2007'den Bugüne 87,625 Tavsiye, 27,127 Uzman ve 19,373 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Serhat TORUN
Veteriner Hekim - Balıkesir
İç Hastalıkları Uzmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Serhat TORUN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

67
(%61.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Dr.Serhat TORUN'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Serhat TORUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burçin ÇAVDARVet.Hek.Burçin ÇAVDAR
Değerli Arkadaşım Burçin'i okul yıllarından beri tanırım. Kendisi her zaman yeniliklere açık, gerçek bir hayvansever,dürüst bir kişi ve pozitif bir do...
Vet.Hek.Dr.Arzu ÇELİKBİLEK
Merhabalar Meslektaşım olan Dr.Arzu hanım mesleğine tutku ile bağlı,gönülden çalışmaları ile her zaman hasta sahiplerine güven vermiş, aramızda mesaf...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Değerli Dostlar hoşgeldiniz. Günümüzün en etkili iletişim ve haberleşme yöntemi olan internet sayesinde siz değerli dostlarımın sayfamı ziyaret etmeleri beni ayrıca sevindirmiştir.
Dr.Serhat TORUN'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ul. Prochownia 28/23 Leszno Polonya
Yurtdışı
 yahoo hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1979 (42 yaşında)
Doğum Yeri : Bandırma
Yabancı Dil : İngilizce, Lehçe (Öğrenme Aşamasında)
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dr.Serhat TORUN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yavru Köpeklerin Bulaşıcı İshalleri (Parvoviral Enteritis,Distemper vb)
Köpek ve kedilerde Kalp Hastalıkları
Köpek ve Kedilerde Ekokardiyografik Muayene
Deney Hayvanları Bakım, Besleme ve Hastalıkları
Köpek ve Kedilerde Cilt hastalıkları

Dr.Serhat TORUN Özgeçmis CV Vet.Hek.Dr.Serhat TORUN'un Özgeçmişi
1979 Bandırma doğumluyum. 1995 yılında girdiğim Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesini 2000 yılında
İkincilik derecesi ile bitirdim. AYnı yıl İç Hastalıkları AnaBilim Dalı'nda Doktora Eğitimime başladım. 2006 yılında doktora eğitimimi başarı ile bitirdim. 2004 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde özel bir Kedi hastanesinde ve At kliniğinde Gözlemci Veteriner Hekim olarak bulundum. Yaklaşık bir yıl Bursa Nilüfer Belediyesi Hayvan HAstanesinde İç Hastalıkları sorumlusu olarak görev yaptım. Vatani görevimi Gülhane ASkeri Tıp Akademisi (GATA) Deney Hayvanları Kısım sorumlusu olarak yaptım.
İngiliz Pointer Irkı köpeklere karşı kişisel bir ilgim vardır.
2007 yılında The Pointer Club UK (İngiltere Pointer Klübü)'ne üye oldum. Dünyada bu klübe üye olan ilk ve tek Türk benim...
Türkiye Pointer Yetiştiricileri ve Üreticileri Derneği Kurucu üyesiyim.
Bursa Merkez Avcılık ve Atıcılık Klübü üyesiyim....[Devamı...]

