2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ozan Ezgi BERBEROĞLU
Veteriner Hekim - Yurtdışı
DVM - Nörobilim

Ozan Ezgi BERBEROĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ozan Ezgi BERBEROĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

25
(%24.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ozan Ezgi BERBEROĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ozan Ezgi BERBEROĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ozan Ezgi BERBEROĞLU'nun İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1983 (40 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Veteriner Fakültesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ozan Ezgi BERBEROĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Veteriner Dahiliye Pratiği
Veteriner Nöroloji
Nörofarmakoloji
Davranış Problemleri

Ozan Ezgi BERBEROĞLU Özgeçmis CV Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU'nun Özgeçmişi
Eğitim:

2016 İstanbul Üniversitesi, Deneysel Tıp Araştırma Enstitüsü
Sinirbilim AD
Çapa, İstanbul

2007 Uludağ Üniversitesi, Veteriner Fakültesi
Küçük Hayvan Hekimliği Özel Eğitim Programı
Nilüfer, Bursa

2001 Haydarpaşa Anadolu Lisesi
Üsküdar, İstanbul

Ozan Ezgi BERBEROĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Çiğdem Atasoy
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43248
benim için 1.sırada hayvanları gerçekten sevdiğine inanmam,hasta yakınına yeterince açıklama yapması,muayenesini detaylı araştırması,faiş fiyat talep etmemesi,kendisinin de çok saygılı ,samimi olması hasta yakını olarak soru yöneltmemiz de bizi rahatlatıyor,çok zeki genç dinamik bir arkadaşımız,veteriner hekimliği eğitimini tamamlamış olmasına rağmen hala eğitimine devam ediyor olması bilgi ve birikimi konusunda güven veriyor.seçtiği mesleği severek yapan her dalda böyle insanlara ihtiyacımız olduğunu dü şünüyorum onu tanıdığım ve pisilerimi ona teslim ettiğim için çok şanslıyım kendim için de böyle bir dr bulmayı umut ediyorum
     3 Beğeni    
Dilek Düzgün
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43003
Ozan Ezgi Berberoğlu ile Hayvan haklarıyla ilgili bir konuda kendisinden bilgi almak amaçlı bir grupta internet üzerinden tanıştım. Daha sonraki dönemlerde kedimin rahtasızlığıyla ilgili bana bir veteriner olarak çok yardımcı oldu.Kendisini 2007 yılından beri tanıyorum mesleki yönden tedavi bilgisi, kendisini sürekli geliştirmesi , araştırmacı olması ve hastalarıyla gerçekten ilgilenmesi diğer uzmanlara göre hayvanlara sadece hastası olarak değil onların yaşam hakkına gösterdiği saygı ve bu yöndeki çalışmaları , onları kurtarmak için verdiği mücadeleler,hayvanları çok sevmesi takdir ettiğim yönleridir.Kendisini yeterince mesleki anlamda yetiştirmiş bir insan oldukça sabırlı anlayışlı ,samimİ, güler yüzlü ve konuşkan birisi kliniği temiz çalışma arkadslarıda kendisİyle uyumlu samimi doğal insanlar hayvanınızı sorunları , bilgi ve tedavi için her türlü desteğİ alabileceğiniz hayvanınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir yer.
     1 Beğeni    
Melisa Ceren Hasmaden
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43002
Ozan 3 kediminde veterineri olmakla kalmayıp, 3'nün de kahramanıdır. Zira 2sini sokakta, 1ini de benim kucağımda ölmekten kurtardı. Evcil hayvan besleyenler bilir, doğru teşhis ve tedavi hayvanlar söz konusu olduğunda hem zor hem de elzemdir. Sonuçta "hastanız" derdini anlatamaz, başına gelenleri, tıbbi geçmişini sayıp dökemez. İşte bu nedenle veterinerlik eğitimi almak iyi bir veteriner olmaya yetmiyor, aynı zamanda hayvanları koşulsuz sevmek, onların dilinden anlamak gerekiyor. Ben bunu Ozan'dan öğrendim. Velhassıl kelam evcil hayvanlarınızı iç rahatlığıyla emanet edin ellerine, sizden bile daha çok titreyecektir üzerilerine.
