2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL
(Önceki 1227 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.235.228.219
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Op.Dr.Kutlugül YÜKSEL'in Size Özel bir Notu Var:

Sayın Ziyaretçilerim, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. Özel sigortası olan hastalar ile banka hastalarına ilgili kurum şartlarına uygun olarak bakıyorum. Sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.Sevgilerimle... Op.Dr. Kutlugül Yüksel Eskişehir Yolu, TepePrime, C Blok-Kat:3 Daire No:45, Ankara tel: 0312 4258530 cep:0532 6121783 Not:-Lütfen ilaç adı sormayınız. Hiçbir ilaç, doktor kontrolü olmadan kullanılmaz. -Cinsel ilişkiye girdiğiniz zaman kızlık zarının durumu hakkında soru sormayınız; kızlık zarının durumu muayene edilmeden asla yorumlanamaz. -Doktorunuzun verdiği tedavi konusunda soru sormayınız; bu sorunun cevabını kendi doktorunuz vermelidir. -Sağlıkla ilgili hiçbir sorunun yanıtı, asla muayene ile belirlenen gerçek tanının yerine geçemez. -Sağlıkla ilgili sorunuza tatmin edici bir yanıt alsanız bile, mutlaka ilgili bölümde muayene ile hastalığın gerçek tanısının zamanında konması ve gerekli önlemlerin alınması esastır.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

18:39
Top