2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aytekin KAMBER
Veteriner Hekim - İzmir

Aytekin KAMBER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

40

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aytekin KAMBER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Aytekin KAMBER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Aytekin KAMBER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Aytekin KAMBER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Vet&more Veteriner
Bahrıye Ucok Bulvarı No 63/B Karsıyaka İzmir
İzmir
(FEZVİ PASA ILKOKULU VE ISZSU NUN KARŞISI)
Telefon 1 :
 yahoo hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1979 (43 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Aytekin KAMBER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.S.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97749
Tavsiyeediyorum.com üzerinden olumlu yorumlara istinaden 2 yaşındaki kedimi rutin kontoller için götürdüm. Yeterli bilgi, teknik donanım ve hayvan sevgisi ile mesleğin nerelere getirilebileceğini gösteren güleryüzlü bir ekibe sahipler. Sahipsiz yavruları da sahiplendiriyorlar. Ayrıca kendileri de sahipsiz hayvanlara gerek iş yerinde gerek evde bakıyorlar. Bekleme esnasında maskotlarıyla vakit geçirmek çok keyifli. Kedimizin tıraşı yapıldı, yıkandı ve tırnakları kesildi. Söyledikleri sürede gerçekten de kedimizdeki uyuşturucu etkisi geçti-gitti. Sadece bu bile ilaçların etkilerine ne kadar hakim olduklarını gösteren ufak bir detay.
     4 Beğeni    
Ebru S.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Mart.2017
TavsiyeNo: 95211
Aytekin Bey'le yaklaşık olarak 2016 temmuz ayında bir kedi sahiplendikten sonra çalıştığım kurumdaki bir ablamın aracılığı vasıtasıyla tanıştım. İlk gittiğim veteriner hekimdi kendisi. Daha sonra 14 Ağustos günü yolda 2 aylık yürüyemeyen bir kedi buldum. Ne yapmam gerektiği konusunda hiç bilgim yoktu aldım eve getirdim ve ilk işim gece gece utanarak Aytekin Bey'i aramak oldu. Ertesi gün kediyi 'Vet and More' Kliniğine Aytekin Beye götürdüm. Yapılan tetkikler sonunda felçli olduğunu öğrendim. 10 gün klinikte tedavi gördü. 10 gün sonunda yürüyemiyordu fakat sağlığı çok yerinde olarak eve gittik. 24 Ağustos klinikten çıkış tarihimizdi ve o günden bu güne her hafta kontrole gittik ve son 2 aydır lazerle fizik tedavi görüyoruz. Şu an gözle görülür fark var bacaklarında ve yürüdüğünde bu veterinerimiz Aytekin Kamber sayesinde olacaktır. Mesleki açıdan ne kadar kaliteli olduğu tartışılmaz fakat bunun yanı sıra hayvanlara para gözüyle değil canlı gözüyle bakması Aytekin Bey'i seçmek için bir sebeptir. İyki varsınız Aytekin Bey. İyki varsınız vet and more ailesi. Sizi seviyoruz. Diğer tüm yardımcı olduğunuz canların yanısıra, Şirin ve ben size minnattarız. Aytekin Bey olmasaydı şu an Şirin'de olmazdı.
     5 Beğeni    
Seda S.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Mart.2016
TavsiyeNo: 86398
Karşıyaka'da ıssız bir sokakta, hasta bir halde bulup evimizde bakmaya başladığımız, kedimiz Pina'nın hastalığı gittiğimiz birçok klinikte teşhis edilememiş olduğu gibi veterinerlerin uyguladığı yanlış tedaviler nedeniyle hayati tehlike boyutuna gelmişken, umutsuzluğa düştüğümüz bir anda; İzmir'in sayılı iyi kliniklerinden birinde tanıştık hekimimiz Aytekin beyle. Bir diğer değerli meslektaşı ile birlikte uzun çabalar ve tedavi sürecinden sonra uzmanlığı, hayvan sevgisi, güzel yüreği, samimiyeti ile Allah razı olsun, kedimize ve bize çok kereler şifa olmuştur. Pina'nın sağlığı ile ilgili derin endişelerimiz sonucunca, defalarca kez aramalarımıza, bütün sorularımıza bıkmadan, anlayışla cevap vermiş, bizleri oldukça aydınlatmıştır. Bu ulvi meslegi hakkıyla yapan nadir hekimlerden biri olduğuna inanıyorum. Çok teşekkür ederiz, minnettarız.
     5 Beğeni    
Fahriye Sorguc
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85873
Aytekin beyle arkadaşımin tavsiyesi ile tanıştım ve cok mutlu oldum çünkü bir önceki kızım kirazı mi veteriner hekimin dikkatsizliği nedeni ile kaybettim doğal olarak oglum Romeo için çok hassas davrandım ve sonunda Aytekin Beyle tanıstim. Benim gibi takıntılı bir insana bile sabırla cevap veren kontrolde olsun telefon aracılığıyla olsun :) ne kadar soru sorarsanız sorun herzaman güler yüzle ve samimi bir şekilde cevaplayan müthiş insan. Ben ve Romeo için sadece bir doktor değil aynı zamanda bir dost olmuştur. Gönül rahatlığıyla guvenebileceginiz ve evcil dostunuzu emanet edebileceğiniz yegane insandır.
     9 Beğeni    
Ilkim Sena Muyaoglu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85870
2014 yazinda sokakta buldugum bir kediyi sahiplenmem ile baslayan maceramda oldukca bilgisiz ve acemiydim. Bir kac veteriner hekim deneyimi tasadiktan ve memnun kalamadiktan sonra Aytekin bey ile tanistik. Sayesinde dogru mamadan, dogru davranmaya bircok sey ogrendik. Oldukca saglikli, gorenlerin sokaktan geldiklerine inanamadigi bir kizimiz bir de oglumuz var. Kendisi tum cevreme gonul rahatligi ile tavsiye edebilecegim ve oglum ile kizimi tereddutsuzce ellerine teslim edebilecegim ilgili, bilgili, tecrubeli harika bir veteriner hekim.
