2007'den Bugüne 81,961 Tavsiye, 25,995 Uzman ve 18,198 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Prof.Dr.Gonca YILMAZ'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Prof.Dr.Gonca YILMAZ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Prof.Dr.Gonca YILMAZ'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Prof.Dr.Gonca YILMAZ

Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.234.214.179
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Prof.Dr.Gonca YILMAZ'ın Size Özel bir Notu Var:

MERHABA BEBEKLERİMİZE MUTLAKA SAĞLAM BEBEK TAKİBİ YAPTIRALIM. BU MUAYENELERİNİZDE TÜM SORULARINIZ CEVAPLANACAK VE EK ÖNERİLER YAPILACAKTIR.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

12:06
Top