Dr.Serhat TORUN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mehmet Ayhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33211
Sn Veteriner Hekim Serhat TORUN u yaklaşık 6 veya 7 senedir tanıyorum benim kendi köpeklerim için devamlı telefon açıp kendisinden bilgi ediniyor ve onu uyguluyorum. Kendisinin yazdığı yazıları da okumaya çalışıyorum. Serhat TORUN la ANKARA da Askerlik yaptığındada devamlı görüştük ve gerçekten kendisi çok bilgili ve öğrenmeye de çok hevesli bir arkadaşımız ve Kişilik açısındanda çok kalitel ve karekterli bir arkadaşımız. Benim köpeklerimle alakalı bir durum olduğunda devamlı kendisini arar ve onun tavsiyeleri neticesinde uygulama yaparım ve ona çok güvenirm.Serhat TOSUN a bize verdiği bilgiler çin çok teşekkür ediyorum sevgi ve saygılar ANKARA dan.
     4 Beğeni    
Kadir Uslu
19.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19105
Sn Serhat TORUN Kardeşimi Sanal ortamdaki avcılık sitesi vasıtası ile tanıdım muhtelif zamanlarda da bire bir görüşmelerimiz olur mesleki kariyerini ve hekimlik bilgisini devamlı yükseltme çabasını hayranlık ile izliyorum.Av camiamızda bizlerin av dostu olan köpeklerimiz ile ilgili her türlü sorunlarımıza bıkıp usanmadan bilimsel yöntemler ile yardımcı olur bulunduğu ortamlarda çok iyi bir dinleyici ve bilgi paylaşımı konusunda son derece cömert ve alçak gönüllü bir dostumdur. Bu vesile ile başarılarının devamını ve muhafakiyyetler diliyorum.
     3 Beğeni    
Ali İşlemeci
17.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19030
Veteriner Hekim Serhat TORUN'u önce sanal alemde Avcı sitelerindeki yazılarından tanıdım sonra bir çok etkinliklerde bir araya geldik yüz yüze konuştuk ve dost olduk aldığı eğitimin hakkını veren yaratılan bütün canlı sevgisi taktire değer,Farklı şehirlerde yaşamamıza ragmen 7/24 hizmet veren ihtisasını tecrübesini tanıdık tanımadık bütün insanlardan esirgemeyen bir adamdır. Mesleki bilgisini ve dostluğunu tabiki tavsiye ediyorum. Ali İŞLEMECİ www.avcisayfamiz.com
     1 Beğeni    
Kadri Demir
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19026
Serhat TORUN kardeşimi 2006 yılından bu güne kadar tanırım,kendisi av camisının ve köpeklerinin dostudur.Kendisi sanal ortamda hastasını gözle muayene edemese bile ;ne zaman sıkıntımız olsa bir telefonda her zaman yanımızdadır,onun tavsiyeleri ve tarifleriyle,internet üzerinden bile olsa bize her zaman yardımcı olmuştur..Bandırmada böyle bir arkadaşımızın olması biz av köpeği sahiplerine ,ayrıca güç vermektedir.Kendisine meslek hayatında ve açmış olduğu Klinikte sonsuz başarılar dilerim.. İyiki varsın..
     Beğenin    
Erkan Turhan
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19019
Serhat bey genç yaşına rağmen gerek yurtdışı gerekse yurt içi dünyadaki gelişmeleri günceli yakalamış bir arkadaşımız. Kendisini üç yıldır tanırım benim ve çevremdeki arkadaşlarımın Köpeklerimiz hakkındaki sorularımıza elinden geldiğince özverili olarak cevap vermiş ve bizi birçok sıkıntıdan kurtarmıştır.Kendisi zor biri değildir rahatlıkla derdinizi anlatıp tekrar tekrar sorularınızı sorabilirsiniz. Karakter yapısı ve bilgisiyle hayvanlarınızın her probleminde yardım alabilirsiniz tavsiye ederim.
     Beğenin    
Zafer Soygür
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19015
serhat tosun arkadaşımı 2 senedir tanıyorum her nekadar işyerine gitmesemde sanalda olsa bana her türlü yardımı esgirgemeden yapmışdır kendi memleketimde 6 veteriner bulunmakda fakat hiç biri köpeklerimi serhat kadar tanımaz çünkü en ufak sorunumda mutlaka önce serhata sorar onun dekdifleri doğrultusunda hareket ederim mesleğini gerçekten severek yapması ve çok araşdırmacı bir kişiliği olması kendisinin ileride çok üst mercilere geleceğinin bir kanıtı olarak düşünüyorum yurt dışında meslek dalıyla ilgili birçok seminere katılmış ve kinoloji dalında eğitim alması biz köpek severler için gerçekden bulunmaz bir fırsattır diye düşünüyorum kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum ALAŞEHİRLİ ZAFER
     1 Beğeni    
T.F.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19002
Merhaba.. Serhat beyi köpeğim karia sayesinde tanıdım.. farklı şehirlerde olduğumuzdan kariamı fiziksel muayene edemese de her sorunumuzda onu aradık hatta yaraları olduğunda fotoğraflarını istedi bazen saatlerce konuları açıkladı.. kesinlikle çok güvendim ve halen güveniyorum.. Ayrıca çok uzun yıllardır köpek sahibi olarak sayısız deneyimlerime istinaden İzmirde yerleşik veteriner hekimlere kaybettiğim güvenim nedeniyle çok çaresiz olduğum 1 dönemde inanılmaz destekte bulunan halen her sorunumuzu çözen, ilaç isimleri ve hastalıkları bıkmadan anlatan Serhat beye tekrar teşekkür ederim.. asla ticari değil, tamamen akademisyen bir hekimdir..
     1 Beğeni    
Cem Aloğlu
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19001
Kendisini avcılık vesilesi ile tanırım,yaklaşık tanışıklığımız 5 sene olmuştur.Avcılık ile alakalı sitelerde her zaman arkadaşlara yardımcı olmuş ve doğru tedavi tespitleri olmuştur.Özellik ile internet ortamında hiç bir çıkarı bulunmadan yardımcı olması takdire şayandır.Gözlemlediğim kadarı ile de mesleki gelişimi için devamlı araştırmacı,günümüz gelişmelerini yakından takip etmekte,yurt dışı gezilerine katılmaktadır.Yazmış olduğu kitaplar mesleğine verdiği önemim kanıtıdır bunlara artı olarakta yabancı dilinin çok iyi olması mesleki açıdan gelişimi için kendisine fayda sağlamaktadır.Herşeyden önemlisi de insanlar ile kurduğun dialoğun çok içten ve samimi olmasıdır, meslek hayatında başarılar dilerim kendisine..
     1 Beğeni    
Nadir Ata
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18999
Yıllardır Sevgili can dostlarımız köpeklerimize gece gündüz demeden her an ilgisini ve alakasını eksik etmeyen,uzakta dahi olsa bizlere neler yapmamız gerektiğini canı gönülden bildiren Vet.Hk.Dr.Serhat TORUN a buradan bir kez daha Teşekkürlerimi iletirim..iyiki varsın Dr. Serhat.. Dr Serhat özellikle kendi de beslediği için köpeklerde iç hastalıkları konusunda gerçekten uzman diyebilirim..şikayeti sizden dinlerken daha, sorunu hemen hemen anlayabiliyor ve tedavisini de en iyi şekilde gerketiği gibi uyguluyarak can dostlarımızın sağlıklarını kazanmaların sağlıyor..
     5 Beğeni    
A.Teoman Sayılan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18998
veteriner hekim serhat torunu 3 yıldır tanırım..tedavi yöntemleri ve olaylara bakış açısı her zaman takdirimi kazanmış zaman zaman köpeklerime(bende 3 ile 7 arasında değişen anaç ve yavru köpekler olabiliyor zaman zaman) bizzat gekerek sorunlara müdahele ettiği gibi telefonlarla da destek vermiştir..ayrıca çeşitli avcı sitelerinin hemen hemen Türkiyede olan sitelerin hepsinde görev almış, yüzlerce avcının köpeklerinin dertlerine çare bulmuş onlar çağdaş ve modern tıbbın nimetlerini sunmuştur..şu ana kadar bakıpta kaybettiği av köpeğini duymadım..aşırı yaşlı olanlar hariç tabiikii..amerikada gördüğü tahsil müdahele tekniklerinde köpek sahiplerine her zaman güven vermiştir..her şey için teşekkür ederim kardeşim serhat, sen varken üzüntülerim ve dertlerim azalıyor ve sona eriyor, Allah razı olsun senden, başarılarının devamını dilerim.. not:cadının ,lindanın, çaksinin şapırtılı öpücükleri ve selamları var sana.. sevgilerimle..
     1 Beğeni    