     7 Beğeni    
Figen Kaplan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85840
merhabalar, golden kızım daisy'nin aytekin abisini yaklaşık 5 yıldır tanımakla birlikte, özellikle son bir sene içerisinde yoğun (hatta neredeyse her pazar) bir şekilde tanıma fırsatı bulduk. bitmek bilmeyen sabır, insan ve hayvan sevgisi, pozitif enerjisi ile, en sıkıntılı anlarımızda bile bizi gülümseten aytekin bey'e her daim minnetimiz bakidir. veteriner hekimliği mesleğini layiğiyle yapan müthiş kişi.. yolunuz ışık olsun, siz insanlara ışık olmaya devam edin. sevgilerimle,
     3 Beğeni    
Birgül Filibelioğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85821
Aytekin bey yıllardır evcil dostlarımın veteriner hekimidir. Bilgisine ve ilgisine o kadar güvenirim ki - İzmir de yaşamıyor olmama rağmen- Dostlarım ne zaman rahatsızlansa onları Bodrumdan Izmire taşır Aytekin beyin Güvenilir ellerine emanet ederim. Ayrıca ne zaman başım sıkışsa kendisine telefon yada internet yoluyla ulaşabiliyorum Asla sadece bir hekim gibi davranmaz evcil dostlarınızla beraber üzülen onlarla birlikte sevinen hassas bir insandır...daha önce fib denilerek yanlış Teşhis konulan ya da bu kedi kalp hastası fazla Yaşamaz denilen pek çok dostumu kendisine götürdüğümde yüreğime su serpmiştir! Yani ben izmirde yaşamasamda Şartları zorlayıp en son danışacağım insan olmuştur Aytekin bey..Evcil dostlarınız için harika bir hekimdir👍
     5 Beğeni    
Nurcan Özbakır
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85803
Aytekin beyle tanışmam çesal derneği aracılığıyla oldu.Bir kedim vardı 3 klinik gezdim ama iyleşmedi en sonunda Aytekin beye götürdüm kedimi kurtardı .8 ay boyunca hasta kedi götürdüğüm de (randevusuz olduğu halde ) gündüz gece her gidişimde Güler yüzle karşılamıştır .Bana maddi yönden de çok yardımcı olmuştur. Hiç bir gün para sormamıştır. onun için önemli olan hasta çocuklardır. para ise ikinci planda dır. öncelikle mesleğine aşık bir doktordur. ameliyatları başarıyla geçmiştir . Ayrıca Aytekin bey, bence veteriner doktorların duayeni gibi olmasıdır. Konusunda Engin bilgisi ve beceri sahibidir. Kişisel olaraktan cana yakın ve dost canlısıdır. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum .Yolu açık olsun.
     4 Beğeni    
Umit Evren
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85796
Aytekin Bey hem çok bilgili hem de çok ilgili bir veteriner hekim. Tıbbi bilgisi oldukca yuksek. Ayrica Hastayi iyilestirmenin ötesinde hastanın rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmesini de önemsiyor, ayrıca hasta sahibini de yeterince bilgilendiriyor ve endişelerini önemsiyor. Kendisinden yıllardır hem kendi kedilerim ve hamster'im, hem de sokakta baktığım hayvanlar için hizmet alıyorum. Bugüne kadar hiç bir olumsuzluk yaşamadık. Ayrıca hayvanlara karşı sevgisi ve sabri da çok etkileyici. Bilgisi ile hasta sahibini guvende hissettiriyor, her türlü detayı ciddiye alıyor ve degerlendiriyor, ayrica bilgisini aktarırken güleryüzlü, sabırlı, her türlü soruya tekrar tekrar cevap vermeye hazir, günün her saati iletisime açık. Kesinlikle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Burcu Kesici
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85795
Aytekin bey ile tanışmam 2012 yılında yeni sahiplendiğim köpeğim whiskey nin nefes problemi yaşamasıyla gerçekleşti.İlk köpeğimdi ve ne yapacağımı bilemez durumdaydım.Aytekin beyden önce birkaç veterinere gittik ama hepsinden yapılacak bir şey olmadığını dinledik.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Pegasos veteriner kliniğine gittim ve orada Aytekin bey ile tanıştım.Birkaç tetkikten sonra .Whiskeynin pnömani olduğunu ve klinikte kalıp tedavi görmesi gerektiğini oksijen çadırında kalacağını söyledi bana Aytekin bey.Nasıl ağladığımı hatırlıyorum ve Aytekin beyin nasıl destek olduğunu.Birkezde klinikteyken bir köpeğe araba çarpmış çevrede görenler onu kliniğe getirmişlerdi.kocaman bir köpekti ve aytekin bey onu sırtına aldığı gibi yukarı çıkarıp müdahele etmişti.Çok duygulandığımı hatırlıyorum.O gerçekten bizim kurtarıcımız,kendisi gibi yüreğide kocaman bir insan:))Verdiği emek ve çok iyi bir hekim olmasıyla oğlumu kurtardı.şimdide her zor anımızda bir telefon kadar uzağımızda,başımız her sıkıştığında yanımızda.keşke her hekim,her insan sizin kadar yardımsever,sizin kadar iyi yürekli olsa..iyiki varsınız,Sizi iyi ki tanımışız..
