2007'den Bugüne 74,324 Tavsiye, 24,581 Uzman ve 16,852 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.Psk.Belgin TORUCU'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.Psk.Belgin TORUCU hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.Psk.Belgin TORUCU'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.Psk.Belgin TORUCU
(Önceki 94 özel mesajı okuma oranı: %73.4]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.167.126.106
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.Psk.Belgin TORUCU'nun Size Özel bir Notu Var:

Sevgili danışanlarım, çok yoğun çalıştığım için, sorularınıza yanıt vermekte gecikebiliyorum. Bu tür gecikmeler için özür dilerim. SevgilerMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

13:11
Top