2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,977 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Mine GÜR'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Mine GÜR hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Mine GÜR'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Mine GÜR
(Önceki 171 özel mesajı okuma oranı: %83.6]
Meslek :
Özel Eğitim Uzmanı
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.227.240.72
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Mine GÜR'ün Size Özel bir Notu Var:

SADECE DİSLEKSİ VE DİKKAT KONSANTRASYON BOZUKLUKLARI İÇİN AVRUPA STANDARTLARINDA YAPILANDIRILMIŞ MERKEZİMİZ SİZLER İÇİN İZMİRDE ....akademidisleksi DİSLEKSİ VE DİKKAT EKSİKLİĞİ ZİHİNSEL BİR ENGEL DEĞİLDİR! KALABALIKTA KAYBOLMAYIN!Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

01:54
Top