     5 Beğeni    
Banu Okşan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83669
Aytekin Bey'le 2015 yılının Haziran ayında, King Charles cinsi 4 aylık yavru köpeğim Shoko hastalandığında Çeşme Pegasos Veteriner Kliniğinde tanıştık. Annemin bir arkadaşı daha önce Aytekin Bey'in ve ekibinin kendi köpeğini çok ağır bir hastalıktan kurtardığını anlattı. Bunun üzerine Shoko'yu hemen Aytekin Bey'e götürdüm. Shoko'nun şansına bugüne kadar hep güler yüzlü ve ilgili veterinerlerle karşılaşmıştık. Hatta İzmir'deki veterinerimizden de çok memnunduk. Ancak Aytekin Bey'le tanıştığımızda gerçekten bir doktordan çok bir dost kazanmış olduk. Shoko'ya olan ilgisi, benim kadar endişeli bir anneye sabırla ve detaylı bir şekilde bilgi verişi, tedavi süreci ve sonrasında ben çekinip arayamazken onun arayıp Shoko'nun durumunu sorması, teşhis ve tedavilerinin her zaman doğru olması Aytekin Bey'i bizim için vazgeçilmez kıldı. Hatta sokakta bulduğum bir bebek kuş için bile telefonla bize destek verdi. Yaz bitti biz İzmir'e döndük ama Shoko'mun doktoru hala Aytekin Bey. Hatta bundan sonra o bizi bıraksa biz onu bırakmayız. Shoko'yu bir başka doktora emanet edemem bundan sonra. Sokakta kedi ve köpekler vasıtasıyla tanıştığım herkese Aytekin Bey'i gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Günümüz koşullarında birilerini tavsiye edebilmek oldukça zor, hatta imkansız. Ancak küçük dostları olan herkese gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir veteriner Aytekin Kamber.
     3 Beğeni    
İpek Mavili
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Kasım.2015
TavsiyeNo: 83519
Pegasos veteriner kliniğini bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum. 2 yıl önce tavşanımın çenesinde bir şislik oluştuğunda oraya götürmüştüm ve Aytekin Beyle tanıştık. Malesef çok az sayıda veterinerin tavşanlarla ilgili bilgisi var. Aytekin Bey tanı koyabilmek için tavşanımıza tomografi bile çektirdi ama malesef tavşanımızda tümör çıktı. Çok fazla yapabileceğimiz birşey yoktu. Ama son gününe kadar çok ilgilendi. Yakın zamanda yeni bir tavşanımız daha oldu ve malesef bir süre önce hiç birşey yememeye başladı.Şu an yaşadığım ilde tavşanlarla ilgilenen veteriner bulamadık. Kendisiyle irtibata geçtik. Tavşanı uyutarak muayene etti ve dilinde büyük bir yara tesbit etti. Verdiği tedaviyle şu an tavşanım iyileşti. Kendisinin yaklaşımı, bilgisi, açıklayıcı tavrı işinde uzman olduğunu açıkça ortaya koyuyor.Kendisine ve pegasos veteriner kliniğinde diğer çalışanlara çok teşekkür ederiz
     2 Beğeni    
A.Sibel Acarbay
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80010
Bu yazıyı yazmasaydım kendimi hayvanseverlere karşı suçlu hissedecektim,öyle ya kimse böyle bir hizmetten mahrum kalmasın.Pegasos'la tanışmam 3-4 yıl önce annemin kedisi İrmik'in Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Veterinerlik'te her geçen gün durumunun kötüye gitmesi üzerine bir tanıdığın vesilesiyle oldu.Pegasos ta İrmik ikinci günden itibaren kendine gelmeye başladı.Hekimimiz Aytekin Kamber de bizim kahramanımız oldu.Kendisi sıradan bir veteriner hekim değil;mesleki eğitimini iki kez distile edilmiş saygı ve sevgi degerleriyle harmanlayarak hizmet veren bir hekim.Eğer sizin de hayatınızda bir İrmik,bir Kıtır,bir Hurma Hamur gibi renkler varsa onları mutlaka Aytekin Kamber'le tanıştırmalısınız.
     5 Beğeni    
Melike
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78868
Aytekin Bey'i bir arkadaşımın tavsiyesiyle buldum. Bugüne kadar farklı veterinerlerde çok sayıda kedi kısırlaştırdım. En son kedimin kısırlaştırma ameliyatını Aytekin Bey yaptı. Sadece iki dikişi vardı. Minicik bir yaraydı. Çarçabuk iyileşti. Ayrıca ameliyat sonrasında da her sorumuzu özenle cevapladı. Artık kedi ve köpeklerimizle ilgili her sıkıntımızda ona danışıyor ve hayvanlarımızı her zaman ona emanet ediyoruz. Kendisine kolayca ulaşabiliyoruz. Sorularımıza net ve anlaşılır cevaplar alabiliyoruz. Yaptığı ameliyat tertemiz. Her zaman güleryüzlü, canayakın. Çalıştığı yerde çalışanlar da güleç ve güven verici. Kendisini tüm hayvan sahipleirne tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Emel Ses
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78849
merhaba Aytekin Bey ile kedim Çakıl'ı sahiplenmeden 2 ay ö nce bir arkadaşım sayesinde tanıştık. geçen ay kedimin gözü iltihaplandı, götürdüğüm veteriner gereksiz bir sürü iğne yaptı ve bir sürü damla verdi. ilaçları düzenli kullanmamıza rağmen hiç bir sonuç alamadığımız gibi Çakıl'ın gözü tamamen kapandı. İstanbul'da yaşadığım için malesef Aytekin Bey'e götüremiyorum. kendisini arayıp durumu anlattım,Çakıl'ın fotoğraflarını çekip gönderdim.Tavsiye ettiği ilaçlarla 3 gün içinde kedimin gözü iyileşti. ozaman anladımki veterinerimiz tarafından farkında olmadan maddi ve manevi olarak sömürülmüşüz. Aytekin Bey uzaktan tedavide bu kadar iyiyse yakından nasıldır onuda siz tahmin edin artık:) bir şekilde onunla tanışanlar ve CANlarını ona emanet edenler gerçekten çok şanslılar . tanıdığım kadarıyla o hem iyi bir baba hemde mükemmel bir veteriner hekim. Ayrıca tanıdığım en fanatik Çarşılı :)
     3 Beğeni    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78841
Aytekin beyle yıllar önce kalça problemi yaşayan labradorum sayesinde tanıştım. Koskoca izmirde gittiğim tüm veterinerler geç kalınmadan ameliyat derken kendisi ilaç tedavisi sayesinde oğlumu çok zor bir ameliyat ve gelecekten kurtardı. Ardından hayatıma giren tüm kopekleri hiç tereddüt bile kendisinin ellerine teslim ettim. Hatta istanbulda yaşayan annem bile kendi kopekleriyle alakalı bir sıkıntı yaşadığında Aytekin beyle iletişime geçmeden adım atmaz oldu. Bunda mesleki tecrübesinin, gerçek hayvan sevgisinin ve kalbinin temizliğinin payı çok büyük. Eğer izmir de yaşıyorsanız bir gün mutlaka en azından yolunuz pegasos veterinerliğin önünden geçerken bir uğrayın ve bir çayını için, eminim ne demek istediğimi sizler daha iyi anlayacaksınız! Şiddetle tavsiye ederim...
