2007'den Bugüne 82,420 Tavsiye, 26,106 Uzman ve 18,314 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Psittakoz Testi /Chlamydiosis /Psittacosis Nedir?
YAZI #5910 © Yazan Vet.Hek.Tolgay AYTAR | Yayın Ağustos 2019
Psittakoz Testi /Chlamydiosis /Psittacosis Nedir? https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/
“Papağan ateşi” olarak bilinen psittakozun tespiti için çeşitli tarama testleri mevcuttur. Bu, yeni kuş muayenesinin veya yıllık muayenenin önemli bir parçasıdır çünkü etken madde Chlamydia psittaci, kuşlardan insanlara bulaşabilir. ve ayrıca kuşunuzu hasta edebilir. Enfekte olmuş birçok kuş, görsel muayene https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ veya fiziksel muayene konusunda klinik olarak sağlıklı görünür test merkezimizde yapılmaktadır..Psittacosis Test / Chlamydiosis / What Is Psittacosis?
There are several screening tests for detection of psittacosis known as tur parrot fever “. https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ This is an important part of the new bird inspection or annual examination because the active substance Chlamydia psittaci can infect humans from birds. and it may also make your bird sick. Many infected birds are performed in our https://www.instagram.com/ozvet_line_avian/ clinically healthy test center on visual inspection or physical examination.#muhabbetkusu #budgie #budgie #budgies #budgerigar #budgerigars #budgielove #budgielover #babybird #birdlover #lovebird #birdstagram #instabird #lutino #parakeets #PlanetWildAnimals #birdlover #petbird #sultanpapağanı #animal #veterinerhekim #papağan #papagan #bird #birds #instaparrot #parrot #parrots #parrotlover #instaparrot #parrotsofinstagram #pigeon #birds #
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Vet.Hek.Tolgay AYTAR'ın Makaleleri
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,314 uzman makalesi arasında 'Psittakoz Testi /Chlamydiosis /Psittacosis Nedir?' başlığıyla eşleşen başka makale bulunamadı.
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


15:49
Top