kaynağı bu, hayatına yansımaları bu, bunu aşmanın yolu da bu, hadi canım gerisi sana kalmış”diyen bir yol gösterici olmaması. O, “bilinçaltına sihirli güçlerimle dokundum, herşey değişecek, işte pozitif enerji, işte sen” beylikleriyle donatıp ortalığı, Poliyanacılık oynatacak bir masal yaratıcısı da değil. Kısacası, eğer sebebi ne olursa olsun içinizde bir oyuk kocaman duruyorsa, kim ne yapsa etse size değmiyor, hatta oyuk devamlı büyüyorsa, “lanet olsun bütün yolları denedim, yok.. çözümü yok, çıkış yok..” diyorsa beyniniz sürekli; hala denemediğiniz ya da yürümeye cesaret edemediğiniz yollarda size destek olacak bir yol arkadaşı Tunç Tataker. Bence; randevu alarak kendinize bir şans verin.
     8 Beğeni    
Çağatay Ercan
24.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22627
Yıl 2000...Aylardan Temmuz...English Academy yaz kampında spor öğretmeni olarak çalışmak için gittiğimde beni 2 kişilik bir odaya verdiler. Oda arrkadaşım kimdi dersiniz. Tabi ki Tunç TATAKER...2000 yılının sıcak bir yaz sabahında başlayan dostluğumuz hala aynı sıcaklıkta devam ediyor. Tunç ne zaman ihtiyaç hissetsem hem dostluğuyla hem de mesleki birikimiyle yanımda olmuş ve hayatımdaki dönüm noktalarında en önemli kararları almamda en etkili kişi olmuştur. Tunç'un hayatımdaki yeri ve anlamı gerçekten sözcüklerle ifade edilemeyecek kadar büyüktür. Mesleğine bağlılığı, hayata hep pozitif bakması, zor yaşantılardan geçerek hayatta kendisine önemli bir yer açması taktir ettiğim yönlerindendir. Ben de sporda psikososyal alanlar bölümünde doktora yapmaktayım ve Tunç her konuda olduğu gibi akademik çalışmalarımda da hep yanımda olmuştur. Onunla eğlenirken size aktardığı şeylerin farkında bile olmazsınız. İşiyle kişiliği o kadar özdeşleşmiştir ki ikisini ayırmanız çok güçtür. Özet olarak psikolojik destek almak isteyen herkese hiç bir endişe duymadan dostumu tavsiye ediyorum. Tunç'la tanıştığınıza asla pişman olmazsınız.
     8 Beğeni    
Meliha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22552
'Dinlemesini bilenler,ülkeleri fethetmesini bilenlerden daha büyüktürler'Franklin.. Tunç bey her şeyden önce mükemmel bir dinleyici. Kendisini iki gün önce tanıdım.Tavsiye ediyorum.com sitesi aracılığıyla kendisini buldum.İşini titizlikle,hakkıyla,profesyonel olarak yapan sektörde ender bulunabilecek mükemmel bir piskolog. Güleryüzlü, konuşkan, espirili, ilgili, pozitif bir insan.Danışanıyla iyi bir diyalog kurabilen,iyi bir şekilde yönlendiren,hayata bakış açısını değiştiren bir uzman. Bu siteyi inceleyen herkese tavsiye ediyorum.İyi ki varsınız Tunç bey!
     2 Beğeni    
Moris
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22525
Benim ailemle olan çatışmalarımı en aza indrmeyi benim ailemle olan ilişkileri düzeltmeye yardımcı olmuş bir insan.Yaklarık 2 aydır gidiyorum ve annemle olan ilişkilerimde bir takım düzelmeler oldu.Bana evde nasıl bir demokrasi uygulayacağımda yardımcı oldu.. Sorunlarımı en aza indirmemde yardımcı oldu... Eğer ailenizle ilişkileirnizde düzelmeler ve ilerkei mesleki açıdan seçimlerinizde düzgün seçimler yapmak istiyorsanız Tunç Tataker...
     1 Beğeni    
Sevde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22252
ben Tunç abimi bu site aracılığıyla buldum.Tunç abi diyorum çünkü o kadar yakın hissediyorum.öncelikle sunu belirtmek isterim ki daha önce çok fazla psikiyatriste gittim ve hiçbirisi Tunç abimin bana kattıklarını katamadı.hayatımda 4yıldır ılk defa mutlu oldugumu hissediyorum ve bunun benim için anlamını sanırım kelımelerle anlatamayacağım.şurdan başlayayım Tunç abimle ılk gorüşmemizde ben sureklı ağlıyordum ve ölmekten bahsediyordum....inanılmaz karamsar bir durumdaydım tam olarak depresyon belırtılerını taşıyordum.inanın ılk gorusmemızden sonra sanki dünya degişmeye başladı benim için karamsar baktıgım hersey sankı artık guzellesmeye basladı..bunların hepsi tunç abim sayesinde oldu ve hayatım boyunca teşekkur edeceğim.anlattıkları,bana olan sıcakkanlı yaklasımı şunu da atlamamak lazım çalıştıgı ortamın sıcaklığı,rahatlığı....bunların hepsi ki ben hepsini yazamadım:))hiçbiryerde arayıp da bulamadığım şeyler..Tunc abim ıcın özetle şunu söylemek istiyorum gerçekten bu işi hakkıyla yapan ender insanlardan ve emınım kı cok cok daha guzel şeyler başaracak..gerek samimiyeti gerekse muhteşem bilgi birikimi eminim benim gibi daha çok insanı hayata bağlayacak..son olarak şunu söylemek isterim tunç abicim iyi ki varsın iyi ki seni tanıdım çünku bana hayatın yaşamaya deger oldugunu gösterebilen tek insan oldun..tüm samimiyetimle herkese tavsiye ediyorum...
     5 Beğeni    
Budaburda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22006
Uzun zamandır eşimle bir takım sorunlar yaşıyorduk bunun için çok yönlü araştırma yaptım Tunç bey hakkında çok olumlu bilgiler aldım ama eşimi bir türlü evlilik danışmanına gitmeye ikna edemiyordum.Çok ciddi bir kavgamızın olduğu gün Tunç beyden acil randevu aldım.Eşimi ikna etmem o gün çok zor oldu.Tunç beyle görüşmeye gittiğimizde içimde hiç acaba yardımcı olabilirmi kuşkusu taşımadım düşündüğüm doğru çıktı.Şimdi zor ikna ettiğim eşim evlilik danışmanlığından sonra kendisi için terapi almaya devam edecek.Tunç beyle görüşmeye gittiğimiz günün sabahında eşimden nefret etme hissi yaşamıştım akşam Tunç beyin bürosundan çıktığımdaysa onu daha iyi anladığımı ve onu çok sevdiğimi hissettim.Tunç beye buradan tekrar çok teşekkür ediyorum.Kendisine iyi bakmasını istiyorum çünkü bize çok lazım. :)
     6 Beğeni    
Can
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21779
Tunç Bey, bir danışan olarak ona geldiğinizde, önce kafanızdaki problem olarak nitelendirdiklerinizin aslında çok basit şeyler olduğunu ifade eder. Daha sonra bu sorunların neden kaynaklandığını değişik şekillerde sorgular ve sorgulatır. En son ise tespit edilen problemin nasıl çözüleceğine dair gerek psikolojik yorumlar yapar, gerekse birtakım önerilerde bulunur. Kendi adıma; yaşadığım sıkıntıları çözmemde izlediği bu yol, çözüm aşamasına gelmemde büyük bir etkiye sahiptir. Bu sebeple kendisine teşekkürü borç bilirim.
     4 Beğeni    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20402
merhaba,aslında ilk başlarda psikolojik danışmanın bana bir desteği olacağını düşünmüyordum ama artık kendimle başa çıkamayacağımı düşündüğüm bir anda bu desteği almaya kara verdim ve şimdi iyiki de almışım diyorum.Tunç beyi 1 aydır tanıyorum kendisiyle iki kez görüşmede bulundum.Tunç bey bir doktor gibi değil de sanki yakın bir dost gibi kendisine çekinmeden büyük bir güven duyarak herşeyi anlatabiliyorsunuz çünkü o kadar sıcak ve içten bir insan.bu özelliğinin yanı sıra asıl olan da tam bir profesyonel olması onun tavsıyelerini dinlerken işte yapmam gereken bu diyorsunuz.Tam karamsar olduğunuz anda işin içinden çıkamadığınız zamanlarda sizi o çıkmazdan çıkarabilmek ve o rahatlığa kavuşabilmeniz için en büyük desteği verebilecek olan kişi işte o TUNÇ bey'dir.
     5 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20337
Tunç Bey ile tavsiyeediyorum.com aracılığıyla tanıştık.burada okuduğumuz tavsiye yazıları bizi etkilemişti.Tunç Bey'in aradığımız kişi olduğunu anladık.Ancak yazıların ne derece gerçekçi olduğunuda düşünmeden edemedik ta ki Tunç Bey'e gidene kadar.İki aydır eşimle seanslara katılıyoruz.Şimdiden söyleyebilirimki gerçekten doğru bir tercih yapmışız.Açıkçası eşim bu tür seanslara gitme konusunda benden daha tedirgindi ama Tunç Bey'in samimi konuşmaları,anlayışı,güleryüzü ve mesleğindeki başarısı eşimi de beni de çok etkiledi.Evliliğimizdeki sorunlar nedeniyle terapilere gidiyoruz.İki ayda ilişkimiz o kadar değişti ki biz bile eşimle şaşırıyoruz bazen.Tunç Beyde en çok beğendiğimiz özelliklerden biri de sadece karşımızda oturup bizi dinlememesi.Gerçekten konular içinde o kadar güzel yorumlar yapıyor ki bize bu şekilde yeni bakış açıları kazandırıyor ve terapiler sıkıcılıktan çıkıp sanki bir sohbete dönüşüyor.Tunç Bey'e gerçekten çok teşekkür ederim.İyi ki varsınız iyi ki yanımızdasınız.
