2007'den Bugüne 90,961 Tavsiye, 27,962 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Online Diyet (İnteraktif Diyet )
YAZI #3285 © Yazan Dyt.Zülal YALÇIN | Yayın Ocak 2017
Günümüzde çalışma temposunun çok yoğun olması ve hayatın akışı içinde kilo kontrolünü tek başına yürütmek kolay değildir. Beslenme uzmanlarının rehberliğinde sağlık problemlerini çözmek ve obezite ile mücadele etmek hayatı kolaylaştırırken olası sağlık problemlerinin de önüne geçmektedir. Diyetisyene gidecek vakti olmayanlar, şehir dışında yaşayanlar, çalışanlarına diyetisyen hizmeti sunmak isteyen kurumsal firmalar için planlanmış skype, whatsapp, mail ya da telefon görüşmeleri ile online takip sistemi yürütülmektedir.
Diyet yaparken başarıya ulaşmak ve motivasyonu korumak çok önemlidir. Programa başlamadan önce kişisel bilgiler, diyet geçmişi, mevcut metabolik hastalıklar ve kişinin kan tahlilleri ,fiziksel aktivite durumu ve sosyal yaşantısı ile ilgili bilgiler alınır. Bu doğrultuda haftalık beslenme programları planlanıp kişiye mail atılır. Beslenme uzmanından programı uygularken zorlandığınız yerlerde danışarak destek alabilirsiniz. Sürekli takiple birlikte motivasyonyüksek kalır ve sonuca sıkılmadan ulaşılır.

BESLENME UZMANI
ZÜLAL YALÇIN
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Dyt.Zülal YALÇIN
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Diyetisyen
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dyt.Zülal YALÇIN'ın Makaleleri
► Diyet Açılımı : Size Özel Diyet Dyt.Berrin YİĞİT
► Yeniden Diyet (Diyet Algısı) Dyt.Buket ADANÇ
► Diyet Kültürü Dyt.Selin ŞEN
► Diyet Hataları Dyt.Turgay KÖSE
► Diyet Nedir? Dyt.Nurten ÇETİN
► Diyet Palavraları Dyt.Elif ÖZCAN
► Ketojenik Diyet Dyt.Miray PAZAR
► Oruç ve Diyet Dyt.Seda KAYA
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,826 uzman makalesi arasında 'Online Diyet (İnteraktif Diyet )' başlığıyla benzeşen toplam 31 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Sdm Diyeti Nedir? Ocak 2017
► En Moda Diyetler Eylül 2016
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


04:01
Top