2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Op.Dr.Emel OĞUZ (AVCUOĞULLARI)'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Op.Dr.Emel OĞUZ (AVCUOĞULLARI) hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Op.Dr.Emel OĞUZ (AVCUOĞULLARI)'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Op.Dr.Emel OĞUZ (AVCUOĞULLARI)
(Önceki 381 özel mesajı okuma oranı: %68.2]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Çocuk Cerrahisi
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.230.143.213
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Op.Dr.Emel OĞUZ (AVCUOĞULLARI)'ın Size Özel bir Notu Var:

Merhaba, Çocuğunuzla ilgili sizi endişelendiren her sağlık problemini benimle paylaşabilirsiniz, kendi branşımla ilgili olan konularda şüphesiz daha çok yardımcı olabilirim ama branşım dışı konularda da sizi bir doktor arkadaşınız olarak doğru adrese yönlendirebilirim. Çocuklarımızın sağlıklı mutlu bireyler olarak yetiştirilmesi herşeyden önemli, bu konuda her tür sorumluluğa hazırım. Sağlıklı günler... Op. Dr. Emel OĞUZ (AVCUOĞULLARI)Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

14:28
Top