     4 Beğeni    
A.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19810
Tunç Bey'le tavsiyeediyorum.com aracılığı ile tanıştım ve buradaki tavsiyelerin gerçekten de ne kadar doğru olduğunu anladım.Kendisinden ilişki danışmanlığı konusunda yardım aldım ve şunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim ki kendisiyle düzenli olarak görüşmeyi planlıyorum.Sadece ilişki konusunda değil hayatın genel akışı, çevrenizde ki başka olumsuzluklar hatta sevinçlerinizle ilgili bile gidip sıcak bir sohpet edebileceğiniz birisi kendisi.Görüşme sırasında zaman konusunda bir darlık ve mekanla ilgili bir sıkıntı hissetmiyeceğinizi de söyleyebilirim.Özetle söyleyebileceğim şey; öncelikle bir insan olarak sonrasında böyle bir hayat koçuyla tanıştığıma çok memnunum.Eğer ihtiyacını hissediyorsanız kesinlikle ilk denemeniz gereken terapist Tunç Bey, zaten sonrasında başka bir terapist aramaya ihtiyaç duymayacaksınız...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : İsim soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     4 Beğeni    
Semiha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19774
Tunç beyi tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanıdım ve yaklaşık üç hafta önce çözemediğimiz sorunlar nedeniyle eşimle ona başvurduk.Tunç bey bizim ikinci terapisttimizdi.İlk terapistten memnun olmadığım için ona da giderken önyargılı gitmiştim.Ancak onun güleryüzü,problemlerimize tarafsız yaklaşımı,yanlışlıklarımızı en olumlu şekilde bize göstermiş olması tüm ön yargımı ortadan kaldırdı.Onunla konuşurken sanki çok samimi bir arkadaşınızla dertleşiyor gibi hissediyorsunuz kendinizi.Çalışma ortamı da giderkenki tüm negatif enerjinizi anında pozitife çeviriyor.Artık herşey bitti tek çare ayrılık dediğim noktada hayatımıza Tunç bey girdi ve şu anda belki hiç bir şey bitmemiş herşey yeniden başlıyor diyebiliyorum.Tunç beye çok teşekkür ediyorum.Ve de herkese tavsiye ediyorum
     3 Beğeni    
Smile
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19417
tunç beyle 1.5 ay önce tanıştım.ona gittiğimde 5 aylık evliydim.bu beş aylık süre içerisinde ne yazık ki çok zor günler geçirdik eşim ve ben.tunç bey'e vajinusmus şikayeti ile gittim.onunla tanışana kadar doktor doktor gezdim.olmaması gereken tedavi yöntemleri uygulandı.tabi bunu sonradan anladım.eşim ve ben tunç bey e gittiğimizde artık umudumuz tükenmiş belki bu tedavi sürecinin sonunda da bir sonuç alımayacağız diyerek gittik.ama bizi karşıladığı andan itibaren bişeylerin bu sefer farklı olacağını anlamış gibiydim.sıcak kanlılığı ve danışanına verdiği güven çok iyiydi.görüşmemizin sonunda bu sorunun üstesinden geleceğime inanarak ayrıldım.verdiği egzersizler ve ödevler sırasında sorularım nedeniyle onu sık sık arayarak rahatsız etsem de,kesinlikle bütün aramalarımı muhakkak cevaplandırdı.sabrından dolayı çok teşekkür ediyorum.ve çok kısa bir süre içerisinde vajinusmustan kurtuldum.sadece vajinusmus değil ilişkimizin geleceği ile ilgili verdiği ve paylaştığı fikirler içinde ona sonsuz teşekkür ediyorum. vajinusmus halledilmiyecek bir sorun değil sadece doğru adresi bulmanız önemli.ve bende buldum... ;)
     8 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19398
merhaba...ben 19 yaşında 6 aylık evli bir bayanım.evliliğim süresince yaşadığım sorunlar beni bunalıma soktu.tunç bey'le internet ortamında tanıştık.beni iyi bir şekilde karşıladı.tunç bey ilişki ve evlilik terapistitir.evliliğimin bu süreç içinde çöküntüye uğramasından çok korkuyordum.tunç bey'in tavsiyeleri ve samimi yaklaşımlarıyla çok şükür ki evliliğimi kurtardım.alanında kendini en iyi şekilde geliştiren bir uzmandır.siz değerli arkadaşlarım umut yok demeyin her umutsuzluğun ardında bir umut saklıdır.tunç bey'i tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
İ.65 Van
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18144
merabalar ben tunç beyi internet aracılığı ile tanıdım Öncelikle şunu söylemek istiyorum,Tunç Bey'i tanıdıgım için çok şanslıyım.Her konuda rahatlıkla konuşabilceğim bir ınsan.insana güven veren bi yanı var.Ve bu işi gercekten cok iyi başarıyor.Aile terapisinde,birebir terapide gercekten cok iyi.Onu tanımadan önce hayata karşı cok umutsuzdum ama tanıdıktan ve konustuktan sonra beni olumlu yönde çok etkiledi .doğuluyum 4yıllık evliliğim benim için kabustu eşim vajinusmustu kimselere anlatamıyor bulunduğum yerde uzman olmadığından çare bulamıyordum telefonla görüşüp randevu alıp izmire gittim iki haftalık terapi gördük ,sonucunda hastalığı yendik.Üstesinden gelemediğiniz sorunlarınız varsa bekleyerek bu sorunları içinden çıkılmaz hale getirmek yerine Tunç Bey'e danışarak kendiniz için çok ama çok iyi bir adım atmanızı kesinlikle tavsiye ederim. çok mutluyuz allah ondan razı olsun. kesinlikle tunç beyi tavsiye ediyorum teşekürler tunç tataker saygılar ...i.65 van
     2 Beğeni    
Senem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17338
Tunç Beye ilk gittiğimde dibe vurmuş hissediyordum kendimi. Sudan çıkmış balık gibiydim. İlk önce şunu söylemeliyim sohbetlerine doyamıyorum. saatlerce konuşsam kendisiyle yine yine bıkmam. Farklı bi tarzı var bence. Sizi dinleyip yada kendisini dinletip seans yapmıyor. Sizin kendinizi keşfetmenizi, gücünüzü ortaya çıkarıyor. Ailenizin bi parçası,hayatınızın bi parçası, aslında sizin bi parçanız olduğunu hissettiriyor.Hayatınızdaki iyi bir ruh bence.:) İyi sizi tanımışım. Ve bu iyi dostu,yaşam koçunu sanırım hiç bırakmayacağım. Yaptığınız ve yapacağınız herşey için teşekkürler Tunç Bey.
     2 Beğeni    
Sabit Solak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17250
Bir insan düşünün ki sizin en zor ve en hayata küsmüş zamanlarınız da yada yaşamın anlamını yitirdiğiniz anda, kendinizi dipsiz karanlık bir kuyunun dibinde hissedip çıkışı bir türlü bulamadığınız da ; Elinden gelen gayretin daha da fazlasını göstererek , sıcaklığı , içtenliği , samimiyeti , bilgisi ve olağanüstü amatör ruhlu profesyonelliği ile ; Size en yakın dost , karanlığınıza ışık , hayatınıza anlam katsın. Bu saygıdeğer insan Tunç TATAKER. Tunç Bey size Tunç diyebilirmiyim Samimiyetiniz den dolayı. Tunç seni tanımak hayatımdaki en güzel şeylerden biri , dostluğunuz çok değerli. Teşekkür ederken sizinde yaşamınızda arzuladığınız en güzel şeylerinin gerçekleşmesini dilerim.... Dr. Sabit SOLAK
     7 Beğeni    
B.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16699
Tunç Bey'i ilk internetteki yazılarını okuyarak tanıma şansım oldu.Bir konuyla ilgili ayrıntılı,modern,mantıklı ve bilgilendirici nitelikte yazıları dikkatimi çekti.Daha sonra benzer bir konuda kendisinden profesyonel yardım almak niyetiyle bürosuna gittim.Beni iyice dinledikten sonra sorular sordu ve konuyla ilgili bana mantıklı çözümler sundu.Kendimi ifade ederken hiç bir rahatsızlık hissetmedim,gayet rahattım.Bu rahatlığın sebebi de arkadaş canlısı tavırlarıydı.Hem işinin profesyonelliğinin getirdiği ciddiyeti, hem de arkadaşça yaklaşımı benim bir ikinci görüşmeye daha gitmemi sağladı.Bana ayırdığı vakit ve konuyla ilgili aydınlatıcı çözümleri benim için memnuniyet vericiydi.Görüşmelerden sonra da kendisine rahatça ulaşabilmem ve görüşebilmem de benim için önemliydi; ki öyle de oldu.Çalıştığı yer de gayet modern,temiz ve bakımlıydı.
     2 Beğeni    
Dilek E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16000
ben tunç beyi tanıyorum ve ondan boşanma aşamasında daha doğrusu boşanıp boşanmama kararını alıp almama konusunda eşimle beraber aile terapisi almıştık.çok iyi bir kişi ve çok iyi bir dinleyici gerçekten bana eşimin kaybettirdiği özgüveni tekrar kazandırdı ve sindirilmiş kişiliğimi tekrar ortaya çıkardı.sağlıklı bir karar aldım korkularımdan kurtuldum ve eşimden ayrıldım.artık çok mutluyum.o olmasaydı o ölüm korkularıyla dolu şizofren kocamla yaşamaya devam edecektim ve ben diye birşey kalmayacaktı.ben varsam TUNÇ BEYİN sayesinde.Tunç beyin mesleki bilgisine ve uzmanlığına çok güveniyorum.İşyeri sanki bir büro değil bir arkadaşınızla çay içmeye sohbet etmeye gitmişsiniz gibi.teşekkürler TUNÇ BEY.Eger bir sorununuz varsa onun ellerine kendinizi hiç düşünmeden emanet edebilirsiniz.
     4 Beğeni    
Pelin G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2008
TavsiyeNo: 15720
Merhabalar, Tunc Bey'e gitmeden once yıllardır içimde ukte kalmış bir isteğim ve emelim vardı; tasarımlarımı bir şekilde kişilere sunmak ve satışını gerçekleştirmek. Çok değişik sektörlerde uzun çalışma yaşamımda dalgalanmalar olmuştu ve ne yapacağıma karar veremiyordum ki Tunç Bey'le görüşmeye gittim, ve o günden sonra hayata bakış açım, tasarım dünyasına adımlarım hızlandı ve gelişti. Şimdi kendimin seveceği bir iş hayatı için başlangıçlara adım attım ve artık içimde huzur ve rahatlık var. Tunç Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum ve fazlasıyla bana o cesareti verdiğine inanıyorum. Tunç Bey danışanlarıyla iletişimini de kesmeyen bir kişi ve bu da bir yerde profesyonel birinin sizinle istediğiniz zaman iletişim kurabileceği rahatlığını veriyor ki bu da çok harika bir olay. Ben Tunç Bey'i yoğunlukla tavsiye ediyorum, hayatınızı istediğiniz yönde değişime sokmak, istediğiniz şeyi yapmaya bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız Tunç Bey'le iletişiminizi sağlayın derim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     2 Beğeni    
Denizkızı G.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15453
Tunç Bey ile siteniz sayesinde tanıştık. Kendisiyle görüşmelere başladığımız andan itibaren eşimle şimdiye kadar birbirimizde farkedemediğimiz özellikleri görmeye başladık. Biz 3 yıllık evliyiz. Tunç Bey, evliliğimizdeki sorunlar ile ilgili reçeteleri bize sundu, biz de bu reçeteler sayesinde eşimle birbirimizi sanki yeniden tanımaya başladık. Terapilerimizde hiç yabancılık hissetmedik. Başlangıçta eşim çok istese de ben evliliğimizle ilgili yardım almayı düşünmüyor," Kendimiz bunu başarabiliriz" diyordum. Ama iyi ki de eşimi dinleyip bir uzmana gitmişiz. Tunç Bey'i bu anlamda tanıma şansını yakalamış olduk. Sorunlarınızı anlatırken, Tunç Bey'in olaylara karşı sunduğu çözümleri dinlediğinizde alanında ne kadar başarılı olduğunu görebiliyorsunuz. Onunla görüştükten sonra içinizdeki rahatlamayı ve huzuru gerçekten de hissedebilirsiniz. Tunç Bey'e, eşimle bana bir bütün olmamızda sağladığı katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Tunç TATAKER, ailemizden biri gibi. Ve iyi ki de öyle.
