2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
(Önceki 865 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolojik Danışman
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 44.213.60.33
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL'in Size Özel bir Notu Var:

Merhabalar, bu sayfadan bana bireysel ya da ailevi problemlerinizle ilgili mesaj gönderebilirsiniz. Sayfamın sağ bölümünde bana ulaşabileceğiniz telefonlar ve adres bilgilerim mevcuttur. YÜZ YÜZE ya da ONLİNE DANIŞMANLIK alabilirsiniz. Eğer danışmanlık aldıysanız hakkımda tavsiye yazısı yazabilirsiniz. Problemlerle baş etmek mümkün, sadece baş etme becerilerini öğrenmeniz yeterli. Sevgiyle ve sağlıkla kalın.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

11:08
Top