     5 Beğeni    
Alî Özçelik
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78838
Merhabalar Aytekin Bey ile köpeğimin hasta olduğunda tanışma fırsatı buldum. Benim shar pei cinsi köpeğim var. Ismi Tarçın, Tarçın çok agresif bir köpek hasta olduğunda daha da agresif oldu ve saldırmaya başladı. Çevremdeki dostlarım pegasos veteriner kliniğini tavsiye etti. Köpeğimle Aytekin bey ilgilendi. Köpeğimin Saldırganlığının ve hırçınlığının üstesinden geldi.Tedavisi uzun sürdü ve bu süreçte kendisi köpeğimle çok ilgilendi ve her konuda bize yardımcı oldu. Aytekin Bey sayesinde köpeğim sağlığına kavuştu. Teşekkürler Aytekin KAMBER.
     3 Beğeni    
Şebnem Sekitmen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78831
Merhaba, Ben İzmir'de yaklaşık 20 yıldır sokak hayvanlarını tedavi ettiriyorum. Aytekin Kamber ile Pegasus Veteriner Kliniği' nde yine bir sokak köpeğinin tedavisi sırasında tanıştık. Kendisinin hastaya yaklaşımı; bu canların belki " başka tedavi şanslarının olmadığını" biliyor olması ile açıklanabilir. Bu da çok az rastlanır bir hekimlik duyarlılığıdır - olması gerekendir aslında. Ayrıca katılmış olduğu seminerler, takip ettiği forumlar, okuduğu kitaplar ve herşeyden daha da önemlisi duyarlı kişiliği ve kocaman bir yüreğe sahip bir baba olması ile bizim için O vagzeçilmezdir. Sokak Hayvanları adına Ona yürekten teşekkür ediyor ve güzel ailesini tebrik ediyorum. İyi ki varsın Aytekin Kamber.
     4 Beğeni    
Senem Kabacalioglu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78768
Pug cinsi köpegimiz alice Aliagada aşı takvimine göre uygulanması gereken bir igneyi yaptılar ve yapılan iğne yanlış olup köpegimizin bizim için çocuğumuz olan canımızı vücudunda kabarık sırtında sulanmalar tüy döküntüsü başladı hemen veteriner olarak görev yapan ama insanlıkla nasibini almamış şahsi aradım durumu anlattım ki o anki panikligimi ve korkum kelimeler anlatmaya yetmez yavrum karsimda agliyor sırtını bana donup burnuna gösteriyordu bana. veteriner ben kapattim mesaim bitti yarın 9 da gelin bakalım dedi o an dunya basima yikildi benim ilk evcil hayvanim ve tecrubesizligimin kurbani olucak diye korktum iyi bir polikinlige benziyordu. Kesinlikle arastirmadan caninizi emanet etmeyin. Hemen arastirmaya basladim arkadaslarimi aradim tavsiye uzere esim netten ben telefon gorusmelerimden ayni isim Aytekin Kambere ulastik hemen izmire pegasus veteriner kligine geldik Aytekin bey teşhisi ni koyup tedavisine basladi 1 haftada antibotiklerle kızımızı ayağa kaldırdı. Ve o gün bugündür 3 senedir kendisiyle birlikte kizimizin sagligi icin bir araya geliyoruz gece saat kac olursa olsun her sıkıntımız da aradık bilgi aldık ve kızımız Alice doğum yaptiginda gece 4 te telefonla doğuma destek olup sorunsuz bi doğum yaşamımıza sebep olmuştur. Artik 7 kopek annesiyim. Onlarin sagliginida aytekin beye emanet ettik Biz sadece saglik hizmeti icin Aligadan Goztepeye sirf aytekin bey icin geliyoruz.dosttan öte bir insan hayatinizi paylastiginiz canla ilgili sıkıntısı , problemi olan kişilerin sıkıntılarını birlikte aşabileceği bir danışman.köpeginiz kedinizin sadece sağlık değil eğitimiyle de ilgili uzman görüşlerine ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz ben cokkk titiz pinpirekli bi anne olarak guvenle tavsiye ediyorum.Eğer yaşamını etkileyen en ufacık sıkıntısi varsa kendisine gitmekten korkmayın. hayatınıza etki edebilecek en ufacık bir noktayı titizlikle ayıklayarak sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır..Kendisi isine sonsuz saygisi olan uzman basarili ve cookkk mütevazi hosgorulu bir kişidir. Biz Aytekin beyle artık bir aileyiz. Ona burdan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
     3 Beğeni    
Bengi Soysal
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78766
Aytekin beyle yıllar önce 9 yaşındaki köpeğimin böbrek fonksiyonlarının durması sonucu dializ için ilk defa geldiğim Pegasus'da karşılaştım. 15 ün boyunca yapılan dializ sonunda böbrekleri tekrar çalışmadı ama köpeğime iyi bakıldığından,gereken herşeyin yapıldığından emin oldum. Aytekin bey hakkında unutamadığım ilk şey,köpeğimi kaybettikten bir kaç gün sonra arayıp nasıl olduğumu sormasıydı ,bu o acının içinde kendimi iyi hissettirmişti .. Yıllar içinde, hem sokakta hem evde baktığım bir çok hayvanımı tedavi etti,yaşadığımız her sorunda yanımızda oldu,yardımcı oldu. Aytekin beyi tavsiye ediyorum çünkü,mutlaka etrafınızda tıraş ve aşı yapan bir çok veteriner vardır ama çaresiz kaldığınızda (bu sizin en acı deneyiminiz de olabilir) ,hem mesleğini iyi yapan,araştıran,pratiği iyi,hayvansever (çok fazla) ,merhametli,sizin canınızı sizden daha çok düşünen,paniklemenizi engelleyen ,anlayışlı,sabırlı,profesyonel bir veteriner hekime rastlamış olduğunuz için kendinizi şanslı hissedersiniz.Ìyiki varsınız..Bunu benim gibi bir çok insanın düşündüğünü biliyorum.
