2007'den Bugüne 89,417 Tavsiye, 27,587 Uzman ve 19,641 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Uğur KARADUMAN
Veteriner Hekim - Adana

Uğur KARADUMAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi34 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

34

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Uğur KARADUMAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

93
(%94.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Uğur KARADUMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Uğur KARADUMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Uğur KARADUMAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ada Veteriner Kliniği
Kurtuluş Mahallesi 64017 Sok. No:17 Timur Apt. Daire:1 Seyhan
Adana
Vet.Hek.Uğur KARADUMAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1978 (44 yaşında)
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üni. Veteriner Fak. (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Uğur KARADUMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118545
Uğur hoca,ilk tanıştığımızdan beri köpeğim Bella'nın büyümesinde yaşadığım bütün sorunlarda bana gerek hoşgörüsü gerek sakinleştirici tavrıyla gerçekten olağanüstü bi insan. ben ne kadar telaşlansam da soğukkanlılığı ve çabuk çözüm üretmesiyle gerçekten Adana da tanıdığım en ama en iyi veteriner. Diğerlerinin aksine hiçbir zaman maddiyata düşmeden bizi geri çevirmeyen bir insan.Beni başka hiçbir veterinere soru sormaya gerektirtmeyen ve arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edip,yönlendirdiğim tek veteriner.İyi ki böyle insanlar hala var. İyi ki varsınız Hocam.
     1 Beğeni    
Fatma Karakuş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75023
Uğur Beyle köpeğimiz Ayaz'ı sahiplendiğimiz dönemde arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık.Ayaz bizim ilk evcil hayvanımızdı ve o dönemde biz, evcil hayvan bakımı üzerine gerekli her şeyi internet sayfalarından öğrenmeye çalışıyorduk. ancak Uğur Bey le tanıştıktan sonra böyle ekstra bir enerji harcamamıza gerek kalmadı. :) İşine duyduğu sevgi ve saygı o kadar belli oluyordu, hayvanlarla kurduğu iletişim o kadar güven vericiydi ki internet sayfalarından bilgi edinmek yerine her konu ve durumda kendisine danışmamız yeterli oluyordu. Öyle ki Ayaz "gençlik hastalığına" yakalandığında (3 aylıktı) uykusuz geçen bir hafta-on gün gibi uzuuuun bir dönemi gecesiyle gündüzüyle birlikte atlattık.. o dönemde süreçle ve tedaviyle ilgili bizi bilgilendirmenin dışında bıkmadan usanmadan sorduğumuz her soruya sabırla cevap vermesi ve bize durumu detaylarıyla açıklaması ona güven duymamızın temel etkenlerinden biriydi. Köpekler için (özellikle yavru köpekler için) öldürücü hastalıklar kategorisinde ilk sırada yer alan hastalıklardan biridir gençlik hastalığı. ve doğrusunu söylemek gerekirse bizim Ayaz'ın kurtulacağına dair pek umudumuz yoktu. çünkü iki gün önce koşup zıplayan köpeğin bir anda seruma bağlı kalması yemeden içmeden kesilmesi sürekli kusması ve sıvı kaybetmesi bizi çok endişelendiriyordu. Uğur Beyin o süreci ustalıkla yönettiğini söylemem gerekir. Onun profesyonelliğini, işine duyduğu saygıyı ve hayvanlara duyduğu sevgiyi, hayvan sahiplerine verdiği güven duygusunu takdir ediyorum. Onun işine gösterdiği özeni kliniğine gittiğinizde siz de fark edeceksiniz. bu da bize güven veren ve onu tercih etmemizi sağlayan bir diğer etken.. veee son olarak çalışma arkadaşları... onlar üç kişilik koca bir ekip. kliniğin diğer vet hek'i Müzeyyen KONURALP'i ve yardımcıları Tutkun'u unutmamak gerekiyor. hepsi kendilerini işlerine adamış, etik ilkeler çerçevesinde gönülden çalışan mükemmel insanlar. zorlu sürecimizde ve sonraki her muayenemizde bizi hep güler yüzle karşıladıkları ve yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. yaşadığımız şehirde sizin gibi "iyi" insanların olması mutluluk verici :)))
     3 Beğeni    
Said
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59503
Merhabalar; Öncelikle Uğur Beyi buradan tanıma fırsatına eriştim. Buraya başımdan geçen hadiseyi yazmak istedim ilk önce fakat fark ettim ki abartılı ve göz boyamaya yönelik olarak düşünülecek kadar mükemmel bir muameleyi anlattığım zannedilebilir diye yazdıktan sonra vaz geçtim. Ancak kendisi " Para için " mesleğini yapan insanlardan kesinlikle değil. Hayvan sever ve tam bir beyefendi. Tavşanım için kendisini rahatsız etmiştim ve çok fazla tecrübesi olmadığını konunun egzotik hayvan veterinerliği kapsamında olduğunu ancak Adana' da bu şekilde hizmet verilen bir yer olmadığını ve tavşanımın müdahale edilmez ise ölecek olduğunu gördüğünden araştırmalarını yaparak müdahale edebileceğini, bu konuda ezbere iş yapamayacağını belirterek bildiğimiz tıp doktorları gibi beni en ufak detayına kadar bilgilendirerek hareket etti. 4 gün boyunca gerekli tedavi yollarını izledik, durumunda değişiklik olmayınca araştırmaları doğrultusunda cerrahi müdahaleye girişti. (Tavşanlarda rahim operasyonu, narkoz dozu, ameliyat sonrası bakım olayları gerçekleşti) .Bu konuda gerçekten araştırdığım üzere bırakın Adana yı Türkiye'de bu müdahaleyi yapabilecek insan sayısı cidden azdır, kendisini fedakarane hareketiyle işinin ehli olduğunu ezbere iş yapmadığını kesinlikle kanıtlamıştır. Sonuç olarak rahmi alınmak zorunda kaldı ve şuanda 3 hafta kadar zaman geçti evimin ahşap doğramalarını mahvetmeye kaldığı yerden devam ediyor :) . Ben gerek beyefendiliği , gerek profesyonelliği , gerek hayvanlara yaklaşımı (polikliniğinde iken gelen diğer hayvanları da gözlemleme fırsatım oldu) , kendi zamanından feragat edip kendisinin yanına gelen hiç kimseyi mağdur etmeden , birçok fedakarlık yaparak muamelede bulunan mesleği ile karekterini de çok iyi geliştirmiş birisi. **Tavşanım 5 tane ölü doğum gerçekleştirdi 6. yavrunun içeride kaldığını ultrason ve elle muayene ile gördük. İğne ile yapay sancı verildi ama yeterli olmadı sonunda cerrahi müdahele gerçekleşti. Operasyona 2 vet. olarak girdiler ve Müzeyyen KONURALP Hanıma burdan bu başarılı operasyonda büyük emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ) (Bu arada ne olursa olsun kendisi ile basit bir telefon görüşmesi yaparak fikir sahibi olunuz.) Kendisine şükranlarımı sunarım.