     3 Beğeni    
Merve G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15089
Hayatta düşünüp düşünüp işin içinden çıkamadığımız ,çözmeye çalıştıkça daha da içinde boğulup gittiğimiz sorunlar olur bazen. Ben de aylardır böyle bir durumun içindeydim. Bir karar vermem gerekiyordu ama kendim için neyin doğru neyin yanlış olduğunu bile düşünemiyordum, tek yapabildiğim ağlamaktı. Ben de profesyonel bir yardım almaya karar verdim ve bu siteden Tunç Bey' e ulaştım. İyi ki ulaşmışım:) Tunç Bey gerçekten çok sıcakkanlı,güleryüzlü içten bir insan. Karşısındakini anlıyor ve sonuna kadar anlayışla dinliyor.Görüşmemiz boyunca sanki evimin oturma odasında yakın bir arkadaşımla sohbet ediyormuş gibi çok rahattım.Tunç Bey, hem verdiği örneklerle hem de yaptığı yerinde tespit ve gözlemleriyle ilişkimle ilgili benim zamanında farkedemediğim pekçok şeyi farketmemi ,kafamdaki soru işaretlerinin birbir çözülmesini sağladı. Görüşmeye gittiğim gün dokunsalar ağlayacak haldeydim ama Tunç Bey'le görüşmemizden sonra yüzümde koca bir gülümsemeyle artık ne istediğini ve yapması gerektiğini bilen biri olarak oradan çıktım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Eğer sizin de halledemediğiniz sorunlarınız varsa eminim ki Tunç Bey size de çok faydalı olacaktır, hiç vakit kaybetmeden ona danışın derim.
     2 Beğeni    
Ra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2008
TavsiyeNo: 14969
Yaklasik 1 yil once, hayattan tamamen bikkin bir sekilde internette dolasirken Tunc Bey ile ilgili bir yazi okudum. Belki bana yardimci olur umuduyla hemen bir randevu aldim kendisinden. Onunla gorusmeye gittigim gun, aklimda intihardan baska bir dusunce yoktu. Hayatimdaki sorunlarla bas edemeyecek durumdaydim. Daha ilk gorusmemizde bana hayatimi tamamen degistirmem gerektigini soylemisti. Ama ben bunu yapacak cesareti bile bulamiyordum kendimde. Birkac gorusmemiz daha oldu kendisiyle. Bana verdigi cesaret sayesinde hayatima yeni bir yon verdim. Dunyanin obur ucunda cok fakli bir hayat kurdum kendime. Bir suredir Amerika'da butun dertlerimden uzak basit bir hayat yasiyorum. Tunc Bey'in tavsiyeleri ve cesaretlendirmesi olmasaydi suan belkide hayatimi sonlandirmis olacaktim. Tunc Bey'e tesekkur ediyorum ve herkeze TAVSIYE EDIYORUM...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Amerika'dan yazıldığı IP adresiyle de doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    
Andy Duffreine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13818
Tunc Bey, ailem le yaşadığım bir problemin çözümünde bana yardımcı oldu. Sadece bu probleme aslında doğru bakış açısı ile yaklaşmamı değil, ebeveyn - çocuk ve daha sonrasındaki birey ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini anlamama yardımcı oldu. Kendisi hızlı bir şekilde sorunun nedenine inerek bunu bana gösterdi, ve en basit anlamı ile nasıl çözebileceğimi ya da hangi seçeneklerim olduğunu bana gösterdi. Kendisi ile yaptığım görüşmeler bende ileriye dönük ve aynı zamanda hayata ait çok olumlu etkenler bıraktı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum, saygılarımla
     4 Beğeni    
Zuhal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13810
merhabalar.. ben 32 yaşında 8 yıllık evli bir bayanım...tunç bey ile tanışmamız siteniz vasıtasıyla oldu..eşimle aramızda problemlerimiz var vede biz bu problemleri konuşamaz konumdaydık... eşimin fikriyle tunç beye ulaştık..başlangıçta ben bu fikre oldukça ön yargılı yaklaştım..biz karşılıklı oturup konuşamzken yabancı birisi ne yapabilir ki diye düşünüyordum. ön yargılarımı yenmem ve kendisine güvenip rahat hisettmem çok uzun sürmedi.. bazen konuşmaktan bile çekindiğimiz ,hala düşünmek bile hakkımız gibi gelmeyen problemler yaşarız..toplumun bize çizdiği yollardan sapmak istemeyi kendimize hak görmeyiz..ama şimdi biliyorum ki bazen kişi kendi olabilmek adına ,yada boşu boşuna yaşamak uğruna kendi yolunu çizebilmeli.. biliyorum ki:...tunç bey gibi profosyonel birini yardımıyla kişi kendindeki gücü farkedip önemli bir yol alabilir.. aklımdan geçen düşünceler için kendim bile kendime karşı taraftım..ben anlamazken beni ,çevremdekiler anlayabilir mi?elbette hayır.. şuan sınırlarımı,gücümü,cesaretimi değerlendirebiliyorum,..hayattan beklentilerim konusundada fikrim var en azından... eskiden kendimi zorla uyutmaya çalışırken her gece ,şimdi kuracak düşlerim var.. bunların benim için ne denli önemli olduğunu bilemezsiniz... kendi kabuğunu beğenmeyenlerden olmadım hiç...ama insan kabuğunu kırabilmeli,yada yeni kavramlar ekleyebilmeli kabuğuna...şimdi içine sığamadığım kabugumda reform yapmanın tam zamanı..oldukça önemli yol kattettim ,geriye dönmeyi artık asla düşünmem... yardımları için kendisine minnettarım... bence sizinde sorunlarınız var,vede aşacak gücünüz yoksa,yalnız hisediyorsanız kendinizi ,kendiniz bile size yabancıysa,sizi sizinle tanıştıracak biriyse aradığınız..tunç bey doğru adres..umarım sizde aradığınız huzuru bulursunuz... kendisine tekrar teşekkür ederim...
     8 Beğeni    
Türkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13669
tunç beyi tanımadan önce hayat anlamını yitirmişti yaşamak sadece nefes almaktan ibaretti. tunç beyi internetten tavsiyelerle buldum ve şu anda hayatımda yaptığım en iyi şeylerden birinin onu tanımak olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle mükemmel bir doktor olduğunu düşünüyorum. Çünkü daha öncede başka doktorlara gitmiştim ve hiçbir faydasını görmedim. tunç bey çok kısa bir süreçde benim yeniden hayata bağlanmamı ve kendimi mutlu hissetmemi sağladı. teşekkürler tunç bey
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     3 Beğeni    
Onur K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13501
Tunç Tatakeri tavsiye ediyorum. ÇÜNKÜ..................kendisini tanıyınca bu boşluğu doldurucak doğru cümleyi siz bulucaksınız. Eminim Tunç Bey her konuda olduğu gibi bu konuda da size yardımcı olucaktır. Ben kendim için doğru olan uzmanı buldum. Kendisini tanımlamam gerekirse sıcak, profesyonel ve güven verici ifadelerini kullanabilirim. Tunç bey'e gelmeden önce hayatımda gülebileceğim bir şeyin olduğunu düşünmüyordum. Ancak Tunç Bey'e gittikten sonra hayata bakış açım değişti ve artık hayatta kahkahaların da yeri olduğunu anladım. Artık çok daha fazla şeye gülebiliyor ve kahkaha atabiliyorum. Bir uzman desteği almak isteyen herkese Tunç Bey'i rahatlıkla tavsiye ederim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Bka
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13481
merhaba ; Tunç bey ile yaklaşık 2,5 aydır tanışıyoruz.Danışan olarak kendisini ilk ziyaret ettiğimde oldukça tedirgindim .Açıkçası mesleğimi ve kariyerimi düşününce benim burada ne işim var diye düşünmüştüm.Ama artık bu düşüncenin pek de sağlıklı olmadığını bir kaç görüşmeden sonra anladım.Günümüz koşullarında hele bir de benim gibi stresli ve yoğun bir tempoda çalışanlar için bu desteği almak gerçekten temel ihtiyaçlar arasında diye düşünüyorum.Tunç bey oldukça profesyonel bir şekilde işini sergiliyor.Somut olarak şöyle oldu böyle oldu diyemiyorsunuz ama hayatınızın gerçekten olumlu yönde değiştiğini rahatlıkla görebiliyorsunuz.Kendisi oldukça seviyeli profesyonel ve de bir o kadar güven verici bir yapıya sahip.Desteği ve candan ilgisi için çok teşekkürler...
     1 Beğeni    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13431
psıkologlara ınancım hıc mı hıc yoktu taa kı tunc beyı gorene kadar.ılk randevuda kendımı yıllarda tanıdgım,bıldıgım bır arkdasımının yanındaymıs gıbı rahat hıssettım.konusmaya utandıgım yada soyleyemem sandıgım bır cok seyı yakın arkadasıma anlatır gıbı anlatıım.karanlık ve umutsuz dunyama ısık oldu, yol gosterdı. Bence psıkologtan cok bır dost ve bır psıkolg arıyorsanız dogru adres tunc bey:)yaptıklarınız ıcın tesekkur ederım. gözde/25
     2 Beğeni    
İkizler81
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 13373
Tunç bey'i kendisine gerçekten çok ihtiyacım olduğu dönemde internet üzerinden tamamen tesadüf üzerine buldum.ve o anda kendisi ile görüşmem gerektiğini hissettim.ilk görüşmemizde tün danışanlarının da hissettiği güven duygusunu ben de hissettim.bu kadar etkili bir görüşme olacağını tahmin etmediğimi kendisi ile de paylaştım zaten.bir sonraki görüşmemizde de daha da iyi hissetmeye başladım kendimi.yılların kendisinde bıraktığı tecrübe çok açık ve net şekilde hissediliyor.mesleğini yaparken hissettiği keyif size de yansıyor.güvenilir,düzeyli ve samimi kişiliği ile kendisini tanımlamak çok yerinde olur diye düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12307
tunç beyin psikolojik danışmanlık hizmetinden başka bir doktor tanıdığımın aracılığıyla yararlanmaya başladım..psikologlara karşı tüm güvenimi yitirmiştim.ama tunç bey o kadar farklı ki doktor gözüyle gittiginiz bu muayenehaneden,evinizden çıkar gibi çıkıyorsunuz.yakın bir arkadaşınızmış kadar yakın,sorununuzu sizinle yaşıyormuş gibi duygulu,size kendinizin aynası olabilecek kadar yalın ve belkide kendinizi hasta hissetttirmeyecek kadar sevecen...çok huzurlu bir yer..herkese tavsiye ediyorum.bir problem yaşamıyor olsanız bile...o atmosfer bir kere yaşanmalı.işinde bir numara olduğuna inanıyorum.ve bundan sonra daha da başarılı olabileceğine inanıyorum..tam bir profesyonel.
