2007'den Bugüne 77,828 Tavsiye, 25,216 Uzman ve 17,449 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mükerrem Cahide SARAOĞLU
Sosyolog - Kütahya
HİPNOTERAPİST&AİLE DANIŞMANI

Mükerrem Cahide SARAOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diğer
İsim

Mükerrem Cahide SARAOĞLU

Şehir

Kütahya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Mükerrem Cahide SARAOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mükerrem Cahide SARAOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMükerrem Cahide SARAOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mükerrem Cahide SARAOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
HİPNOTERAPİ, BİLİNCİN HİPNOTİK OLARAK DEĞİŞTİĞİ SÜREÇTE İŞLYEN BİR PSİKOTERAPİ SÜRECİDİR. HİPNOZ VASITASIYLA OLUŞTURULAN FARKINDALIK VE İÇE DÖNÜŞ SONUCU, BİLİNÇALTINI İSTEĞE BAĞLI OLARAK DEĞİŞTİREBİLME SÜRECİDİR. HİPNOTERAPİYLE RUHSAL YA DA FİZİKSEL SORUNLARIN KAYNAĞI BİLİNÇALTINDAN BULUNUP TESPİT EDİLİR, KAYNAK TEMİZLENİR VE VERİLEN POZİTİF TELKİNLERLE DANIŞANIN HAYATINDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER OLUŞTURULUR. SORUNLARINIZDAN KURTULUP, HAYATA YENİDEN BAŞLAMAK İSTERSENİZ...

Mükerrem Cahide SARAOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
HİPNOTERAPİ İLE ÇALIŞTIĞIMIZ ALANLAR:

DEPRESYON

KAYGI BOZUKLUKLARI

FOBİLER

STRES

KAYIP VE YAS SÜRECİ

TRAVMALAR

BAĞIMLILIKLAR

HİPNOZLA ZAYIFLAMA

SINAV KAYGISI

ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ

ERGEN SORUNLARI

ÖFKE VE AGRESİF TUTUMLAR

TAKINTILAR

ÇOCUK DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI

TIRNAK YEME

ALT ISLATMA

EVLİLİK VE İLİŞKİ SORUNLARI

ALDATMA SORUNLARI

CİNSEL SORUNLAR

VAJİNUSMUS

KISIRLIK

DOĞUM KORKUSU

MİGREN VE BAŞAĞRISI

ALERJİLER

CİLT RAHATSIZLIKLARI

KRONİK KABIZLIK

YEME BOZUKLUKLARI

HİPNOZLA DOĞUM

Mükerrem Cahide SARAOĞLU'nun Makaleleri Mükerrem Cahide SARAOĞLU'nun Makale ve Yazıları
3 Makale

Mükerrem Cahide SARAOĞLU Özgeçmiş CV Mükerrem Cahide SARAOĞLU'nun Özgeçmişi
MÜKERREM CAHİDE SARAOĞLU

HİPNOTERAPİST&AİLE DANIŞMANI

Kütahya doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesinde sosyoloji eğitimi alan Mükerrem Cahide Saraoğlu, Dumlupınar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programını tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını almıştır.

Welness Enstitüsünden Kalp Merkezli Hipnoterapi eğitimi alan Saraoğlu, Dünya Terapi ve Danışmanlık Merkezinde hipnoterapist olarak danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Alternatif tıp alanında da çalışmaları olan Saraoğlu, Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen "Bitkilerin ve Beslenmenin Kimyası" ve Prof. Dr. Abdülkerim Alpınar tarafından verilen "Fitoterapi" eğitimlerini almıştır.

Holistik (bütüncül) bir bakış açısıyla tedavi felsefesini benimsemiştir ve bu bakış açısını terapilerine yansıtmaktadır.
...[Devamı...]