     12 Beğeni    
Y.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55256
Uğur Bey’i sitedeki tavsiyeler üzerine tanıdık, iyi ki de kendisiyle tanışmışız. Bende bu platformda övgülerimi belirtmek istiyorum ki, iyi bir veteriner bulmak isteyenler bizim deneyimlerimizden yola çıkarak doğru tercihler yapabilsinler. Uğur bey hakkında okuduğum tavsiyeler kesinlikle doğru. Bizim cavalier king Charles yavrumuz var, Adana’ya yabancı olduğum için ilk olarak evimin yakınındaki bir veterinere götürdüm. O kadar ilgisizdi ki şaşkınlıkla onu izledim, muayene bile etmeden benim anlattıklarımdan yola çıkarak bir sürü ilaç verdi, 1 hafta kullandık ama bir değişiklik olmadı, sonra 20 küsur yıllık tecrübesi olan bir başka veterinere götürdük, O da bir sürü iğneler ilaçlar verdi, ciğerlerinden film çekti, filmi bize vermedi bile, ayrıca kulak enfeksiyonu da var dedi, bir damla verdi ve 1 hafta sonra kulaklarını yıkarız dedi. 1 hafta sonunda gittiğimizde kulağındaki enfeksiyon geçmiş yıkamaya gerek yok dedi ve papiks ile bildiğiniz kulak temizleyicisi ile kulaklarını temizledi, ve ondan ayrıca ücret aldı. Ayrıca kızımızın çok kaşıntısı vardı, pire var dedi, pire tozu verdi, 1 haftaya bir şey kalmaz dedi, tozu kullandık ama kaşıntılar devam edince tekrar götürdük, bu sefer mantar var dedi iğne yaptı, kaşıntısı yine geçmedi, sorduğum hiçbir soruya da tatmin edici cavaplar alamadım. Ayrıca yaptığı iğnelerden de kızımızın vücudunda 2 tane yara oluştu, buna tentürdiyot sürün geçer dedi.……. Kısacası bize illallah dedirtti. Sonra neyseki bu siteden Uğur Bey’i bulduk. İlk muayenede bir sürü işlem yaptı, kızımızda pire yokmuş mantarda değildi, mamasını değiştirerek, evde klorak kullanmayarak ve kaşıntısına uygun şampuan kullarak kaşıntılarını azalttık, vücudunda açılan yara içinde aslında kesinlikle tentürdiyot kullanılmaması gerektiğini öğrendik, Uğur Beyin tavsiyesi ile önce bal tedavisi uyguladık ancak yara ileri boyutta olduğu için uğur bey 5 dikiş atarak kızımızı bu acıdan da kurtardı. Kendisini tanıdığımız için eşimde bende çok mutluyuz, gerçekten ve gerçekten bu işi ticari kaygılarla yapmayan, son derece profesyonel, başarılı, samimi, istediğiniz her an telefonla ulaşabileceğiniz bir kişi. Ayrıca benim bitmek bilmeyen sürekli liste yaptığım sorularıma da bıkıp usanmadan cevap verdiği için kendisine ayrıca teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Nüket Jaitly
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43563
Merhaba...2 rottweillerımız 1 de amerikan cocker spaniel imiz var...2. rott umuz bağırsak enfeksiyonu geçiriyordu sadece 1.5 aylıktı ve tabikii diğer hayvanlarımızada bulaştı..3 ünü de hayata döndüren özellikle bebek Leon umuzu yaşatan hayatını borçlu olduğumuz sabaha kadar bizimle serum elinde leon un başında bekleyen bu adama teşekkür ediyorum..hala hayvanlarımıza o bakıyor Ada veteriner kliniğinde Müzeyyen hanımla birlikte..ikisinede teşekkürler..sevgiler Nüket Sankalpa Jaitly
     2 Beğeni    
Nuriye Yarımoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42161
Merhabalar Uğur Bey'İ 10 yaşındaki kızımın boğazındaki şişlikleri farketmemizle tanıdım. Aslında 10 yıldır başka bir hekime götürmeme rağmen o şahsa pek de güvenemiyordum-gerek sterillik gerekse bebişlere yaklaşımı- ki o zamana kadar traş ve aşı dışında bir ihtiyacımız da olmamıştı.. Şişlikleri görünce hemen ameliyat etmek istedi ancak ben başka bir hekimin de tavsiyesini almak istedim ve Uğur Bey evimizin yakınındaki bir klinikte hekim olduğu için O'nu tercih ettim. İlk gittiğim günden itibaren bana ve kızıma yaklaşımı , ilgisi gerek insani gerekse mesleki tutumu çok hoşuma gitti ve o günden itibaren irtibatımı koparmadım. Önceki veterinerin hemen ameliyat teklifine karşılık Uğur Bey önce tetkik ardından da biyopsi isteyerek kızıma lenfoma teşhisini koydu. Çeşitli yayınlardan da destek alarak bize en iyi tedaviyi sundu -ki lenfomada(lenf kanseri) asla bıçak değmemesi gerekirmiş!!! Önceki veterinere uysaydım neredeyse kızımı kurban verecektim. Uzun ve zorlu bir tedavi sürecinde kızıma daima şefkatli davranırken bana da tam anlamıyla psikiyatristimmiş gibi destek verdi.Kızımın son nefesine kadar da desteğini esirgemedi.Böyle bir platformda teşekkür etme şansı bulduğum için mutluyum... Şimdi ise 2 kızım var ve onlara ağabeylik yapıyor yani kısacası Uğur Bey benim için 'yangında ilk kurtarılacaklar' listesinde :)) 3 yıl önce veteriner hekim olarak danışmaya gittiğim bu şahıs şimdi benim en iyi arkadaşlarımdan biri çünkü dürüst,güvenilir bebişlerimize yaklaşımı asla ticari değil, esprili, dert ortağı ama işinde gayet ciddi ve efendi. Ayrıca iyi bir aile babası olması da gözümüzdeki değeri daha da artırıyor tabii... Unutmadan; sokaktaki yaralı ve zor durumdaki bebeciklere de hiç gocunmadan baktığını da eklemeliyim! Seni seviyoruz Uğur Bey.... NUR-LADY-KONTES
