2007'den Bugüne 91,459 Tavsiye, 28,073 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ticari Zeka
YAZI #1736 © Yazan Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ | Yayın Haziran 2013
Eskiden severdim martıları, az simit ekmek atmadım onlara Kadıköy-Eminönü vapurlarında, yemedim yedirdim, içtim içirmedim, hani mümkün olsa onu da yapardım ya. 2005'te Fatih'e taşındığımda gıcık olmaya başladım, evin çatısına tünemişler, civar evlerin çatıları martı dolu, bir gürültücüler sabaha kadar uyutmuyorlardı, az para harcatmadılar kulak tıkaçlarına, o şen kahkaları beni deli eder olmuştu, hele yazları kavga bile ettim onlarla, taklitlerini yaptığımda onlar da bana gıcık oluyorlardı...ondan sonra da ısınamadım onlara. Şimdi, evet şimdi mutfakta oturup her soluma baktığımda boklu balkonu gördükçe güvercinlere gıcık olmaya başladım, özel olarak popolarını balkona çevirmiyorlar mı, nankör bunlar ya. Geçen gün de arabanın tam ortasına sıçmışlar, sanırım aralarında şöyle konuşuyorlar
-Anaaa bak bu bize bulgur, buğday, pirinç veren ablanın arabası hadi gelin gelin ona da sıçalım:))))
Ne yapsam acaba, gübre ticaretine mi başlasam?
     3 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Tuğba DEMİRÖZ Fotoğraf
Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ
İstanbul
Uzman Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi244 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ'ün Makaleleri
► Zeka Artık Eski Zeka Değil Psk.Esra ERDOĞAN
► Çoklu Zeka ve Zeka Türleri Psk.Serap DUYGULU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,895 uzman makalesi arasında 'Ticari Zeka' başlığıyla benzeşen toplam 16 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Manüplasyon Ocak 2017
► Empati Kasım 2016
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


18:59
Top