2007'den Bugüne 87,036 Tavsiye, 26,996 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mehmet Erkan AVAN
Veteriner Hekim - Adana

Mehmet Erkan AVAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet Erkan AVAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

34
(%64.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Mehmet Erkan AVAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Erkan AVAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Teşhis, Tedavi, aşılama, koruyucu hekimlik,traş, danışmanlık hizmetleri, her türlü operasyon ile siz değerli hayvan dostlarına koşulsuz profosyonel olarak hizmet vermekte ve en güncel teknolojik imkanları kullanarak degerli dostlarınıza deva oluyoruz.
Mehmet Erkan AVAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Adana Deva Veterinerlik / Alovet
Turgut Özal Bul. İnkaya Apt. Altı Gündoğdu Okulları Civarı
Adana
(Kurttepe Anadolu Lisesi ve Ruh Sağlıgı Hastanesi Arasındaki Yol Üzerinde...)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Deva Veterinerlik)
Telefon 3 :
(GSM)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1980 (41 yaşında)
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mehmet Erkan AVAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Tarım Sigortaları Eksperliği
Çevre Ve Halk Sağlıgı Uzmanlığı

Mehmet Erkan AVAN'ın Makaleleri Mehmet Erkan AVAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Mehmet Erkan AVAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44293
doktor mehmet beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.. kendisini mesleğine adamış meslek aşkı ile dolu bir veteriner hekim.kendi alanında uzman,inanılmaz ilgili,güler yüzlü sıcakkanlı bunun yanında sınırsız bir sabır ile insanlarla güzel bir bağ oluşturan mehmet bey'in klıniğinde hijyen kuralları son derece titizlikle uygulanmaktadır.konusundaki uzmanlıgıyla yetinmeyip sürekli araştırmalara devam ederek bütün tıbbi gelişmeleri takip etmektedir..hayvanları sevmek karşılıksız olan bir sevgidir doktor bey bu konuda tam bir dosttur...hastalarının ayrımını yapmadan hepsiyle mükemmel ölçüde ve aynı derecede ilgilenerek tedavisinde hiç birşeyi esirgemeyen doktorumuz klıniğe gelemeyecek durumda olan hastalarının evlerine giderek aynı özenle ası ve tedavisini yapmaktadır ve bu sayede çok can kurtarmıştır..adanalı olarak kendimizi çok şanslı hissediyoruz..tüm hayvan dostlarına güvenle yavrularını teslim edecekleri doktor mehmet bey i tavsiye ediyorum..
     5 Beğeni    
Merve Yüksek
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44116
Mehmet beyi tanıyalı kısa bir süre oldu ama şuna eminim adanada görebileceğiniz en iyi veterinerlerden birisi.bilgi dolu,çalışkan,güvenilir ve mesleğinde birçok veterineri gölgede bırakacak kadar deneyimli ve işini seven bir insan..ayrıca mesleğinin yanı sıra dürüst, sevecen ve sohbeti güzel bir insan.tanıdığım bir çok veterinerin öncelikle düşündüğü kariyeri ve kazandıklarıdır fakat mehmet bey bu özelliklere uymayan sayılı veteriner hekimlerdendir..öncelikle hastasını düşünür elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.ve bunun ona çok şey kattığını ve katacağını düşünüyorum.mesleki hayatında ve sosyal hayatında başarılarının devamını diliyorum...
     6 Beğeni    
Yusuf
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35423