     6 Beğeni    
Vta
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24754
Uğru Bey ile tanışmamız ortaokul ve lise yıllarından. Gerçekten beyefendi kişiliğinin yanında ilgili bir veteriner. Özellikle bugün Tarçın için yaptığı iyiliği ve ona gösterdiği ilgiyi unutmam mümkün değil. İşinin ehli bir insan, gerçekten saygıyı ve takdiri hakeden bir arkadaş. Tarçın'ı ilk götürdüğümüz zaman en büyük korkum tıraş olurken yaratbileceği sorunlardı ancak Uğur Bey bu konuda işinin ehli olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bugün yaşanan sıkıntımız ise koşarken sandalyeye çarptığı için yaşadığı doku zedelenmesiymiş. Biz kendisine gidemedik ama sağolsun o bize kadar geldi. Tekrar emeğine sağlık. İyi çalışmalar diliyorum.
     1 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24132
Mrb.uğur beyi bu sitedeki tavsiyeler sonucunda tanıdım.gerçekten söylendiği gibi işini profesyonelce yapan bir hekim.6 aylık husky cinsi köpeğimize adanadaki 5 veterinerin koyamadığı doğru teşhisi koydu.görür görmez.fakat dediğim gibi adanadaki 5 veterinerden sonra olduğu için gec kalmıştık.eğer sizlerinde can dostlarına küçükte olsa bişe olsa uğur beyi ısrarla tavsiye ediyorum.gercekten mesleğini çok iyi,güleryüzle,severek yapıyo.şunuda belirtmek istiyorum asla ticaret amacı gütmüyo.uğur beye çok teşekkür ederim.keşke onu erken tanıma fırsatımız olsaydı...
     4 Beğeni    
Arzu BABAT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16136
merhaba uğur beyle konuşmam bır akşam köpeğimde farkettiğim anormallikler dolasıyla msn adresını almamla başladı.kendisi önce alicesin hastalık belirtilerini sordu ve neler yapılabileceğini açıkladı . daha önce danıştığım veterinerlerin dışında verdiği bilgiler uzmanlığını ve tecrübelerini yansıttı. canyoldaşlarımız hayvanlarımız için yapamayacağımız hiçbirşey yoktur bence onları emin ellere teslim etmek gerekir kendiside bu emin ellerden biri diye düşünüyorum telefonlada olsa bizi bilgilendirmesi yönlendirmesi mesleki açıdan profosyonelliğinin kanıtıdır . kendisine teşekkürü bir borç bilirim.
     5 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12224
Bundan 1 sene önce sokakta ölmek üzere olan bi yavru kedi gördüm.alıp evime getirdim.tabi nasıl bakmam, ne yedirmem gerektiğini bilimodum.çok küçük ve yabaniydi, beni yanına yaklaştırmıyordu. Böyle olunca ben de sadece sütünü verip çıkıyordum odadan. Derken bir gün eve geldiğimde yanıma yanaştı,kendini sevdirdi.ama durgun olduğunu gözlemledim.zaten bir kaç saat sonra kusmaya ve idrarını tutamamaya başladı.tanıdığım hiç bir veteriner yoktu ve ne yapacağımı bilemediğim için bir hayli paniktim.öleceğinden çok korkmuştum.derken bu site aklıma geldi.girdim ve uğur beyi gördüm.bir çok veteriner vardı ama ilk görüşte uğur beye güven duydum.hakkında bir iki yorum okuyunca da yanılmadığımı anladım.hemen numarasını alıp aradım.sorunumuzu anlattım.görmek istediğini çünkü hem kusma hem ishal durumunun pek hoş belirtiler olmadığını söyledi.günde 10 saat çalıştığım için saatlerimiz tutmuyordu.nasıl yapacağımı düşünürken nerde oturduğumuzu sordu.tarif ettim meğerse kendi evine çok yakınmış. Akşam ben evime giderken size uğrayabilirim dedi. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Kapıdan girdiği an bizim ufaklık kendini onun kollarına attı.biraz yabani ıssırıyor ve yanına yaklaştırmıyor diye anlatmıştım telefonda, mahçup etti beni :) amipten şüphelenmiştim, doğruymuş dedi. Ama çok iyi görünüyor,ben daha kötüdür diye düşünmüştüm dedi.2 tane iğne vurdu artık kusmayacak dedi. Tabi ben sadece süt verdiğim için hayvancağız ishal olmuş derhal kuru mamaya başladık, ishal sorunumuz da halloldu. Hap vermişti amip döksün diye onları da içti. Şimdi o kadar sağlıklı bi kızım var ki uğur bey sayesinde. Uğur bey o kadar güler yüzlü ve pozitif bi insan ki, hayvanlarla arasındaki diyaloğa inanamazsınız.hayvanlar onu çok seviyor.eğer şuan bir veteriner arıyorsanız ben uğur karaduman derim.işinde çok başarılı ve çok iyi bir insan.teşekkür ederim.
