2007'den Bugüne 87,588 Tavsiye, 27,120 Uzman ve 19,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Panik Atakta Nefes Egzersizleri Neden İyi Gelmeyebilir?
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #7089 | © Ekleyen Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ | Yayın YENİTemmuz 2021
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Nefes egzersizleri herkesin yapmasının faydalı olacağı türden bir çalışmadır. Bedensel ve zihinsel olarak rahatlamaya olan katkısı nedeniyle panik bozukluk gibi kaygı sorunlarında da önerilebiliyor. Ancak videoda bahsettiğim noktalar gözden kaçırılırsa bu egzersizler işe yaramayabilir hatta kaygı halini besleyebilir.
Yayınlayan Uzman
Cem GÜMÜŞ Fotoğraf
Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ
İstanbul (Online hizmet de veriyor)
Uzman Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ'ün Makaleleri
► Panik Atakta Ruhsal İlk Yardım Psk.Ümit KARABULUT
► Eyvah Paniğim Yine Atakta! Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ
► Neden Bahar Depresyonu ve Panik Atak Dr.Psk.Fatih SÖNMEZ
► Gece Neden Panik Atak Olur? ÇOK OKUNUYORPsk.Cem GÜMÜŞ
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,364 uzman makalesi arasında 'Panik Atakta Nefes Egzersizleri Neden İyi Gelmeyebilir?' başlığıyla benzeşen toplam 37 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Gece Neden Panik Atak Olur? ÇOK OKUNUYOROcak 2020

Uzm.Psk.Cem GÜMÜŞ'ün Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
YENİTerapist Seçerken Nelere Dikkat Edebilirim?

Terapi desteği için gidilecek terapisti seçerken nelere dikkat edilebileceği önemli bir konudur. Bu videoda terapist seçerken dikkat edilebilecek 6 önemli noktayı anlatıyorum.
YENİSoru-Cevap 2: Emdr Terapisi İçin Kime Nasıl Başvurabilirim?

YENİNeden Sürekli Kaygılıyım?

Sürekli diken üzerinde ve kaygılı bir ruh halinde olmak yaşam kalitesini oldukça azaltmaktadır. Eğer kendinde bu tür bir durum varsa hem kendinin hem de yakınlarının yakındığı önemli bir sorun haline ...
YENİSoru Cevap 1: Panik Bozukluk Videolarını Nasıl İzlemeliyim?

YENİSürekli Düşünmekten Kurtulmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Sürekli düşünme sendromu ve aşırı düşünme halinden kurtulabilmenin en önemli yolunun ne olduğunu bu videoda ele alıyorum.
YENİBaşarılı Olmanın Sırrı Nedir? (Psikolog Görüşüyle)

Başarılı olmanın sırrı başarısızlık psikolojisine gösterilen toleransla doğrudan bağlantılıdır. Bu videoda bu önemli konuyu ele alarak başarının genelde gözden kaçırılan noktalarına odaklandım.
YENİKaygılı Bağlanma Stilindeki Eşime - Partnerime Nasıl Yaklaşabilirim?

Kaygılı bağlanan bir eşe/partnere nasıl yaklaşılması gerektiği konusu çaresiz hissettirebilir. Bu konuda söylenecek çok şey var ancak en faydalı ve işe yarar stratejileri toparlayan bu videoyu izlemek...
YENİEziklik Psikolojisinden Kurtulmak İçin Ne Yapabilirim? (Psikolog Görüşüyle 4 Öneri)

Eziklik ve aşağılık kompleksi konusunda söylenebilecek ve yapılabilecek çok şey vardır. Bu videoda motivasyon veren klişe önerilerden ziyade 4 basit yaklaşımla bu konuda neler yapabileceğini anlatıyor...
YENİSuçluluk Duygusundan Kurtulmak İçin Ne Yapabilirim?

Suçluluk duygusu işlenmediği takdirde kronik mutsuzluğun önemli nedenlerinden birisidir. Eğer yaşadığın olaylardan bazılarına eşlik eden bir suçluluk duygun varsa zamana bırakmak yerine bu konuda bir ...
YENİObsesif - Takıntılı Düşüncelerden Nasıl Kurtulurum? (“son” Yöntemi ve Okb)

Obsesif düşüncelerden kurtulmaya çalıştıkça obsesif düşünceler ve takıntılı davranışlar devam eder. Bunun yerine 3 aşamalı SON yöntemini öneriyorum.

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

01:54
Top