     4 Beğeni    
Alö
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78765
Aytekin Bey kopegimiz Cansın'ı ilerlemis yaşına ragmen bir cok kez ölümden döndürdü. Yerinde teshisleri ile bir cok hastalığını daha başlamadan onledi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hango sebeple giderseniz gidin, size tum surecler hakkında dogru ve net bilgiler veriyor. Akliniza takilan her soru icin istediginiz zaman ariyabiliyor ve istediginiz zaman ulasabiliyorsunuz kendisine. Kendisini cok uzun sureden beri taniyorum. Telefondan dahi teshis koyduguna sahit oldum.
     4 Beğeni    
Alper G.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78762
Anksiyete bozukluğuna sahip köpeğimize çoğu veteriner hekim yaklaşamazken, Aytekin Bey'in ilgi ve alakası karşısında şaşkına döndüm. Köpeğimizin gelişiminde büyük rol oynadı ve korkusunu yenmesi yönünden büyük emek harcadı. Verdiği taktikler ve yönlendirmeleri sonucu daha mutlu bir köpeğimiz var artık. Pegasos Veterinerliğin kapısına her gidişimizde veteriner korkusundan ağlayan bir köpekten sonra, kapısında Aytekin bey gibi bir hekim gördüğünde içeri girmek isteyen bir köpeğe dönüştü. Günümüzde tüm hayvanlarla bu denli ilgili ve fazlasıyla bilgiye sahip hekimlerin olması mutluluk verici. Tüm dostlarıma kendisini gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Gönül
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78748
2010 yazinda köpeğimiz kriko ya sokak köpekleri saldırıp fena şekilde yaralandığında Aytekin Bey ile ebedi sürecek tanisikligimiz başladı. Doktorumuz bilgisi, ilgisi ve sevgisiyle krikonun hayatını kurtardı. Ailemize eklenen bir kedi ve tavşanımizla birlikte en ufak bir sorunda Aytekin Beyin yetenekleri ve tecrübesinden yararlanmaktan mutluyuz yıllardır. Kendisine güvenimiz sonsuz. Güler yüzü hayvan sevgisi de üstüne bonus. Çevrenizdeki tüm hayvan dostlarına böyle iyi bir hekimi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
A. Durmuş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78730
Aytekin Bey'e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kedimi götürdüm ilk kez. Çok agresif bir hayvan olduğu için veteriner konusunda hep zorlanmışımdır. İshal ve ateş yüzünden birkaç veteriner gezdik önce ama düzelme olmadı. Tam bu konuda ümidimi kaybetmişken arkadaşım sana müthiş birini önericem dedi ve bu cümleden sonra hayatımız değişti.. ''Doğru teşhis - doğru tedavi'' sonrasında hayvan sevgisi. Benim için kriterler bunlar ve Aytekin Bey bu özelliklere sahip . İşinin ehli, deneyimli, vicdan sahibi bir insan ve paragöz değil, mesleğine aşık. İzmir'den taşındık Manisada yaşıyoruz şuan ama biz her aşı kontrol veya hastalıkta hala İzmir'e Aytekin Bey'e gidiyoruz. Biliyoruzki doğru hekimi bulduk ve peşini bırakmayacağız.
     4 Beğeni    
Gizem Batur
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78626
Aytekin Beyle uzun zaman önce köpeğimiz Pascal vesilesi ile tanıştık. Daha sonra bir çok evladımızın veteriner hekimi oldu. Her şeyden önce onu bir hayvansever olduğu için tavsiye edebilirim. Gece gündüz demeden ne zaman arasam hiç istisnasız telefonlarımı mutlaka cevaplar, her zaman aynı ilgi ve alaka ile sorunlarımızla ilgilenir. Sahipli ya da sokak köpeği/kedisi diye ayrımda bulunmadan elinden gelen her şeyi yapar. Aytekin Bey artık eşimin ailesinin ve benim ailemin de doktoru oldu aynı zamanda. İlgili, güleryüzlü, sabırlı, işini bilen, hayvanlarla doğru ve güzel iletişim kuran bir hekim. Gerçekten evlatlarımızı gözümüz kapalı emanet ediyoruz ve mesleği konusunda çok güveniyoruz.