     7 Beğeni    
Ömer Furkan Çolak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11678
Uğur beyi bu sitedeki tavsiyeler sonucu buldum, 2 aylık Russian Blue cinsi kedim vardı, daha önce biçok hayvan besledim fakat ilk defa kedi besliyordum ve çok heyecanlıydım, göstermiş olduğu ilgi ve ilk defa profesyonel birinin para karşılığı güdmeden mesleğini severek çalışması beni çok etkiledi, kızımız çok zor dönemler geçirdi fakat Uğur beyin-abinin bana verdiği tavsiyeler sonucu şimdi çok sağlıklı eğer adana da bir veteriner arıyorsanız hiç uğraşmayın, uğur bey-abi gerçekten çok profesyonel..
     6 Beğeni    
Balamir
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11524
Yaklaşık 20 gün önce apartmanımızın zemin katındaki dairenin balkonuna bir anne kedinin 3 yavrusunu bıraktığını ve sonra da hiç uğramadığını, bir kaç gün zemin kattaki ailenin sütle beslemeye çalıştıklarını öğrendiğimiz de eşimle birlikte karar verdik, onları eve alalım biz bakalım dedik. Zira zemin kattaki ailenin tutumu ve konuşmaları pek hoşumuza gitmemiş idi. Aldık evimize getirdik ve hemen büyük bir kutu içerisinde onların yaşayabilecekleri mekan yaptık. İnternetten kedileri inceledik, neler yapabileceğimizi araştırdık ve çıkışlar aldık, ailece okuduk, öğrenmeye çalıştık. Sonra da Adana ilimizdeki veterinerleri internette araştırırken listede Veteriner Hekim Uğur Karaduman beyi gördük. Hemen arayıp durumu anlattım. sağolsunlar yeni doğan yavru kedilere ait bir mama ve pire ilacı ismini aldıkdan sonra çıkıp onları aldım, 3 bebişi de temizledik ve biberonla 7-8 gün besledikden sonra derken 15 gün geçti ve artık küçük bir kase içerisinde mamalarını dilleriyle yemeye başaldıkları şu günlerde, bizim apartman balkonunda, ev içerisinde bakamayacağımızı anladık. Zira onlara da yazıkdı ve belki de iyi bakamadığımızdan bir tanesi nezle olmuş idi. Uğur beyin mütevazi muayenehanesine götürdük ve her üçünü de kontrol ettirdik. Uğur bey nezle durumları nedeniyle vitamin ve antibiyotik iğneleri yaptı 3 kardeşe de. 15 gün önceki ilk telefonla konuşmamızda ve şimdi kontrolleri sırasındaki davranışlarında gördüğümüz samimiyetinden sonra, bir ücret almayacağını net bir şekilde ifade etti. Uğur beyin, 3 yavru kedinin yaşam mücadelesine destek olması, insanlık adına, bir canlı adına demek ki paradan çok çok önemliydi. Bu da gösteriyor ki mesleğini aşmış para ikinci planda onun için diyebiliriz. Sonra durumu anlattık, bakamayacağımızı, günlerdir vicdanen çok rahatsız olduğumuzu ve bize yardımcı olmasını ilettik. Hemen bir telefon etti ve durumumuzu karşı tarafa anlattı. Ve sonra, bir çok kediyi yaşatan, besleyen çok samimi, bir ablamızın evine gittik ki muhteşem bir manzarayla karşılaştık. 10-15 kadar kedi hep bir arada güzel güzel yaşıyorlar. Bizimkilere süt annelik yapacak cici bir anne bizimkileri kokladı, baktı derken, 2 saat sonra haberini aldık ki, artık bizimkiler emiyorlarmuş bile...:)) Çok mutlu olduk, onlar adına. Sağolun Uğur bey, sayenizde minnoş kedilerimiz de, bizde ailece, onların yaşamları adına huzur bulduk. Zaman zaman gidip göreceğiz, mamalar götüreceğiz minnoşlarımıza. :))))))) İYİ Kİ VARSINIZ UĞUR BEY...
     3 Beğeni    
Burak Burma
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Mart.2008
TavsiyeNo: 9644
Uğur Bey'i Veteriner Hekim Hasan Kırbaş sayesinde bundan 3 yıl önce tanıdım. Benim de köpeğim var ve devamlı ona götürüyorum. Gerek evcil hayvanıma gerekse bana karşı olan davranışları gerçekten çok samimi. çocuğumuz kadar sevdiğimiz petlerimizi sırf para kazanmak uğruna laboratuar hayvanına döndürmediği için kendisine buradan teşekkür ediyorum. İyi bir insan ve iyi bir veteriner olduğunu düşünüyorum. Beni tanıyan ve evcil hayvanı olan herkese zaten tavsiye ediyordum şimdi bir de internette yazmış oldum..