Mükerrem Cahide SARAOĞLU Tavsiye Yazıları Mükerrem Cahide SARAOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İ.A.C (Müşteri)
 IP: 5.46.2.CC

02-11-2018
 TavsiyeNo: 106477
Kendim atlatamadığım panik atağımı 4-5 seansla bitirdik Eskisinden çok daha iyiyim,mutluyum,huzurluyum. Gerçekten tavsiye ediyorum :) Belki birçokları gibi bende başlarda sıcak bakmıyodum ama farkettim ki gitmek için illaki rahatsızlanmaya gerek yok bence hayat kalitenizi yükseltmek için bilmeden sıkıntı yaptığınız şeyleri ortaya çıkarıp çözmek için son derece önemli ve etkili Mükerrem hanımın kişiye yaklaşımı yöntemleri ve profesyonelliği eminim ki sizlerinde adaptasyon ve çözüm sürecini kısaltacaktır
     1 Beğeni    

 Hilal (Müşteri)
 IP: 178.246.215.WB

25-05-2018
 TavsiyeNo: 103903
Mükerrem Hanım ile tanışmam bir tavsiye üzerine gerçekleşti. Bana dişçi fobim için yardımcı oldu. Ve ben öyle bir andaydım ki dişçiye muayeneye gidebiliyor fakat herhangi bir işlem yaptıramıyordum. Bu korkum yüzünden 1 dişimi kaybettim. Korkumu aşmak istediğim sıralarda Mükerrem Hanımla tanışınca ve seanslarımız sona doğru gelince kendi başıma ilk kez dişçiye gittim biraz daha beklersem ikinci dişimi kaybedecektim. İşlem gününden 1 gün önce son seansımızı tamamladık ve ertesi gün kanal tedavimi yaptırmak için dişçiye geldiğimde bekleme odasında sürekli Mükerrem Hanımın rahatlatıcı sesi kulağımdaydı. Onun öğrettiği tekniklerle kendimi hazırladıktan sonra rahatça dişçi koltuğuna oturup 40 dakika hiçbir şekilde ağrı korku hissetmeden işlemimi yaptırdım. Bunu haber vermek için sevinçle hemen Mükerrem Hanımın yanına gittiğimde sevinçten uyuşuk ağzımla gülüyordum. Gerçekten sıcak kanlı oluşu, ilgisi ve anlayışlı tavrı insanda ilk andan itibaren güven uyandırıyor. Ve olumlu düşünmenin iyileşmenin tadını doyasıya çıkarıyorsunuz. Hayatınızı etkileyen korkularınız endişeleriniz tamamen zaman kaybı ve ertelemekten başka bir şey kazandırmıyor. Bunları aşmak isterseniz Mükerrem Hanımı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Aşına Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 46.155.32.YC

07-04-2018
 TavsiyeNo: 103155
Merhabalar uzun bir dönem panik atak rahatsızlığıyla yaşadım hatta bir psikiyatristle ilaç tedavisine başladım herşey iyiye gidiyordu ancak ilaçları bırakınca tekrar eski rahatsızlıklarım geri döndü.İnternet araştırmalarım sonucu Mükerrem Hanım'ı buldum ve iyi ki de bulmuşum psikiyatrik ilaçların aslında çözüm olmadığına inanmamı sağladı teknikleri çok güzel korkulacak hiçbirşey yok hayatınızın her alanında işinize yarayacak yöntemleri var.Sadece sorununuza odaklanmıyor bütünsel yaklaşıp farkında olmadan yaşam kalitenizin artmasını sağlıyor.Şiddetle tavsiye ediyorum kendisini pişman olmayacaksınız.
     3 Beğeni    

 E.Y.Ç (Müşteri)
 IP: 88.245.172.ZCZ

04-02-2018
 TavsiyeNo: 101845
Kadın doğum uzmanının tavsiyesi ile Mükerrem hanım ile tanıştım. Vajinusmus sorunu için gittim. 6 ay sıkıntı çektim fakat bir hafta gibi kısa bir süre içinde sonuç aldım. Hipnoterapi yöntemi ile hem ağrısız hemde rahatlacı bir tedavi süreciydi. Fiyat olarak da çok uygun,doktorum güler yüzlü tatlı bir bayan. Bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ederim.:) Nefes egzersizlerimi hayatımın her aşamasında kullanıyom. Mükerrem hanıma çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 ECZ. KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı KASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Müşteri)
 IP: 78.186.116.YCZ