Dr.Serhat TORUN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Av doğa sporları, Dart, Balık avcılığı, Kampçılık, gezelim görelim :)

Sevdigi Yazarlar : Ömer Hayyam, Yılmaz Odabaşı,Ahmet Arif ve tüm şairler

Sevdigi Muzikler : rock,hip hop, R&B

Sevdigi Filmler : THe Matrix (There is no spoon ), Lord of The Rings


Dr.Serhat TORUN'un Kitap ve Yayinlari Dr.Serhat TORUN'un Basılı Kitap ve Yayınları
ARAŞTIRMA MAKALELERİ

1.Yılmaz, Z., Şentürk, S., Gölcü, E., Yalçın, E., İlçöl, Y., Torun, S., Temizel, M. “Comparison of the effects of classical fluid therapy and total parenteral nutrition in the treatment of dogs with gastroenteritis,” U.U. Vet Fak Derg., 20 (3), 51-61 (2001).
2.Yılmaz, Z., Gölcü, E., İlçöl, Y., Torun, S. “Effects of hydroxylethyl starch infusion in dogs with anemia,” Vet. Cer. Derg., 8 (1-2), 47-55 (2002)
3.Yilmaz, Z; Ilcol, YO; Torun, S; Ulus, IH. Intravenous administration of choline or CDP-choline improves platelet count and platelet closure times in endotoxin-treated dogs. Shock, 25 (1): 73-79, 2006...[Devamı...]

Dr.Serhat TORUN'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Balıkesir Veteriner Hekimler Odası

Dr.Serhat TORUN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dr.Serhat TORUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Burçin ÇAVDAR
Vet.Hek.Burçin ÇAVDAR
Değerli Arkadaşım Burçin'i okul yıllarından beri tanırım. Kendisi her zaman yeniliklere açık, gerçek bir hayvansever,dürüst bir kişi ve pozitif bir do...
Arzu ÇELİKBİLEK
Vet.Hek.Dr.Arzu ÇELİKBİLEK
Merhabalar Meslektaşım olan Dr.Arzu hanım mesleğine tutku ile bağlı,gönülden çalışmaları ile her zaman hasta sahiplerine güven vermiş, aramızda mesaf...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ul. Prochownia 28/23 Leszno Polonya
Yurtdışı
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(42 yaşında)
Doğum Yeri
Bandırma
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 yahoo hesabı

Vet.Hek.Dr.Serhat TORUN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Lehçe (Öğrenme Aşamasında)

Dr.Serhat TORUN Mesleki Videolar Videoları
-

03:27
Top