     7 Beğeni    
Bugra Astekin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78612
Merhaba, Aytekin Bey'i uzun zamandir taniyorum. Kendisi hic suphesiz hayatim boyunca tanidigim herkesten daha fazla hayvan dostudur, onun isinde bu kadar iyi olmasinin en onemli ozelligide budur. Pascal'imizi (Cane Corso) iki aylikken ona emanet ettik, bugune kadar her sorunumuzla hafta ici, haftasonu, gece, gunduz demeden ilgilendi, ve bugun cok saglikli bir kopegimiz var ise bu Aytekin Bey sayesindedir. Zaman zaman evimize misafir gelen kus, kedi, kirpi, kaplumbaga vs. ile ilgili bile ne zaman yardima ihtiyacimiz olsa, bizden destegini hic bir zaman esirgemedi. Onunla tanistiginiz zaman, sadece bir veteriner degil, ayni zamanda cok iyi bir dost kazanacaginizdan supheniz olmasin. Saygilarimla, Bugra Astekin
     6 Beğeni    
Tuğba Adıyaman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78610
Bundan tam bir yıl önceydi. Bir erkek sarman yavru kedisini facebook üzerinden sahiplenmek istiyordum ancak evde yaklaşık 6 aylık bir dişi kedim daha vardı ve onun kısırlaştırma durumu olduğu için, sarmanı bulan öğrenciden bir süre daha bakmasını rica ettim. Ama buarada o sarmanın bir gözü şişti. Kendi veterinerime götürdüm, glukom dedi. İlaç verdi ve tabi ki göz geçmedi. Daha sonra iki gözü ve başı şişti, bu seferde benim gene o zamanki veterinerim hidrosefali teşhisi koydu ve beni Ankara Veterinerlik Fak. yönlendirdi. Çok zor bir durumda kalmıştım. Öğrenci arkadaş da, ben de çaresizce internet üzerinden tavsiye aradık ve bizi İzmir Pegasus Vet. Kliniği'n de Aytekin Bey' e yönlendirdiler. Yavruyu kaptığımız gibi Aytekin Bey' e götürdük. O günü asla unutamam. Bize ve yavru kediye yaklaşımı çok başkaydı. Tamamen doğru bir antibiyotik tedavisi ile, sarmanım iyileşti. Bunun üzerine evime çok uzak olmasına rağmen, ben kızımı da oraya götürmeye başladım. Yüksek mesleki bilgisi ve becerisinin dışında Aytekin Bey yalnızca çok iyi bir veteriner hekim değil, çok ama çok iyi bir insan ve gerçek bir hayvan sever (Her vet. hekim hayvan sever olamıyor maalesef). Herhan ulaşılabilir olan, en küçük bir sorum da bile bıkmadan cevap veren ve çözüm üreten çok özel bir insan.İzmir de oturan hayvan sahibi herkese büyük bir gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İyi ki var..
     6 Beğeni    
Özgül Üstün
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78606
Aytekin bey ile 2011 yilinda evime yakin diye tesadufen gittigim Pegasos veteriner kliniginde tanistim. Iyiki de gitmisim.Oglumu goturdugumde 47 gunluktu simdi 4 yasini gecti. Bu yasina Aytekin bry sayesinde geldi desem hic abartili olmaz. Kucukken yememe probleminden gelisirken kalca cikigina ve 2 sene once gecirdigi ve hala izleri olan buyuk kazasina her seyin ustesinden gelmemizi saglayan, oglumu kaybetmemi engelleyen muazzam insan. Hiperaktif erkek bir labrador olan kopegimi sabirla, pozitif egitimle buyutmemi saglayan kisi. artik sadece kopegimizi goturmuyoruz, arkadasligi hos sohbeti icinde gidip ziyaret ediyoruz. Her sey bi yana kopegime hadi Aytekin'e dedigimde heycandan sevincten cildiriyor (butun asilarini, hastaliklarinda canini yakan (istemeyerek tabii ki) insan). Kosarak veterinere gidiyoruz. Hayvanlarin hisleri bizlerden cok guclu ve kopegimin en sevdii insanlarin basinda Aytekinn bey geliyor.. daha ne diyebilirim.
     5 Beğeni    
Orhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78603
Merhabalar ben orhan günümüzde hala böyle insanların olması umudumu artırıyor hayvanlara bu kadar değer veren seven hani kaldımı artık böyle insanlar derken aytekin beyi tanıdım öncelikle tüm samimiyetimle söylüyorum çok sıcak ve samimi insan etik değerleri olan doğruya doğru yanlışa yanlış diyebilen sizi ve küçük dostunuzu dostlarınızın sağlığını sizden fazla düşünen bir kişi hayvan dostu olanlar arada ziyaret etsinler ne demek istediğimi anlayacaklardır tüm hayvan ve hayvan dostlarını seviyorum sevgiler...
     7 Beğeni    
Hamdi Erkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78599
Aytekin Bey ile hem kedimiz hem de kardeşimin köpeği sayesinde tanıştık. Defaiarca görüştük. Normalde hem canlı hayatı ile uğraşan uzmanlar (doktorlar dahil) konuşmayı pek sevmezler. Lakin Aytekin Bey hem net bilgiler hem de tüm sorulara içtenlikle cevap vererek bizlerin sıkıntılarını giderirken işini yapmaya devam eden ve mutlu / umutlu kalmamızı sağlayan bir uzman. Yaptığı işin hakkını vererek defalarca canlarımızın hızlı bir biçimde iyileşmesinde başrol oynadı. Teşekkürler Aytekin Kamber...
