2007'den Bugüne 87,045 Tavsiye, 26,998 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ali SERT
Veteriner Hekim - İzmir

Ali SERT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ali SERT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Ali SERT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ali SERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ali baba veteriner kliniğine hoşgeldiniz..,
Ali SERT'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ali Baba Veteriner Kliniği
1834 Sk. (Orhan Şaik Gökyay Caddesi) No:35/A Karşıyaka.
İzmir
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1984 (37 yaşında)
Doğum Yeri : Manisa/Demirci
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ali SERT Özgeçmis CV Vet.Hek.Ali SERT'in Özgeçmişi
1 ağustos 1984 tarihinde manisa demirci'de annesinin yaz tatilinde annesinin annesinin evinde normal olarak doğdu. annesi ve babası memur olduğu için hayatının ilk 6 senesini aile eşrafından veyahut aile yakınlarının yardımıyla ısparta-manisa(demirci) ve kütahya(simav)'da büyüdü. 6 yaşında anaokuluna kaydoldu. 7 yaşında ısparta fatih ilk öğretim okulunda ilk okula başladı 12 yaşında bitirdi. 13-14-15. yaşlarını ısparta hilmi dilmen orta okulunda tamamladı. 16-17-18 yaşlarını ise ısparta şehit ali ihsan kalmaz lisesinde geçirdi. 19. yaşında adnan menderes üniversitesi veteriner fakültesine başladı. 24. yaşında ömrünün baharında izmir'e gelerek iş hayatına şirinyerde başladı. 26. yaşının ilk yarısını balıkesir/edremit 19'uncu motorlu piyade tugayı b tipi gıda kontrol müfreze komutanlığında müfreze çavuşu olarak tamamladı. ikinci yarısını ali baba veteriner kliniğini açmak için harcadı. halen 27. yaşını ali baba veteriner kliniğinde geçiriyor ve zaman ilerledikçe onun da yaşı artıyor..,