Kedim Mercan'ı Mehmet Erkan Bey aracılığı ile sahiplendik ve o günden bugüne hiç bir memnuniyetsizliğimiz olmadı.Gerek kedim Mercan'ın aşılamaları olsun gerekse bir problemimiz olduğuzu zaman gerçekten çok iyi bir şekilde yardım ediyor bize.Ve bu zamana kadar çok şükür kedimin hiç bir sağlık problemi olmadı.İşini gerçekten en üst düzeyde yapan bir hekim.Bazı hekimlerin söylediklerine karşılık bir güvensizlik duyup minik dostlarınız adına endişe edebilirsiniz fakat Mehmet Bey'in evcil hayvanınızla ilgili verdiği tavsiyelere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Adana'nın en iyi veterineri diyebilirim.
     7 Beğeni    
Levent
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33144
Sayın veteriner hekim mehmet Erkan AVAN hocam ile bana ait köpeğimin ilk aşısı ve muayanasinde tanıştım ve sağlık karnesini ondan aldım hemen hemen tüm aşılarını ona yaptırdım ve memnun kaldım.. ben Türk Silahlı Kuvvetleri personeliyim tainimden dolayı şuan Güneydoğuda görev yapmaktayım.. bundan 3 gün önce yetersiz bir bilgi ile köpeğimin keneden kurtulması maksadı ile Site Editörleri Tarafından Kapatıldı isimli bir ilacı uygunsuz bir şekilde kullandım.. yaklaşık 1 saat sonra köpeğimde sarsılmalar ve uyku hali başladı.. bulunduğum yer itibari ile yeterli imkanlarım bulunmadığından tek çare sayın mehmet AVAN' ı telefonla arayarak durumu anlattım onun tavsiye tecrübe ve güzel ilgisi sayesinde 24 saat içinde zehirlenmiş olan köpeğimi kurtardım kendisini telefonla defalarca rahatsız ettiğim halde her defasında daha fazla ilgi ve anlayışla benimle ilgilenmesinden ve kusursuz görev anlayışından dolayı sayın Veteriner hekim Mehmet Erkan AVAN ' tavsiye ediyorum.. Teşekkürler Hocam.
     9 Beğeni    
M.B.
19.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29864
Mehmet'le çok da uzun olmayan bir süredir tanışıyor ve beraber çalışıyoruz. Meslektaşımın özellikle teşhis koyma hızına ve yanılma payının azlığına müthiş saygı duyuyorum ki biliyorum ki işin asıl zorluğu burdadır. Özellikle ilgi alanı olunca bilgi sahibi olunabilecek kuşlar ve balıklar konusundaki, çocukluk yıllarından beri biriktirdiği bilgileriyle bize de fark atar :)) Hastalarına yaklaşımı, onları önemseyişi, tedavi başarısı ve mamalarda ki gerek kalite gerekse fiyat yelpazesinin genişliği nedenleriyle meslektaşımı tüm hayvan sahiplerine tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Mehmet Behzat Yavuz
17.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29030
Mehmet Erkan Avana yani veteriner bey benim öz kuzenim. Sizler onu veteriner hekim kimligiyle tanıyorsunuz ben ise daha küçük yaşlardan beri içinde besledigi hayvan sevgisine şahit olan biri olarak tanıyorum. Kus balık kedi köpek ne ararsanız hayatından gelip geçmiştir kuzenimin. Benim gibi aklı fikri futbol olan birini bile hayvan sevgisiyle tanıstırdı ve cok sevdigim hayatımda yeri olan muhabbet kusum deprem ve ailesiyle sayesinde tanıstım Birlikte olmayacak yada imkansız gibi görülen veteriner hekimlik üzererine e-dergi cıkardık. Gece gündüz ugrasıp cıkardıgımız dergilerin her satırında hayvan sevgisi ve meslegine olan ilgisi barınır. Her bir konuyu arastırıp yazardı bastan sagma hiç bir makaleyi yada yazıyı koymadık nedeni bir dergi degil hayvan severlere bir takım bilgileri internet aracılıgıyla ögretmekti Kuzenimi cok seviyorum ve ona mesleginde sonsuz basarılar diliyorum...
     3 Beğeni    
Aytül Ayça
3.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28668
Mehmet bey izledigim tanıdıgım ve bildigim en iyi insanlardan biridir kendisi ile uzun yıllar önce bir arkadasımın aracılıgıyla tanıstım benimde bir muhabbet kuşum var ve arkadasım degerli dostum mehmet onun saglıgı ile her zaman ilgilendi her türlü sorunumuzda yanımda oldu sanıdımm adana'da kuşlar üzerine uzaman diyebilcegim tek hekim mehmet erkan avan. klinigini ziyaretlerim sırasında onun hastalarına ve sahiplerine olan yaklasımınında cok profosyonelce oldugunu ve ilgili oldugunu gördüm. Arkadaşım mehmet''in kısa zamanda Adana'nın en iyi veterineri olacagını düşüyorum ve başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Atakan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26998
