2007'den Bugüne 82,420 Tavsiye, 26,106 Uzman ve 18,314 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kuşlarda Güvenli Gaz Anestezisi
YAZI #5889 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
MERKEZİMİZDE YAPILAN KEMİK OPERASYON U SONRASI NARKOZDAN ÇIKIŞ UYANMA DÖNEMİ̇....
KUŞLARDA ANESTEZİ TERCİHİNİZ NE OLMALIDIR? https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/
Anestezi tercih edilirken inhalasyon anestezisi tercih edilmelidir. En güvenli metod olmakla birlikte minimal kalıntı yapmaktadır. https://www.tavsiyeediyorum.com/veteriner_4031_tolgay_aytar.htm Vücuda olan etkiler generalizedir. Ajanların atılım süreleri dakikalar ile ölçülmektedir. https://www.tavsiyeediyorum.com/veteriner_4031_tolgay_aytar.htm 👨🏻⚕Kuşlarda narkoz işlemi öncesinde güvenli narkozun sağlıklı yapılabilmesi için tam kan biyokimya testi şarttır..
WHAT SHOULD YOU CHOOSE ANESTHESIA?
When anesthesia is preferred, inhalation anesthesia should be preferred. Although it is the safest method, it makes minimal residue. The effects on the body are generalized. The breakthrough times of the agents are measured in minutes. 👨 ⚕
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
► Kuşlarda Aspergillosis Vet.Hek.Işıl KARATAN
► Kuşlarda Hastalık Belirtileri Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,314 uzman makalesi arasında 'Kuşlarda Güvenli Gaz Anestezisi' başlığıyla benzeşen toplam 25 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


15:51
Top