     6 Beğeni    
A.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12230
Ben kişisel bir problemim için gitmiştim.İnternet aracılığıyla tanıdım ve yüzyüze görüşmelerimde oldu.Bundan önce iki psikologla daha görüşmelerim olmuştu.Fakat Tunç beyle devam etmeye karar verdim.Gerçekten insan canlısı,sıcak ve dürüst bir insan olduğunu düşünüyorum.Bir doktordan ziyade bir dost gibi sizi dinler ve anlamaya çalışır.Dost gibi bir yaklaşımının yanında profesyonel çözümleri vardır.Birkaç görüşmem oldu ve bundan sonrada devam edeceğim etmek istediğim bir psikologtur..
     Beğenin    
Yağmur Saçlı Kız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12212
İnsanların Acil müdahaleye her zaman ihtiyaçları olduğunu düşünenlerdenim.Bana kalırsa bu sadece fiziksel rahatsızlıklar için geçerli bir durum değildir.İllaki kanamanız olması gerekmez,yada yoğun bakımlık bir hasta da olmayabilirsiniz...Nöbetçi bir dr arayabilirsiniz size şevkatle yaklaşacak.Kendinizi çok kötü hissettiğiniz bir anda gün içerisinde bir kaç kez intiharı düşünüp size yardım edicek birini ararsınız.Ruhunuzun yoğun bakıma ihtiyacı vardır...Kanamalı bir ruh halidir sizinkisi,dindirilmesi gereken...İşte tam bu esnada imdadıma yetişen msn yoluyla tanışma şerefine eriştiğim Tunç beye defalarca kez teşekkürü borç bilirim..Danışanına olan güveni aynı zamanda kendisine güvenilmesini(sanal ortamda bile olsa)profosyonelce sağlayan,iyi bir dinleyici ve yol gösterici.Hiç gülmeyeceğinizi sandığınız anda bile hoş sohbeti ile sizin tebessüm etmenizi sağlayan güzel kişilik... Sağolun!
     3 Beğeni    
Moongirl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12201
Merhaba.Ben panik atak hastasıyım.aslında hastaydım.Kendimi sürekli mutsuz hissediyordum.Taki tunç beyi taniyana kadar.Evet belki hastalığım hakkında bi çok şey biliyordum. Ama bilinenleri uygulamak cok zordur.Bunun için gerçekten başarılı ve bilgili birinin yardımına ihtiyaç duyarız.İşte bu nokta benim karsima tunç bey çıktı.bildiklerimi nasıl hayata geçireceğimi öğretti,birşeylerden korkarak yaşanmayacağını biliyorum artık.hayattan zevk almak zorundayız.Yaşıyorsak ve yaşamak zorundaysak en güzel haliyle elimizdekilerin en iyisini görerek yaşamalıyız.Tabiki yarın düşünülmelidir ama yönlendiremeyiz bunun farkında olmak gerekir.Bu cümleleri bana kazandıran ve yaşama sevincimi geri veren tunç beye çok teşekkür ederim.Benim gibi bircok insan var umarım herkes benim kadar şanslı olur Bedenimiz gibi ruhumuzda hastalanıyor.Ve benim ruhum hastalandığında çalacağım tek kapı var o da tunç bey.Biliyorumki o kapının ardında herzaman bize uzanan eller var.herşey için teşekkür ederim.Herkese tavsiye ediyorum hepimizin anlaşılmaya ihtiyacı var.Anlayan birileri varken bu şansı kaçırmayın...
     3 Beğeni    
Zerrin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12173
Tunç Beye internetteki sitesi vasıtasıyla ulaştık.Eşimle birlikte aile danışmanlığı hizmeti alıyoruz.Henüz iki seans görüştük.Onu güleryüzlü, işinde disiplinli ve prensip sahibi olarak tanımlayabilirim.Bizim sorunlarımıza gayet profesyonelce, bilimsel metodlarla yaklaşıyor.Sorunlarımızı çözmemiz için yöntemler öneriyor.Kendisi ilişki veya aile danışmanlığı konusunda çok tecrübeli.Konuşurken bizi çok iyi anladığını hissediyorum.İlişkisinde problem yaşayan herkese Tunç Beyden yardım almalarını öneririm.Sevgilerimle
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     1 Beğeni    
Filiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12147
Tunç beye eşimin ısrarı üzerine gittik. Giderken önyargılıydım. Tunç beyle tanıştıktan sonra onu sanki çok eskiden beri tanıyomuş gibi hissettim. Çok sıcak, güvenilir, herşeyi rahatlıkla konuşabileceğiniz, alanında profesyonel birisi.Kendi özel hayatından da örnekler vermesi çok güzel. İyi bir eş ve iyi bir baba olduğunu düşünüyorum. 1,5 aydır gitmemize rağmen iyi sonuçlar aldık.Onun tavsiyelerini birebir uyguluyoruz. Bu tavsiyeler hayatımızı olumlu yönde çok değiştirdi. Burdan sorunu olan herkese Tunç Tatakeri tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Zuzuzuzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12145
Tunç beyi tavsiye ediyorum.com aracılıgı ile tanıdım. sorunumun çözümsüz olduguna inanmış ve tüm çözüm yollarımı tıkalı görerek buluştum kendisiyle.bana hayat koçlugu yaptı, yol gösterdi.en önemli özelliği danışanı ile dost olabilecek yakınlıga sahip olması.kendi hayatından örneklerle sorunları sıradanlaştırması ve çözümü kolaylaştırması ise kullandıgı çok etkili ve güzel bir yöntem.görüşmeler ilerledikçe onunla dost oldugunuzu hissediyorsunuz. şimdi çok iyiyim, kendisine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12103
Tunç beyi tavsiye ediyorum com.dan tanıdım ve müsterisi oldum.İlk defa bir uzman desteği almak istedim ama kaygılarım vardı.kendisini tanıdıktan ve yaklaşımını gördükten sonra çok mutlu oldum.Ondan terapi almadan önce çok büyük bir çöküntü içersindeydim.Kendisiyle konuştuktan sonra asıl problemimi ortaya çıkardı.Daha sonra eşimlede görüşerek asıl sorunlarımızın temeline indik.Eşimle beraber bir terapi aldık ve o günden sonra evliliğimizde inanılmaz derecede ilerleme kaydettik.Şu anda eşimle aramız çok iyi.Birbirimize karşı yapmış olduğumuz hataları görmemize ve düzeltmemize sebep olduğu için Tunç beye teşekkür ediyorum.Yine sorun yaşasam ilk gideceğim kişi Tunç beydir.
     1 Beğeni    
Fulizm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11748
Tunç Bey ile dün görüştüm ve bugün süper hissediyorum.. Sizi sorunlarınızdan ya da takıntılarınızdan arındırıyor daha da önemlisi onlarla nasıl mücadele edebileceğinizi gösteriyor. Dün, 5 yıllık takıntımı tek bir cümlesiyle gösterdiği farklı bakış açısıyla çözebilmemi sağladı :)) İşinde son derece profesyonel, canayakın ve pozitif.. En güzel yanlarından biriside ona en yakın dostunuz gibi her an ulaşabilme imkanlarını size sunması.. Kesinlikle görüşün derim.. Hayatınıza açacağı yeni pencereler ile içdünyanız kesinlikle daha çok güneş ışığı alacak. Bu ışık ile gölgede ve belkide çok derinlerde kalmış gizil gücünüzü, sevginizi, enerjinizi tekrar keşfedeceksiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum:)
     Beğenin    
Umit A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11210
Tunç Bey ile görüşmemizde daha ilk seanstan itibaren oldukça pozitif enerji aldım. Bu öncelikle kendime güvenimi sağladı. Gerçekten de benim için sadece danışan değil, çok iyi bir arkadaş hatta ağabey niteliği taşıyan bir kişi. Hayatta yaşadığım problemlerimde çok yardımcı oldu. O olmasaydı ben belki de diğer insanlarla hiç düzgün ilişki yaşayamazdım, toplum ile olan ilişkilerim daha da kötü olabilirdi, bu yüzden belki de şu anda farklı yerlerde olabilirdim. Beni baştan sona değiştirebilmek için vermiş olduğu çabadan ötürü kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim.
     2 Beğeni    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11199
tunç beye zor bir donemde tavsiye aracılığıyla ulastım. Ulaştığım ilk anda beni en çok etkileyen sey cep telefonundan ulasabilmekti cunku bircok doktor sadece randevu ile gorusmeye alır yada sekreter aracılığıyla ulasılır, ama tunc beyin hastalarına olan hatta tanımadıgı hastalara bile ilgisinden ve duyarlılığından cok etkilendim. mesleki bilgi ve tecrubelerinin yanı sıra bize elinden gelen ilgiyi ve alakayı gostererek yeni umut kapıları actı.her ihtiyacımız oldugunda rahat iletisim kurmamızı , her konuda guvenerek sorunlarımızı acmamızı ve cozumlememiz icin gerekli yolları gosterdi hala daha gosteriyor, kendisini tanıdıgım icin cok sanslıyım,tum desteği özverisi ve cabaları icin sonsuz tesekkurler...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     4 Beğeni    
Esin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11098
Eşimle şiddetli bir tartışmamız sonrasında eşim evi terk etmişti. Artık bu tartışmalara dayanacak gücüm kalmamıştı ve sadece çocuğumuz için duruyordum. O anda hiç aklımda yokken internete girdim ve araştırmalarım sonucu Tunç Tataker'i buldum. Ancak ben Ankara'daydım o ise İzmir'de. Kendisinin www.onlinepsikolojikdestek.com adlı sitesinden online danışmanlık desteği verdiğini öğrendim ve hemen kendisinden randevu aldım. Açıkçası ilk başta internet üzerinden alınan böyle bir desteğin çok fazla bir işe yarayacağını düşünmüyordum. Amacım sadece bir uzmana yaşadıklarımı anlatıp rahatlamaktı. Ancak ilk görüşmemizden itibaren Tunç Bey profesyonel ve insancıl tavırlarıyla çok farklı düşünmeme yol açtı. Eşimle aramızda olan sorunlarda benim de hatalarım olduğunu bana fark ettirdi. O ana kadar tüm hatayı eşimde arıyordum. Ardından bizi yüzyüze terapi alacağımız bir uzmana gitme konusunda ikna etti. Şu anda o uzmanla hala görüşmelerimizi sürdürüyoruz ve çok yol kat ettik. Bize kapıyı açan Tunç Bey oldu. Kendisiyle internet üzerinden sadece 2 seans görüşmemize rağmen bizi takip etti, aile terapisi sürecimizin nasıl ilerlediğiyle ilgili sorular sordu ve bizi hep yönlendirdi. Eşim ve ben kendisine minnettarız. Böyle insanların olduğunu bilmek çok güzel. Kesinlikle işini severek yapan ve insan hayatını çok fazla önemseyen biri. Sizeçok şey borçluyuz. Teşekkürler Tunç Bey!
