2007'den Bugüne 90,330 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Genç Yaşlı Herkes İçin Yumurta!
YAZI #2588 © Yazan Dyt.Esen KARACA | Yayın Temmuz 2015
Kahvaltıların vazgeçilmezi yumurtanın faydaları saymakla bitmiyor. Şifalı ve lezzetli bu besini haftada en az 3-4 gün tüketmeye özen gösterin. Yüksek oranda demir, çinko, kalsiyum, folik asit ve protein içeren yumurta, vücudun ihtiyacı olan pek çok vitaminin kaynağı. Yumurta; kasları ve gözleri kuvvetlendiriyor, beyin fonksiyonlarını geliştiriyor, enerji veriyor, uzun süre tok tutuyor, yüksek tansiyonu dengede tutmaya yardımcı oluyor ve felç-damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltıyor
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Esen KARACA Fotoğraf
Dyt.Esen KARACA
Ankara
Diyetisyen
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dyt.Esen KARACA'nın Makale ve Yazıları
► Yumurta ve Sağlığa Etkileri Dyt.Beste PULAT
► Yumurta ve Sağlıklı Beslenme Dyt.Nazal BARDAK
► Doğru Beslen Genç Kal Dyt.Serpil TARMAN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,735 uzman makalesi arasında 'Genç Yaşlı Herkes İçin Yumurta!' başlığıyla benzeşen toplam 49 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Ketojenik Diyetler Temmuz 2015
► Yeşil Çay Ekim 2014
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


06:11
Top