     8 Beğeni    
Işıl Mesci
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78594
Kedimiz MESTAN ın aşıları, kontrolleri ve sağlığı Dr. Aytekin Beye emanet. Çünkü kendi ailesinden birinin canına gösterebileceği duyarlılık ve özenle yaklaşır MESTAN ımıza. Sıcak karşılaması , samimiyeti verdiği değer doğru yerde olduğumuzu hissettirir bize. İşine tutku ile bağlı bir hekim. Sayesinde gönül rahatlığı ile büyütüyoruz MESTAN ımızı. Sadece biz değil klinikte karşılaştığımız tüm hasta sahiplerinin aynı duygu ve düşünce içerisinde olduğuna tanık oluyoruz. Çok teşekkürler Aytekin Bey…
     10 Beğeni    
Oya Altar Yavuz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78593
Yaklaşık 20 yıldır Pegasos'la birlikte yaşıyoruz demem doğru olur sanıyorum. Bir muhabbet kuşu sayesindj tanışıp bugüne kadar 4 köpek ve 5 kedimizin tüm bakım ve ihtiyaçlarını Pegasos'la gideriyoruz. Bu yıl 10 yaşını dolduracak olan kedimiz Şeker'i sokaktan aldığımızda, tek gözü kör ve çirkin bir oğlandı. Standart bebek bakımı aşıları için yine Pegasos'un yolunu tuttuk. Her şey yolunda giderken, bir gün Şeker'in çişini yapamadığını ve şişmeye başladığını fark ettik. Panikle götürdüğümüz mahalle veterineri idrar kanalının tıkandığını ve karından yaklaşık 20 santimlik bir iğne ile girip idrarı boşaltması gerektiğini yoksa hayvanın öleceğini söyledi. Şeker'i nasıl oradan kaçırıp Aytekin'e götürdüğümüzü bilmiyorum! İyi ki de gitmişiz. Tetkikleri tamamlayıp teşhisi koyması, sonda takıp Şeker'i rahatlatması ve bütün bir gün boyunca gözünü ondan ayırmaması efsaneydi. Bir hafta sonra Şeker kendi kendine ama Aytekin'in yüzüne işeyebildiğindeki mutluluğu ise bizimkinden az değildi. Şeker aynı ataktan 4 kez geçirdi ve her seferin Aytekin onu bize geri getirdi. Tüm o günler boyunca gece gündüz telefonumuza yanıt vermediği hiç olmadı. Şeker'i, tüm alışkanlıklarını öyle iyi biliyordu ki, telefonda teşhis koyduğu zamanlar oldu. Şeker muayenehanede strese girmesin diye eve geldiği çoktur. Her zaman bilmemiz gereken her bilgiyi paylaşır, ihtimalleri söyler, tavsiyelerde bulunur. Gereksiz pimpiriklenmez, iyi gözlemcidir. Komiktir, sadece çocuklar için değil bazen de muhabbeti için gidersiniz. Çocuklar için veterinere gitmek stres, Aytekin ile karşılaşmak mutluluktur. Çünkü size hoş geldiniz demeden önce çocuğu kucağına alır öper koklar, kulaklarını oğuşturarak sakinleştirir. Onu tavsiye ediyoruz çünkü hem sizin için hem de çocuklarınız için, hem iyi bir doktor hem de iyi arkadaştır.
     6 Beğeni    
Özlem P.Kaya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78592
Aytekin Bey benim için İzmir deki en iyi veterinerlerden biri.Kendisinden hizmet aldığım için çok mutluyum.Ama en çok iyilestirdiği kedilerim ve köpeklerim çok mutlu.Götürdüğüm hayvanlar onu çok seviyor. Teshisleri çok basarılı ve tedavilerin sonuçları da olumlu .En zor durumda bile yardım etmek için çırpınan ,bir can öldüğü zaman benden çok üzülebilen bir veteriner. En zor vakalarda bile gösterdiği basarılar inanılmaz.Onunla tanıştıgımız için çok mutluyuz ve sanslıyız.
     10 Beğeni    
Turgay Kaya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78591
Aytekin Bey ile Pegasos Veteriner kliniğinde tanıştık. Ben ve eşim Atekin bey ile tanıştığımız için çok mutluyuz. Ben böyle bir insan daha tanımadım. O kadar büyük ve güzel bir yüreği varki anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor. Evimizde ve sokakta kedi ve köpeklere bakıyoruz. Sayısını hatırlayamadığım kadar Can götürdüm. O canlara davranışı ve sevgi dolu yaklaşımına hayran kaldım. Hiçbir zaman yapmacık bir tavır görmedim. Hep samimi, hep içten karşıladı bizi ve canlarımızı. Biz ona hep güvendik ve hiçbir zaman güvenimiz sarsılmadı. Başımız her sıkıştığında onu aradık ondan yardım istedik. Asla yorgunum, izinliyim yada bahaneler üretmeden bize yardımcı olmak için elinden gelenin hep fazlasını yaptı. Mahhalemizde; sanıyorum yüze yakın kedi hayatını onun bilgi ve bitmez çabasına borçlu. O bizim ve canlarımızın kahramanı. Hani bir söz vardır; "bana bir adım gelene ben on adım giderim". Aytekin böyle bir insan, ona siz samimi bir adım atın ve göreceksinizki o onlarca adım atacaktır. İzmirde bir çok Veterineri tanıdım gerçektende çok iyi ve başarılı doktorlar tanıdım. Ama bence Ayteki Kamber bir başka. Götürdüğünüz can ile kurduğu ilişiyi görünce siz beni anlayacaksınız.