     4 Beğeni    
Ercan Azınç
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
22.Şubat.2008
TavsiyeNo: 9006
Uğur abiyi 8 seneden beri tanıyorum butun edindiğim evcil hayvalarımı en ufak problemlerınde hep uğur abiye goturdum 8 yaşındakı kopeğim tanyanında butun aşılarını butun tedavılerını şimdiye kadar hep kendı yaptı ve hep bizi memnun bıraktı bir daha bır hayvan daha beslicek olsam adanada dahı olmasam kopeğimı yıne uğur abiye getırırım bende çok buyuk bır guven sağladı bilgisiyle ve tecrubesıyle kendını hem burdan tavsiye ediyor hemde teşekkur edıyorum
     2 Beğeni    
Meryem Pınar Menemencioğlu
21.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8955
Uğur abiyi bu site sayesinde tanıdım ve hayvan beslememe rağmen bana danışmanlık etti, bu yüzden kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayvan beslemiyor değil, BESLEYEMİYORUM. Çünkü izin verilmiyor. Ama bunun dışında çalıştığım fabrikada ki köpeklerle ilgili bir sorun olduğunda hiç çekinmeden arayabileceğim tek kişi,ve aradığımda da ne yapmam hakkında beni yönlendirdiği için tekrar teşekkür ederim. Eğer birgün köpek besleyecek olursam kesinlikle emanet edeceğim tek insan Uğur abidir. Uğur abiyi tüm hayvanseverlere ısrarla tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Jülide Oktav
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Şubat.2008
TavsiyeNo: 8262
Veterinerimiz Uğur Bey ile tanışmamız 2 aylık köpeğimizi aldıktan sonra oldu. Uğur Bey ile hayvan sahipleri olan yakın arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine biraraya geldik. Uğur Bey'i Adana da yaşayan her hayvan sahibine tavsiye ederim neden: öncelikle son derece samimi, hayvanlara karşı çok sakin ve işini bilerek ve severek yapıyor.İstediğiniz her an arayıp yardım alabiliyorsunuz. Ben ilk kez evde hayvan beslediğim için son derece zorlandım.Ama veterinerimizin sakin yaklaşımı ve olabileceklere karşı beni pisikolojik olarak hazırlaması ve beni yatıştırması son derece önemli idi. Aynı zamanda köpeğimin ne zaman aşısı var gibi takipleri kendisi yaparak son derece yardımcı. Bu nedenlerden dolayı Uğur Bey'i herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Merve Tansı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7148
Uğur beyi bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıdım.Oglum pirçik'le beraber baska bir sehirde yaşıyoruz ve ordaki veteriner hekimimiz kötünün iyisi sayılır..Bacagındaki çekme şikayeti nedeniyle ortopedistin bile gordugu oglumu ameliyat etme kararı aldılar..Tatil için adanaya geldigimde arkadaşım ''birde ugur bey'e gösterelim'' dedi, bende kabul ettim.muaynesi sonrasında bacagında hiçbir problemin bulunmadıgını yasadıgım sehirdeki yogun kar ve soguk yuzunden bu sekilde davranıyor olabilecegini soyledi.Ameliyat edilirse eger tamamen asla iyilesemeyecegini ve saglıklı köpegimin saglıgından olacagını da soyledi.Okudugum sehire dondugumde kar kalkmıstı ve bir daha kar yagana kadar oglumun bacaklarıyla ilgili hicbir sikayeti olmadı.Oradaki hekimimize ugur beyin dediklerini aktardım ve 'aslında dr bey haklı olabilir' dedi.Ugur bey asla köpekleri bir kazanç kapısı olarak görmüyor çunku köpegimin geçirecegi 2 milyarlık ameliyatı her hekim onaylamışken Uğur Bey bu konuda uyanmamı sagladı.Kendisine dürüstlüğü konusunda her zaman güvenebilirsiniz.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Aralık.2007
TavsiyeNo: 4814
Uğur beyi bundan 3 yıl önce minik bebeğimizi aldığımızda tanımıştık,benim o zaman köpek bakımı hakkında pek bilgim yoktu ve çok evhamlı bir yapım olduğu için en ufak sorunda kliniğin yolunu tutardık.Neden zayıf,ateşimi var,hastamı vs. vs.,Uğur herzaman sıcak,samimi ve sabırla sorularımızı yanıtlardı.Ayrıca Uğur'un en beğendiğim özelliği kliniğinini hiçbirzaman ticarethane olarak görmemesidir.Sokakta bulduğu sahipsiz hasta dostları kliniğinde tedavi ettiğine çok kere şahit olmuşumdur.Ayrıca bizim bulup götürdüğümüz kedicik köpecikleri tedavi edip,ilaçlarını verip ücret almaması hayvanseverliğinin en güzel örneğidir ki benim için çocuklarımızı,dostlarımızı emanet ettiğimiz veterinerimizin onlara bi müşteri oldukları için değil sevdiği için tedavi etmeye çalışması çok önemlidir. Tabii tüm bunların yanında profesyonelliği,teşhis ve tedavisindeki başarısıda gözardı edilemez.Oğlumuzu hep Uğura götürmemize rağmen,bi kere olsun farklı bi vet.e götürdük ve oğlumuz maalesef bu hatamızın ve o cahil vet.in kurbanı oldu.Yaptığı 2 iğne etkileşim gösterdi ve köpüşümüz mide kanaması geçirmeye başladı.İşte Uğurun hastalık dönemindeki ilgisini ve çabalarını asla unutamayız.Gece gündüz demeden her tlfumuza cvp verdi,yardımımıza koştu,yapılabilecek tüm tedavileri uyguladı fakat kan nakli Türkiye'de yapılamadığı için tüm çabalara rağmen kaybettik onu.Oğlumuzun hastalığı döneminde İstanbul'da çok başarılı profesörlerle de temasa geçmiştik ve hepsi Uğur'un uyguladığı tedaviyi çok başarılı bulmuş,yapılabilecek herşeyi Uğr2un yapmış olduğunu söylemişlerdi. Şimdi ölen bebişimin oğlu kaldı bize hatıra,hala veterinerimiz Uğur tabiiki. Yaşadığımız acı deneyimimize dayanarak,bi aşı deyip geçilmemeli,dostlarımızın sağlığını sadece güvendiğimiz veterinerlerimize emanet etmeliyiz.Ve Adana'da en güvendiğim,başarılı bulduğum veteriner Uğur,Tüm pet sahiplerine tavsiye ederim..
