2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Pdg.Aykut AKOVA'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Pdg.Aykut AKOVA hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Pdg.Aykut AKOVA'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Pdg.Aykut AKOVA
(Önceki 1491 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Pedagog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 34.239.151.124
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Pdg.Aykut AKOVA'nın Size Özel bir Notu Var:

22 YILLIK TECRÜBE VE BİLGİMİZLE SİZLERE HER ZAMAN YARDIMA HAZIRIM. BU KONUDA BEKLENTİLERİNİZ .YERİNE GETİRİLİR.BUNU DERT ETMEYİN İHTİYAÇINIZ VARSA,ÇEKİNMEYİN ARAYIN,SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ, ÇÖZÜM BURADA İLETİŞİM TELEFONLARIM 0539 5659895 BAŞKA TELEFONUM YOKTUR. PEDAGOG,PSİKOLOJİK DANIŞMAN / DİPLOMA NO:22642 ,PEDAGOG ÜNVAN BELGE NO:4304 / www.aykutakova.comMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

16:48
Top