merhaba ben mehmet avan beyin müşterisiyim yani köpegim victorun veterineri kendisi bizimle okadar iyi ve yakından ilgilendiki anlatamam ve dürüst biri pek para çıkarı olmayan biri gerçekten inanmıyan olursa yazıma bizzat gidip görebilir deneyebilir . memnuniyet garantisi verebilirim ve konusunda gerçekten bilgili biri birkaç rahatsızılıgımız oldugundan biliorum telefonda bile gereken hertürlü yardımı yapabiliyor ve akşam tatil demeden sizinle ilgileniyoru kendisine buradan birkezdaha başarılar ve teşekkürler diliyorum .
     5 Beğeni    
Halime Zaloğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24165
5 yaşında bir Van kedim var.Kedime eş ararken tesadüfen tanıdım Mehmet Bey'i. İlk planda mesleğine olan sevgisi dikkatinizi çekiyor.Ayrıca çok genç olmasına karşın konusunda uzman olduğunu düşünüyorum.Her konuda gayet bilgili cevaplar alabileceğiniz bir insan.Günün hangi saatinde isterseniz rahatça ulaşılabiliyor. Bir kaç kez kliniğinde bulundum.Gayet steril ve samimi bir ortam.En çok dikkatimi çeken ; çocukların sokakta bulup getirdiği sahipsiz sokak köpeklerine olan tavrıydı.Gerekli tedavilerini hiç bir karşılık gözetmeden yapmasıydı.Bu da insana kendi kedisine köpeğine çok daha iyi bakılacağı izlenimini veriyor. Mehmet Bey merhametli,temiz, güleryüzlü bir insan. Veteriner Hekimlikte geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyor, kolaylıklar diliyorum.
     4 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24137
Mrb.Herşeyden önce mehmet beye çok teşekkür ederim.mehmet beyi can dostumuz CES imizin son aşılarını yaptırmaya başlayınca tanıdık.Ama keşke ilk aşılarımız dönemindede mehmet beyi tanıma fırsatımız olsaydıda düzenli bir şekilde aşılarımızı takip edebilseydik.şuanda can dostumuzu kaybetme aşamasında olmasaydık.Mehmet bey gercekten işini profesyonelce yapan bir veteriner hekim.Gerek can dostlarımıza yaklaşımıyla gerek bizlere olan yakınlığı ile gerçekten çok iyi bir hekim.işini o kadar severek yapıyorki.günün her saatinde ararsak arayalım mutlaka sorularımıza yanıt veriyor.gece gündüz demeden.Eger sizlerinde bir veteriner hekime ihtiyacı OLURSA bu kişi mutlaka mehmet bey olmalı.Çünkü mehmet bey elinden gelenin fazlasını herzaman yapmaya hazır.ama keşke cesimiz için yapabilecğimiz bişeler olabilseydi.TEŞEKKÜR EDERİZ MEHMET ERKAN AVAN.
     4 Beğeni    
Gül Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23746
Mehmet beye sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.ölen jöjümün sayesinde kendisini internet uzerınden buldum.jöjümun bakımıyla hastalıklarıyla yakından ilgilendi jöjümle tanismalari fazla surmeden kaybettık kaybetmemın ardından 2 gun sonra ona benzer bı kopek bulmama vesile oldu onun bakımıyla yakından ilgileniyor onun sorunlari icin gece gunduz ulasıyorum kendısıne. Jöjüm öldükten sonra bıle yanımda oldu.o benım icin bir veterinerden cok bır iyi dost bir abi gibi hep yanımda oldu.İnanıyorum kı jöjümun o talihsiz kaza yaptıgı gun sehır dısında olmasaydı suanda jöjümde yanımda olcakti. Hersey icin binlerce kez minnetarim
     5 Beğeni    
Fatih Daldaban
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 22869