     7 Beğeni    
Feryal Özkan Corbett
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Kasım.2007
TavsiyeNo: 3371
Ailemizde ki bilimum köpeklerin hayat kurtarıcısıdır Dr. Uğur. Ne zaman 3 köpeğimizden biri hastalansa gece gündüz hemen yardımımıza koşar ve her zaman güler yüzle hastalarıyla ilgilenir. Ailemize yeni katılan 4. köpeğimizi de bulmamıza da dolaylı olarak yardımcı olmuş ve ilk andan itibaren köpeğimizle son derece ilgilenmiştir. Yanında çalışan arkadaşın da sadece işini çok iyi yapmakla kalmayıp aynı zamanda hayvansever biri olması insanın içini rahatlatıyor doğrusu. Dr. Uğur'un başarılarını devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Ertan Canturk
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2824
ugur beyi kopegimi alamadan once taniyordum.daha once hic bir evcil hayvanim olmamisti ve sagolsun kopegimi alirken ve aldiktan sonra bana cok yardimci oldu.herzaman yardim istedigim konularda cok icten ve doyurucu bilgiler verdi.kopegimin saglik ve bakimiyla ilgili yaptiklarini ise soylemeye gerek bile yok.kendisi yardimsever,guleryuzlu ve bilgili..meslegini severek yapiyor ve tam bir hayvansever.gunun herhangi bir saatinde herhangi bir problemde yada soracak birseyim oldugunda tereddut etmeden rahatlikla arayip bilgi alabiliyorum.
     1 Beğeni    
Asuman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2798
Uğur Karaduman,işinde profesyonel birisidir.Kendisi ile 6 yıl önce köpeğim Kuzu yu alınca tanıştık.4 yıl önce kuzu nun geçirdiği ciddi bir trafik kazasının ardından üstün bir çaba sarf edip, Kuzu'yu hayata döndürmesiyle çok daha büyük bir saygı duydum kendisine. Gece 3'te kendisini aradım, bir eğlence yerinde olmasına rağmen 20 dk içinde muayenehanesinin önünde buluştuk ve ölmek üzere olan oğlumu, 4 saatlik müdahale sonucu hayata döndürdü. Hayvanları çok seven ,ciddiyetle-sabırla işini yapan biridir. İşini o kadar ciddiyetle yaparki , 6 yıldır başka hiçbir veterinere gitmeyi düşünmedim . Sermaye biriktirdiğinde daha geniş kapsamlı hizmet verebileceği bir yer açınca daha mükemmel olacak. Çünkü işinde profesyonelliğe çok önem veriyor. Kendisini tanımlayan 3 sözcük ; kibar,dürüst,çalışkan... Muayenehanesi son derece temiz ve yanında çalışanlar ile uyumlu. Çalışan herkes hayvanları seviyor ve işlerine çok önem veriyorlar. Sonuç olarak Uğur Karaduman ve ekibine teşekkür ediyorum .Sizlerin olduğunu bilmek güzel çünkü oğlum güvende..
     2 Beğeni    
Mehmet Arıcıoglu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
24.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2614
Merhabalar Ugur beyi bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım.İrlanda seter olan köpeğim rokonun hayatta kalmasını ona borçluyum.Başka bir köpek tarafından fena şekilde yaralanmıştı ve çok kan kaybetmişti uğura koştuk doğru,bana göre mücizeler yarattı ve köpeğimin hayatını kurtardı ve olaydan sonra sürekli bizim yanımızda bulundu gece gündüz hiç üşenmeden her ihtiyacımız olduğunda. Ayrıca sıcak ve cana yakınlığı sayesinde iyi bir dost olduk birde şunu belirtmek isterim özverileri karşılığında maddiyatı kesinlikle ikinci plana atan bir yapısı var. Teşekkürler uğur.
     1 Beğeni    
Cem Cobandag
24.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2612
Ugur'u 17 senedir tanirim.Kendisi cok yardimsever ve comert biridir.Simdi diyeceksiniz ki arkadasidir onun icin hep iyi seyler yaziyor,ama oyle degil bunun ne kadar dogru oldugunu ancak onu taniyinca anlayabilirsiniz.Isinde de arkadas iliskilerinde oldugu kadar iyidir.Bazen klinigine gidip kendini ziyaret ettigim sirada gelen musterilerin Ugur'un onlarin hayvanlarina gosterdigi ilgiden dolayi ne kadar memnun olduklarini gozlemledim.Bu bir gercek cunku Ugur hayvanlara bir doktorun bir insana yaklastigi gibi yaklasiyor.Benim de evimde besledigim papaganim var eger ona birsey olursa onada ilk mudahele edecek Ugur'dur ,2. bir alternatif yok benim icin.Sizlere de Ugur'u gozum kapali tavsiye ederim.Pisman olmazsiniz.
