2007'den Bugüne 89,433 Tavsiye, 27,596 Uzman ve 19,641 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Uzm.Psk.Cemal UZUN'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Uzm.Psk.Cemal UZUN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Uzm.Psk.Cemal UZUN'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Uzm.Psk.Cemal UZUN
(Önceki 395 özel mesajı okuma oranı: %94.9]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.236.50.252
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Uzm.Psk.Cemal UZUN'un Size Özel bir Notu Var:

Merhaba. Derin Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde görüşmelerimi yürütmekteyim. Mesajlara her zaman yanıt veremeyebiliyorum, randevu ve diğer bilgiler için 0505 442 41 80 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz. görüşmek dileğiyle hoşçakalın. Uzm. Klinik Psk. Cemal UZUNMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

05:20
Top