Mehmet bey adanada görebileceğiniz en iyi veterinerlerden birisi. Kesinlikle yenilikci ve bilgi dolu bir insan ayrıca mesleğinin yanı sıra çok iyi, dürüst, sevecen ve sohbeti güzel bir insan. Gördüğüm tanıdığım bir çok veterinerin ticari kaygıları mesleğinin önündeyken mehmet beyde bu durum yok. Hekimliğini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Başta köpeğim olmak üzere beslediğim tüm hayvanları(tavşan,kaplumbağa ve kuş) mehmet beye götürüyorum kliniği odukca temiz ve ferah kullandığı ürünler ise kesinlikle kaliteli ben kesinlikle tavsiye ediyorum :D
     4 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Mart.2009
TavsiyeNo: 21484
Mehmet Erkan AVAN'a çok teşekkür ederim herşeyden önce. Adanada Mehmet Erkan AVAN'ı tanımadan önce biçok veterinere gittim fakat ilgi alaka yönünden en memnun kaldığım veteriner diyebilirim. Süper bi kişiliğe sahip ve kesinlikle bilgi yönünden tereddüt ettirmeyecek ve candostlarımızı sonsuz güvenilir bi şekilde emanet edebileceğimiz birisidir... Mehmet Erkan AVAN'ı mutlaka ziyaret edin, can dostlarınızı götürün emin olun pişman olmayacaksınız... Saygılar...
     4 Beğeni    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
22.Mart.2009
TavsiyeNo: 21350
öncelikle mehmet erkan beyi tanıdığımız için çok memnunum. benim tarçın isminde bir köpeğim var tarçının aşılarıyla bakımıyla beslenmesiyle vede acil bi konu olduğunda gece gündüz açık olan telefonundan ulaştığımızda hiç üşenmeden kalkıp gece yarısıda olsa evimize gelip ilgilenmesi kendisinin mesleğini ne kadar severek isteyerek yaptığının bir göstergesi bence. kendisi bu işi para kaygısıyla yapmayan ender insanlardan birisidir. sokakta bulduğu gördüğü bakımsız hasta yavruların dahi alıp tedavilerini yaptığına defalarca kendim şahit oldum . mehmet beyin kliniğine herhangi bir hayvansever olsanızda olmasanızda uğramanızı tanışmanızı ve yüreğindeki sevgiyi paylaşabilmenizi tavsiye ediyorum.o kapıdan giren birilerine illa kalitesizde olsa bi mamayı iyi die satiim yada gereksizde olsa bi iğne yapıp para alim düşüncelerini kafasında barındırmayan bir insan. umarım sizde birgün kendisiyle tanışma fırsatı bulursunuz . ben adanalı bir hayvansever olarak kendisini çok değerli bir veteriner hekim olarak tavsiye ediyorum ...
     8 Beğeni    
Kadri KULUALP Fotoğraf
Vet.Hek.Kadri KULUALP
Veteriner Hekim
Sitemize Kayıtlı Uzman
29.Haziran.2008
TavsiyeNo: 13235
Değerli Erkan kardeşimin asistan abisiyim. Henüz okul yıllarında dikkati ve ilgisi nedeniyle birçok öğrenciden ayrılırdı. mesleğini temiz ve hakkını vererek yapacağından yana şüphem yoktur. Hem pet hemde büyükbaş hayvan hekimliği bilgisine sahip bir meslektaşımdır. İyi iletişim kurabileceğiniz ve yardımına çekinmeden başvurabileceğiniz birini düşünün...Bence Erkan AVAN kesinlikle bu özelliklere sahip. Ona çalışma hayatında başarılar diliyor, yanaklarından öpüyorum..
     17 Beğeni    

Mehmet Erkan AVAN'ın Kitap ve Yayinlari Mehmet Erkan AVAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
e-Dergi vettürk Kurucusu ve bir süre editörü (www.vetturk.net)

Mehmet Erkan AVAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TEMA

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Adana Deva Veterinerlik / Alovet
Turgut Özal Bul. İnkaya Apt. Altı Gündoğdu Okulları Civarı
Adana
(Kurttepe Anadolu Lisesi ve Ruh Sağlıgı Hastanesi Arasındaki Yol Üzerinde...)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 335 55 66
Telefon 2 :
0(322) 239 20 60
(Deva Veterinerlik)
Telefon 3 :
0(532) 450 20 21
(GSM)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(41 yaşında)
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2005
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Mehmet Erkan AVAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Mehmet Erkan AVAN Mesleki Videolar Videoları
-

00:16
Top