2007'den Bugüne 83,890 Tavsiye, 26,327 Uzman ve 18,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Psk.Esra ERDOĞAN'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Psk.Esra ERDOĞAN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Psk.Esra ERDOĞAN'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Psk.Esra ERDOĞAN
(Önceki 13 özel mesajı okuma oranı: %92.3]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 35.168.112.145
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Psk.Esra ERDOĞAN'ın Size Özel bir Notu Var:

Aydınlık, güneşin rengidir. Yapay ışıklar sadece karanlıkta boy gösterir bilir misiniz? Güneşin ışığının yanında bir ampul yakın, bakalım ne kadar aydınlatacak aydınlığı… Karanlığı yeşertmeyin ki yolunuz güneşin yolu olsun, ışığınızı yıldızlar gibi güneşten alın ki gece gündüz parlayın. Bir çoban yıldızı olun mesela… Güneşten aldığınız ışık ile yol gösterin, gecenin ruhu gelip gündüzün aydınlığını eser bir süre için de olsa çaldığında… Yol göstericiniz güneş olsun, suni yansımalara aldanmayın. Her daim yol gösterici ışığınız dürüst ve adil bakış açınız olsun… Sevgi yoldaşınız olur o zaman, sükûnet yandaşınız ve adalet siz dağıttıkça çoğalandır, siz dağıldıkça değil… Toplanın, toparlanın yolunuza ön göstereni adil seçimlerde eleyin. Güneşin olduğu her yerde, gece de ışığını yansıttığı yıldızları vardır, böylece siz hep güneşi takip edersiniz. Düşünün; Düşünmekten korkmayın. Sevginin aydınlatamayacağı, adil düşüncenin açamayacağı yol yoktur. Bakın; Bakarken, görmekten korkmayın. Hayatınızdan safraları atın; Atmaktan yüksünmeyin, fazlalıklar yenilere yol vermez unutmayın. Size ait olmayan ve size monte edilmiş bütün kalıp değerlerden kurtulun… Hayatınıza yol gösterecek iç güneşinizi bulun… Sonrasında korkmayın, gece gündüz aydınlıksınız artık. Düşünmek yorucu bir eylemdir, ya gerçeği bulursam, ya sürüden ayrılırsam… Bu düşünceler korkutur insanı. Oysa olduğu gibi kabullenmek ve adlandırdıkları gibi adlandırmak yaşamı, sürüden ayrılmamak, ne de güven vericidir değil mi? Lakin düz yollar bizi bir yere götürmez ve düz ovada keklik durumuna düşmemiz de olasıdır. Eğer tüm insanlık düz ovada diğerlerinin daha önce çiğnediği yerlerden gitmeye devam etseydi bugün değişim ilerleme olmaktan çıkar, gerileme olarak nitelendirilirdi. Umut etmekten ve gerçeğin ışığının, adil olan güneşinizin peşinden gitmekten yılmayın. Korkmayın sizi yakmaz. Bir şeyler ters gidiyorsa değişin değiştirin; Unutmayın ki değişmeyen tek şey; Değişimdir.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

07:33
Top