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     5 Beğeni    
İsmail Üstündağ
30.Mart.2008
TavsiyeNo: 10900
İyi ki varsın Tunç.Evet hislerimi anlatmanın en kolay yolu bu herhalde.Ne zaman hangi konuda neye ihtiyacım olursa Tunç anında çözümüyle yanımda oldu.Herkesin her türlü sorununa kesinlikle çözüm bulacağına inandığım bir kardeşim.Mesleğine ve insanlara aşık her anını insanlar için harcayan böyle bir kişiyi tanımaktan ve sizlerle duygularımı paylaşmaktan çok mutluyum.Bir arkadaşa bir dosta ihtiyacınız olduğunuzda çekinmeden hemen arayabileceğiniz zamanımızın çok ilerisinde bir danışman.İhtiyaç duyan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İsmail Üstündağ (E) Hv.Yarbay
     1 Beğeni    
Nazan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2008
TavsiyeNo: 10894
Tunç Bey ile tanışalı 1 sene oldu. psikologum.com vasıtasıyla kendisinin danışanı olmuştum. Boşanma kararı almaya çalıştığım süreçte, kendisi bana ışık tuttu.Göremediğim, görmemeye çalıştığım gerçekleri görebilmem adına bana çok faydası oldu. Boşanma sürecinde her ne kadar eski eşimle beraber aile terapisine katıldıysam da, daha sonra yeni hayatıma adapte olabilmem için kendinden yardım aldım..Bir psikologtan çok dostca yaklaşımı çok hoş.Başarılarının devamını dilerim....
     2 Beğeni    
Beyaz
27.Mart.2008
TavsiyeNo: 10844
Tunç Tatakerle daha yeni tanıştık, kendisini tesadüfen fark ettim... yüz yüze konuşarak daha çok şey paylaşabiliriz ya da daha kolay çözümlere ulaşabiliriz ama mesafe bizi msn ye bağladı işte... ilk konuşmamızda aklımı çeldiğini itiraf etmeliyim. Konuştuğumuz ortam msn de olsa insanı etkilemeyi becerebiliyor. Yardıma ihtiyacım olduğu bir zaman da tanıştık... En güzel ve önemli özelliği de espirili olması ama alanında uzman işini seven ve insanı rahatlatabilen özellikleri vazgeçilmez tabii..tavsiyemi tabiki de ediyorum... saygılarımla...
     2 Beğeni    
Meral
21.Mart.2008
TavsiyeNo: 10734
Sevgili kuzenim Tunç için ben de duygularımı sizlerle paylaşmak istedim. Tunç, mesleğini çok seven ve kendisini mesleğine adamış bir insandır. Ailece hepimiz bir sorunumuz olsa hemen bizi rahatlatması için onu ararız. Ve sabırla bizi dinler özelikle beni! rahatlatır, çözümleri gösterir:). Onun için en önemli şey insanları mutlu edebilmektir ve bunu başardığını gördüğüm için onun adına çok mutluyum. Kendini geliştirmekten hiçbir zaman bıkmadan usanmadan çalışmaktadır. Umarım mesleğinde ulaşmak istediğin noktalara en kısa zamanda gelirsin Tunç. Yazmakta olduğun kitabini da dört gözle bekliyoruz.
     3 Beğeni    
N.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2008
TavsiyeNo: 10709
Merhaba, ben Tunç Bey'i internette araştırırken buldum.Kendisine mail yoluyla ulaştım ve büyük bir çabuklukla bana geri döndü.Aynı gün için randevu ayarlayıp yüzyüze görüşme fırsatı verdi.Dinlemeyi bilen (ki bu gibi sancılı durumlarda dinleniyor olmak enfazla ihtiyacımız olan şeydir) fazla müdahaleci olmayan (gerktiği yerde fikirlerini anlatan) ilk olarak sizin önemli olduğunuzu hissettiren bir insanla karşılaştım. Özgüvenim bir kat daha arttı ve olayların akışına müdahale edebilmeyi başardım.Bugün yere daha sağlam basıyorum ve biliyorum ki hayat ben izin vermedikçe beni üzemez... Ve evet tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Tunç TATAKER.
     3 Beğeni    
Burak Aslanlı
18.Mart.2008
TavsiyeNo: 10681
Tunç'u uzun bir süredir tanıyorum. Aslında hakkında yazılanları okuduktan sonra bana söyleyebilecek çok fazla bir şey kalmamış. Onun işini kişiliğiyle ve ruhuyla yaptığına dostluğumuz boyunca bir çok kez tanık oldum. (Çoğu kez masadan kalkıp yarım saat danışanıyla telefonda konuştuğunu ve bizi bekleterek delirttiğini söyleyebilirim :) Bu ilgisi sadece danışanlarına değil biz dostlarına da aynı şekildedir. Ne zaman ihtiyacımız olsa hep yanımızdadır ve bize akıl verir. Bunu yapmaktan asla yakınmaz. Bu iş onun özünde var. Onu tanıdığım ve onunla dost olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Eğer hayatınızla ilgili bir konuda kararsızsanız veya bir seçim yapmak zorundaysanız, Tunç'un deneyimlerinden ve bilgilerinden mutlaka faydalanmalısınız. Hayatımda olduğun için teşekkürler dostum!
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
D.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10665
Psikolog-Danışan ilişkisi terapi sürecinin sağlıklı geçmesi ve beklenilen sonucu verebilmesi açısından çok önemli rol oynar. Tunç Bey ile görüşmeniz esnasında kendinizi sıcak ve güven verici bir sohbet ortamında hissediyorsunuz ve bu da danışma sürecinizin son derece keyifli ve sağlıklı geçmesini sağlıyor. Ve bu samimi diyalog görüşmeleriniz ile de sınırlı kalmayabiliyor. Tunç Bey ile bir paylaşıma ya da fikrine ihtiyaç duyduğunuzda ona telefon ya da messenger aracılığı ile de ulaşabiliyorsunuz. Görüşmede olmadığı sürece sizi mutlaka dinliyor ve yardımcı olmaya çalışıyor. Kısacası, ihtiyaç duyduğunuzda Tunç Bey size en yakın dostunuz kadar yakın ! Onunla mutlaka tanışmalısınız..
     3 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10661
Yaşamımla ilgili karar alacağım ve çelişkiler yaşadığım bir dönemde sayın Tunç Tatker’i bi arkadaş vasıtasıyla buldum. İyiki de bulmuşum. O çok iyi bir doktordan önce çok iyi bir bir arkadaş, sırdaş, güveneceğiniz bir dost gibi.. Güvenilir, dürüst, samimi bir kişiliğe sahip. Kesinlikle işini en doğru şekilde ve profesyonelce yaptığına inanıyorum. Başarılarınızın devamını dileyerek mesleğinizde çok iyi bir yere geleceğinize tüm kalbimle inanıyorum. Ve herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Sayın Tunç Tataker....
     5 Beğeni    
Elif T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2008
TavsiyeNo: 10480
Sn.Tunç TATAKER in bana olan desteği, kendime güven duyan bir tutum içine girmem için, çaba sarf etmeye itti beni, bir güç bir Dost gibiydi, beni sapmakta olduğum yanlış yollardan çevirdi, kaybetmek üzere olduğum sevdiklerimi tekrar kazanmam için kapanmak üzere olan kapıları ardına kadar açmamı sağladı....beni uzun yıllardır tanıyor gibiydi... aklımı karıştıran şeylerin aslında okadarda karmaşık olmadığını öğretti.......Değerleri, Kişiliği Tutumları Tavsiyeleri ile Hayatıma çok kritik bir noktada yolumu aydınlattı.Tşk.Sn. TATAKER.
     Beğenin    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2008
TavsiyeNo: 10269
Kapısından içeri girdiğiniz anda psikologlarla ilgili tüm kötü önyargılarınızı yıkıcak biri Tunç Abi!! Önce yumuşacık elleriye tanışıyosunuz... Sizi sıcak bir "Hoşgeldin"le elinizi sıkarak karşılıyor ve daha sonra o ellerle huzun kapılarını aralıyor!! Karşısına oturduğunuz ve konuşmaya başladığınız andan itibaren hayatnızda etkisini hissetmeye başlıyorsunuz. Onun yanındayken farklı bir dünyada, herşeyden uzakta ve güvendeymiş gibi hissediyorsunuz. Ordan çıktığınızda ise hayatınızdaki etkilerini ilk andan itibaren hissediceksiniz; size getirdiği değişimi, huzuru... Hayata hiç farklı pencerelerden bakmaya başlıcaksınız! Tunç Abi bir psikologdan öte çok güvenebilceğim bir sırdaş, beraber gülebilceğim bir dost, sırtımı güvenle yaslayabilceğim bir abi benim için. Hayatımda çok çok önemli bir yere sahip. Eminki sizin için de bir psikologdan daha değerli olcaktır!! İhtiyacı olan herkesin en azından bir kere onunla konuşması gerektiğine inanıyorum!!!
     3 Beğeni    
Ayşe Çırakoğlu
11.Mart.2008
TavsiyeNo: 10209
Merhaba,ben Tunç TATAKER ile daha önce çalışmış olduğu okulda birlikte çalıştım. Gerçekten işini ciddiyetle yapan daha da önemlisi işinin en iyisini yapmaya çalışan biridir.Bir sorununuz olduğu zaman sizi can kulağıyla dinler ve çözümü için gerçekten uğraşır.En önemlisi zor durumunuzda ve kendinizi kötü hissettiğinizde desteğiyle moral verir ve rahatlamanızı sağlar. İnsanlara karşı ciddi ve mesafelidir ama bir o kadar da güleryüzlü ve sempatiktir.En azından yanında kendinizi rahat hissedeceğiniz ender insanlardandır. Bunları yazdım çünkü Tunç Beyle 2 yıl birebir çalıştık diyebilirim.Tabi bu arada bir psikolog ve rehber uzman olarak hem yetişkin ve ergen hemde çocuk psikolojisini ne kadar iyi anladığını ve onlarla olan ilişkilerini gözlemledim.Bu da bana kendisini tanımam için bir fırsat oldu. Sadece şunu söyleyebilirim. Başınız sıkıştığında, konuşmaya ihtiyaç duyduğunuzda yada çözümleyemediğiniz bir sorununuz olduğunda iç rahatlığıyla görüşebileceğiniz biridir.Bence herkesin tanışması gereken biri.
