2007'den Bugüne 83,897 Tavsiye, 26,330 Uzman ve 18,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Dnş.İsmail SÖNMEZ'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Dnş.İsmail SÖNMEZ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Dnş.İsmail SÖNMEZ'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Dnş.İsmail SÖNMEZ
(Önceki 467 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolojik Danışman
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 18.208.126.130
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Dnş.İsmail SÖNMEZ'in Size Özel bir Notu Var:

Merhaba, Eğer gerçekten bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, bir uzmandan yardım alın.Mail yolu ile sorunları çözmek ya da mutluluğu yakalamak pek mümkün değil.Mutlu olmak için emek ve çaba harcamamız gerekiyor. sevgiyle :) İsmail Sönmez-Psikolojik Danışman 0 532 291 45 66Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

13:37
Top