     4 Beğeni    
Hülya Yalçın
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42997
Uzmanlığına teslim ettiğiniz hayvan sahipli ya da sahipsiz sokak hayvanı farketmez. Tıpkı sizin duyarlılık seviyenize eş derecede yaklaşımı anında farkediyorsunuz. Hayvanlar konusunda empatisi yüksek ve gerçekten kaygı duyan bizler için onu teslim ettiğimiz en zor anlarda karşımızdaki hekime güvenmek son derece önemlidir. Bu güven duygusuyla daha huzurlu bir tedavi ve muayene süreci yaşanıyor. Hayvanınız hakkında siz peşine düşmeden de sürekli ve düzenli açıklayıcı bilgileri Vet.Hekim Ozan Berberoğlu'ndan zaten alıyorsunuz. Pek çok hekim gibi bilgiyi kendine saklayarak daha önemli görünme kaygısı asla yoktur. Kendine güvenmenin, bilgisine güvenmenin verdiği güçle gayet net ve açık bir hekim hasta iletişimi içinde oluyorsunuz. Her hayvana kendi evindeki hayvanı gibi yaklaşabilen, onunla bu tür iletişim kurabilen ve çok defa çok zor durumda sokak hayvanını hayata döndüren genç veteriner hekim arkadaşımı elbetteki severek tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Özverili Bir Hekim
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
13.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42988
Merhabalar Ozan Bey, Size buradan teşekkür etmek istedim. Özellikle sokak hayvanlarına gösterdiğiniz ilgi ve hayvan hakları konusundaki çalışmalarınız sizi çoğu meslektaşınızdan farklı yapıyor. Hayvanları severek onların doktoru olmanız bizlere her zaman sabır ve özveriyle yaklaşmanızı sağlayan şey. Öleceğini düşündüğümğz ufak canlara gösterdiğiniz çaba ve vazgeçmeden uğraşmanız bizlere onlarca canı yeniden armağan etti. Hepsi için teşekkürler, ne mutlu varsınız.
     2 Beğeni    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42987
Veteriner Hekim Ozan Berberoğlu'nu, Uludağ Üniversitesi küçük hayvan hekimliğinde uzmanlığını yaptığı son senesinde tanıdım, köpeğimizi rutin aşılama için götürdüğümüz Uludağ Üniversitesi Hayvan hastanesinde bizim severken bile kesinlikle fark etmediğimiz meme tümörünü rutin aşılamayı yaptığı sırada fark etti. Yapılan testler ve okulda yapılan ameliyatla kızımız bugün hala bizimle. O günden bugüne kendisi hem aile dostumuz hem de veteriner hekimimizdir. Bilgili, işini iyi yapan, hayvan ve doğa dostu, çok iyi bir hekimdir. Küçük dostlarınızı hiç çekinmeden emanet edebileceğiniz bir hekim arıyorsanız Ozan Bey'le görüşmenizi gönülden tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Ayşe Gökgöz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42986
Bu sayfada olduğunuza göre sizde hayvanları önemsiyorsunuz...Beklediğiniz ilgi ve titizliği bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Kendisi meslek etiği bilincini sindirmiş ve bunun da ötesinde işini gerçekten severek yapan bir hekimdir. Kedimizin pek çok problemli sürecini kendisinin bilgi ve desteği ile atlattık. Haricinde sayısız hayvanın tedavisi ,iyileşmesi, zorlu ameliyatlar ve hayat kurtarma için gösterdiği emek ve çabaya defalarca şahit oldum. Ozan bey i "ilgili" , "etik" ve "alanına hakim" olarak sıfatlandırabilirim. Gayet sabırlı, güleryüzlü ve paylaşımcı bir yapısı vardır. Kliniği kesinlikle hijyeniktir. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ,hoşçakalın ;)
     5 Beğeni    

Ozan Ezgi BERBEROĞLU'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Richard Dawkins, Amin Maalouf

Sevdigi Filmler : Persepolis, Mary and Max


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1983
(40 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2007
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Ozan Ezgi BERBEROĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ozan Ezgi BERBEROĞLU Mesleki Videolar Videoları
Mesleki ve Kişisel Video
 
1 Diger Video
Portal Dolaşım - Köpek

17:40
Top