     4 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2008
TavsiyeNo: 10171
Uzun zamandır psikolojik danışmanlık almak istiyordum. Bu konuda hiçbir bilgim olmadığı için internetten araştırma yaptım, arkadaşlarıma danıştım fakat Tunç Bey hakkında okuduğum yazılar, kendisiyle tanışmadan ona yakınlık duymamı sağladı. Daha sonra internetten iletişim bilgilerine ulaştım ve kişisel sitesine -genelde geri dönüş yapılmaz fakat şansımı deneyim diyerek- mail attım. Bana aynı gün içerisinde mail attıktan kısa bir süre sonra geri döndü ve bu beni etkileyen ilk şey oldu. Karşımda mesleğine ilgili profesyonel bir kişi olduğunu hissettim. Ofisine gidip tanışınca da bunun kesinlikle böyle olduğunu tecrübe etmiş oldum. İlgilendiğini, umursadığını ve yardım etmek istediğini karşısındakine verebilen, iletişim yeteneği güçlü bir uzman. Kendimi her görüşmemizden sonra daha kararlı ne istediğini bilen biri olarak buluyorum. Tunç Bey'i güven duyabileceğim, kendimi zor durumda hissettiğim her an ulaşabileceğim sıcak, dinelemeyi çok iyi bilen gerçek bir dost gibi görüyorum.
     3 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2008
TavsiyeNo: 10018
Merhabalar.Tunç Bey ile yüz yüze bir görüşmemiz olmadı.Sadece internet üzerinden kendisini tanıyorum.Şu anda 8 aylık hamileyim.Hamile olduğumu öğrendiğim anda çevremden alacağım yorumlara (olumlu yada olumsuz) hazırlıklı değildim.Tunç Bey e durumumu yazmıştım.Kendisi artık yetişkin birisi olduğumu kendi kararlarımı kendim vereceğimi kimseyi takmamamı söyledi.Sözleri o kadar etkiliydi ki o andan itibaren çocuğumu daha fazla hissetmeye başladım.Şu anda yie bir problemim vardı.Kendisine yine internet üzerinden anlattım.Yine cümleleri o kadar etkiliydi ki hayata ve olaylara farklı gözle bakmamı sağlıyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum.İleride çok daha iyi yerlerde olacağını umuyorum ve başarılar diliyorum.Tunç Bey gibi birileri bu buz gibi ekranın arkasında oldukça biz yaşama daha fazla bağlanıyoruz.Teşekkürler...
     3 Beğeni    
Büşra
6.Mart.2008
TavsiyeNo: 9916
Tunç abicim öncelikle sana cok saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Ben sitelerde psikolog ararken tunc abi hızır gibi yardımıma yetişti. Kendileriyle yüzyüze görüşmek nasip olmadı ama msnden görüşüyoruz ve bana cok yardımcı oluyor, çok sıcak kanlı anlayışlı elinden gelen herşeyi yapan düşünceli alçak gönüllü bir yapısı oldügüna inanıyorum seziyorum. İlk başta diyolog icine girerken insana öyle bir güven veriyorki anlatamam.:). Aslında her sağlam insanın psikojik destek alması gerektiğine inanıyorum.insan konuştukca rahatlıyor.tavsiye ederim. Kısacası ben böyle bir psikolog görmedim hayatımda tavsiye ederim...benimde bir psikologum oldugu icin cok mutluyum.onu msnime ekledigim zaman cok korkuyodum ya benimle konuşmaz diye ama cok sempatik kendileri sagolsun,çok cana yakın:) herkeze allah böyle bir psikolog nasip etsinn!
     5 Beğeni    
Elif Avcı
28.Şubat.2008
TavsiyeNo: 9435
Merhaba ben Tunç Tataker'in kardeşi Elif Avcı. Size abimi anlatmak çok uzun sürer. Ama kısaca şunu söyleyebilirim ki abim olduğu için çok şanslıyım. Hayatımın bütün evresinde benim yanımda olup bana hem abi hem de danışman olarak destek olmuştur. Benim için abiden öte bir arkadaştır. Karşısındakini sadece dinlemekle kalmayıp tüm içtenliğiyle yardımcı olmaya çalışır. Ben ÖSS'ye hazırlanan bir öğrenciyim. Eğitim hayatımda doğru tercihler ve seçimler yapabilmemi abime borçluyum.Seni çok seviyorum abiciğim,iyiki benim abimsin ve iyiki varsın.Seni herkese tavsiye ediyorum;çünkü insanların sana ihtiyacı var.
     3 Beğeni    
H. İşeri
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2008
TavsiyeNo: 9222
merhaba, Tunç Beyi tavsiye ediyorum com dan buldum 8 yaşındaki oğlum Deniz in ciddi sorunları olduğunu düşünüyordum internetten psikoloğ araştırmasına giriştim. Tunç beyi buldum hakkındaki yorumları okudum, yazdığı makalelere göz attım ve hemen çalıştığı işyerinden bir randevu aldım. Saolsun o yoğunlukta apar topar bir randevu verdi zira oldukça yoğun bir gündü. Tam saatinde gittik tam saatinde bizi aldı l saat l5 dakika görüşme yaptık. Ben çıktığımda kuş gibi hafiflemiştim oğlum da mutluydu. Güleryüzlü, cana yakın, aileden biri gibi sıcak bir insan çalıştığı işyeri hayli temiz, çalışanlar güleryüzlü ve içten ayrıca çok da profesyoneller. Bu kadarını beklemiyordum doğrusu Kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Tuba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8937
Ona rahat rahat her sorunumu anlatabiliyorum. Yani sanki içimdeki sesi dışarı çıkarabilen tek kişi diyebilirim. Çok anlayışlı biri. Olayları başkaları gibi tek taraflı görüp eleştirmekten ziyade kendi yaşamış gibi anımsayıp fikir veriyor. Bence bir doktor için en önemli şey bu. Ben kendime beni eleştiren hatalarımı yüzüme vuran bir doktor aramadım..aslında ben bir doktor bir piskolog değil bir dost bir arkadaş aradım. Belki herşey için geç olmuş olabilir ama bulduğuma inanıyorum.
     5 Beğeni    
Melis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8202
Merhabalar, ben tunc beyi google arama yaparken bu sıtede buldum. Bır sabah uyandım ve ev ıcınde cok buyuk kavga yasadım ve ınternetın basına gectım numarasın alıp aradım ve acil bır durum oldugu ıcın aynı gune randevu verdi. Çok buyuk tranvalar atlattım 21 yasındayım ve kendımı 60 yasında gıbı hıssedıyrdum o kadar yorgun o kadar bıtkın ve o kadar caresızdım kı olumu cok kez dusunurken karsıma tunc cıktı, tabıkıde ıyı oldu hemde cok! suana kadar 3 gorusme yaptık ve ılk dakıkadan ıtıbaren kendımde ve hayatımda olumlu duzelmeler oldugunu farkettım ve bunu dısardan arkadaslarım ve aılemde farketti. Onunla tanısmasaydım onunla konusmasaydım belkıde bır daha melis olamaıycaktım yavas yavas eskı neselı gunlerıme donuyorum. Yasadıklarım o kadar agır seylerdiki 4 sene cehennemi yasadım ve bunları atlatamıycagımı dusunuyordum. Simdiyse önüme bakıyorum gelecege tabı tuncun sayesinde. o annemi bile degiştirdi ailem artık onun sayesınde bana karsı daha anlayıslı ve daha iyi davranıyor. Hayatımdaki en olumlu giden şeylerin basında tunc bey var onu sevıyorum bır doktor gıbı degıl bır abı gıbı yaklastı bana. Tavsıye ediyorum cunku o öncelikle gercekten iyi bir insan, cok anlayıslı ve cözümler üreten biri.
     8 Beğeni    
Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7653
Merhaba, hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri profesyonel olarak yardım almak oldu ve doğru adresi bulduğum için çok memnunum. Tunç Bey sayesinde sorunlarımı belirledim ve çözme yollarını öğremeye başladım; kendimi olaylar karşısında nasıl geliştirebileceğimi öğrenmeye devam ediyorum. Bana göre Tunç Bey'in en önemli özelliği dürüst olması; açık ve samimi tutumu gerçekten insana güven veriyor. Kendimi daha iyi hissetmeye, güven duymaya, olayları farklı yerlerden görmeye başladım ve nasıl davranacağımı öğreniyorum. Herkese şunu söyleyebilirim yardım almaktan çekinmeyin, ben doğru adresi buldum, sizede öneriyorum. Tunç Bey iyiki sizi tanımışım...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     3 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7010
Tunç Bey'i dün internette arama yaparken buldum ve bugün tanıştım. Bu sabah içim sıkılarak uyandım ama saat 1 buçuktan sonra kendimi kuş gibi hissettim.:)) okadar pozitif ve o kadar içten ki anlattıkça anlatası geliyor insanın. Sizin duymak istediklerinizi söyleyip sizi hayal dünyasına itmiyor, tamamen gerçekleri ve doğru yolu gösterip ona göre bir yön bulmanızı sağlıyor. Ben henüz yeni başladım ama uzun süre devam etmesini istiyorum çünkü gerçekten çok huzurluyum buda benim için çok önemli.Herkese tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız.
     5 Beğeni    
D.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6844
Merhaba.Tunç Bey'e yaklaşık 3 ay önce tavsiyeediyorum.com'da yayınlanan tavsiye yazıları vasıtasıyla ulaştım.Herşeyden önce ekibiyle birlikte oldukça güleryüzlü ve sıcak bir şekilde karşılandım.Ortam son derece rahatlatıcı ve huzur verici idi.Tunç Bey'e kendi başıma çözümleyemediğim sorunlarım ve ilişkimin hayatım üzerinde yarattığı problemler ile ilgili olarak danışmak isteğindeydim.İlk görüşmeden itibaren kendimi oldukça rahatlamış ve mutlu hissettim.Aslında ilk görüşme sonrasında bu şekilde hissetmeme kendim dahi inanamayıp geçici olabileceğini düşündüm.Fakat her görüşmemizden sonra sayesinde kendimle ilgili daha önce fark edemediğim noktaları ve davranışlarımı tetikleyen asıl etkenleri gördüğümü anladım."Danışan" olarak her görüşmemde daha önce hiçbir meslektaşında karşılaşmadığım şekilde hayatımı daha sağlam temellere oturtmam için bana oldukça etkili olduğunu düşündüğüm tavsiyeler verdi.Tunç Bey sıcakkanlı, pozitif enerji yansıtan ve kesinlikle mesleğinde çok başarılı bir psikolog.Görüşmelerimiz sohbet havasında geçiyor, kendimi yanında çok rahat hissediyorum ve konuşulması güç konuları bile açıkça ifade edebiliyorum.Her görüşmeden sonra biraz daha rahatlıyorum,daha doğru düşünebilen ve bakabilen biri olduğumu hissediyorum.Üstesinden gelemediğiniz sorunlarınız varsa bekleyerek bu sorunları içinden çıkılmaz hale getirmek yerine Tunç Bey'e danışarak kendiniz için çok ama çok iyi bir adım atmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Bengü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6820
Ben Tunç Bey'i www.tavsiyeediyorum.com sitesindeki aramalarım sonucunda buldum. Çok yoğun sorunlar yaşadığım ve hayatımla ilgili çok önemli bir karar almam gereken bir dönemde acil olarak bir uzmanın görüşlerine ihtiyaç duydum. Konu çok özel olduğundan aileme ya da arkadaşlarıma tanıdıkları bir uzman olup olmadığını soramadım. Bu noktada internet yardımıma yetişti. Açıkçası Tunç bey'le ilgili yazılanları okuduğumda ilk yaşadığım duygu insanların biraz abarttığıydı. Yine de cesaret edip kendisiyle görüşmek için randevu aldım. Görüşmemizden sonra artık ne yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum. Tunç Bey'e buradan sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Kendisiyle ilgili yazılan tüm güzel sözleri sonuna kadar hak ediyor. Son derece içten, samimi ve tam bir profesyonel. Size bir insan olarak verdiği değeri sonuna kadar hissediyorsunuz. Bu yaşadığım deneyimden sonra benim de kendisiyle ilgili bir şeyler yazmam gerektiğini düşündüm. Tekrar teşekkürler Tunç Bey.
