2007'den Bugüne 85,209 Tavsiye, 26,645 Uzman ve 18,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep SEMEN
Veteriner Hekim - İzmir

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

17

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Zeynep SEMEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

45
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zeynep SEMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep SEMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Zeynep SEMEN'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Ü. (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep SEMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yasin Sönmez
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34877
İki ay kadar önce Türkiye'ye yerleştim ve ilk etapta çözülmesi gereken konulardan birisi de kedim 'LİON' için Ankara merkezde bir veteriner hekim bulmaktı. Zeynep Hanımın Kliniğini ise internette yaptığım araştırma sonucunda buldum. LİON'nun özel mamasından almak için Anıttepe Kliniğine gittiğimizde ise bizi sıcacık gülümsemesiyle Zeynep Hanım karşıladı. Birkaç hafta sonra, henüz otomobilim olmadığından, Zeynep Hanım eve kadar gelerek Lion'nun iç ve dış parazitlere karşı aşısını yaptı ve gerekli diğer ilaçları verdi. Lion'nun pasaportuna da bakarak geçmiş tedavileri kontrol etti, önerilerde bulundu. Zeynep Hanım, Fransa'da gittiğimiz her iki veteriner hekimden çok daha ilgili ve duyarlı. Fransız hekimlerin hep acelesi vardı ve benimle konuşurken bir sonraki randevularını düşünür gibi bir halleri vardı. Zeynep Hanım, güleryüzlü, duyarlı ve uzman bir veteriner hekim. Kedim Lion çok şanslı :)
     8 Beğeni    
Isil
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Şubat.2010
TavsiyeNo: 31047
Aslinda karsi komsum sayesinde tanisma istegi duydum Zeynep Hanim'la:) Muhabbet kusum Can'in gagasinda 1fazlalik farkedince karsi komsuma hangi veterinere gittiklerini kanatlilar konusunda yardimci olup olamayacagini sordum... O da " Zeynep Hanim son derece yardimci 1veteriner hekim,kendisi olamasa bile mutlaka yardimci olacak bir hekim biliyordur,hemengorus" dedi Bunun uzerine aldik Can efendiyi gittik..Kapiyi cok guleryuzlu sicacik bakan bir bayan acti:)) Can da farkettigim belirtileri anlattim....Uzun uzun konustuk,ihtimalleri anlatti hangi asamada neler yapabilecegimizi ve herhangi 1 sey oldugunda kendisini her zaman arayabilecegimizi soyledi,ardindan da gerekli tedaviyi uyguladi..tedaviye devam ediyoruz.. :)animin gagasi duzelmeye basladi... Bilirsiniz kanatlilar konusunda malesef uzman bulamiyoruz...ekonomik cikarlar yuzunden Nese kaynagi ufakliklarin cirpina cirpina olmelerini izlemek cok uzucu:( Zeynep Hanimin gayretleri olmasa ben de Canimi kaybetme asamasina gelebilirdim...Ilgisine,sabrina ve bilgisine cok tesekkur ederiz!!
     1 Beğeni    
Şendağ Albayrak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27127
Anıttepe Veteriner Kliniği sahibi Zeynep Semen,Kedimiz Bony Can'ın Ankara Veterinerlik Fakültesi'ndeki bir haftalık tedavisinin devamı nedeniyle evimize yakın olduğu için tesadüfen seçtiğimiz bir veteriner hekimdir. Ancak kedimiz Bony Can'ın sağlık durumu çok ümitsiz seyrederken;bizi çok memnun eden tedavi şekliyle ve de sıcacık ilgisiyle, Bony Can için ,mümkün olması olanaksız gibi görünmesine rağmen,adeta kurtulabilir umudumuz bile oluştu. Emekleri için teşekkür ederken,veteriner hekim olarak duyarlılığını tüm samimiyetimizle ifade etmek isteriz. Zeynep Semen'in kliniğinin;evinde canlı besleyen kişilerin,sürekli ve dostça ziyaretleri için vazgeçmeyecekleri bir adres olduğunu ifade etmek isteriz. Başarılı ve duyarlı çalışmalarının devamı dileğiyle...