Ali SERT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sibel Mutlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Eleştiri Yazısı.
1.Mart.2016
TavsiyeNo: 86215
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Burak Yaltı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48732
Ali Bey'i tavsiyeediyorum.com aracılığıyla tanıdık. Yeni sahiplendiğimiz kedimiz için yeni bir veteriner arıyorduk. İşyerine ilk girdiğimiz andan itibaren bu mesleği ticari bir amaç için değil, gerçekten hayvanları sevdiği için yaptığını bize hissettirmeyi başardı. Hayvanlara yaklaşımı oldukça candandı. Hatta parazit enjeksiyonu esnasında canını yakmamak için ekstra çaba ve sabır gösterdi. Kedi bakımı ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilken, bize sıkılmadan tüm dikkat edilmesi gereken noktalarla ilgili adeta küçük bir seminer verdikten sonra klinikten neyi nasıl yapmamız gerektiğiyle ilgili donanımlı bir şekilde ayrıldık. Bizce alanında yetkin, güvenilir ve son derece iyi niyetli bir veteriner hekim. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     12 Beğeni    
Erin Olca
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
22.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43751
Eski veterinerimden kedimin ve benim ortak memnuniyetsizliğim sonucunda yeni bir hekim arayışına girişmiştik. Ali Bey ile tanışmam, kliniğinin broşürünü posta kutumda bulmam ile başladı. Evime yakınlığından dolayı bir gün kapısını çalmaya karar verdim. İlk dikkatimi çeken şey dükkanının düzeni ve temizliğiydi. Kendisi ile görüşmem sonrasında ise konusunda bilgili ve kendinden emin bir arkadaşımız olduğunu gözlemledim. İlk seferinde kedimi yalnızca aşıya götürmüştüm, fakat sonraları kendisine artan güvenim sonucunda kısırlaştırma operasyonunu da orada yaptırdık. Ali Bey'i etrafımdaki tüm evcil hayvan sahibi akrabalarıma ve dostlarıma tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Tahsin Ada
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43656
İzmir de gitmediğim veteriner kalmadı.. muhabbet kuşumun ishalini geçirmek için.. hiç biri faydalı olamadı ama bir arkadaşımının tavsiyesi üzerine gittiğim karşıyaka da ki alibaba veteriner kliniğin de bu sorun çok kolay bir çekilde çözüldü.. ufak bir muhayene ve ardından kuşa verdiği ilaçlı bir su ile 1-2 saat içinde herşey normale döndü güler yüzlü yaklaşımı , muhabbet kuşumla ilgilenmesi ve onu iyileştirmesinden dolayı kendisini takdir ediyorum ...
     6 Beğeni    
Onur
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42673
2 yaşındaki siyam kedim yurtdışında bulunduğım 20 gün boyu güvenli bi yuvada kaldı.biricik kızımdan habersiz kalmamam da beni gereksiz endişe etmememin sağladı. yurtdışına çıkacağım sırada kızımı bırakacak yer arama konusunda sıkıntı çektim ama ali bey'in kliniğini internetten arama yaptığım sırada tesadüfen buldum. İletişim bilgilerini aldığım kliniği arayarak ön bilgi aldım. Telefonda aldığım bilgiler doğrultusunda kliniğe giderek kendisiyle görüştüm. Kendisi kızımı ve beni oldukça sıcak karşıladı. 45 dakika boyu aklımdaki tüm soruları sordum aldığım cevaplar neticesinde kızımı kendisine emenaet edebileceğime kanaat getirdim. inanmakta pek de haksız olmadığımı döndükten sonra gördüm çünkü kediciğim yuvasını pek aramış gibi durmadığı gibi, halinden de memnun görünüyordu. . kendisine şefkati ve prfesyonelliği için teşekkür ediyoruz her ikimiz de
     8 Beğeni    
Tufan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42143
işinin ehli bir veteriner hekim köpeğimle çok ilgilendi biraz agresif ve fobik bir rottwiller ım var fakat hiç sıkıntı yaşamadık hala rutin kontrollerini yaptırmak için görüşürüz hoş sohbetinden ve deneyimlerinden ayrıca memnun kalacağınızı umuyorum. Telefonlada sıkıntım olduğunda yardım alabiliyorum. Bir arkadaşımın köpeğini kısırlaştırma operasyonunu yapmıştı gayet başarılı geçmişti. operasyon sonrası da çok faydalı tavsiyelerde bulundu. Evcil hayvanları konusunda benim kadar titiz biriyseniz doğru kişi Ali Sert tir.
     10 Beğeni    
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42052
İzmir'de yaşayan kardeşimi ziyarete giderken köpeğimizi de götürmüştük. Köpeğimin birkaç gündür tadı yoktu ve o gece kusmaya başladı. Kardeşim hemen kendi kedisini götürdüğü veterineri aradı. Ali Beyle çok kısa sürede kliniğinde buluştuk ve hemen müdahelede bulundu. Soğukkanlılığı ve bilinçli bir şekilde hareket ettiğini hissettirmesi benim de paniğimi bitirdi. Hem tıbbi açıdan sonuca ulaşık hem de güleryüzlü ve samimi yaklaşımıyla rahatladık. Ankara'da oturmamıza rağmen köpeğimizle ilgili bir soru kafamıza takıldığında Ali Beyi arıyoruz.
     13 Beğeni    
Duygu Özdemir
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
24.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42036
Ali Bey ile Ilıca'daki klinikte tanışmıştık.Endişelerimizi çok samimi bir üslüpla bertaraf etti.köpeğimizle ilgilenmesi ve bize detaylı bilgi vermesi bizi daha rahatlattı.haliyle kendisine çok güvendik... o zamandan bugüne kadar sağolsun köpeğimizle alakalı her konuda kendisinin bilgisine danışıyoruz ... şimdiye kadar bir çok kliniğe gittik ama güvenebildiğimiz ilk isim oldu.Görüncede ismini memnun kaldığımı bir kere daha belli etmek adına ,tavsiye yazmak istedim.
     10 Beğeni    
Hakan Yıldırım
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41371
Kendisi benim köpeğimin muayenesini yapmış ve daha önce götürdüğüm bir kaç veterinerin aksine daha ince ve detay bir gözlem sunmuştur.. Öncelikle gerçekten hayvan sevgisi karakterine işlemiş bir insan ve bu yüzden de hastalarını konuşmayı bilmeyen birer bebek gibi görüyor ve tüm sıkıntılarını çözebilmek için gerekli olan hiçbirşeyi gözden kaçırmıyor.. Gerçek anlamda efendi, hoş sohbet, sevimli, anlayışlı ve gerçek anlamda beyefendi bir insan.. O kadar pozitif bir insanki insan arkadaş olmak tekrar görüşmek istiyor.. Mesleki açıdan kendini iyi yetiştirmiş bir genç olduğunu düşünüyorum ve çok daha başarılı olacağını söyleyerek şiddetle tavsiye ediyorum..
     17 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ali Baba Veteriner Kliniği
1834 Sk. (Orhan Şaik Gökyay Caddesi) No:35/A Karşıyaka.
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 368 12 62
Telefon 2 :
0(506) 438 99 69
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1984
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Manisa/Demirci
Mezun Olduğu Üniversite
Adnan Menderes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Ali SERT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ali SERT Mesleki Videolar Videoları
-

14:34
Top