2007'den Bugüne 85,985 Tavsiye, 26,773 Uzman ve 19,105 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Halil TÜRKMEN'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Halil TÜRKMEN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Halil TÜRKMEN'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Halil TÜRKMEN
(Önceki 239 özel mesajı okuma oranı: %99.6]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.232.96.22
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
TC Kimlik Numaranız :
Uzman üyelerimizle iletişime geçen ziyaretçilerimize TC Kimlik numarası sorulması uygulaması, üyelerimizin gereksiz,istenmeyen, anonim mesajlarla rahatsız edilmemesi ve sitemiz üzerinden sağlanan iletişimin mesleki olmasının temini amacıyla yapılmaktadır. TC kimlik numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz, kimseyle paylaşılmaz ve sadece mesaj gönderdiğiniz uzman tarafından görülebilir.
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Halil TÜRKMEN'in Size Özel bir Notu Var:

Sayın ziyertçi, Ben psikolog kadrosu ile emekli oldum.Ancak, şu anda Özel Sağlık Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ortağı ve Psikolog kadrosunda görev yapmaktayım.Bu nedenle özel yazıhanem olmadığı için Psikolojik Danışma yada Terapi yapmam etik değildir. Ancak Psikolojik Testlerimi uygulayıp, sorununu öğrenmek,tavsiye ve öneri almaları yada Sorunlarını paylaşanlara öneri tavsiye vb. konularda mail yolu ile hiç bir maddi destek beklemeden destek veriyorum. Saygılarımla... Halil TÜRKMEN PSİKOLOGMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

02:00
Top