     3 Beğeni    
Sultan Gül Kutlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26755
Zeynep abla hakkında yazılan bütün yorumları okudum ve tamamen herkeze hatılıyorum. Zeynep abla işinde cok başarılıdır ve bir o kadarda sempatik. Köpeğim jelibonun kontrolleriyle ilgilenmektedir. Normalde korkması gereken hayvan zeynep ablaya koşa koşa gidiyor. Çünkü Zeynep ablanın kendisini gercekten çok sevdiğini biliyor. Hayvan severliğine hayran olduğum bir insan. Bir insan hayvanları bu kadar çok sevebilirmi. Ama o seviyor... Burdaki herkez gibi garantisini verebilirimki Ankara da Zeynep abla gibi bir veteriner daha bulamazsınız. Hem işine saygısı ve sevgisinden hemde insanlık yönünden. Bütün evcil hayvan sahiplerine samimiyetimle söylüyorum Zeynep ablaya gözünüz kapalı emanet edebilirsiz ve herkeze tavsiye ediyorum. Zeynep Ablaya Selamlar. Jelibon ve sahibi onu cok seviyor...
     Beğenin    
Nada Kadeh
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
24.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25874
Chow Chow cinsi "GORKİ'm 2 aylıktı ve Veteriner Hekim Zeynep SEMEN'i ilk gördügü andan itibaren aşık oldu. Zeynep'in sevgi dolu ve iş bilir yaklaşımı sayesinde veteriner'e gitmek bir eğlence bizim için, GORKİ'm Zeynep'in yanına hep koşa koşa gidiyor. Çocuğum gibi sevdiğim ve değer verdiğim GORKİ'min sağlığı ve bakımı çok önemli. GORKİ'mi sadece ve sadece Zeynep SEMEN'in emin ellerine emanet edebilir, kendisini bir Veteriner Hekim ve ötesi dost olarak tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ceyda Edik
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25479
Zeynep hanımla köpeğimiz Togy in bir kaza sonrasında rutin pansumanlarını yaptırırken tanıştık. İlk önce doğal olarak düzenli veterinerimizden farklı bir yere gitmenin 'acaba' ları vardı. Şuan Togy le birlikte sohbet için bile gayet rahatlıkla uğradığımız, uğradığımızda canayakınlığı, sabrı, sorunlarımız sorun niteliğinde olmasa hatta komik olsa da bizi dinleyen, pratik ve kalıcı çözümler öneren bir hekimle karşılaşıyoruz. Buarada Togy mizle Zeynep hanımın Ada sı nın geçen sene 7 yavrusu olmasından dolayı artık dünürde sayılırız. Gerçekten o kadar yavrunun bakımı bile çook özveri istiyor ki bunuda ancak mesleğini bu kadar seven bir hekim yapabilir ki sokakta yaralı bulduğu onca kedinin bizzat bakımını üstlenmeside bunun bir örneğidir. Tüm evcil hayvan sahiplerine gönül rahatlığıyla Zeynep hanımı tavsiye ederim. Sevgiler.
     Beğenin    
G. Doğramacı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25460
Zeynep'i kızım ceku'yu aldığımda, evime yakın olan ve iyi bir veteriner hekim araken buldum... Bir hayvan sahibi olmak, uzun bir birliktelik demek, haliyle başından itibaren hep aynı veterinere gidelim, bir derdimiz olduğunda veterinerimiz bizimle hangi saat olursa olsun, hep aynı güleryüzle ilgilensin istemiştim. Bunun üzerine akşam iş çıkışı kliniğine gidip 2 aylık bir chinchilla sahibi olduğumu ve bunun içinde kendisiyle tanışmak istediğimi söyledim. Amacım evime yakın birkaç veteriner hekimle görüşüp, karar vermekti. Sağolsun Zeynep işimi kolaylaştırdı, kapıdan içeri girer girmez doğru yerde olduğumu hissettim... Zeynep'in mesleğine olan bağlılığı ilk tanışmanızda zaten anlaşılıyor, hasta sahipleri ve hastalarıylada gerekten iyi ilişkiler içerisinde... Yaklaşık 1 yıldır Zeyneple tanışıyoruz, bu süreç içerisinde Ceku'nun rutin aşıları, tırnak kesimi, tüy traşı gibi pek çok hizmet aldık kendisinden... Hatta bi keresinde gece 11 gibi ceku kustuğu için, kendisini aramak zorunda kaldım, 15 dakika sonra klinikte buluştuk ve cekuyu tedavi etti... Canayakınlığı, hayvan sevgisi ve özverisi nedeniyle kesinlikle benim tercih sebebimdir. Bu arada yeni kliniği gerçekten çok ferah ve çok güzel... Herkese tavsiye ediyorum:)
     1 Beğeni    
Devrim Başok
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25348
Yirmi yılı birlikte geçirdiğim sevgili arkadaşım, tekir kedim Topaç'ın ağır hastalığı Zeynep hanım ile tanışmamızı sağladı. Bizim için bir şans olan bu tanışma sonucu, hastasına büyük bir sevgiyle yaklaşan, mesleki bilgisini paylaşan, güler yüzlü bir veteriner hekim tanıma ve sevgili dostumun hayata dönmesini sağladı. Belki bir yirmi yıl daha değil ama uzun bir süre, Zeynep hanımın sayesinde birlikte olabileceğiz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     6 Beğeni    
Nuran Çalış
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24807
Veteriner hekim Zeynep Semen hanımı tavsiye ediyorum çünkü: En önemli özelliği teşhislerinin isabetli olması.Kedim Pamuk çok hassas nazlı bir kız,onun stresten dolayı gastrit geçirdiğini,uzun tüylü olması itibarıylede yuttuğu tüylerin bağırsaktan atımının sağlanması için uyguladığı tedavi ve yöntemleri, bizi ailece memnun bırakmıştır. ayrıca muayenehanesindeki ultrason, röntgen kan tahlili vs. donanımlarla destekli hizmet vermesi de çok önemli bizim için. İçindeki hayvan sevgisini anlatmakda isterim.Tüm kadiler köpekler onun aşkı, Sokaktaki kedilere ve köpeklere de aynı şefkat ve ilgidedir.Sokaktaki bir çok hasta, yaralı kediyi tedavi ettiğine şahit oldum böyle özverili bir hekim benim için On Numaradır. Zeynep hekim de On Numaradır.