     1 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6736
merhaba!! Tunç bey'e arkadaşım tavsiyesi ile gittim. Evliliğimde çözemediğimiz sorunlar vardı. Daha önce birkaç doktora daha gitmiştim ancak hiçbiri bana Tunç Bey kadar yardımcı olamadı. Hayatıma sağlıklı devam edebilmem için karar almamı sağladı. Bu güne kadar hiçbir doktorun yanında kendimi bu kadar rahat hissetmedim. Güleryüzlü, sıcakkanlı, profesyonel...Onun için söylenecek o kadar şey varki gerçekten doğru kelimeleri bulmakta zorlanıyorum.Daha önce gittiğim yerleri kötülemek amacıyla değil ama şunu belirtmek isterim ki maddi açıdan hiç bir zaman zorluk yaratmayan ve işini takip eden sorumluluk sahibi bir doktor.Hemen hemen iki üç gün de bir benim durumumla ilgili bilgi almak için MSN'imden yazıyor , bu da kendimi iyi hissetmemi sağlıyor ve iyi ki arkadaşımın tavsiyesine uymuşum diyorum...Kendisini tanıdığım için şanşlıyım..Çevremdeki herkese tavsiye ederim..Tunç Bey TEŞEKKÜRLER.......
     5 Beğeni    
Seher Aksu
22.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6666
Evet,Tunç Tataker kız kardeşimin eşi benim de eniştem olur. İşini, eşini ve cocuğunu çok seven bir eşe sahip benim kız kardeşim. Hakikaten çok şanslı. Yapı olarak sakindir.Yapıcı ve uzlaştırmacıdır.İnsanlara yardımcı olmak için elinden geleni yapamaya çalışır. Herkezi dinler ve anlamaya çalışır. Ailemizde herkez tarafından sevilir. Elbette böyle bir kişiliğe sahip mükemmel bir insan, hem de işini bu kadar çok severken başarılı olması kaçınılmaz. Ailemizde böyle başarılı bir psikoloğun olması bizim için çok büyük şans. Şunu söylememde fayda varki,herkezin bir psikoloğu olmalı.Ne kadar çok şey bilsekte,ne kadar sağlıklı olsak da sorunlarımızı çözmekte yetersiz kalıyoruz.Profesyönel birinden destek almamızda fayda var.Eniştemi tavsiye ederim.İşinde çok başarılı.Onunla bir saat konuşmak bile yeniden dünyaya geldiğinizi hissettirecektir.
     3 Beğeni    
Sabiha Ağma
14.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6143
Ben TUNÇ TATAKER'in kuzeniyim. Tunç herşeyden önce iyi insan sıfatlarının hepsini taşır,bu güzel sıfatlarını da çok sevdiği mesleğinde kullanır. İnsanların sorunlarını çözerken onlara hasta gözüyle bakmadan önce insan olarak bakar. Benim kuzenim olması yanısıra çoçuklarımın da psikolojik danışmanıdır.Çoçuklar benimle paylaşmadıkları şeylerin hepsini Tunç ağabeylerine anlatırlar,bilirler ki Tunç,mesleğindeki gizlilik ilkesini onlara da uygulayıp sorunların çözümü için uğraşıp,konuları en rahat şekilde çözmelerine yardım eder. Bizim ailemizin psikoloğu,Tunç ağabeyi ve benim canım kuzenimdir. Kendisini herkese,her yaşa kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Muberra Duman
11.Ocak.2008
TavsiyeNo: 5993
"Dinlemek, gösterebileceğimiz nezaketlerin en yükseğidir." Demiş, Dale Carneige. Dinlemek sadece kelimeleri duymaktan daha fazlasını yapmayı gerektirir, diğer insanın mesajını ve duygularını gerçekten anlayabilmek ve kabul etmek demektir.Tunç Bey mesleğinin de getirdiği profesyonellikle karşısındakini dikkatlice dinliyor ve kişiye güven veriyor.Araştırmacı kişiliği, güleryüzlü ve sakin bir yapısı var. Desteğe ihtiyacı olan herkesin umdukları yardımı fazlasıyla alacaklarına eminim.Bu vesileyle Tunç Bey'e artan başarılar diliyorum. Saygılarımla Müberra DUMAN
     3 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2007
TavsiyeNo: 4858
Öncelikle Tunç abiyi taktir ediyorum insanlığı için gercekten düzgün bir kişilige sahip sıcak kanlı insanlarla hemen iletişim kuran biri sorunlarım nedeniyle onunla tavsiyeediyorum.com sayesinde tanıdım ve tanıdıgıma cok memnun oldum gercekten işinde son derece başarılı insanları dinlemeyi biliyor cözümün ne oldgunu anlayabiliyor ve sıcakkanlılıgı sayesinde ben onu bir psikolog degill bir arkdaşımla dertleşiyormuşum gibi senlerdir tanıyormuşum gibi rahatlıkla onunla herşeyi paylaşıyorum beni anlayacıgını biliyorum cünkü işinde başarılı, işindeki başarısı haric tertemiz bir kalbi olduguna inanıyorum Tunc abiyi cok sevdim kısa sürede ve kesinlikle tavsiyeediyorum.com sitesindeki başarılarının da devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Seray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2007
TavsiyeNo: 4500
tunç bey'i yaklaşık bir aydır tanıyorum.kendisini bu site sayesinde buldum.kendisinden evliliğimle ilgili sorunlar için yardım alıyorum.başta eşim gelmeyi istememişti ama tunç bey'i tanıdıktan sonra tamamen fikri değişti.onun yanında kendinizi terapite gibi hissetmiyorsunuz.o kadar ki yakın bir arkadışınızla konuşuyormuşsunuz hissine kapılıyorsunuz. görüşmelere başlayalı daha çok olmadı ama benim hayatımda çok şeyi değiştirdi.şimdi o kadar çok mutluyum ki bunu anlatmaya kelimeler bile yetmez.eşimle hiç olmadığımız kadar mutluyuz.burdan tunç beye bir kere daha çok teşekkür ediyorum iyi ki sizi tanıdım.yardıma ihtiyacınız varsa benim söyleyeceğim tek şey kesinlikle tunç bey'i tanımanız gerekir.
     7 Beğeni    
İlknur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2007
TavsiyeNo: 4416
Psikologlar psikoterapi ile psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde etkin bir rol oynarlar. Tedavide her psikoloğun benimsediği bir ekol vardır ve bu ekol doğrultusunda kendi tedavi yöntemlerini belirlerler. Sanırım Tunç Bey'de beni devam etmeye ikna eden taraf buydu.İlk görüşmemizde diğer psikologlardan farklı kendine has bir tarzı olduğunu hissettim. Tunç Bey ile görüşme nedenim ikili ilişkilerde karşılaştığım beni üzen olayları biriyle paylaşma ihtiyacımı gidermek ve bana tavsiyelerde bulunup göremediğim hatalarımı dışardan biri olarak bana gösterebilecek birini aramamdı (özellikle beni tanımayan ve objektif olacağına inandığım biri olması önemliydi). İşte tam bu noktada Tunç Bey'le tanıştım.Her görüşmede yeni birşeyler öğrenmemi ve keşfetmemi sağladı.Özellikle kendimi. Dediği gibi "Ne tür bir deneyim yaşarsanız yaşayın, bırakın, olsun ve sonra onu unutun. Zihninizi devamlı temizlemeye devam edin; geçmiş için ölmeye devam edin ki, şu anda kalın, yeni doğmuş bir bebek gibi, burada ve şu anda."
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     7 Beğeni    
Cansu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3888
Merhaba, Tunç bey iyi bir referans yoluyla buldum diyebilirim , yada o bana gönüllü doktorum da oldu diyebiliriz.Gönüllü diyorum çünki hiçbir yakınlığımız ve tanışıklığımız yokken baska bir hastası vasıtasıyla tanıştırılmış olmamıza ve benim gerçekten yardıma ihtiyacım olduğu bir dönemde kendisinin hemen yardım ve çözüm önerileriyle karşılaştım.Kendisiyle bir kaç kez görüşme imkanımız olmasına rağmen bu kadar kısa sürede hızlı anlama kabileyeti ve çözüm önerileriyle bir doktordan çok arkadaş yaklaşımıyla beni çok etkiledi..Bu kadar kısa sürede kendisne güvenmem ve sanki ömür boyu kopmıyacak bir bağımızın olacağını hissettirmesi daha önce bu konumda başka doktorlar deneyen biri olarak çok artı yönlenlerinin olduğunu anlamam içnin yeterli oldu..Şiddetle sizin de bu bağı hissetmenizi öneririm.İşini bukadar düzgün sevecen saygılı ve en önemli insani değerleri ön planda olan doktoruma ve arkadaşıma da diyebilirim müsadesi olursa tabi :) Kocaman Teşekkürlerimi Göndermek İsterim
     3 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3805
Merhaba,Ben uzun araştırmalar sonucu sık elemelerimden sonra Tunç Beyden terapi almaya başladım.Hayata küsmüş,yaşamak istemeyen ve çok mutsuz bir kişilikle gittim onun yanına.Ama Tunç bey bana hayatta daha yaşanacak çok güzel şeylerin var olduğunu öğretti ve 28 yıldır başedemediğim tabularımı yıkmama yardımcı oldu.Bir çok problemimi henüz 2 ay olmasına rağmen çözmüş sayılırız.Sayılır diyorum çünkü terapimiz devam ediyor ve ben her sabah artık daha mutlu uyanıyorum.Tunç bey çok pozitif ve dürüst bir insan.İşini büyük ustalıkla yapıyor ve inanılmaz özverili.O benim en iyi dostum! Çalışma ortamı çok sıcak ve güvenilir..Ben gerçekten onu şiddetle tavsiye ediyorum.Unutmayınki başedilmeyecek hiçbir problem yoktur.Eğer Tunç beyle tanışırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız..:)) Kendisine burdan onu çok sevdiğimi ve başarılarının devamını dilediğimi iletmek isterim.Sevgilerimle..