     3 Beğeni    
Necip Yigit
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
24.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2611
Merhaba biz bir Golden retriever sahibiyiz. Ugur bey ile sahip oldugumuz kopek sayesinde tanismistim. Kendisini de zaten cevrem de bulunan hayvanseverler siddetle tavsiye etmisti. Bulundumuz ilde hem veteriner ve ayni zamanda hayvansever olarak isini profesyonelce yapan cok sayida hekim yok. Kendisi kopegimizin asilarini, bakimini ve rahatsizligini periyodik olarak takip eden biri. Bunu belirtmeden gecmek istemem muayenehanesi ise gercekten hijyen sartlarina uygun, temiz bir yer ki bu da cok onemli bir konu. Ayrica kendisinden danisman olarak da yararlaniyoruz :). Cunku insan besledigi hayvanin tam anlamiyla neyi oldugunu anlamak istiyor. Ugur bey arkadas canlisi ve ayni zamanda sempatik biridir. Bu tavsiye yazisini buraya yazmamamin sebebi eger hayvansever ya da besleyen biri iseniz kesinlikle veteriner hekim olarak Ugur Karaduman ile gorusmenizi tavsiye ederim. Cunku hayvanlarin bakimi sadece periyodik asi, tuy dokulmesinden olusmuyor ya da trastan olsumuyor. Necip Yigit
     5 Beğeni    
Burak Döner
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
31.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1224
Aslında Tanışıklık bölümünde zorlandım hangisini işaretlemeliyim diye,çareyide açıklama da buldum kendisi ile hekimliğinden dolayı tanıştım fakat çok güzel bir dostluğumuz oldu hem arkadaşım hem de biricik kedimin dr.'u dur.mesleğine olan saygısından dolayı kesintisiz iletişim,ulaşma imkani,erken müdahele,hijyenik bir klinik bu kişiyi başkalarından ayrıcalıklı yapıyor.kişiliği ve profesyöneliliği ile de bunu yakın çevresi ve hastalarına çok güzel yansıtıyor.dostluğumuza aracı olan biricik kedim karamele ve bugüne kadar yardımlarını esirgemiyen dostum dr.'um uğur'a çok teşekkür ederim ve başarılar dilerim.
     5 Beğeni    
Ahmet Clayton Turhanoglu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1146
Ugur Bey, benim hayatimda tanidigim en duzgun, isine sagdik ve sevgi dolu insanlardan bir tanesi. Ugur Bey'i yaklasik 6 senedir taniyorum ve besledigim hayvanlar soz konusu olunca aklima tek gelebilecek isim odur. Ne zaman besledigim hayvanlarin bir ihtiyaci olsa hic usenmeden gerek tatilinin ortasinda, gerek sabahin 2'sinde her zaman yardima hazir vaziyettedir. Ve bunu sadece isini seven ve saygi duyan bir insan yapar. Ben senelerdir su yasadigimiz Adana'da kendine veteriner diyen bir suru adam gordum. Ama bana sorarsaniz Adana'da sadece 1 veteriner var. O da Ugur KARADUMAN. Benim Ugur Bey'i siddetle tavsiye etmeme gerek yok. O zaten yaptigi isle bunu gosteriyor. Ama gercekten beslediginiz hayvanda herhangi bir problem varsa Ugur Bey'den baskasini dusunmeyin. Ona hayatinizla guvenebilirsiniz.
     6 Beğeni    
Canel Özak
27.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1145
uğur beyi 15 senedir tanırım. hastalarına karşı görev ve sorumluluklarının ne kadar farkında olduğunu ve ne zaman bi telefonu çaldığında veya yolda bi hastasıyla karşılaştığında hiçbir zaman için usanmadan bıkmadan sabırla onları dinleyip sorunlarına çözüm bulduğunu iyi bilirim.uğur bey'le ailecek görüştüğüm için onun bizi evine çağırdığında gelen bir telefon üzerine yemekten kalkıp hastasısına gittiği çok olmuştur.hastaları onun ikinci ailesidir. kendini sürekli yenileyen araştırmacı bir kişiliği vardır.okulu ve hocalarıyla olan ilişkisini koparmadığı için güncel gelişmeleri takip edebilmesi bir avantajıdır.hizmet sektöründe çalışmanın zorluklarının bilincinde olduğundan hafta sonu,hafta içi veya gece,gündüz ayrımı yapmadan çalışmaktadır; bundan bi kez olsun şikayetçi olduğunu veya zorsunduğunu görmedim.kliniğine uğradığınızda görmüşsünüzdür kalbinin sıcaklığı ve yardımseverliği yüzüne yansır.yardımseverlik ve dürüstlük temel değer yargıları olduğu için kimseyi geri çevirmemiş elinden gelenin fazlasıyla yardım edebilmek için çalışmıştır her zaman. onun için gönül rahatlığıyla sizlere uğur bey'i tavsiye ederim; gözünüz arkada kalmaz Canel ÖZAK
     8 Beğeni    
Tülaytitiz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1118
evimizin 8 yaşında tommy adında bebği var.uğur bebğimizin ve bizim güvenebileceği tek 8 yıllıkta abisi.uğur hayvanları seven tedavilerini yaparken asla incitmeyen tek isim diyebilirim.tavsiye etmek mi tabiki bütün kalbimizle hayvanınızı güvenebileceğiniz tek isim.tommy doğduğundan bu yana uğurdan başkasını tanımadı ve inşallahda tanımayacak.gözümüz arkamızda hiç olmadı.uğur çok iyi bir hayvan dostudur.ona tommy ve ailesi olarak tüm sevgilerimizi gönderiyoruz.