     1 Beğeni    
Minteha Çallı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23878
Doktorumuz Zeynep hanımla oğlum Çıtır'ın hastalığı dolayısıyla tanıştık kendisi bizim veteriner hekimimizdir. Muayenehanenin kapısısının açıldığında karşınıza sevecen güleryüzlü bir kişinin karşılaması kadar güzel birşey yoktur sanırım, işte bizim doktorumuz böyle tatlı bir bayan. Oglum Çıtırın hastalığında elinden gelenin çok fazlasını yapan onu sağlığına kavuşturan mesleginde çok başarılı işini sevgiyle yapan doktorumuz ZEYNEP'e teşekkürü bir borç biliriz.
     Beğenin    
Aykut Akgöz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15343
Zeynep için söyleyebilecegim tek birsey var. UMUT. Azim. İnandıkları ve doğrularıyla birlikte içgüdüsüyle hareket eden, gözlerinde parlayan umut ışığı. Hayvanlara yaklaşımında da bu ön plana çıkıyor ve insanlığın bittiği anda Zeynep karşımıza çıkıyor. Sevecen ve dostça yaklaşımıyla maddiyatın bir kenara atılıp önceliğin bir can olduğu düşüncesiyle hareket ediyor. Bir gülüşün herşeye bedel olduğunu görüyorsunuz onunla konuştuğunuzda, umudunuzu yitirdiğinizde size yardım elini hiç çekinmeden uzatıyor. Zeynep benim için bir veteriner hekimden çok bir dost. Bir HAYVAN DOSTU. Kedilerimle beraber herzaman yanındayız.
     3 Beğeni    
Çiğdem Tümkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7570
öncelikle çok güler yüzlü bir veteriner.. işini ve hayvanları sevdiği her halinden çok belli... hastalarıyla iletişimi sıcaklığı hemen farkediliyor... veteriner kliniğinin kapısını çalın kapı açılınca o içten gülüşü hemen fark edeceksiniz... ayrıca 14 yaşındaki şeker hastası - obez köpeğimizi kontrol altına alarak hayata döndürdü... hastalarını akksatmadan takip ediyor... ayrıca hiç biryere bırakamadığımız köpeğimizi gönül rahatlığıyla zeynep hanıma bırakabilirsiniz... biz bıraktığımızda... geri almaya gittiğimizde traş olmuş... tırnakları kesilmiş... alnının ortasındaki et beni alınmış... kısaca bakımdan çıkmış bir şekilde geri aldık... herkese bütün hayvan severlere zeynep hanımı tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Levent Kütükçüoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6948
Zeynep hanım ile tanışmamız papağanımız Çapkın'ın nefes almada çektiği zorluk ve gözündeki kızarıklara çare ararken gerçekleşti. Papağanımıza hemen teşhis koydu ve çeşitli ilaçlar verdi. hatta ertesi gün üniversiteden hocası ile görüşüp beni tekrar aradı ve başka bir yöntem daha geliştirdi. Çok mütevazi, çok ilgili ve başarılı olduğunu düşündüğüm Zeynep Hanımı tüm hayvanseverlere tavsiye ediyorum. Sizinle tanıştığımız için öncelikle Çapkın, ben ve eşim çok mutluyuz.