03-01-2018
 TavsiyeNo: 101227
Merhaba. Bir sağlık çalışanı olarak gerek fiziksel ağrılarım gerekse hayatımda düzeltmeye çalıştığım, beni rahatsız eden mükemmeliyetçilik vs gibi huylarım vardı.internetten Cahide Hanıma ulaştım.kendisi çok hakkaniyetli, kesinlikle suistimal etmeyen ve elinden gelen herşeyi yapan bir kişi.Anladım ki fiziksel ağrıların kaynağı da psikolojikmiş.Ayrıca FARKINDA OLMADIĞIMIZ ama geçmişten getirdiğimiz travmaların sonucu olarak kendimize hayatı zehir eden bir çok yanlış inanışımız var.Terapilerde Cahide Hanımın üstün gayreti sonucu bütün bu olumsuzlukların farkına vardım ve çözüm yollarını öğrendim.Bence hiçbir sorunu olmadığını düşünen kişiler bile yaşam kalitelerini artırmak için başvurmalı ve bu konuda hipnoterapi çok etkili.saygılarımla..
     2 Beğeni    

 Selime D. (Müşteri)
 IP: 78.165.199.ZY

24-10-2017
 TavsiyeNo: 99830
Ben bundan 8 yıl önce doğum yaptıktan sonra doğum sonrası depresyon dedikleri rahatsızlığa tutuldum. Çok zorlu günler yaşadım ve ilaçlara bağımlı yaşamak zorunda kaldım. Zaman zaman haberlerde hipnozla ilgili yayınlara rastlamıştım. Hep istemişimdir böyle tedavi olmayı. Fakat bu çok hassas ve tamamen karşılıklı güvene dayanan bir tedavi yöntemi. O yüzden uzunca bir süre hep askıda kaldı bu isteğim. Bir gün sosyal medyada Mükerrem hanımın paylaşımlarını gördüm. Aynı şehirde değildik ama kendisiyle irtibata geçtim ve uygun bir zaman da terapiye başladık. Ne yalan söyleyeyim başta terapilerin benim hayatımda bu kadar etkili olacağını hiç düşünmemiştim. Uzun süre terapi alırım ama büyük ihtimalle sonuç alamayabilirim diye düşünüyordum. Sağ olsun Mükerrem hanım kendisini danışanına öyle bir adapte ediyor ki sanki onunla o anı yaşıyor. Bitmek bilmeyen sorularım karşısında gayet sabırlı ve açıklayıcı cevaplar verdi. Beş seans gibi kısa bir terapinin sonunda artık bana iyi olduğumu,terapiye gerek kalmadığını ama ihtiyaç halinde her zaman kendisine ulaşabileceğimi söyledi. Terapi öncesi hayatıma bir bakıyorum ve hep umutsuzluk, çaresizlik,mutsuzluk ve ilaçlara bağımlı bir hayatımın olduğunu görüyorum. Terapi sonrası ise her şeyden önemlisi kendime olan güvenim arttı. Yıllardır kullandığım ilaçları hayatımdan çıkardım ve umarım bir daha girmezler. Olumsuz duygularımın çoğu olumluya dönüştü. Terapi öncesi hep "acaba"'larım vardı. Şimdi ise "başarabilirim", "yapabilirim" var hayatımda. İhtiyaç duyan herkese bu tedavi yöntemini ve Mükerrem hanımı tavsiye ediyorum. Eminim ki bana gösterdiği sabır ve samimi duyguları bütün danışanlarına karşıda gösteriyordur. Kendisine meslek hayatında başarılarının devamını dilerim
     2 Beğeni    

 necla (Müşteri)
 IP: 78.165.194.Z

09-05-2017
 TavsiyeNo: 96563
Yıllardır süren kabızlık sorunum vardı. İnternette dolaşırken Mükerrem hanımın paylaşımına denk geldim. Terapiye gitmeye karar verdim. İyi ki de karar vermişim. Hipnoz sayesinde tek seansla kurtuldum. Hipnozla olayın kaynağına gittik. Hastalığıma neden olan, meğer geçmişte takılı kaldığım bazı şeylermiş. Onlara hipnozla ulaşıp, kaynağı temizledik. Şu anda çok şükür çok rahatım. Mükerrem Cahide Hanıma çok teşekkür ederim. Kendisi güven veriyor. İnsanı rahatlatan biri. İşinde başarılı ve güleryüzlü bir terapist. Kendisine başarılar dilerim. Herkese de tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Canan-56 (Müşteri)
 IP: 88.245.168.FF