     11 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3659
merhabalar. tunç beyle psikologum.com sitesindeki üyeliğimden sonra tanıştım, kendisine yönelttiğim sorularda aldığım cevaplar, yaklaşım tarzı, sıcak kanlı ve güler yüzlü oluşu, herşeyden önemliside danışanlarına ayırdığı zaman ve enpati yeteneyi beni etkiledi. olaylar karşısında çözümler sunmak ve bilimsel bi yaklaşım açısı geliştirmek tabiki önemlidir, fakat tunç beyde sadece kitaptan alınmış sabit, kalıplaşmış cümleler duyamazsınız, çünki buna okuyup araştırma yaparak kendinizde ulaşabilirsiniz, kişinin durumuna özel bi iletişim tarzı geliştirmek ve onu anladığınızı, yaşadıklarını hissetiğinizi, ona değer verdiğinizi göstermek bi danışan için çok önemlidir ve tunç beyde bunu paylaşım tarzıyla hissetirebilen bir danışman. bazen kendimize bile itiraf edemediğimiz şeyler vardır, iyi yada acı veren farkındalıklarımız, görmezden gelir yada yok sayarız, bazen bi sorun vardır ve biz farkında olmayıız yada onla yaşamayı öğrenmemiz gerekir, işte tunç bey benim ruhumu soyduğum ilk insan, yargılanma korkusu olmadan, cisiyetimden ve endişelerimden sıyrılmış, özgürce anlatabildiğim bi danışman...evet sorun varsa mutlaka çözümü de vardır, önemli olan korkularımızın üzerine gitmek ve değiştirmek kendimizi, çünki değişmeyen tek şey değişimdir...tunç beye burdan, beni anlamaya çalıştığı ve ayırdığı zaman için çok teşekkür ediyorum...sevgiler...denizz :)
     11 Beğeni    
Müjde
22.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3616
Merhaba, Tunç Tataker benim dostum, arkadaşım...Mesleki birikimi ile insancıl karakterinin uyuştuğunu düşündüğüm nadir kişilerden biri. Yaşam hakkında doğru tespitleri bizleri her zaman kendisinden tavsiye almaya yöneltmiştir. Hayat zor bir yol, herkesin bildiği gibi.Bu yolda böyle iyi bir dosta sahip olduğum için şanslıyım. İzmir'de bir özel okulda halkla ilişkiler müdürü olarak görev yapıyorum. Tunç Bey velilerimize yakın zamanda bir seminer sundu ve aldığımız geri bildirimler, bu harika semineri taçlandırdı diyebilirim. Gelen talepler ile seminerlerimizi tekrar edeceğiz...
     3 Beğeni    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3414
İlk oncelerı psıkolojık destek alıp almamakta kararsızdım.Acıkcası psıkolojık destek almanın faydası olup olmucagı konusunda kararsızdım.Internette arama yaparken Tunc Bey e rastladım ve hakkında yazılanları okudum.Hatta bununla yetınmeyıp aynı gun kendısıyle gorusmek uzere randevu aldım.Internet ortamından bulunan bır uzmanın profesyonellıgı konusunda tereddutlerım vardı.Tunc Beyle tanıstıktan sonra bu dusuncelerım buyuk bır guvene donustu.Tunc Beyın danısanlarına yaklasımları ıctenlıgı ve sempatısı benı sasırttı. Bu yaklasımının yanı sıra profesyonel cızgısını de koruması guvenımı bır kez daha arttırdı. Sayesınde suan kararsız oldugum ve travmasını yasadıgım bır cok konu karsısında artık ne yapacagımı ve nasıl dusunecegımı cok ıyı bılıyorum.Tunc Beyı bır yasam koçu gıbı benımsedım.Umarım kendısıyle ılıskımız bır yasam boyu kopmaz.Tunc Beyden destek almayı dusunen herkese hıc tereddut etmeden randevu almalarını tavsıye ederım.Pısman olmucaklarına emınım.
     7 Beğeni    
Sibel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3291
Tunc Bey ile www.psikologum.com araciligi ile tanistim kendisiyle ilgili yorumlari da okumustum. Tunc Bey esim ile bana aile terapisi uyguladi, kendisi cok rahat ve arkadas canlisi bir şahis. Tunc beyin isinde de en iyisi oldugunu ve isini buyuk bir incelik ve ciddiyetle yaptigini dusunuyorum esimle cok rahatca problemimizi paylastik hatta bizim icin ozel olan bircok seyi bile kendisini herkese tavsiye ediyorum gercekten cok memnun kalicaksiniz verdigi hizmetten dolayi.
     5 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3096
Tunç Bey'den oldukça hassas bir konuda ki, bir çok bayan için bu böyledir sanırım, çocuk sahibi olamamamla ilgili girdiğim çıkmazda yardım istedim. Açıkcası yardım almam gerkdiğini farkettiğimde, konuda annelik olunca bayan bir hekimin beni daha iyi anlayacağını düşünmüştüm, ilk gün bu tezimi çürüttü Tunç bey.. Kendisini tanıyalı kısa bir süre olmasına rağmen bu daracık zamanda söylediği şeylerin beni nasıl motive ettiğinin belki o bile farkında değildir..Bende akşam evime girerken farkettim..Kapımın girişinde bir boy aynam var sabah çıkarken ve akşam gelince mutlaka bakarım, uzun zamandır gördüğüm şey hep aynıydı.''mutsuz bi surat''.. o akşam aynaya gülerek ,gülmem gerektiğini bilerek bakıyordum.. Söylediği şeylerin beni bu hızda etkilemiş olmasının sebebi mesleğini ve aldığı eğitimi bilmemdi belki de ,yani o bu konuda bi uzman ve ne diyorsa doğru diyorduru düşünmemdi belkide ama ben bunu daha öncede denemiştim ve olmamıştı..Bence bu Tunç beye denk gelen bir şans değildi, bence şans benim Tunç beye denk gelmemdi.. Kendisine şimdiye kadar baya bir teşekkür ettim ama bir kez de burdan etmek istiyorum. Bana zaman ayırdığı için, söylediği her şey için kendi adıma , ağlak suratlı ,karamsar karısından kurtardığı için eşim adına çoook teşekkür ediyorum.Başarılarınız devamını diliyor , mesleğinzide çok daha iyi yerlere geleceğinize tüm kalbimle inanıyorum .. sevgiler duygu..
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     6 Beğeni    
Füsun
7.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3094
Öncelikle şunu söylemek istiyorum,Tunç Bey'i tanıdıgım için çok şanslıyım.Her konuda rahatlıkla konusabılcegım bır ınsan.insana güven veren bi yanı var.Ve bu işi gercekten cok iyi başarıyor.Aile terapisinde,birebir terapide gercekten cok iyi.Onu tanımadan önce hayata karşı cok umutsuzdum ama tanıdıktan ve konustuktan sonra benı olumlu yönde cok etkiledi.Sorunlarınız için her psikolog'a gıdebılırsınız ama samimiyeti ve içtenlıgı bulamayabılırsınız ve en önemlısıde ıyı sonuclarla gerı donemeyebılırsınız.ben kesınlıkle Tunc Tataker'i tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Tümerdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Kasım.2007
TavsiyeNo: 2892
Tunç bey, karşısındaki kişiyi dinleyen ve gereken yerde konuyu açıklayıcı bir şekilde anlatan, örnekleyen, yaşama dair örnekler veren, hatta çizerek anlatımı kuvvetlendirmeye çalışan biridir. Günü yakalayan çözümler, sunar. Görüşmenin yapıldığı ortam temiz, ferah ve bakımlıdır. Meslek arkadaşlarına göre daha çok güven veren, objektif bakabilen ve bizim değer yargılarımıza uyumlu bir kişidir. Güleryüzlüdür, görüşme dışında da kendisiyle iletişim kurabilmemiz için gereken rahatlıkları karşı tarafa sağlar.
     11 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2007
TavsiyeNo: 1912
Ben Tunç Bey'le tanışalım 2 ay oluyor. Kendisinden evliliğimiz açısından yardım istedim.Kimseye anlatamadığım olayları çok rahatlıkla ona anlatabildim. Önce bende güven sağladı, sağlamasaydı kesinlikle ona gitmezdim.Tunç Bey'le konuştuktan sonra ondan gerekli bilgileri aldıktan sonra rahatladım ve üzerimden yük kalktığını hissettim. Ona teşekkür etmeyi borç biliyorum. Şuanda çok iyi bir arkadaş, sırdaş oldugumuzu düşünüyorum.Tabi herkese tavsiye edebilceğim bir Dr bey var....
     17 Beğeni    
Burneeee
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2007
TavsiyeNo: 1803
Tunç Bey den psikolojik danışmanlık hizmeti aldım. Mesleki yaşamında güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum.Çok rahat ve sanki bir arkadaş gibi sorununuzu veya hayatınızı anlatabileceğiniz bir doktor..insan... Konuları etrafınız ile ele alması , toplumun ve bana göre ülkelerin temel taşı aile yapısını önemsemesi ayrı bir önem taşıyor.Kesinlikle konuşmaktan ve dinlemekten memnun olacağınız bir insan... Hatta istersenin en başta doktor değil de sizin yakın arkadaşınız veya sırdaşınız gibi düşünün , bilgiye ve yardımına açık olun yeter derim... Malesef yaşadığımız hayat o kadar farklı durumlar çıkartıyor ki artık karşımıza , eğitimimiz kültürümüz , imkanlarımız ne olursa olsun mutlak surette şaşırdığımız veya ne yapacağını bilemediğimiz olaylarla karşı karşıya kalıyoruz..İşte böyle durumlarda yakın hissedip konuşabileceğim bir uzman... konusunda eğitimli,tecrübeli insan... herşeyden önemlisi de samimiyetine inandığım bir kişi... Kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM...
     29 Beğeni    
Maskeli35
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 815
Merhaba!Tunç Bey'i bir arkadaş aracılığıyla tanıdım.Yaptığımız ön görüşmede bilgi ve tecrübeleriyle,onun benim için doğru bir terapist olduğunu anladım.Eşimle beraber terapilere katıldık.Her terapide yeni birşeyler öğrendim.Bana çok yardımcı oldu.Hayata bakışım değişti,ben değiştim.Terapi değil de,sanki bir dostla çay sohbeti yapıyor gibiydim.Kişiye özel çözüm yollarını beğendim.Yapıcı,sıcakkanlı,güvenilir ve dürüst bir kişi.Çalıştığı ortam da insana huzur veriyor.Ben terapistimi buldum ve çok mutluyum.Çevremdeki herkese tavsiye ettim,size de tavsiye ediyorum.Sorun varsa çözümü de vardır.Yeter ki doğru terapisti bulun,gerisi kolay.
     57 Beğeni    
Uzman
Tunç TATAKER Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Tunç TATAKER
Yurtdışı (Online hizmet de veriyor)
Uzman Psikolojik Danışman
Psikoterapist & Yazar
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi268 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

12:41
Top