     5 Beğeni    
Deniz Ertan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6591
Zeynep Hanimi,tam bir cahil olarak ,bir anda kedi annesi oldugumda ,kizim icin bir veteriner arayisinda iken tesadüfen tanidim ve onu gördügüm anda da arayisim sona erdi.O denli sevecen ve aydinlik bakis ve gülüslü bir insan,meslegine asik bir hekim.Klinigi de kendisi gibi piril piril.Hem sizi hem hastasini bir anda kendisine bagliyor.Kizimin dogumunda sabah 05.30 daki imdat cagrima kosup gelmesi,her sikintimizda yanimizda olmasi ve günün hangi saati olursa olsun ,her ne sebeple olursa olsun benim bitmek tükenmek bilmez,kimi zaman sacma soru ve kuruntularimda ayni güleryüz ve sabirla beni rahatlatan,en önemlisi de aydinlatan bir hekim,aydinlik bir insan. Ben ve cocuklarim "Zeynep Abla"mizi cok seviyoruz ve onunla ehil ellerde oldumuzu biliyoruz.
     5 Beğeni    
A.Sevil
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6552
Kedimin operasyonunda ve operasyon sonrasında gösterdiği özen, ilgi için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ben ve kedim biliyoruz ki ihtiyacımız olduğunda zeynep hanım hemen yanıbaşımızda.. Bana göre; Bir veteriner hekimin teorik bilgilerinin yanısıra sahip olması gereken en önemli özellik ;hayvanları sevmesi , mesleğini severek yapması..Zeynep Hanımı bu yüzden sadece diplomalı veteriner hekimlerden ayrı tutuyor ve farklı değerlendiriyorum. Kendisi hayvanları ve mesleğini çok seviyor.. Güleryüzlü ve sabırlı ( onca soruma usanmadan cevap verdiği için) olması diğer artı özellikleri.
     1 Beğeni    
İpek Mert
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Aralık.2007
TavsiyeNo: 5184
Veteriner hekimimiz Zeynep ile tanışmamız bir telefonla başladı. Bir sokak kedisini sahiplenmek istiyordum ancak bir türlü yavru kedi bulamaıyordum. İnternetten Ankarada'ki veteriner kliniklerini aradığımda Anıttepe Vet. Kliniği'ni gördüm ve şansımı denedim. Evet Zeynep 4 adet minişi sahiplendiriyordu.Biraz tedirgin biraz heyecanlı bir şekilde çaldım veteriner kliniğinin kapısını. Ve karşımda ilk anda gözlerindeki ışıktan , işine aşık biri olduğunu anlayabileceğiniz sımsıcak bir insan buluverdim.Bu şekilde Gia ve Goa'mı sahiplenmiş oldum. Başka hiçbir veteriner kliniğine götürmedim minişlerimi. Çünkü Zeynep hem işini çok iyi bilen hem de hayvanlara aşık biriydi. Bir veteriner hekimde aranan en önemli özelliklere sahip kendisi. Aynı zamanda kliniğin merkeziyeti ve temizliği ile de diğer meslektaşlarından ayrılıyor. Meslek yaşantısındaki başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla,
     6 Beğeni    
İlknur Ateş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Eleştiri Yazısı.
18.Aralık.2007
TavsiyeNo: 4826
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
N.Er
17.Eylül.2007
TavsiyeNo: 1592
Mesleğine aşık bir hekim..... Hayvanları gördüğünde insanları unutan, kendisini herşeyiyle hayvanlara adamış bir insan.... Güzel bir insan... Kendisini ziyarete gelen tüm hastalarının bir sonraki randevularını iple çektiği görmek, yanına geldiklerinde ne kadar hasta olurlarsa olsunlar gözlerinin parlamasına ve ve sevinçlerine şahit olmak ilginç ve harika bir deneyim. Henüz öğrenciyken kliniklerde çalışarak kendini yeştiren, mezun olduktan sonra Ankara'nın sayılı kliniklerinde Veteriner Hekim olarak çalışan, deneyimini ve başarılarını onlarca belki de yüzlerce kez artıran harika bir hekim. Güleryüzlü, çalışmaktan yılmayan, hastalarıyla uğraşmaktan bıkmayan, gece dahi acil hastalarına koşan ve bu yüzden arkadaşlarını ihmal eden özverili bir dost.... Yalnız dikkat edin, hasta dostunuzu ona götürdüğünüzde sizden çok onunla ilgilenecektir, alınmayın. Hayvancıklar onun herşeyi..... Başarılar.......
     14 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Ü.
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Zeynep SEMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Zeynep SEMEN Mesleki Videolar Videoları
-

14:25
Top