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96130
Merhaba üç oğlan çocuğu annesiyim,en küçük 9 yaşında ki oğlumun tek başına uyuma ma, kimsenin olmadığı oda da kalama ma gibi büyük bir korkusu vardı ve bu korku tek başına ders ve oyun oynuyama ma gibi sıkıntısılara sebep oluyor du. Tavsiye üzerine M.Cahide Saraoğlu hanıma götürdük daha ilk terapi de çok güzel olumlu gelişmeler oldu oğlum da.Terapi sonun da tek başına oda da kalamayan oğlum çok şükür evde tek başına kalmaya başladı. Bu güzel gelişme neticesin de ortanca oğlumuzun da elektronik,telefon bağımlığından ve yaşadığı sıkıntılardan dolayı onu da M.Cahide Saraoğlu hanıma götürdük sevinerek yazyıyorum ilk terapide çok güzel sonuç aldık,ikinci bir terapiye bile gerek kalmadı. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum çevremde ki görüştüğüm kişilere de anlatıp tavsiye ediyorum.... Mükerrem Cahide Saraoğlu hanıma çok teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    

 Aysel (Müşteri)
 IP: 88.245.190.ZY

24-03-2017
 TavsiyeNo: 95489
Merhabalar,ben yoğun kaygı bozukluğu ve takıntıları olan bir kisiydim ama cahide hanım sayesinde terapiler sonrasında kendimi çok çok daha iyi hissetmeye başladım.kin ve öfke dolu bir insanken bu duygularımdan tamamen arınıp kendimi daha huzurlu hissediyorum,hayata yeniden başlamış hissediyorum kendimi.Güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla kendinizi evinizde hissedeceginizden eminim.çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum.teşekkür ederim cahide hanım cabalarinizdan dolayı
     5 Beğeni    

 Mehmet (Müşteri)
 IP: 88.230.248.YYL

21-02-2017
 TavsiyeNo: 94742
Merhabalar, Herşeyin başında ben problemleri olan bir bireydim. Yazıyı okurkende ve bu konuda yardım almayı düşünürken de sizde kendinize problemleriniz olduğunu itiraf eder ve kabullenirseniz, alacağınız profesyonel yardım ancak işe yarar hale gelebilir. Şahsi fikrim bu. Mükerrem hocanın yardımıyla 21 yıllık hastalığımı(TİKLERİMİ) unuttum yaklaşık 3 hafta oldu ve artık o alışkanlıklarımı yapmıyorum. Ben bunun için mutluyum kendşme güvenim arttı yaşam kalitem yükseldi şükürler olsun. İnanın inanarak gidin ve teslim olun gönülden. Karşınızdakininde ne kadar samimi ve yapıcı olduğunu göreceksiniz ve rahatlayacaksınız benim gibi. Tavsiye ediyorum kesinlikle. Allah razı olsun
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dünya Terapi ve Danışmanlık
Atatürk Bulvarı Gediz Apt. No:55/13 Kat:6
Kütahya

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(274) 223 30 89
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Mükerrem Cahide SARAOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
 • Tutulamamış Yas
 • Eşinle Olan Sorununun Nedeni Çocukluğunda Olabilir mi?
 • Anne Karnında Başlayan Sorunlar
 • Gürültüden Rahatsız Genç
 • Çocuklarınıza Söylediklerinize Dikkat Edin, Zira Söylemleriniz Onların İç Sesi Haline Gelir

 • Mükerrem Cahide SARAOĞLU Mesleki Videolar Videoları
  -

  kütahya aile danışmanı, kütahya cinselterapi, öfke kontrolü, anksiyete, kütahya hipnoz, psikolog, stres yönetimi, sosyal fobi, kütahya hipnoterapist, aile terapisti, özgüven eksikliği, iletişim sorunları, kütahya evlilikdanışmanı, hipnoz, bireysel terapi, boşanma, kütahya psikolog, hipnoterapi, bireysel danışmanlık, sınava hazırlık, kütahya depresyon, psikolog randevu, cinsel terapist, kütahya psikoterapi, kütahya kaygı bozukluğu, evlilik terapisti, cinsel danışman, yaşam koçu, kütahya vajinusmus, depresyon, kütahya aile terapisti, hipnozla sınava hazırlık, takıntılar, kaygı bozukluğu, kanser destek terapisi, kütahya fobi tedavisi, migren, kütahya aile danışmanlığı, kütahya eft, fobi, ergen sorunları, vajinusmus, kütahya nlp, tırnak yeme, alt ıslatma, hipnozla zayıflama, çocuk psikolog, obsesif kompülsif bozuklu, alerji, bağımlılıklar


  14:26
  Top