2007'den Bugüne 92,403 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,990 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL
(Önceki 130 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Genel Cerrahi
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 44.222.104.206
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Op.Dr.Ramazan Tarık ÜNSAL'ın Size Özel bir Notu Var:

Merhabalar;Sorununuz ile ilgili olarak mail gönderirken hastalığınızı ayrıntılı olarak anlatır,yapılmış tetkik sonuçlarını ve/veya ameliyatları ayrıntılı olarak belirtirseniz sizlere daha iyi yardımcı olabilirim.Daha ayrıntılı bilgi almak için 0535 320 75 01 nolu telefonumdan bağlantı kurabilir veya halen hasta kabul ettiğim Güneşli Proktoloji Merkezine başvurabilirsiniz.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

23:45
Top