     8 Beğeni    
Ö.S
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78590
Aytekin Bey ile sokaktan bulup,evlat edindiğimiz bi can sayesinde tanıştık. Bu cana nasıl bakacağımızı bizi ne gibi sorumlulukların beklediğini bilmeden evlat edinmiştik. Aytekin Bey bizi sıkılmadan detaylı bir şekilde bilgilendirirken bir yandan muayaneyi gerçekleştirdi. O gün Aytekin Bey'in mesleğine ve hayvanlara olan sevgisine,saygısına hayran kaldık. Samimi,güler yüzlü,enerjisi yüksek,kaliteden ödün vermeyen,can dostunuzu sizden çok düşünen,tedavi sürecinde sık sık bilgi alabileceğiniz aynı zamanda sizi arayıp can dostunuzun durumunu soran kısacası mükemmel bir veteriner hekim arıyorsanız kesinlikle Aytekin Bey'i tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Melek Sivrioglu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78589
2009 yilinda sahip oldugum kopegimin ilk kontrolu ve asilarini yaptirmak uzere bir arkadasimin tavsiyesi uzerine gittigim klinikte tanistik kendisiyle. Shot ilk kopegim oldugu icin egitim konusunda dahi bir bilgim yoktu. Her hastasina oldugu gibi bana da telefonunu verdi ve aklima gelen en ufak bir soruda bile 7/24 arayabilecegimi soyledi. ilk aşılar, kontroller derken bana bilmem gereken Her seyi sabirla anlatti. Sindirim ve bosaltim sistemi cok hassas olan oglumun yasadigi uzun sureli problemde her gun beni arayip kopegimin durumunu soran, uzuldugumu anlayip beni teselli eden bir veteriner hekim vardi karsimda. 2 yil once kisirlastirma karari aldik kendisiyle, uyguladi. esimle birlikte sehir degisikligi yasadim. Idrar kesesinde taş oluşmuştu Shot'ın. Ameliyat icin izmire geldik. Kontrollerini izmirde yaptik. En ufak bir seyde hala onu ariyorum. yasadigim yerde bir veterinere gitmek zorunda oldugumda onunla gorusturuyorum. Ilaclarini, pire tasmasini bile ondan istiyorum. Aşı zamanini izmire gelislerimize denk getiriyorum. Aytekin bey guven veren, samimi, ilgili, basarili ve her seyden once hayvanlari yuregiyle seven bir veteriner hekim. kendisine her sey icin tesekkur ediyorum Ve herkese boyle bir veteriner hekimi tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Ceylan-Haldun Metinler
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78588
Oğlum Badem'i 46 günlükken sahiplendik ve 7 buçuk yıldır en az bizim kadar seven ve sahiplenen Aytekin Abisine emanet ettik. Günün her hangi bir saati, acil bir durumda, her an bir telefon kadar uzakta. Badem yaralandığında gece geç saatlere dek bizi yalnız bırakmaması, bizim gidemediğimiz zamanlarda eve kadar gelip ziyaret etmesi artık bir aile olduğumuzu hissettirdi. Onları birer hayvan değil birer can olanak algılayan merhamet dolu bir hekim. İzmir'de eğer veteriner ve 24 saat çalışan ber klinik arıyorsanız tek adres.
     7 Beğeni    
Pınar Erdil
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78587
3 yıl önce köpeğimin ilk aşısı için gittiğim pegasos veteriner kliniğinde tanıştık aytekin beyle. Evcil hayvan bakımı konusundaki acemilik döneminde yaşadığımız sıkıntılarda yardımcı olması cok iyi hekimliğinin yanısıra bize her zaman dost arkadaş olması ve en önemlisi her zaman bir telefon kadar yakın olması dolayısıyla aytekin beyi evcil hayvan sahibi herkese tavsiye ediyorum. Alanında gerçekten uzman bir hekim. Köpeğim her zaman emin ellerde biliyorum aytekin bey sayesinde...
     6 Beğeni    
Gülin Barut Çelik
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50156
Aytekin bey ile Pegasos Veteriner polikliniği nde tanıştık. Yumak Türkiyede çok bilinen bir kedi değil o bir sphynx ama Aytekin ona o kadar iyi bakıyor okadar iyi ilgileniyor ki başka bir veteriner hekim aramamıza hiiiç gerek yok.Oğlumuz Yumak onun güvenli ellerinde. inanamazsınız. Yumak gidiyor sanki benim değil onun kedisi . nasıl bir sevgidir alıyor öpüyor seviyor herşeyiyle ilgileniyor. teşekkürler Aytekin Hem bir veteriner hekimsin hem çoook iyi bir insansın sen. sana güveniyoruz.
     12 Beğeni    
Hamlet, Ofelya, Jülyet, Haydut, Bebiş
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38610
Biz İran-Siyam kırması bir aileyiz. Kızımız Jülyet(oğlumuz Yastık'ı kaybettik) ve iki torunumuz olan ben, dede Hamlet ve sevgili eşim Ofelya nine olarak sağlığımızı İzmir' de Pegasos ailesine emanet ettik. İğne yaptıklarında , kan aldıklarında hepsinden nefret ediyoruz ama bu geçici bir duygu. İyileşince sıcacık bir sevgi dalgası bütün acıları bir anda yok ediyor, hepimizi sarmalıyor. Onları çok seviyoruz. Doktorumuz Aytekin Beyin, şimdilerde hasta olan torunum Haydut'u vereceği şifa ile iyileştireceğine olan güvenimiz tamdır. Ona aile olarak mırrrmırrrmırrmırrrr diyor ellerinden yalıyoruz.
     12 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vet&more Veteriner
Bahrıye Ucok Bulvarı No 63/B Karsıyaka İzmir
İzmir
(FEZVİ PASA ILKOKULU VE ISZSU NUN KARŞISI)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 366 66 35
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2003
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
 yahoo hesabı

Vet.Hek.Aytekin KAMBER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Aytekin KAMBER Mesleki Videolar Videoları
-

10:05
Top