     2 Beğeni    
Nezihi Aslankeser
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 957
Benim dışımda Giza (oğluşum) için gereken herşeyi yapan tek insan Uğur Bey, gece yarısı web cam dan teşhis koyan, gerektiğinde aşısını yazlığa kadar buz içerisinde getirip yapan, hafta sonu, gece yarısı, bayram, yılbaşı tatili demeden tlflarına cevap veren bir doktordur kendisi. İlk köpeğim olmasına rağmen sadece gizanın sağlığını değil, benim ona nasıl bakmam gerektiğine kadar beni eğiten meslek aşığı bir insan benim için kendisi. O kadar çok sayabileceğim böyle örnekler varki aslında... Hayatımızın bir parçası olan bu minik dostlarımıza güvenilir bir elin değmesini istiyorsanız, mesleğini layıkıyla yapan Uğur beyi gerçekten tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Melike Küçük
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 850
Uğur Bey gözlemlerime göre işinde gerçekten çok başarılı. İşini severek yaptığına inanıyorum. Oldukça ilgili ve bilgisine güvendiğim biri. Kediciğim Fıstık'ı her koşulda gözüm kapalı ellerine teslim edebilirim Bu konuda oldukça titizimdir bir çok veteriner gezip hepsinin fikrini almadan rahat edemesdim eskiden fakat Uğur Bey' e güveniyorum ve artık başka bir veterinere gitmeye ihtiyaç duymuyorum. Eğer sizde benim gibi evhamlı petinize çok önem veren biriyseniz mutlaka tavsiye ederim!
     5 Beğeni    
Mesut Bozok
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 822
5 agus. 2007 pazar günü bilmediğim bir köpek tarafından yorkshire terriere im saldırıya uğradı. komşularımın barınağa götürdüğü kızım için barınak doktoru yaşamaz uyutalım (öldürelim) dedi. tavsiye üzerine uğur beyi aradık akşam 5 gibi mersinden tatilini yarım bırakıp adana ya geldi tam 1 hafta gece gündüz demeden kızımın bütün sağlık problemleri ile uğraştı ve şuan kızım yaşıyor ise veteriner hekim uğur bey e borçluyum. ona hem teşekkür ediyorum hemde şiddetle tavsiye ediyorum. o bir hayvan dostu (ayrım yapmaksızın) mesut bozok
     4 Beğeni    
Necati Sonmez
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 820
Beslediğim köpeğim benim ve ailem için çok değerlidir 2 tane köpeğimiz var ıkıside doğduğundan belli doktorumuz uğur karadumana emanet gerçekten ugur bey tam bır hayvan dostu muaynanesi ticarethaneye çevirmemiş ender doktorlardan bır tanesi. mesela köpeğimizmi rahatsızlandı ınanın uğur bey bir telefon kadar yakın gelir muaynesini yapar bence ugur bey bu işin hakkını fazlasıyla veriyor köpeğinize gerçekten bir iyilik yapın ve onun sağlığını Uğur Karadumana emanet edin
     7 Beğeni    
Dilek Saraldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 812
Uğur Bey'le 1 aylık bir golden retriever sahibi olduktan sonra tanıştık. Daha önce hiç köpek beslemediğim için hiç bir bilgim yoktu. Tuvalet eğitiminden nasıl besleyeceğime kadar her konuda son derece yardımcı oldu. Uğur Bey Berbat bugün az yemek yedi, bugün cok yemek yedi, ateşi yüksek galiba (ki köpeklerin vücut ısıları bizden daha yüksekmiş) gece yarısı dahil en az günde 2 kere mutlaka arar sürekli rahatsız ederdim. Bana son derece sabırlı davrandı. Onun sayesinde çok sağlıklı bir köpeğim var. Şu anda gören herkes hangi veterinere götürdüğümü soruyor. Kendisini tanıdığım her hayvan sahibine tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Yiğit Güney
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 810
Boxer cinsi Köpeğim 4 aylık tüyleri dökülmeye ve kaşınmaya başladı..Uğur'a bey'e uzak oldugum için kendi şehirimdeki veterinerleri gezmeye basladım.O zaman istanbulda olmadıgım ve okudugum şehirde deri örnegi alıp test yapabilecek biryer olmadıgı için birçok tanı koydu.Egzema , uyuz , protein fazlalıgı , böcek sokması vs vs.Çok yönlü tedaviye basladık.Tabi iyileşme gözükmüyor.Birgün Uğur beye webcam den köpeğimin dökülen yerlerini gösterdim.Uğur Bey'in direk tanısı şimdi ismini hatırlayamadıgım bir uyuz cinsi oldu.Tabi kendisi görmeden ve bende o zamanlar sınav problemim yüzünden adanaya gidemediğim için baska veterinerlerde çok yönlü tedaviye devam ettik.Sonuç yine negatif.İstanbula döner dönmez deri örnegi alınıp test yapıldı.Sonuç ise Uğur Bey'in sadece webcamden şöle bir bakıp koydugu tanı ile aynı idi :) Lafın kısası en sevdiğiniz dostlarınızı gözünüz kapalı bir şekilde Uğur Bey'e teslim edebilirsiniz.20 senedir köpek besliyorum kendisi şu ana kadar gördüğüm en bilgili , en iyi , en yetenekli Veteriner Hekimlerden biridir.Saygılar Yiğit Güney
     13 Beğeni    

Uğur KARADUMAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : spor, sinema, şiir

Sevdigi Yazarlar : cemal süreyya, ahmet arif


Uğur KARADUMAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Adana Veteriner Hekimler Odası
Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği
Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ada Veteriner Kliniği
Kurtuluş Mahallesi 64017 Sok. No:17 Timur Apt. Daire:1 Seyhan
Adana
Vet.Hek.Uğur KARADUMAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 556 51 77
Telefon 2 :
0(322) 457 38 45
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(44 yaşında)
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üni. Veteriner Fak.
Mezuniyet Yılı
2001
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Uğur KARADUMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Uğur KARADUMAN Mesleki Videolar Videoları
-

00:13
Top