2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hasta Kuşunuz Sağlıklı Gözükebilir!
YAZI #5893 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
HASTA KUŞUNUZ SAĞLIKLI GÖZÜKEBİLİR!
Kuşlar hastalıklarını gizlerler. https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ ilk aşamalarda çok az semptomatik davranış gösterirler. Dikkat çekici kilo alımı veye vermesi fark edilmeyebilir https://www.tavsiyeediyorum.com/veteriner_4031_tolgay_aytar.htm mesela 30 gram olan bir canlıda lipom devasa olana kadar farkedilmeyebiliyor. Önce yüz ve kafa genişler kaslarda küçülmeler sonra kısa süre içinde yorulmalar başlar. Az uçuşlar derken vücut hatlarında bir gariplik olduğunu eve gelen misafir farkeder. Düzenli olara
kontrole gidiyorsanız ve evde dijital bir tartı ile düzenli kilo tartımı yapıyorsanız veteriner hekimizin teşhislerde işini kolaylaştırıp onun hayatını kurtarmasını sağlayabilirsiniz...YOUR PATIENT WAS HEALTHY!
Birds hide their disease. They show little symptomatic behavior in the first stages. Remarkable weight gain or loss may not be noticed, for example, until a lipoma is colossal in an organism weighing 30 grams. First, the face and head expands muscles shrink, then fatigue begins in a short time. When you say few flights, you will notice the guests coming home that there is an oddity in the body lines. If you go to check regularly and do regular weight weighing with a digital scale at home, you can make it easier for our veterinarian to diagnose and save his life ...
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,308 uzman makalesi arasında 'Hasta Kuşunuz Sağlıklı Gözükebilir!' başlığıyla eşleşen başka makale bulunamadı.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


06:51
Top