2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Güldane KAVGACI'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Güldane KAVGACI hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Güldane KAVGACI'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Güldane KAVGACI
(Önceki 850 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikoloji Uzmanı
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.80.87.174
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Güldane KAVGACI'nın Size Özel bir Notu Var:

Merhaba araştırdığınız konularda benimle öncelikli olarak telefonla yada mail yolu ile iletişim kurmanızı tercih ederim mail yolu ile iletişim kurmak isteyenlerin daha çabuk iletişime geçme ve bilgi verebilmem için özellikle telefon numaralarını eklemelerini tercih ederim.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

01:04
Top